Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no aga poczytaj bo szkoda jak by się nalezało i miało przepaść, my powinnismy dostawać od narodzin Majci i to i to za kinder nam zwrócą ale za eltern tylko te 4 miesiace a przepadło 8x300 e tylko dlatego ze nie mieliśmy pojęcia ze nam się należy, dopiero w pażdzierniku dowiedzielismy się że te wszystkie dodatki nam się należą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Rita napisał(a):
Aga i jeszcze jedno-my nie staraliśmy sie o to bo wiadomo ja też tu z adamem jestem ale Ty w PL byłaś a mąż w DE to chyba nalezy Ci się rozłąkowe za ten okres-nie znam się na tym ale kolezanka dostawała coś


pierwsze słyszę o czymś takim...


ja wiem że było takie coś jak facet w wojsku był to żona "rozłąkowe" dostała ale koleżanka mi mówiła że jak jej M był za granicą to ona dostawała też
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry


co tak skromnie? bez uśmiechu? bez niczego więcej...

Ze słońcem skromnie, z usmiechem skromnie, z energią skromnie....Taki dzień.
My jeszcze faktur nie rozliczaliśmy ale koleżanka która to robiła żałowała że nie zleciła tego księgowej i nam takie rozwiązanie gorąco polecała. No chyba że ktoś ma dużo czasu i nerwy ze stali 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Dzien Dobry 🙂
Rita czytam ze masz super tabletki. Obys jak najzadziej musiala ich uzywac.
Aniqa zmieniaj prace jak najszybciej. Ten salon, w ktorym pracujesz jest Twojego szefa czy on ma jeszcze kogos nad soba. Moze warto pogadac z jego szefem albo isc do PIPu w tej sprawie.

no wlasnie on nam szefem, jestesmy co prawda franczyza, ale to on placi nam wynagrodzenie, a Orange nic do tego 🤢 pip juz mial na glowie, ale chyba jakas szajka znajomych,bo rozeszlo sie po kościach, a zarzuty mial całkiem poważne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry


co tak skromnie? bez uśmiechu? bez niczego więcej...

Ze słońcem skromnie, z usmiechem skromnie, z energią skromnie....Taki dzień.
My jeszcze faktur nie rozliczaliśmy ale koleżanka która to robiła żałowała że nie zleciła tego księgowej i nam takie rozwiązanie gorąco polecała. No chyba że ktoś ma dużo czasu i nerwy ze stali 😜


tak sobie właśnie myślałam, że najlepiej komuś zlecić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Chciałam upiec ciasteczka póki Werka śpi i oczywiście zważyło mi się masło... 🥴 Chyba nie muszę dodawać że drugiego nie mam bo zapomniałam kupić?


a ja chciałam upiec muffinki i nie mam margaryny... wszystko sobie już powyciągałam i lipa. a nie mogę się dodzwonić do mamy, żeby mi kupiła jak będzie wracać do domu. pewnie oddzwoni jak już będzie wracać i oczywiście minie sklepy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Nadaje z mojego kompika 😁 Kabla nie kupiłam jeszcze... potrzeba matką wynalazku 😎 Siedziałam sobie na kanapie, jedząc zupę pomidorową i nagle wpadłam na pomysł, żeby sprawdzić jakie kable są w telewizorze 😁 no i jeden ma końcówkę pasującą do wejścia mojego zasilacza 😁

Mała śpi... usnęła na spacerze i nie jestem zadowolona, bo na plac zabaw nie zdążyłyśmy dojść, a już biegłam prawie. Jest PIĘKNA pogoda, słońce i cieplutko, więc kombinezon dziś na wieszaku został ---- WIOSNA jest u mnie jakby ktoś szukał 🙂

A ja znowu okres, ledwo co po zabiegu się skończyło i na nowo 🤢

Wczoraj pisałyście o tym kawałku ciała obcego u Jaśminy .... nie wiem czy to możliwe, aby coś takiego strawić. Co połknęła wiem, mały włącznik, o owalnych kształtach... Nie niepokoiłam się do tej pory, ponieważ pani na pogotowiu nie kazała się martwić...Zastanawiam się też czy dobrze te pieluchy wszystkie przebadałam 🥴 A do lekarza nie pędzę, bo mamy wizytę w piątek.

A teraz poczytam Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
no i sama zostałam 🙂 Coq zapomniała bym-wzruszajace te filmiki 🙂 Majcia bardzo lubi ogladac małpki
dobranoc


Rita film wchodzi dziś do kin...Bardzo chciałbym zobaczyć, a ryczałbym pewnie jak bóbr widząc jak to maleństwo traci mamę i tuła się bez niej ☺️ .... no ale Jaśminy z kim zostawić nie mamy. No chyba, że sama pójdę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita zdrowiej!!!!
Marika a Ty w domu jesteś? Umknęło mi przez ta moją nikłą obecność.

Meliska tutaj nie ma past do zębów od pierwszego ząbka, ani w marketach, ani w aptece. Więc prawdopodobnie dentyści tutaj inaczej zapatrują się na sprawę. Farmaceutka tak naskoczyła na męża, jakby oszalał, że chce dziecku rocznemu myć zęby pastą. Mąż twierdzi, że skoro nigdzie taki past nie ma to musi to regulować jakieś prawo skoro do sprzedaży nie zostały dopuszczone, bo marki wszystkie są, te które u nas produkują pasty bez fluoru.
I co ja mogę zrobić? Nie wyczaruję sobie nic. Najwyżej mogę siostrę prosić o przesłanie.
A jak widać, ponownie, co specjalista to inne zdanie...tak jak z tym lakierowaniem.

Aniqa może rozglądaj się za inną pracą, a póki co znoś humory szefa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no a ja właśnie wyjęłam muffinki z piekarnika 🙂

tak jak myślałam mama zobaczyła że dzwoniłam późno i oddzwoniła do mnie jak była pod moim domem, czyli prawie też pod swoim 😉 no ale okazało się że ma pół margaryny w lodówce. a mi właśnie tyle było potrzebne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...