Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a my po południe strych sprzątaliśmy, znaczy M. zamiótł bo w miarę czysto było. no i większość pudeł, część letnich ciuchów które zagracały nam trzeci pokój na górze powynosił na strych. no i niestety nie zrobił jeszcze bramki, bo coś tam potrzeba czego nie ma w zestawie żeby za bardzo nie zniszczyć słupka od schodów. bo szkoda...

ale nic, przetrwamy jeszcze 🙂

a potem po południu byliśmy u teściowej...

i tak minął dzień. szybko... a jutro M. znów do pracy i sami z Maćkiem będziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, Coq proszę sobie nie robić żadnych odpoczynków od internetu... bo może i Tobie dobrze bez nas, ale nam bez Ciebie to już niekoniecznie 😜

Wanilia co tam dzisiaj tak cicho od Ciebie? 🙂

Rita jak się dzisiaj czujesz??

Marika muffinki mówisz... hmmm może i ja jutro zrobię 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaa, bo nalesniki ze szpinakiem chcialam robic... maz robil zakupy i kiedys tam kazalam kupic pomidory w puszce i mrozony szpinak i mrozona fasolke --- kupil na odwrot 🤢 Fasolka z puszko okazala sie pyszna...
... szpinak z puszki---chyba nie musze pisac jak wygladal po otwarciu 😮 ze tez ludzie jedza takie rzeczy 🤔 Wazny do 2015 roku 😮 mialabym takie ukiszone liscie jesc?! 😮

To juz tydzien mija a brakujaca czesc dlugopisu nadal nieodnaleziona 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czyżby już spała 🤔... zaczekam jeszcze trochę i pójdę sprawdzić... boję się wchodzić do jaskini lwa coby go nie zbudzić 😜... bez żadnego jojczenia 😮... chyba ją sąsiadeczka tak wymordowała 😉
Marika ooo Michałek wraca do zdrowia... oby tak dalej 🙂
Coq a nie myślałaś, żeby do lekarza z Jaśminą uderzyć... może jakieś prześwietlenie brzuszka... w końcu to ciało obce w jamie brzusznej... może gdzieś utknęło 🥴 albo Cię przynajmniej lekarz uspokoi, że można z tym spokojnie funkcjonować albo że już dawno go nie ma... cobyś do 18-stki w kupach nie grzebała 😉 A w ogóle to jesteś 100% pewna, że ona to połknęła??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie miałam o to dziś pytać czy poszukiwacz skarbów 😉 coś już znalazł.... 🙂 a poważnie to do tygodnia chyba powinno wyjść......ale Ty coś mówiłas o lekarzu kiedy.masz wizytę????? Bo pewnie jednak pasowałoby zapytać....... 🤢 i co o tym myśleć 😮 i czy nie trzeba sprawdzić.....
bo wizja grzebania do 18 to kiszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! ja już po pracy wykąpana i zaraz spać!!!
Marika ciesze się że Michaś wraca do zdrowia i że ty lepiej bo mufinki upiekłas ekstra!!!
Meliska super że Julka zasnęla sama bez płaczu ekstra fakt musiała się zmęczyć!!!!
A powiedz mi jak ty do Wanili jedziesz i będziesz na 9.30 to co twoja Julka już nie ma drzemek w ciągu dnia??? Czy może śpi raz o 13 czy 14
Aniqa co tam się w pracy dzieje dlaczego jesteś zła!!!
Asiaaaa gdzie jesteś !!!!
Nova współczuje twojemu małemu Kajtusiowi biedak z tym gardelkiem musi być!!! Oby mu szybko przeszzło!!!
Wanilia co tam słychać jak się ratujesz przed zgagą!!!
Chloe jak się czujesz ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...