Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Aaaaa, bo nalesniki ze szpinakiem chcialam robic... maz robil zakupy i kiedys tam kazalam kupic pomidory w puszce i mrozony szpinak i mrozona fasolke --- kupil na odwrot 🤢 Fasolka z puszko okazala sie pyszna...
... szpinak z puszki---chyba nie musze pisac jak wygladal po otwarciu 😮 ze tez ludzie jedza takie rzeczy 🤔 Wazny do 2015 roku 😮 mialabym takie ukiszone liscie jesc?! 😮

To juz tydzien mija a brakujaca czesc dlugopisu nadal nieodnaleziona 🤔

Coq, a może soki żoładkowe ją rozpuścily? jak to byl mały element to może ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a z robota to kiszka, od jakiegos czasu szef lazi jak na szpilach, bo zastoj jest i klientow malo. no i dzisiaj sie na nas wyzyl - zabral po 300zł z wyplaty niby dlatego ze syf na salonie mamy...nosz kur***, eby ten syf tam naprawde byl, ale nie, ksero zdeczko okurzone,bo z tydzien kurze niescierane i za to kazdemu po 300zł upitolił 🤢 🤢 a ze jest nas 5 osob, to wychodzi 1500zł 🤢 jestem tak mega wsiekla, on nam ciagle za cos kase zabiera, niedlugo to my mu chyba bedziemy do wyplaty doplacac, jak tak dalej pojdzie. juz dzisiaj M powiedzialm, ze szukam nowej roboty.
a poza tym przyszedl dzisiaj klient, który byl u rzecznika praw konsumenta i skarge na firme zlozyl. Oczywiscie ja mialam przyjemnosc z panem "rozmawiac", a wlasciwie sluchac krzykow, jacy my zlodzieje jestesmy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi Julka już od dawna ma jedną drzemkę tak ok 15, więc jak już będzie fest umęczona to padnie mi po drodze, a jak będzie ekscytacja to jestem pewna, że da radę dotrwać do wieczora bez drzemki 😉
Aniqa ten Twój szeffo to zwykła świnia 😠 świni nie obrażając oczywiście 😉
Wszystkim dobrych nocek... dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chciałam komentowac posty ale Holi tak ładnie wszystko napisała ze ja się tylko moge podpisac do jej postu 😉
dodam tylko że niektórzy pracodawcy to prawdziwe świnie i tyle!!!
Aga dzięki za pamięc, rano wziełam pierwszy antybiotyk no i potem położyłam się spać i jak wstałam o 16 to znowu gorączka i okropny ból lewej strony gardła i ucha -stanadard już hehe ale wziełam te magiczną tabletkę od doktorka w razie W i wiecie co-musze sobie ulotkę przetłumaczyć na necie bo wziełam ją i od razu sobie mierzyłam goraczkę a po wyciągnięciu termometra po 5 minutach prawie nic mnie nie bolało!!!! szok i od tej 16 to dopiero teraz mnie zaczyna boleć ale poczekam bo on powiedział ze można je brać tylko w razie bardzo mocnego bólu i zapisał mi je na innej recepcie niż antybiotyk bo nie powinno się ich brać z antybiotykiem, ale cuuuda działają!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
możliwe żeby Jaśminka strawiła tę część od długopisu????? 😮
Majcia śpi ale kurcze świerszcz jej pod łóżeczkiem w samym rogu śpiwea i boje się że ją obudzi

aaaaa i dostaliśmy dzisiaj pismo że nam przyznali elterngeld -dostaje się go do roczku tylko ale my składaliśmy w listopadzie papiery i zwracają za 4 miesiące wstecz więc dostaniemy 4x300 euro 🤪 musiałam tylko coś podpisac bo na mnie to przyjdzie a nie na Adama bo na niego kindergeld przyjdzie-tak bardzo się ciesze-będzie na przyjęciny kasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Marika ja o dziwo też juz na nogach a to dlatego że Majci godziny spania przestawiamy, gardło boli mnie ale z cudowną tabletką poczekam jeszcze-twarda bede hehehe
trzymamy kciuki za zdrówko Kajtusia
Marika super że z Misiem juz lepiej ufffff 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maciek usnął, a ja wodę na kawkę wstawiłam 🙂 w samotności 😁
miała przyjechać do mnie koleżanka, jest w ciąży, poród ma na koniec czerwca/początek lipca. no ale zadzwoniła, że w szpitalu wylądowała 😞 przestraszyłam się bardzo, ale powiedziała że z nią fizycznie wszystko w porządku, z dzieckiem też. ma napady takiego strachu, jakieś takie lęki, że chodzi i płacze. w nocy nie może spać, nie może siedzieć, tylko chodzi i popłakuje. mówi że tak jakby się czegoś bała...
już miała ze 2 dni takie ostatnio ale zadzwoniła do swojej lekarki, i kazała jej jechać na pogotowie i żeby jej coś tam przepisali. no i pomogło trochę po tym leku. ale jak widać na krótko...
hormony buzują...

a u nas już drugi dzień sypie śnieg 🤢 już wczoraj to z 10cm go napadało. a teraz też cały czas sypie. więc pewnie na spacer z Maćkiem nie wyjdę. i będziemy gnić w domu. M. zabrał samochód, więc nawet nie mamy się jak ruszyć...
Moja mama dzisiaj w pracy dłużej, bo ma więcej lekcji, potem mszę za dziadka ktoś zamówić, więc pewnie dopiero po 18 przyjdzie do nas może... oj lipa...
ja to lubię jak się dużo ludzi kręci 🙂

Rita no my właśnie będziemy składać o ten Kindergeld. tylko czekaliśmy aż się wszyscy tu w Polsce razem zameldujemy. No i M. pracował od lutego do grudnia więc to 11 miesięcy. za miesiąc dają 184euro. więc trochę uda nam się wziąć 🙂 no tyle że my tu w Polsce braliśmy 68zł miesięcznie. więc to nam odejmą jak wezmę papierek że braliśmy tyle i tyle.
no może w przyszłym tygodniu się tym zajmę 🙂

Chloe, Wanilia zajmowała się już któraś z Was tym zwrotem podatku na materiały budowlane??? ja się muszę zabrać. my mamy mało faktur. bo większość była dużo taniej bez faktur. faktury mamy może na 20-25 tysięcy. muszę to zliczyć. no ale i tak minimum 3 tysiące złotych za to będzie. też się muszę za to zabrać.

Marika super, że u Michałka już lepiej! 🙂 i że dzieciąteczko odżyło troszkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Brzuchy pełne, zęby umyte... a teraz moje dziecko siedzi w koszu na pranie 😁
I tak mi się właśnie przypomniało o tych zębach Coq... to nie, że producenci past napędzają sobie kasy, o tym głośno huczą dentyści... przecież nasze dzieci odżywiają się tak samo jak my, więc na zęby działają cukry, kwasy... nie wyobrażam sobie, że myję sobie zęby samą szczotką albo że kąpię się bez mydła... a pasty dla dzieci mają minimalną ilość fluoru bądź wcale go nie zawierają i przeznaczone są dla takich maluszków właśnie... może poradź się francuskiego stomatologa, bo nieprawdopodobne mi się to wydaje 🤔
I bardzo miło z rana przeczytać, że dzieciaczki i mamusie do zdrowia wracają 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka u mnie jeszcze po staremu bo dopiero 2 dzien antybiotyk biore ale w razie W biore te tabletki dobre
Aga składaj papiery jak najszybciej,my składalismy na kindergeld w październiku i do dzis czekamy na kase,wiecznie tylko nowe papiery do podpisu przychodza no ale decyzja juz jest ze dostaniemy od narodzin Majki tylko ciul wie kiedy -wy też dostaniecie za cały rok-super
kindergeld jest do 12 roku zycia chyba a do tego tutaj do tego czasu dziecko ma za darmo leki,witaminy i wgle wszystko-podoba mi sie to
a słuchaj aga patrzyłas czy elterngeld wam się należy????? tj 300 e miesięcznie i daja zwrot do 4 miesięcy -moze się załapiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Beatka u mnie jeszcze po staremu bo dopiero 2 dzien antybiotyk biore ale w razie W biore te tabletki dobre
Aga składaj papiery jak najszybciej,my składalismy na kindergeld w październiku i do dzis czekamy na kase,wiecznie tylko nowe papiery do podpisu przychodza no ale decyzja juz jest ze dostaniemy od narodzin Majki tylko ciul wie kiedy -wy też dostaniecie za cały rok-super
kindergeld jest do 12 roku zycia chyba a do tego tutaj do tego czasu dziecko ma za darmo leki,witaminy i wgle wszystko-podoba mi sie to
a słuchaj aga patrzyłas czy elterngeld wam się należy????? tj 300 e miesięcznie i daja zwrot do 4 miesięcy -moze się załapiecie


powiem Ci że nie patrzyłam i nie wiem.

no ale i tak już 2 miesiące M. jest w Polsce więc ewentualnie za listopad i grudzień by dali. no ale i tak warto. tylko nie wiem czy do końca lutego się wyrobię. no muszę poczytać na ten temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...