Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Chloe też jestem ciekawa co się tak wahasz 😉

Moze sie waha czy nam cos napisac 🙂

Ty to masz nosa 😉
mam niusa i nie wiem czy napisac zeby nie zapeszyc 🙂


dzidziuś w drodze?

mozna powiedziec ze na samym poczatku drogi 😉))))

Trzymamy kciuki i czekamy na potwierdzenie 🙂))))

Jesli potwierdzeniem moze byc test z bardzo gruba krecha to ciaza potwierdzona wczoraj 🙂))
Najsmieszniejsze ze nieplanowana 😜 tzn nie na teraz! 🙂
Ale bardzo sie cieszymy, mam tylko nadzieje ze tym razem bedzie ok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Chloe też jestem ciekawa co się tak wahasz 😉

Moze sie waha czy nam cos napisac 🙂

Ty to masz nosa 😉
mam niusa i nie wiem czy napisac zeby nie zapeszyc 🙂


dzidziuś w drodze?

mozna powiedziec ze na samym poczatku drogi 😉))))

Trzymamy kciuki i czekamy na potwierdzenie 🙂))))

Jesli potwierdzeniem moze byc test z bardzo gruba krecha to ciaza potwierdzona wczoraj 🙂))
Najsmieszniejsze ze nieplanowana 😜 tzn nie na teraz! 🙂
Ale bardzo sie cieszymy, mam tylko nadzieje ze tym razem bedzie ok!!!

Gratulacje 🙂 Trzymamy kciuki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Chloe z całej siły zaciskam piąstki... oby się udało 🙂 🙂 🙂 To już wiemy co porabiałaś jak Cię nie było 😉 A jak Julek???

tak tak, wystarczyl jeden upojny wieczor 😉
Julek ma sie bardzo dobrze, jeszcze niczego nieswiadomy haha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy za kciuki, latwo nie bedzie bo zanim zrobilam test to juz zdazylam miec jedno plamienie ktore naszczescie minelo po 1 dniu. Ale i tak wzielam Duphaston, narazie na wlasna reke, bo do lekarza jeszcze sie nie wybralam. Pojde w 6 tyg zeby nie powotrzyc bledu ze jeszcze nic nie widac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):
Chloe z całej siły zaciskam piąstki... oby się udało 🙂 🙂 🙂 To już wiemy co porabiałaś jak Cię nie było 😉 A jak Julek???

tak tak, wystarczyl jeden upojny wieczor 😉
Julek ma sie bardzo dobrze, jeszcze niczego nieswiadomy haha 😉

jeszcze mu nie powiedzieliście 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CHLOEEE GRATULUJE oby się zagnieździło dzieciątko dobrze !!!!! Wszystkiego dobrego !!!!
Agami cieszę się że po operacji dziadek już jest !!!!Szkoda że ta stomia ale się przyzwyczai szkoda że są przeżuty!!! Trzymam kciuki będzie dobrze!!!
Meliska witam cieszę się że lepiej z Juleczką!!!
Agaaaaa jaki pyszny obiadek mniam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
kurcze Chloe oby to krwawienie już nie wystąpiło odpoczywaj!!!

z Julkiem plamienia mialam parokrotnie wiec juz mnie nic nie przeraza 😉 ale masz racje mam nadzieje ze jednak juz sie nie powotrurza 😉

meliska-czekamy z wiadomosci dla Julka do drugiego trymestru 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor 🙂

Dobre wiesci 🤪 Chloe zaciskam mocno kciuki, zeby wszystko bylo dobrze...bo i tak bedzie!!! 🙂

Rita jak u lekarza?
Marika dobrze, ze u Was sytuacja opanowana 🙂

Nie pamietam co tam jeszcze czytalam 🤔

Ktos mi tu obobk juz odlecial. No ale usnela mi panna dzis na spacerze, w markecie wlasciwie, wiec nawet na plac zabaw nie poszlysmy. Chcialam czekac az sie obudzi, ale ze juz 14 byla a ja na dwoch ciastkach, to pstanowilam isc sobie obiad robic. No i jak zaczelam wnosic wozek Mala sie zbudzila....drzemka polgodzinna dzis wiec teraz po kapieli usnela.

Kupilam jej dzis zel z Mixy i tak ladnie pachnie, ze sama bym sie umyla w nim 😜
A.... we Francji nie ma past do zebow dla dzieci ponizej 2 roku zycia 🙃 W marketach przestudiowalam wszystkie tubki, maz poszedl do apteki, a tam mu pani farmaceutka, ze to nie wolno pasta myc zebow tak malym dzieciom 🤔 Wiec sie zastanawiam czy w Polsce producenci nabijaja sobie pastami od pierwszego zabka, czy tu czegos nie odkryli? Coz sama szczotka od dzis 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
A Misio ma antybiotyk na 4 dni bo niby u nas lepiej ale w piersiach mu strasznie gra i pani dr powiedziała że troszkę za długo...... tym bardziej ze wczoraj w nocy 38,4 i tak u nas wygląda sytuacja.....
Mnie chce kaszel chce udusic.......


Ech, to chyba przedobrzylam, piszac w poprzednim poscie, ze sytuacja opanoawana 🥴 Mam nadzieje, ze antybiotyk zrobi swoje a Ty mamusia, ze tez sie wyleczysz szybko...i meza tez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia podziwiam Was za te zjawdy na nartach z Florkiem 🙂 No i super, ze aktywnie spedzacie wolny czas....ja sie sama dziwie, ze z nudow jeszcze nie umarlam.


A Maciek Agi ciagle na elegancko, w koszulach, bo pewnie mamcia go do banku w przyszlosci wciagnie do pracy 😁 wiec zeby w nawyk wpadl, to z kolniezykiem po domu biega 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

A Maciek Agi ciagle na elegancko, w koszulach, bo pewnie mamcia go do banku w przyszlosci wciagnie do pracy 😁 wiec zeby w nawyk wpadl, to z kolniezykiem po domu biega 😉


hihi 🙃

są trzy powody: po pierwsze ma sporo koszul 😁 a po drugie wczoraj była niedziela 🙂 a po trzecie lubię facetów w koszulach 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
A Misio ma antybiotyk na 4 dni bo niby u nas lepiej ale w piersiach mu strasznie gra i pani dr powiedziała że troszkę za długo...... tym bardziej ze wczoraj w nocy 38,4 i tak u nas wygląda sytuacja.....
Mnie chce kaszel chce udusic.......


Ech, to chyba przedobrzylam, piszac w poprzednim poscie, ze sytuacja opanoawana 🥴 Mam nadzieje, ze antybiotyk zrobi swoje a Ty mamusia, ze tez sie wyleczysz szybko...i meza tez!


Spoko .....przynajmniej już wierzę że przezyjemy.....i że jednak nikt nas nie musi dobić.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...