Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Ja w pracy a rano spoko dzionek na chwilkę byłam z małym na polku ale to tylko tyle co szłam do mamy i od mamy!!!
Potem w domku więc nudy!!!
Kasiaaaaa nie zapomniałyśmy cię witamy!!!Masz ślicznego synka!!! Kochany!!!
Agaaaa Maciejka kochany w tej czapuni i ma fajny stolik z krzesełkiem jak sobie siedzi mały chłopczyk!!!
Marika i Rita szybko się tych chorób pozbywajcie fakt żal dzieciaków ale was też!!!
Meliska oby Juleczka szybko się pozbyła gorączki i kupek lużnych biedulka !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
U nas meksyk na całego........Rita przerabiałam właśnie to co Ty ostatnio chciałam dac Misiowi syrop na noc a moja biedulka zarzygała tatusia siebie mnie i pół kuchni..... 🤢 no masakra....
Teraz już śpi moja biedna myszka..... 😘

Witaj Kasia 🙂
Zdrowka Maji,Julce....i wszystkim o kim zapomniałam 😉 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor.

Marika to sie Michalek na calego rozchorowal 😞 Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!
Rita dla Ciebie rowniez zdrowia i powrotu do formy.

Kasia witamy i zdjecia obowiazkowo musisz wstawic, bo nie wszystkie dziewczyny maja fb i nie wiedza jaki Awad sliczny chlopiec.

Maz mial mi dzis kupic pora a przyniosl peczek szalotek 😎 No ale z tej okazji zrobilam salatke ziemniaczano-jajeczna ze szczypiorem od szalotki i z nia sama i taaaak sie najadlam 🙂 ...znowu na noc 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Meliska i jak tam Julka? Ja myślę że to faktycznie na ząbki temperatura....U nas też ostatnio były luźne kupki i stan podgorączkowy i pediatra potwierdziła że trójki idą. W ulotce Lidla widzałam niezłą pościel, orientujesz sie może jak jakościowo one wygladają?
Rita, Marika : 😘 😘 😘 dla chorusków
Kasiunia oczywiście że pamiętamy 🙂 Zniknełas chyba jakoś w okolicy swoich urodzin, pamiętam że chciałaś ze spadochronem skakac ale nie mogłaś bo.....no tego już nie pamiętam 😜 ja fb nie mam więc na zdjęcia czekam 🙂
A my dziś wybralismy się wreszcie na basen. Pierwsze 10 min Werka spędziła przyklejona do mamy a potem musiałam ją gonić po brodziku tak zasuwała 🙃
Dziękuję za komplementy, Wy to potraficie podbudować 😉 Wstawi czlowiek zdjecie w starych getrach i "wczorajszej" fryzurze a i tak usłyszy ze wygląda swietnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to fotki z dzisiejszego roczku mojego chrzesniaka
[IMG]http://imageshack.us/a/img845/7898/imgp8479.jpg[/IMG]
ze niby nie zmieszcze sie do wozka do lalek, to patrz!!
[IMG]http://imageshack.us/a/img829/2650/imgp8519s.jpg[/IMG]
hmmmm, co ten Franek tam ma....i nawet sikac w nocnik pootrafi!
[IMG]http://imageshack.us/a/img259/6396/imgp8528.jpg[/IMG]
szogun 🙂
[IMG]http://imageshack.us/a/img46/3153/imgp8535.jpg[/IMG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane w niedzielkę!!! Nudy oczywiście !!! Rosołek mi pyrka od 7 rano juŻ i już pachnie i jest pyszniutki właśnie makaronik się gotuje!!!
Marika zdrówka dla Michałka biedny jeszcze te wymioty go atakują oj oj!!!
Meliska jak się ma Juleczka twoja zbilaś jej tą gorączkę !!!
Kochane ja się boję tych zębów Eluś ma narazie 2 na dole 2 na górze i jak mu wychodziły to przeszedł bezobjawowo oby tak dalej!!!
Aniqa śliczna dziewczynka !!!!!W tej piżamce wygląda słodko a na tym zdjęciu gdzie stoi w tej sukienusi to na większą wygląda tak 2 latka!!!
Moje dziecię śpi!!!! Tatuś go uspał!!!!
Pozdrawiam was!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
holi32 napisał(a):
hej kochane w niedzielkę!!! Nudy oczywiście !!! Rosołek mi pyrka od 7 rano juŻ i już pachnie i jest pyszniutki właśnie makaronik się gotuje!!!


O 7 rano? To my sie na drugi boczek przewracalysmy 😜 Podziwiam Holi 🙂 Smacznego rosolu 😉


nas dzisiaj Maciek z łóżka ściągnął o 6.10... no bo wczoraj usnął ok 18.30 i już wyspany był.
No ale pierwsza drzemka zaczęła się już ok 8.30 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gorączki nie ma 🤪 nad ranem jeszcze była, ale teraz już ok. Zbijamy na przemian ibuprofen-paracetamol... a wieczorem zrobiłam jej taką chłodniejszą kąpiel. Jutro chyba się do lekarza przejdziemy jednak... niech przebada, bo martwią mnie te nawracające wysokie temperatury 🥴
Wanilia pościele zawsze rozchodzą się jak ciepłe bułeczki... i to chyba jest ich reklama 😜 parę minut po ósmej to kosze już pustkami świecą... w razie W dawaj rozmiar i wzór - zabezpieczę dla Ciebie i jak nie uda Ci się kupić to kupię... i tak się do Was wybieramy w tym tygodniu 😉
Aniqa Kalina to może sobie z Julką rękę podać... chyba podobnej postury są 😉 Włosów jak wszyscy zazdraszczamy... a przyznaj się kucyki robisz? bo ja próbuję, ale mało, mało, za mało 🙃 A pajacyk to daję rękę obciąć, że z C&A macie... uwielbiałam je... mega wygodne i zawsze połowa w paski 😉
Marika, Rita mam nadzieję, że u Was lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...