Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ech, Werka zaczeła wynosić poduszki z sypialni i tulić mi się do kolan więc ją położyłam i chyba zasnęła bo cicho jest...Szczepienie na 12.30 -wypas 🤢
Marika olej dziada 😉

A w jakich godzinach u Was szczepią ?? U nas jest na to ze 2-3 godz zależy od dnia...więc się może spóźnicie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
kurtka z zalndo przyszła spoko jest fajna ale M stwierdził ze wymienić by chciał na mniejszą więc i zwrot przetestujmy.... 😉 ale wyobrazcie sobie że dzwoni się po kuriera i przyjeżdża po paczkę,a więc m zamówił kuriera na jutro....a TYP przyjechał dzisiaj mały zejść ze.mnie nie chciał...paczka nie spakowana.... 😮 więc dzwonię do M się upewnić bo kurier twierdzi ze na dziś.... 🤢 M mówi że dopiero dziś dzwonił i babka przyjęła zamówienie na jutro a ten zjebany kurier mi tu rękami macha krzywi się ja mu tłumaczę że to miałobyc jutro i paczkę mam nie gotową pojebany obraził się i drzwiami strzelił i poszedł no tak mnie TYP wkurzyl że masakra..... 😠


Moje doświadczenie z kurierami wskazuje na to, że trudno jest trafić na sensownego, który rzetelnie wykonuje swoją pracę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Koleżanka była i już pojechała, bo na 12 ma do pracy. i znowu przyszła z czymś do Maćka i do nas do domu też coś przyniosła. A już do nowego domu któryś raz przychodzi i za każdym razem coś. Powiedziałam jej, że już jej więcej nie zaproszę jak następnym razem coś przyniesie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! Zdrówka dla Majci i Michałka oboje na M zaczynają swe imię!!!
Agaaa cieszę się że ci już przeszło troszkę z tym bólem!!!
Niezłą masz energię mówisz że skręcacie meble do łazienki spoko jak one mi się podobają także czekam na zdjecia !!!!
Meliska jakie fajne zdjęcia super wyglądasz jak latasz heheh!!!
Mała słodka!A ty jaki ma wyrąbczasty strój!!
Wanilia mówisz że mała śpi i uda wam się po drzemce zmierzać na szczepienie !!!
Oby wam zaszczepiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz po....Werka zrobiła mnie w konia i zaraz po tym jak napisałam że się cicho zrobiło to przestało byc cicho 😉 Tak więc zjadłyśmy kaszkę i poszłysmy. Szczepienie poszło nieźle, Młoda się oczywiście rozdarła ale szybko się dała uspokoić - chwilę polulałam , zapytałam jak robi krówka i musiała zamuczeć 😁 W drodze powrotnej miała taki dobry humorek że nawet Biedrę się udało zaliczyc. A 5 min od domu zasnęła i to tak mocno że udało mi sie ją na śpiocha porozbierać i do łóżeczka odłożyć. Lekarka zajrzała w buźkę i idą kły 🤢
Idę się położyć. Całe szczęście M powinien być przed 17 bo normalnie zniszczył mnie ten dzień i juz na nic nie mam siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak zwylke w pracy siedze 🙂
Udalo mi sie skonczyc ta prezentacje i byla gotowa na dzis na 13:00 🙂

Florek dzis mi sie w zlobku rozplakal... oczywiscie nie dlatego ze go tam zostawiam ale dlatego ze go mecze rozbieraniem. Zdarzylam zjdac mu kurtke i jednego buta a ten sie obrocil dal mi buzi i pobiegl do sali. Zlapalam go w sali a ten sie rzucil na podloge i zaczyna plakac, wyciagnelam do z sali sila przebralam do konca buty. Dal mi drugi raz buzi i poszedl sie bawic. Moje dziecko to ze skrajnosci w skrajnosc. Najpierw chodzic wogole nie chcial a teraz bez zlobka zyc nie umie. Na szczescie idzie do lata wiec nie bedzie sie juz musial przebierac... Moze jutro obejdzie sie bez placzu 🙂
Ogolnie jestem bardzo dumna z mojego dziecka ze taki dzielny chodzi, ale troche mi smutno ze juz tak wydoroslal... w koncu on dopiero ma 14 miesiecy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja sie rozchorowalam na calego i plackiem drugi dzien leze
Pozniej nadrobie zaleglosci
Basienka widzialam fotki alee wypasione macie to terrarium, normalnie przepiekne musze je Adamowi pokazac 🙂
Chłopaki zaraz z pracy przyjada a ja sie doczekac nie moge bo szwagier bedzie sie oswiadczal , nam powiedzial ale ona nic nie wie jeszcze , mi Adam tez sie w walentynki oswiadczyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Ja sie rozchorowalam na calego i plackiem drugi dzien leze
Pozniej nadrobie zaleglosci
Basienka widzialam fotki alee wypasione macie to terrarium, normalnie przepiekne musze je Adamowi pokazac 🙂
Chłopaki zaraz z pracy przyjada a ja sie doczekac nie moge bo szwagier bedzie sie oswiadczal , nam powiedzial ale ona nic nie wie jeszcze , mi Adam tez sie w walentynki oswiadczyl


mi też mój się oświadczył 14-go lutego 🙂 także dziś rocznica zaręczyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadrobilam zaległosci ale nic ne pamietam,wybaczcie goraczke mam
Zdjecia mi w pamiec zapadly,Jasminka faktycznie slodko jak cukiereczek wyglada a fotki Meliski rewelacyjne
A i dziekujemy ze zyczenia zdrowka dla Majci, juz jej lepiej katarek sie konczy i juz jej tak nie dokucza, mam nadz ze Michalkowi tez lepiej

A mnie nie wiem co dopadlo.od wczoraj gorączka,straszny ból glowy,gardła i uszu no i do tego czuje sie jak bym zakwasy miala tak mnie rece i nogi bolą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aga wiec wszystkiego dobrego rowniez z okazji rocznicy zareczyn 🙂 u nas to pierwsza bo rok temu mi sie oswiadczyl, dziewczyna szwagra 2 casta upiekła dzis z okazji walentynek i naszej rocznicy hehehe a nie wie że sobe na zaręczyny upiekła 😁


dziękuję 🙂
a u nas 5 rocznica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas właściwie walentynki też nie, ale jak wczoraj napomknęłam to skwitował: ostatnio we Wrocku sobie kupiłaś prezenty na walentynki... pfi 😞 a wracam dziś a tu bukiet herbacianych róż 🤪 oczywiście udaję niezadowoloną, że czemu nie czerwone... uwielbiam herbaciane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Melduje się żyje 😉 czekam na męża bo w prqcy jest... Lekki kryzys chyba już za nami a młody zqbkuje ale stan zabkow bez zmian;(( tylko płacz i krzyk nocny zostaje;(((

A jak w nowej pracy? wciągnęłaś się już na dobre? mąż już z Wami? a nocki... tylko nieliczne mamusie mają ten przywilej spać ciurkiem do rana... my nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
agami napisał(a):
Melduje się żyje 😉 czekam na męża bo w prqcy jest... Lekki kryzys chyba już za nami a młody zqbkuje ale stan zabkow bez zmian;(( tylko płacz i krzyk nocny zostaje;(((

A jak w nowej pracy? wciągnęłaś się już na dobre? mąż już z Wami? a nocki... tylko nieliczne mamusie mają ten przywilej spać ciurkiem do rana... my nie 😞

A my zasadniczo tak - ciurkiem po 12 godzin jakbym miała życzenie się o 19-20 kłaść spać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...