Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aaagaaa Weronika tez zasnęła 😮
Meliska zazdroszczę że masz towarzystwo na spacer...
A Tobie Rita dla odmiany współczuję - normalnie pełna gama odczuć 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/545/sam4671.jpg/][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7645/sam4671.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/254/zabawawposcieli.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1952/zabawawposcieli.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/sam4676w.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2675/sam4676w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🤢

Jesteśmy niewyspani, tzn. ja i mąż, bo Mała jeszcze śpi 😮 Od 6 skomli nam ten kurewski pies!!!! 😠 Mąż napisał kartkę i pójdzie ją wywiesić na drzwi wejściowe do klatki.
W ogóle chce się stąd wyprowadzać, jeśli się nic nie zmieni to od kwietnia zacznie starać się o inne mieszkanie tym razem w jakimś nowym budynku i na ostatnim piętrze, żeby nikt nam nad głowami nie hałasował.
Rzadko mi się zdarza kogoś nienawidzić, ale do tej pani czuję nienawiść właśnie.

Dostałam wczoraj nie Ferrero a Crispello z Milki, bo jak to mąż stwierdził to nasze święto czekolady 😁Uparł się, żeby dać Jaśminie na posmakowanie, więc dostała pierwszy raz czekoladę i chyba w siódmym niebie była 😉

Meslika ja ślepam...jak zobaczyłam zdjęcia to już nic nie czytałam i nie zauważyłam, że napisałaś ile cm ma Julka 😉 Moja mam chyba coś między 77-78 więc jakoś by na tym rowerze też już wyglądała...może jednak kupię już 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wstał syn 🙂 godzina spania.
a pierwsze słowa po otwarciu oczu: "bum bum" i pokazuje palcem na okno 😜


Hahah a moja jeszcze z nocnego spania nie wstała 😁 🙃

Wanilia świetne zdjęcia. Weronika to jest tak śliczny dziubek 🙃 A Ty szczuplutka z Hubercikiem 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja nie wiem ile Werka ma wzrostu....Ale waży 10,5 kg 😉
Zdrapuję własnie czyjąś wizję artystyczną z klapy od kuchenki.... 🥴 To jedyny sprzęt w tym mieszkaniu który nie jest nasz i oczywiście żałuję że nie zdecydowalismy się na zakup własnej 😉 Tyle ze nowa kuchnia będzie w zabudowie więc to by było wywalanie kasy w błoto. Musze przezyć z tym co mam i zamiast marudzić na starą kuchenkę cieszyc sie że sąsiadów nie słyszę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ale Ci ładnie z tym brzusiem a coreczke masz przepiekna
Coq wspolczuje sasiadki,my poprzednio tutaj w bloku mieszkalismy i nad nami turasy ktorzy tez wkurzali bo w szpilkach biegali i bili sie non stop
A ja jak dzisiaj nie umre to bede chyba zyla wiecznie, czekam na adama bo ma sie z pracy urwac,nie mam sily nawet Majci na rece wziac taka chora to chyba nigdy nie bylam, przez 2 godziny juz 3 koszulki zmienilam buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A ja nie wiem ile Werka ma wzrostu....Ale waży 10,5 kg 😉
Zdrapuję własnie czyjąś wizję artystyczną z klapy od kuchenki.... 🥴 To jedyny sprzęt w tym mieszkaniu który nie jest nasz i oczywiście żałuję że nie zdecydowalismy się na zakup własnej 😉 Tyle ze nowa kuchnia będzie w zabudowie więc to by było wywalanie kasy w błoto. Musze przezyć z tym co mam i zamiast marudzić na starą kuchenkę cieszyc sie że sąsiadów nie słyszę 🙃


Oj z tego co na zdjęciu przyuważyłam masz ładną kuchnię, więc jedna kuchenka... moja kuchnia to dopiero ma do zyczenia 🤢
Spadam dziecko mi się obudziło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Podczytywalam Was,ale z elefonu nie moge wyslac zadnego posta a kompa nie wlaczalam, bo Sarczini zaraz sie zjawia i w niego wali albo podchodzi i wylacza 😮
Wanilia brzusi cudny i mama tez lasencja 🙂
MeliskaJula sliczna i doroslo wyglada na tym rowerku. Na wiosne bedzie smigac a Ty bedziesz ja gonila 😜
Chyba musze lawe zmienic, bo mam z szyba i Sarah podchodzi i stale czyms wali o szybe.
Bylismy wczoraj z mezem u lekarza, bo ma kilka symptomow podobnych jak przy cukrzycy tzn. Problem ze stopami, ospalosc,ciezko gojace sie rany itd i wiecie jak sie wkurzylam, bo pani konowalowa,bo juz inaczej tego nazwac nie moge spojzala z daleka na stope,zmierzyla mu cukier ( nie potrafila wlaczyc aparatu), dala mu Amoxycyline ( typ przepisywanej na zapalenie oskrzeli) i Lamisil. Dodala, ze ma duzo odpoczywac i mierzyc cukier raz na rok 😠Zero badania krwi czy moczu. Problem ze stopami a raczej z typem drozdzaka(tak mi sie wydaje)trwa juz ze 2lata i za kazdym razem ida na latwizne i proponuja zdjecie paznokci. Maz zasugerowal skierowanie na badania krwi lub moczu,ale Pani stwierdzila, ze nie ma potrzeby jesli nie przejdzie mu po 10 dniach(leczy sie 2lata)to zdejmie paznokiec. Czuje sie jakbym byla glupia 🤔 🤢 Placimy miesiecznie 105euro ubezpieczenia, i mimo to pokrywamy koszty leczenia do 350euro a po przekroczeniu 350 dopiero pokrywa ubezpieczalnia. Paranoja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Wanilka od razu mówię kochany brzuszek i ty wyglądasz fajnie pamiętam jak wszystkie miałyśmy brzuszki takie kochane!!!
Marika zdrówka mówisz że jakieś wirusisko was złapało oj oj!!!\
Agami powiem ci że Kubuś słodko wyszedł na tym zdjęciu Avatarkowym!!!
Mówisz że nadal ząbki idą!!! Oj biedaczek!!!
Rita u was też choróbsko i ty też biedaczko!!!
Witam Beatka kochana !!!
Ja pracy mały u teściowej i nie wiem co dziś na obiadek może teściowa będzie miała coś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Witam 🙂
Podczytywalam Was,ale z elefonu nie moge wyslac zadnego posta a kompa nie wlaczalam, bo Sarczini zaraz sie zjawia i w niego wali albo podchodzi i wylacza 😮
Wanilia brzusi cudny i mama tez lasencja 🙂
MeliskaJula sliczna i doroslo wyglada na tym rowerku. Na wiosne bedzie smigac a Ty bedziesz ja gonila 😜
Chyba musze lawe zmienic, bo mam z szyba i Sarah podchodzi i stale czyms wali o szybe.
Bylismy wczoraj z mezem u lekarza, bo ma kilka symptomow podobnych jak przy cukrzycy tzn. Problem ze stopami, ospalosc,ciezko gojace sie rany itd i wiecie jak sie wkurzylam, bo pani konowalowa,bo juz inaczej tego nazwac nie moge spojzala z daleka na stope,zmierzyla mu cukier ( nie potrafila wlaczyc aparatu), dala mu Amoxycyline ( typ przepisywanej na zapalenie oskrzeli) i Lamisil. Dodala, ze ma duzo odpoczywac i mierzyc cukier raz na rok 😠Zero badania krwi czy moczu. Problem ze stopami a raczej z typem drozdzaka(tak mi sie wydaje)trwa juz ze 2lata i za kazdym razem ida na latwizne i proponuja zdjecie paznokci. Maz zasugerowal skierowanie na badania krwi lub moczu,ale Pani stwierdzila, ze nie ma potrzeby jesli nie przejdzie mu po 10 dniach(leczy sie 2lata)to zdejmie paznokiec. Czuje sie jakbym byla glupia 🤔 🤢 Placimy miesiecznie 105euro ubezpieczenia, i mimo to pokrywamy koszty leczenia do 350euro a po przekroczeniu 350 dopiero pokrywa ubezpieczalnia. Paranoja


O cholera, nie dosc, ze tyle placice to jeszcze taka opieka 😮
Moze inny lekarz Beata? A moze w Polsce byloby szybciej 🤔

Ja pod jednym wzgledem nie chcialbym opuszczac Francji wlasnie ze wzglzdu na sluzbe zdrowia i wlasciwie darmowe leczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz ja chyba na forum toche zamilkne 🤔 chyba ze meza komputer bedzie czesto z w domu a on poza domem 😜
Wtedy Jasmina przegryzla mi kabel tuz przy wejsciu do kompa, a teraz zlamal sie jeden bolec we wtyczce do kotaktu 🤢 Maz wydal na kabel ponad 20 euro i chinskie bardziewie sie rozpadlo. A wtycwka nie byla taka gruba solidna, tylko taka jak powiedzmy od lampki. Juz dawno zauwazylam ze jeden bolec ma sie slabo wiec kabla juz w ogole nie ruszalam, nawet jak bralma komp do kuchni, batzria slaba; tylko godzine trzyma, ale wolalam nie ruszac. A dzis jak sprzatalam to pociagnelam przypadkowo i bach. Jestem cholernie wsicikla, bo nie mam ochoty wydawac pieniedzy na takie bzdety. 😠

A Mala juz spi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska nie wiem jak u Ciebie wypędzanie zimy ale u nas odwilż 😎 Mam nadzieję że dziś były ostatnie w tym roku sanki bo ja już nie mam siły na ciąganie Werki 🤨
Beata rzeczywiście służba zdrowia tam u Ciebie nienajlepsza...Tylko jedzenie w szpitalu miałaś wypas z tego co pamiętam 😁 No ale za taką kase... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...