Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry
Aniqasliczna Kalinka i te wlosy....zazdraszczam rowniez 😜
Kasiunia hellollll 🙂
Holiranny ptaszek z Ciebie. My dla porownania wstalysmy o 10:30 😜
MeliskaMarika Duuuuzo zdrowka dla dzieciaczkow. Kurcze, zawsze tak okropnie chorych dzieci 😞
Wanilia ja kupuje posciel u Lidla i zawsze jestem zadowolona. Pizamy tez maja swietne 🙂
Przed swietami kupilam taka w krate jakby z polara,na zamek,po wypraniu nic sie z nia nie zrobilo i nie farbowala. Takze ja polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka rosołek pyszny!!!
mówisz Marika że gorzej u was i do lekarza się wybieracie oj szkoda!!!!
Oby nic złego!!
Hej Beatka u nas niestety obojętne kiedy mały pójdzie spać wstaje po 6 i koniec nie ma spania dla nas więc nie spimy !!!! Dopiero drzemka jest po 10 to ja już spać nie idę!! oj mówię wam!!!
Niedziela jest dla mnie masakra jak ciągle z małym jestem to on jest niedobry marudzi ostanio jakoś nie może zasnąć!!!
wlasnie jestesmy u tesciow i teraz dopiero po odstawieniu rykuuuu u dziadka chyba zasnie na kolanach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

Meliska, Marika dajcie znać jutro po wizytach u lekarzy co i jak z dzieciaczkami...

a my z Maćkiem po 11 poszliśmy do rodziców moich. potem obiadek. jak przyszliśmy do domu to Maciek zasnął w ciągu 10 minut, więc miałam godzinkę dla siebie 🙂 a potem przyszła siostra no i poszła dopiero po kąpieli Maćka 🙂

no a mój mały partyzant już śpi od jakiś 15 minut 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, hej
Meliska oczywiście że C&A 🙂 ja tez je bardzo lubie bo duze rozmiarowo wychodzą 😉 body tez fajne od nich, mieciutkie i nic sie po praniu w wysokich temp. nie dzieje.
Rowerek bardzo sie podobał, przed chwila nawet dostalam mmsa ze zlozonym juz rowerkiem, jak Franuś sobie w nim siedzi.
Tylko troche szwagierka mnie wkurzyla wczoraj, bo dobrze wiedziala, ze ja kupilam rowerek juz ponad miesiac temu, a tu patrze wczoraj wchodzi też z rowerkiem 😠 😠 w pierwszej chili sie wkurzylam, ale ona kupila biegowy, wiec az takiego nieszczescia nie ma, Franek to maly kurdupelek i najszybciej w przyszlym roku na nim wystartuje, a na tym moim juz na wiosne bedzie mogl pomykac, wiec wybaczam 😜
a moje dziecko udalo sie dzisiaj na pierwsza drzemke o godz. 17.45 😎 i oczywiscie niespi.

a kucyki chcilabym robic, bo slodko w nich wyglada i ma geste i dlugie wloski, wiec napewno by wyszly, ale Kalinka jest antygumkowa i antyspinkowa, wszystko momentalnie znika z glowy, wiec niestety 😉
a dzisiaj dostalam od kumpeli worek ciuchów, mówi, "mam dla Twojej małej ciuch", ucieszylam sie bo nam sie powoli zapasy koncza, ale jak otworzylam w domu ten worek to sie w glowe popukalam i mialam ochote zadzwonic i powiedziec, ze moje dziecko nie ma 7 lat, zeby nosic rozmiar 128 😮 no wszytskow takim rozmiarze, porazka, oddam do PCK, bo przeciez nie beda mi sie w kanapie 7 lat kisic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrowia dla choroskow naszych.Przepraszam że nie pisze ale dwa tyg temu dowiedzieliśmy się że dziadek ma nowotwór jelita grubego. Jutro ma operację i poprostu nie ma czasu na nic. Mąż siedzi po 12 godz w pracy a ja pp prqcy sama z kubą więc mało czasu na forum. Jutro szpital i tak teraz kilka tyg walki przed nami... Trzymajcie się mamusie o dzidIusie też;****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
przede wszystkim zdrówka dla chorasków i trzymam kciuki za operację dziadka Agami
zdjęcia Kalinki i Maciusia słodkie-śliczne te grudniowe dzieciaczki

a u nas masakra-całą noc nie spałam,no może łącznie z godzinkę i w dzień też koszmar, pomimo leków to zamiast lepiej to ja sie coraz gorzej czuje- na uszy nie moge wytrzymać a gardło to mnie tak już boli ze językiem nie mogę ruszać nawet- jutro jade do lekarza bo dłużej tego nie wytrzymam, od tych 4 dni prawie nic nie jadłam tylko zmuszam się do picia ciepłych herbat a przy tym łzy mi z bólu ciekną-niech mi dadzą jakiś antybiotyk bo trace siły normalnie juz 😞
na szczęście Majci katarek się skończył i zdrowiutka ta moja niunia ale boje się że ona się ode mnie zarazi echhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Zdrowia dla choroskow naszych.Przepraszam że nie pisze ale dwa tyg temu dowiedzieliśmy się że dziadek ma nowotwór jelita grubego. Jutro ma operację i poprostu nie ma czasu na nic. Mąż siedzi po 12 godz w pracy a ja pp prqcy sama z kubą więc mało czasu na forum. Jutro szpital i tak teraz kilka tyg walki przed nami... Trzymajcie się mamusie o dzidIusie też;****

Agami, zdrowia dla Dziadka!aby udało mu się z tego wyjść!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
hej
przede wszystkim zdrówka dla chorasków i trzymam kciuki za operację dziadka Agami
zdjęcia Kalinki i Maciusia słodkie-śliczne te grudniowe dzieciaczki

a u nas masakra-całą noc nie spałam,no może łącznie z godzinkę i w dzień też koszmar, pomimo leków to zamiast lepiej to ja sie coraz gorzej czuje- na uszy nie moge wytrzymać a gardło to mnie tak już boli ze językiem nie mogę ruszać nawet- jutro jade do lekarza bo dłużej tego nie wytrzymam, od tych 4 dni prawie nic nie jadłam tylko zmuszam się do picia ciepłych herbat a przy tym łzy mi z bólu ciekną-niech mi dadzą jakiś antybiotyk bo trace siły normalnie juz 😞
na szczęście Majci katarek się skończył i zdrowiutka ta moja niunia ale boje się że ona się ode mnie zarazi echhhh

ł Rita, widze, że na maksa Cie rozlozylo! biegaj do lekarza jutro, zeby nic gorszego z tego nie wyniklo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jutro o 16 nasz lekarz przyjmuje i już sie doczekac nie moge bo przez weekend tak mi się pogorszyło,buzie to moge otworzyć tyle żeby szczoteczkę do zębów włożyć, myślałam że to może świnka bo gorączka jest cały czas i ból głowy uszu i gardła, zero kataru i kaszlu no ale przy śwince by mi szyja opuchła a nie puchnie więc to co innego
jestem głodna wymęczona i obolała -tak się starałam żeby coś przytyc a pewnie schudnę znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny... Na was zawsze licZyć można... Jutro może uda mi się do fotek dokopac ale pewno kilkanaście stron temu to było...a operacji się boimi;(( dwa lata temu zmarła babcia.... Żona tego dziadka... 63 lata... A dziadek 1944 więc też młody a tu takie coś;((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Dzięki dziewczyny... Na was zawsze licZyć można... Jutro może uda mi się do fotek dokopac ale pewno kilkanaście stron temu to było...a operacji się boimi;(( dwa lata temu zmarła babcia.... Żona tego dziadka... 63 lata... A dziadek 1944 więc też młody a tu takie coś;((((


Agami trzeba być dobrej myśli-dzisiejsza medycyna działa cuda 😘 trzymamy kciuki za Twojego dziadka 😘 😘 😘
o której ta operacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Rita wiem i staram się myśleć pozytywnie ale tak się boję;/(((( operacja o 8 😞(( w pracy nie mam już dostępu do forum więc odezwę się pewno wieczorem dopiero...


wiem że się boisz 😞 i wyobrazam sobie jak sie teraz czujesz i przez co przechodzisz ,ściskam Cię wirtualnie i moooocno trzymam kciuki żeby było dobrze. pomodle się przed spaniem w intencji operacji Twojego dziadka ,postaraj się zasnąć bo się nerwowo wykończysz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...