Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Marika jak sie czujecie?


Ja dziś już lepiej pozatym że kaszel chce mnie udusić......Misio też wygląda lepiej...trochę się bawi a nie jojczy cały dzień...i w nosku też troszkę lepiej ale mleko całkiem odrzucił a je jak ptaszek.....to nie jest raczej w jego stylu.... 😉 za to M rozłożyło....czyli drugie dziecko chore..... 😜

Agami powodzenia dla Was,siły...... i oby wszystko się udało!!

Aga teściowa.....hmmmm czyli nici z spokojnej kawki.... 😉

Rita dla Ciebie zdrowka!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Meldujemy sie po wyczerpujacym weekendzie 🙂
W sobote bylismy w gorach 🙂 pojechalismy na Szyndzielnie. Moj Tata z Moim Mwszedl na gore na nartkach a ja, mama i Flor pojechalysmy kolejka. Wygladalusmy jak dwie wielbladzicie 😜 Florek w nosidelku do tego dwie pary nart, dwie pary butow narciuarskich i sanki 🙂 Udalo nam sie wejsc i wyjsc calo z kolejki. Niestety Pan Nas nie wpuscil na wyciag 😞 wiec piechota z kolejki musialysmy isc do schroniska na Szyndzielni. Tam sobie posiedzialysmy z godzinke i wtedy nadeszli Nami mezczyzni 🤪 zjedli cos i zaczela sie wycieczka w dol 🙂 z samej gory zjechalismy na nartkach. Najpierw ja mialam Florka w nosidelku na plecach ale przy zjezdzie mnie przewazyl i upadlam 😞 Florek oczywiscie smial sie bardzo, ale w koncu przekazalm go Tacie, ktory zjechal z nim na sam dol. Za to mialam obciazenie w postaci sanek wiec cala trase jechalam plugiem. Pod koniec juz tam mnie uda bolaly ze do dzis mam zakwasy. Bylo super 🙂 za tydzien powtorka z rozrywki. Tym razem jedziemy do Szczyrku 🙂
Co do Niedzieli to pojechalismy do zjamowych, z ktorymi jedziemy w czerwcu do Hiszpani. Maja dwoch synow. Florek odrazu sie dostosowal i biegal za nimi. Oczywiscie jako najmlodszy zawsze byl z tylu i w biegu go dublowali. Wyszlal sie tak ze po powrocie do domku kolo 20:00 poszedl spac 20:30 i rano o 7:45 musielismy go budzil zebym ja sie nie spoznila do pracy a on do zlobka 🙂

Weekend bardzo udany 🤪

Agami trzymam kciuki za operacje. Wszystko bedzie dobrze 🙂
Kasia witamy spowrotem 🙂
Aniqa tak sobie myslalam o Twojej nie spiacej krolewnie. Moze bys pojechala za tydzien do Szczyrku na sanki z mala. Wyszlalaby sie moze szybciej by usnela 🤪
Aga tesciowa powiadasz. Spokojnej kawki to juz chyba juz nie uswiadczysz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane przedewszystkim zdrówka jejku te choróbska tak atakują!!!
Rita u ciebie to na bank antybiotyk no musisz wziąć bo inaczej nie przejdzie to pieroństwo!!!
Chloe witaj spoko nadrabiaj teraz!!!
Agami życze żeby operacja się udała trzymam kciuki i musi być dobrze lecz to wszystko dość poważne jest!!!
Trzymaj się ściskam!!
Agaaaa Maciek widzę lubi lusterka kochany jest fajne zdjęcia!!!
Wanilia co tam ????
Meliska jak Juleczka
Marika mówisz że lepiej u was to super!!!!
Moj mały śpi ale zaraz pewnie wstanie bo już ponad godzinę spi mi się ryż gotuje mięsko mam i rosołek ze wczoraj!!!
Na spacerek pewno pójdziemy a na 15 do roboty
Basiaa ale ekstra weekend fajnie na swierzym powietrzu Florek to ma fajnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Weronika własnie zasypia a jak się obudzi to może pojedziemy do sąsiedniego miasta do sklepu "zdrowa stópka" 😁 Chciałabym obejrzeć Emele na żywo, a własciwie to chciałabym kupić jak będzie coś sensownego. Tylko nie wiem czy uda mi się zmobilizować do wyjazdu bo jakaś zmęczona dziś jestem 🤔
Agami trzymam kciuki za dziadka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

no to wizyta teściowej odbębniona... co do kawki to Marika i Basia miałyście rację 🙂

Ale i tak bym się chyba spokojnie nie napiła, bo Maciek dopiero teraz usnął pierwszy raz. nie spał rano w ogóle. No i jak teściowa wyszła ok 12 to poszłam z siostrą i Maćkiem na spacer, potem zajrzeliśmy do babci. i niedawno wróciliśmy i Maciek zaraz usnął 🙂

Basia no to fajny weekend mieliście, taki mocno aktywny 🙂 super! 🙂

Chloe a nad czym tak się wahasz???

Wanilia to jak weny nie masz na jazdę to nie jedź. Masz odpoczywać w końcu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Gwiazdka usnęła i mogę spokojnie kuknąć 😉
Marika, Rita dobrze, że z dzieciaczkami lepiej, a dla Was zdrówka 😘 dajcie znać po lekarzach jak się sprawy mają
Agami musi być dobrze 😘
Aga Maciek jaki elegancik... non stop w koszuli śmiga 😉
Basieńka Florek to nasz forumowy turysta 😉
Nam się dziś nie udało do lekarza umówić... brak miejsc 😮, mamy termin na jutro, ale zastanawiam się czy iść... w sumie zostałam dziś uspokojona, że to przez ząbki 😉... a jutro jak pójdę i powiem, że 3 dni temu dziecko gorączkowało to babka się w głowę popuka, a brać dziecko w to siedlisko wirusów jak nic nam nie jest 🤔... gorączki tfu tfu nie ma, dziąsełko opuchnięte i jojczenie non stop... ząbkowanie jak nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska ja tez mysle ze to od ząbków i chyba raczej bym zaczekała z tym lekarzem
chloe co jest???????

my się szykujemy do lekarza,banana zjadłam bo ile mozna się głodzic ale ile się z nim namęczyłam 🤢
a paszcze do badania lewarkiem bedzie mi musiał chyba otwierać bo inaczej sie nie da hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziadek po operacji. Byłam już u niego ale 20 min bo na pooperacyjnej leży i nie wolno. Guz okazał się być wielkości pięści i do tego przerzut na płat wątroby;((( czekamy teraz dwa tyg na wynik a później chemio i radio terapia... No i założona ma stomie więc załamany;((dZiękuję za dobre słowo i za to że jesteście;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Dziadek po operacji. Byłam już u niego ale 20 min bo na pooperacyjnej leży i nie wolno. Guz okazał się być wielkości pięści i do tego przerzut na płat wątroby;((( czekamy teraz dwa tyg na wynik a później chemio i radio terapia... No i założona ma stomie więc załamany;((dZiękuję za dobre słowo i za to że jesteście;*

Agami widzisz pierwszy etap leczenia juz za Wami!! Bedzie dobrze, tzn na tyle na ile moze byc dobrze po guzie jelita grubego 😞. Jeszcze nacieszycie sie dziadkiem, zobaczysz 🙂)) Moj dziadek 8 lat temu mial zdiagnozowany nowotwor porstaty ale po nastwetlaniach nastapila remisja ktora trwa do tej pory 🙂)) A stomie mial moj kolega ze studiow rowniez, mial jakies stany zapalne jelit i na rok musieli mu zalozyc, ale normalnie chlopak funkcjonowal, gdyby jego dziewczyna a moja przyjaciolka mi nie powiedziala to bym nie wiedziala!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Chloe też jestem ciekawa co się tak wahasz 😉

Moze sie waha czy nam cos napisac 🙂

Ty to masz nosa 😉
mam niusa i nie wiem czy napisac zeby nie zapeszyc 🙂


dzidziuś w drodze?

mozna powiedziec ze na samym poczatku drogi 😉))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
chloe napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
meliska napisał(a):
Chloe też jestem ciekawa co się tak wahasz 😉

Moze sie waha czy nam cos napisac 🙂

Ty to masz nosa 😉
mam niusa i nie wiem czy napisac zeby nie zapeszyc 🙂


dzidziuś w drodze?

mozna powiedziec ze na samym poczatku drogi 😉))))

Trzymamy kciuki i czekamy na potwierdzenie 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...