Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
O rety....dzieci chore, mamy chore 🥴 Współczuję i mam nadzieję że szybko się podleczycie 😘
My już zaliczyłysmy saneczki i Weronika uśmiechnięta jechała prawie cały czas 🤪 Prawie bo w pewnym momencie zaczeła strasznie płakac, nie wiem co się stało 🤨 Przestraszyłam się że może o gałęzie zahaczyłam i dostała w buźkę ale tam nic akurat nie było. Więc nie wiem o co chodziło ale musiałam ją na ręce wziąć i pośpiewac żeby przestała płakać 🤔 I odechciało mi się saneczkowania i wróciłyśmy do domu. Później wyjdziemy jeszcze raz ale chyba jednak psa zaprzęgnę 🙃
A wczoraj wieczorem to sie tak wkurwiłam jak powiesiłam firanki ze aż sie ppłakałam z wściekłości ☺️ Baba przyszyła mi do firanki z woalu taką grubą sztywną tasmę i za cholerę nie chce się to uładac. O zasłonkach nie wspomnę, nie dość ze za szerokie (mówiłam że nie będą do zasłaniania tylko do ozdoby z boku) to jeszcze przez tą taśmę nie da się ich ładnie zmarszczyć...Wyprułam wczoraj to gówno z zasłonki i zaniosę do krawca zeby przeciął wzdłuz na dwie i obszył. Kurcze i tak sobie myśle jaka bym była wściekła gdybym wybrała droższe materiały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
O rety....dzieci chore, mamy chore 🥴 Współczuję i mam nadzieję że szybko się podleczycie 😘
My już zaliczyłysmy saneczki i Weronika uśmiechnięta jechała prawie cały czas 🤪 Prawie bo w pewnym momencie zaczeła strasznie płakac, nie wiem co się stało 🤨 Przestraszyłam się że może o gałęzie zahaczyłam i dostała w buźkę ale tam nic akurat nie było. Więc nie wiem o co chodziło ale musiałam ją na ręce wziąć i pośpiewac żeby przestała płakać 🤔 I odechciało mi się saneczkowania i wróciłyśmy do domu. Później wyjdziemy jeszcze raz ale chyba jednak psa zaprzęgnę 🙃
A wczoraj wieczorem to sie tak wkurwiłam jak powiesiłam firanki ze aż sie ppłakałam z wściekłości ☺️ Baba przyszyła mi do firanki z woalu taką grubą sztywną tasmę i za cholerę nie chce się to uładac. O zasłonkach nie wspomnę, nie dość ze za szerokie (mówiłam że nie będą do zasłaniania tylko do ozdoby z boku) to jeszcze przez tą taśmę nie da się ich ładnie zmarszczyć...Wyprułam wczoraj to gówno z zasłonki i zaniosę do krawca zeby przeciął wzdłuz na dwie i obszył. Kurcze i tak sobie myśle jaka bym była wściekła gdybym wybrała droższe materiały...

to skoro baba nie zrobila jak chcialas to moze lepiej wrocic do niej i powiedziec ze nie tak sie umawialysmy i ze maja to poprawic albo zwrot kasy. Skoro jej tlumaczylas to powinna to uszanowac. Zamiast placic za to dwa razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[IMG]http://imageshack.us/a/img837/1664/imag0482t.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img254/3494/imag0481y.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img812/7547/imag0479qt.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img259/6396/imag0476g.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img837/3952/imag0477y.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia ja bym wróciła do sklepu z reklamacją.

Coq super! to teraz zdjęcie w płaszczyku poprosimy 🙂

Marika brokułowa mówisz? 😉 nawet przez chwilę o niej myślałam, ale stanęło na pierogach 😁 😁 😁 mam pożyczoną od mamy stolnicę i wałek, będę musiała oddać. więc jeszcze wykorzystam na pierogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga co za dolegliwość Cię dopadła? Mialaś już coś podobnego?
Marika Rita życzę jak najszybszego przegonienia kataru. A u nas odciąganie na siłę.
Wanilia kiedy Ty saneczkowałaś, to my chyba się budziłyśmy dopiero, bo po 10 wstałyśmy.
Basia jak ubiorę Jaśminę -bo nadal biega w piżamie- to jakieś zdjęcie zrobię 🙂

Mała ma się dobrze, a ja czekam na kupę...

W nocy płakało dziecko, które mieszka wyżej, w klatce obok, niemowlę...Często hałasy stamtąd dochodzą, bo jest chyba dwoje dzieci i mama też lubi pokrzyczeć...No ale to niemowlę płacze, a ludzie zaczynają walić w ścianę 😮 Zero empatii!!! Jakby nikt nigdy styczności z dzieckiem nie miał. Przecież to nie muzyka, albo impreza dorosłych ludzi tylko dziecko, które tak komunikuje się ze światem!!! Od tego walenia obudziła się też Jaśmina i zaczęła płakać, na szczęście szybko usnęła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Coq niemowlę które mieszka wyżej i w klatce obok? Z czego Wy tam macie te bloki zrobione, z kartonu???
Był kurier więc mam już rowerki, tzn wielki karton w korytarzu 😁 Z tego co wiem to trzeba je zmontować więc nawet nie rozpakowuję

Ja bym nie mogla sie doczekac 🙂
Podeslij zdjecie jak juz beda zlozone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Ja siedze nad prezentacja i potwornie mi sie nie chce.
Szukam wiec jakiejs wymowki zbey jej nie robic ale mi sie nie udaje 😞

A nie miałas jej wczoraj w domu robić? Nawet Florek Ci chciał pomóc i wcześniej spać poszedł 😉
Coq płaszczyk i modelka sliczne 🙃
Aniqa przynajmniej wiesz za co niani płacisz jak w pracy jesteś 😜
Beata halo halo....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Synuś nie dziś zamęczy tak wali..aż brzuch cały chodzi 😮 Co to będzie pod koniec????
Ja przeżyłam chwilę grozy bo zabrałam się za wybieranie i obróbkę zdjęć do wywołania i dysk zewnetrzny na którym sa pozgrywane zaczął fiksować....Aż mi się ciepło zrobiło jak pomyślałam że bym mogła te zdjęcia stracić. Całe szczęście po kawałku udało mi się przekopiować, uffff. Ale wywalało mnie co chwilę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśmina niedawno usnęła DOPIERO.

Dziękujemy za miłe słowa dziewczyny. 🙂

Wanilia fajnie, że Hubert daje Ci znaki życia 😉
A ściany może nie z kartonu, ale bardzo cienkie 🤢 za cienkie. Ale to budownictwo pewnie z jakiś lat 70 czy 80. Wszystko ładnie odnowione ale ścian nie wyciszali 😜

No właśnie Beata czyżby interes tak się rozkręcił, że na forum czasu brak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Ja siedze nad prezentacja i potwornie mi sie nie chce.
Szukam wiec jakiejs wymowki zbey jej nie robic ale mi sie nie udaje 😞

A nie miałas jej wczoraj w domu robić? Nawet Florek Ci chciał pomóc i wcześniej spać poszedł 😉
Coq płaszczyk i modelka sliczne 🙃
Aniqa przynajmniej wiesz za co niani płacisz jak w pracy jesteś 😜
Beata halo halo....?

Mialam i robilam ale wena mnie oposcila 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...