Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Gosiaq- czy Twój don Filippe 😉 nadal dużo ulewa??

czasami duuuużo, ale rzadziej jakby. jak ciśnie kupsko to leci mu nosem 🙂 po zupinie kupa poszła gładko i nie na rzadko, więc przyjął ładnie 🙂 a czasem mocno uleje, bo macha tymi nóżynami jak szalony!!!
i dziewuszki! co do powrotu do formy: dajcie sobie czas... tyłyśmy 9 miesięcy, więc trochę czasu też potrzebujemy , żeby być "na chodzie" znów 🙂 ja po dwójce nie mam akurat rozstępów, bo mam je z okresu dojrzewania na udzielcach 🙂 za to biust mam środkowoafrykański, wzrost dalekowschodni, więc ... obywatelka ze mnie świata hahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
judzia napisał(a):
Gosiaq- czy Twój don Filippe 😉 nadal dużo ulewa??

czasami duuuużo, ale rzadziej jakby. jak ciśnie kupsko to leci mu nosem 🙂 po zupinie kupa poszła gładko i nie na rzadko, więc przyjął ładnie 🙂 a czasem mocno uleje, bo macha tymi nóżynami jak szalony!!!
i dziewuszki! co do powrotu do formy: dajcie sobie czas... tyłyśmy 9 miesięcy, więc trochę czasu też potrzebujemy , żeby być "na chodzie" znów 🙂 ja po dwójce nie mam akurat rozstępów, bo mam je z okresu dojrzewania na udzielcach 🙂 za to biust mam środkowoafrykański, wzrost dalekowschodni, więc ... obywatelka ze mnie świata hahahahahha



Hihihi...ja też...właśnie dziś pokazywałam mojemu mężowi różnicę; przed i po ciąży 🙂 Przed - rodzynki (no może nie takie pomarszczone), po - Kenia 😁 Mogą zastępować naszyjnik 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal basen super sprawa U nas są zajęcia ale od 6 miesiąca więc jeszcze dwa i tez zacznę z małym chodzić Pisz na bieżąco jeśli sie zdecydujesz jak mały reaguje na zajęcia basenowe.

Ja też mam mega oponkę i nie mogę sie zebrać żeby ją zwalczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
judzia napisał(a):
Gosiaq- czy Twój don Filippe 😉 nadal dużo ulewa??

czasami duuuużo, ale rzadziej jakby. jak ciśnie kupsko to leci mu nosem 🙂 po zupinie kupa poszła gładko i nie na rzadko, więc przyjął ładnie 🙂 a czasem mocno uleje, bo macha tymi nóżynami jak szalony!!!
i dziewuszki! co do powrotu do formy: dajcie sobie czas... tyłyśmy 9 miesięcy, więc trochę czasu też potrzebujemy , żeby być "na chodzie" znów 🙂 ja po dwójce nie mam akurat rozstępów, bo mam je z okresu dojrzewania na udzielcach 🙂 za to biust mam środkowoafrykański, wzrost dalekowschodni, więc ... obywatelka ze mnie świata hahahahahha


No widzisz... a moja Zosia to po każdym jedzeniu ulewa 😞 no ja już nie wiem co o tym myśleć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamma-mia takie majciochy uciskające kupiłam już kilka tyg temu za 6 F właśnie w Primarku, ale dałam ciała, bo było ich tam mnóstwo , niektóre mniej lub bardziej uciskające, wzięłam te mniej, bo wydawało mi się, że w tamte nie wejdę, no i są za luźne 😞 A drugich już nie kupuję, bo to tylko rozwiązanie na wyjście, a ja chcę się pozbyć oponki na zawsze 🙂 I poczyniłam postępy, bo od piątku po południu nie jem słodyczy i chwilowo daję radę 🙂
A co do "walking dead" to oglądaliśmy wczoraj 9 odcinek drugiego sezonu, bo na bieżąco nie byliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciliśmy od lekarza. na szczęście to tylko katarek ale ważne że lekarz osłuchał jestem spokojniejsza. no i zalecił inna wodę morską która ma działanie przeciw katarkowi a ta którą dotychczas stosowałam ma podobno inne zastosowanie....

Jeśli chodzi o ulewanie to ksawery też ulewał potrafił połowę zwymiotować albo i więcej więc lekarka kazała kupować bebilon ar i naprawdę pomaga jest gęściejsze to mleczko ale pije ze smoczka avent2.

właśnie planuje umieszać zwykły bebilon 1 z kleikiem ryżowym...

Ksawciu po 8dniach jedzenia jabłuszka i marchewki nauczył się to robić i ładnie buźkę otwiera 😁 😁 dziś juz dostał marchewkę z jabłkiem 2w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ahaa zapomniałam! wygoniłam męża z łóżka 🙂 zakupił sobie materac pompowany 😆 😆 (nie chciał iść do wanny 😁 😁 ) najpierw męczył się pół godziny by go napompować 😉, a gdy poszedł już spać to po godzinie całe powietrze mu uciekło z niego 😁 😁 źle sobie korek włożył 🤪 tak więc wiktor wylądował w łóżeczku a mąż spowrotem na swoim miejscu w łóżku, zaś materac w piwnicy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga roza -ksawery też nie chciał jeść na początku pluł itp moja mama powiedziała mi że to normalne że dzieci tak robią potrzebuje czasu. dawaj mu maleńkie porcje na czubku łyżeczki.

Dałam mleko z kleikiem dosypałam 3łyżeczki bo wydawało mi się że nic się nie zmieniło przez smoczek 2 nie mógł uciągnąć więc założyłam 3 i wypił w 3minuty -130ml 😲 😲 i o dziwo nic nie ulał- teraz zasypia

mamma-mia też zamierzam kupić jutro nocniczek i go sadzać tym bardziej że przeważnie wiem kiedy kupke robi bo robi śmieszne minki i będę sadzała po przebudzeniu na siusiu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka! U nas po szczepieniu dobrze. Maja miała 3 razy gorączke ale nie wysoką - 37,5 , na co dałam jej nurofenku i po pół godzinki pozbyliśmy się gorączki. Także polecam. Na ukłute miejsca smarowałam grubo altacetem co dodatkowo łagodziło ból.

Ja się dopisuje do pytania odnośnie marchewki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
yenefer07 napisał(a):
Aniu _xx po ile łyżeczek marchewki czy jabłka dawałaś na początek? I ile razy dziennie? Pytam już na zapas, bo mam jeszcze ze 3 tyg 🙂
A co do tego kleiku, to normalnie po prostu się go dosypuje do mleczka i tyle? I jaki to kleik? Pytam, bo póki co nie mam pojęcia w temacie kleików!


wziełam ze słoiczka 2małe łyżeczki- podgrzałam tak jak mleko i podawałam na czubku łyżeczki do buźki pierwsze 3 dni jabłko później 3 dni marchew dawałam 1raz dziennie przed śniadaniem( w razie bólu brzuka pozbędziesz się go w dzień a nie w nocy) pierwsze prawie wszystko wypluwał jezyczkiem wypychał no i po ok 4-5 dni zrozumiał i łyka ( ale i tak śliniaczek koniecznie musi być
po marchwi kupa twarda na maxa po jabłku ok

kleik ryżowy wsypałam 3łyżeczki do 150ml mleka bebilon 1. kupiłam BOBOWITA bez owoców na 1raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniu i zjadł ci takie gęste ?
ja mojemu wsypałam półtorej miarki od tego mleka mod. i mały nie chciał jeść nawet przez wiekszy smoczek
na początku również wypychał wszystko języczkiem a teraz nie wypluwa tylko sie krztusi za każdym razem kiedy mu podaje, a daje mu bardzo mało troszke na końcu małej łyżeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cholerka! Ale jestem zła!!! Moja bratowa jest w ciąży za jakieś 20 dni ma rodzić, a tu dziś od rana nie czuje ruchów!! I zamiast głupia pędzić na izbę przyjęć żeby zrobili jej ktg, to ona powiedziała, że poczeka do rana!! 😲 😲 aż mi się gorąco zrobiło!!! Jestem taka zła! I strasznie się martwię 🥴 co za głupia dziewucha!!! 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga-roza napisał(a):
aniu i zjadł ci takie gęste ?
ja mojemu wsypałam półtorej miarki od tego mleka mod. i mały nie chciał jeść nawet przez wiekszy smoczek
na początku również wypychał wszystko języczkiem a teraz nie wypluwa tylko sie krztusi za każdym razem kiedy mu podaje, a daje mu bardzo mało troszke na końcu małej łyżeczki


Wiesz co to aż takie gęste nie było tylko przez smoczek 2 nie chciało przejść więc dałam 3 raz się zaksztusił od tego smoczka i poprawiłam go by bardziej na siedząco jadł.Jak się skończyło to płakał że tak mało mu dałam 🙃 🙃 Jeżeli chodzi o jabłko itp to też łyka ale w foteliku do karmienia go sadzam. może potrzebuje więcej czasu na nauke albo zapytaj lekarza...NAPEWNO ZA PARE DNI ZROZUMIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Cholerka! Ale jestem zła!!! Moja bratowa jest w ciąży za jakieś 20 dni ma rodzić, a tu dziś od rana nie czuje ruchów!! I zamiast głupia pędzić na izbę przyjęć żeby zrobili jej ktg, to ona powiedziała, że poczeka do rana!! 😲 😲 aż mi się gorąco zrobiło!!! Jestem taka zła! I strasznie się martwię 🥴 co za głupia dziewucha!!! 🥴


też się zdenerwowałam to niech popuka delikatnie w brzuch może się ruszy, ksawery odpowiadał na takie pukanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jadwiga roza-może po prostu twój synuś to taki mały tadek -niejadek 🙂 🙂
ja jak tylko zaszłam w ciąże to miałam wilczy apetyt a jestem drobna osóbką która jada bardzo mało i przytyłam 16kg. dziś już waze47kg jak tylko urodziłam apetyt minoł i waze mniej jak przed ciąża. po prosty taki głodomorek się juz zapowiadał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...