Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
właśnie skończyłam robić tłumaczenie 😁

No Martka jeśli chodzi o teksty techniczne zdarzało mi się już tłumaczyć co nieco, ale jest to ciężki kawałek chleba i oczywiście zależy w którą stronę..
Szybkiej rekonwalescencji dla męża.... . i zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej kobietki
Gratulacje roczków dla naszych bąbelków!
Martka, trzymam się z Tobą kobieto, mój Jasiek też nie może wyjść z chorób. Tym razem zapalenie oskrzeli, mieliśmy robione rtg w szpitalu, nie chcieli nas przyjąć-bo Polska służba zdrowia w pełnej krasie- mam skierowanie na rtg na cito a mnie nie mogą przyjąć bo to bo tamto. Szok. Inhaluję go pulmicortem ale się wyrywa i muszę go trzymać na siłę, nie mam sumienia ale muszę 😞
Lala fajnie masz z remontem, my rozgłądamy się zamieszkaniem ale jakoś wszystko wygląda gorzej w realu i póki co czekamy aż uda nam się sprzedać mieszkanie w Łodzi ale teraz zastój okropny. No i tak się frustrujemy powoli-kasy na wkład własny nie ma, mieszkania ciagle nie takie jakby nam się marzyło a z tym wynajem to czuję się jakbym siedziała na bombie zegarowej, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

NO TO TAK TO WYGLĄDAŁO A TAK JEST

TAAAK CHERRY, DLATEGO JAK BEDZIEMY KIEDYŚ SIĘ STARALI O KUBUSIA TO SIĘ ZAMIENI IM POKOJE. MAJA JAKO STARSZA DOSTANIE POKÓJ ''OSOBISTY''.. NO NIESTETY INNEJ MOŻLIWOŚCI NIE MA. A TERAZ W TAMTYM POKOJU TOT MĄŻ MA SWÓJ ''WARSZTAT'' TAM NAPRAWIA KOMPUTERY ITP ŻEBY ŚRUBKI SIĘ NIE WALAŁY PO DOMU - JAK KTOŚ MA INFORMATYKA TO WIE O CZYM MÓWIE! MASAKRA 🙂

A JESZCZE MĄŻ ZROBIŁ MI NIESPODZIANKE I MA PONIEDZIAŁEK I WTOREK WOLNY WIĘC WYBIJE I ZMURUJE DRZWI! JEŚLI SIĘ UDA W TYM TYG UPORAĆ Z DRZWIAMI TO ZDĄŻYMY!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Słuchajcie (czytajcie hi,hi)- w Warszawie to ceny mieszkań są szokujące, tak sztucznie wywindowane i jeszcze niektórzy podnoszą ceny bo kończy się rodzina na swoim i chcą ludzi wycyckać. Gdybyśmy ńie chcieli zmieniać dzielnicy na inną to w naszej metr kosztuje 9400 pln !!!! To ja chyba sobie kupię metr tylko! No aż mnie krewa zalewa, warszawka p......a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...