Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zaniu mój Marcin mówił mi dokładnie to samo, że gorączka to reakcja obronna organizmu i żebym tak nie panikowała, bo to znaczy, że mały walczy z chorobą...ja jednak podałam mu na wieczór Pedicetamol...Oskar miał 38 stopni i bałam się , że wzrośnie, albo że termometr niedokładnie mierzy, bo on jakiś dziwny...a Oskar na dodatek już teraz to nic sobie nie pozwoli zrobić! Kiedyś nie protestował jak mu psikałam wodą do noska czy odciągałam glutki Fridą, a teraz! Żeby to zrobić to Marcin musi mu głowę trzymać, bo inaczej ani rusz.
Przykro mi , że Twoja Emilka też zachorowała, mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje, bo faktycznie serce się kraja jak nasze maluszki chorują 😞

Swoją drogą już dawno powinnam spać, ale dziś coś nie mogę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
Witam
dziewczyny czy to prawda ze pierwsze zęby wychodzą na dole i są to jedynki?
krucze moja córcia coś zaczyna kasłać. 😞

Martusiap, generalnie taka kolejność być powinna, ale Maćkowi wyszła górna dwójka najpierw hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiu, gratulacje z racji ząbeczka! a raczej dwóch 😁

yen - jejciu - zdrówka dla Oskarka! brawko dla niego na zachętę - żeby szybko wyzdrowiał! i dużo sił dla Ciebie

to samo do Zani! niech Emilka zdrowieje szybko!

martusiap - oby Majka się nie rozchorowała!

lala - niedługo będziesz szaleć z urządzaniem pokoju dla Majki, ciekawa jestem, co wymyśli Twoja artystyczna dusza!!
super, że z bioderkami wszystko ok!

GOSIAQ - a jak Wy na bioderkach?

aniu_xx - kiepsko z tymi zrostami! dobrze, że już zaczniesz się leczyć, oby jak najszybciej się wszystko unormowało!

Cygnee - Ela ma swoje zdanie i nikt ani nic go nie zmieni 😁 hihi 😁 czekamy na fotki ze spacerku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
martusiap napisał(a):
Witam
dziewczyny czy to prawda ze pierwsze zęby wychodzą na dole i są to jedynki?
krucze moja córcia coś zaczyna kasłać. 😞

Martusiap, generalnie taka kolejność być powinna, ale Maćkowi wyszła górna dwójka najpierw hihihi


haha! nieźle! zakręcony chłopak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka! na bioderkach ok, chociaz kazali przyjechac jeszcze raz za 3 miesiace (?). w sumie nie wiem po co, ale jak mus to mus.
a wczoraj bylo szczepienie. 6800 g , 63 cm - klopsik 😉 jak lekarka zajrzala w buzie, to mowi: ohohoho! jakie tu ida zeby!!! sama to widze hihihi i zagladam wciaz 😉 Maciek mial prawie 11 miesiecy jak ta dwojka wyszla, a za nia 5 kolejnych na raz 😮 😮 😮 ale na szczescie bezbolesnie bylo 😉 za to po wczorajszym szczepieniu Filipa lekka goraczka, duzo spania i.. czuwania mamy 😉 ale dzis ok, slonko i wiosennie 😉
dla wszystkich maluchow zdrowka!!!
Shelby! jaki zarloczek sie robi z Maksia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zwykle nie przekracza 800, ale odkąd dostaje kleik wieczorem, to budzi się około 2, zamiast ok. 4 i wyszło mu wczoraj 7 karmień - stąd ten wynik :P

zresztą - dziwna sprawa - na wieczór dostaje z kleikiem, a budzi się o 2 godziny szybciej

Gosiu - super, że wszystko okej - faktycznie klopsik z tego Twojego synka 🙂 i czekamy na zęby - oby również bezboleśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a poza tym stylizacje kącika Mai naszej Lali mnie zachwycają!!! masz, kobieto, zmysł artystyczny!!! i ja teraz się ciut pobawiłam dodatkami w "salonie" - zmieniłam firany z ecru z bordem na jasnobeżowe organtyny z wyszywanym jakby złotym motywem, zasłony z bordowych przezroczystych na beżowo-złotą taftę i obrus z bieżnikami na stół (obrus lniany beż wpadający w kremowo-żółty i bieżniki czekoladowe z kremowymi kwiatami). Teraz szykuje mi się wizja dodatków-myślę o fioletowych donicach na storczyki, świece i takie tam duperelki... będzie pasowało?? ściany mam pistacjowe, więc zrobiło się jasno i radośnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też mam fioletową donicę na storczyk 😁 hihi!

swoją drogą, ostatnio dokonałam brutalnego przesadu mojego storczyka (btw prezent od męża, który kwitnie jak szalony), a on jakby przysnął i nic, ani krzty życia w sobie, ale nie więdnie, jeden liść, jakby traci kolor

ale wczoraj, pojawiła się nadzieja - idzie nowy liść, więc go nie zabiłam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!!! Nawet nie mam czasu do Was zaglądnąć!!! Zośka po nocach nie śpi tylko się drze 🤢 już normalnie wysiadam!! potem trzeba cały dzień na nogach, bo a to spacer, zakupy, i ogólnie dziecko trzeba nakarmić i się nim zająć... I jeszcze pakowanie się 🤢 A i jeszcze mam za tydzień egzamin na prawko 🤨 mam nadzieję, że tym razem nie zawalę!!! To już będzie 5 RAZ!!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki,

Ja dzisiaj w domku, ale jutro za to do 19 w pracy bo dodatkowe kolokwia. Taka jest prawda jak tylko mogę, to lecę z pracy do domu nawet w ciągu dnia na 2 godzinki, jak nie mam zajęć.

Potwierdzam storczyka nie tak łatwo ukatrupić 😉. Mój odbijał aż rok i teraz kwitnie przepięknie. Dzisiaj piękna pogoda i lecę na spacer z mężem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq pochwal się zmianą 😁!
my też mamy za 1,5 miecha kontrole na bioderkach - ale to dlatego że jeszcze jądro kostne jest puste a ma być pełne (cokolwiek to znaczy :silly 🙂 no ale na to Maja ma czas bo to w piątym miesiącu się robi !
shelby no to pięknie Maksiu wcina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia popieram Lalę...tak ładnie opisałaś zmiany, że musisz się koniecznie pochwalić 😉
Dobrze wiedzieć, że storczyki to wytrzymałe bestie bo ja mam 2 już 4 lata i nie kwitną 😞 puszczają tylko kolejne liście....zastanawiam się czy je wywalić czy może przesadzić- bałam się przesadzania bo nie wiedziałam jak i wychodziłam z założenia, że i tak padną....a tak spróbuje a nóż coś im się zmieni i zaczną znów kwitnąć.
U nas nocka taka sobie....wczoraj musiało przewiać Dominika na spacerze i w wieczorem dostał katar i kaszlał....w nocy bardzo mu to dokuczało i spał bardzo niespokojnie...więc poszłam z nim do lekarza...okazało się, iż na szczęście to lekkie przeziębienie...dostaliśmy syrop, wapno i witaminę C...ale w tym tygodniu basen musimy odpuścić....a szkoda bo miało być pierwsze nurkowanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala zapomniałam napisać, że pokoik Mai super...zazdroszczę umiejętności plastycznych...widziałam, że ty wykształcona jesteś w tym kierunku 🙂 bardzo bym chciała mieć taki talent....bo ściana obok łóżeczka Dominika niestety pusta 😞 😞 muszę coś wymyślić aby ten kącik był dla Niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
doktorka kazała odstawić wit D3 🤔 a z teo co mi wiadomo podaje się ją do 2 lat to dlaczego nie każe jej podawać?? 🤔 I doradzcie mi czy dawać czy nie bo ja już sama nie wiem 🤨


To dziwne... ja pytałam dziś o to lekarza i powiedział, że wit. D podaje się do 18 miesiąca i mam przez cały czas podawać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na poczatek - wszystkie zdjęcia cuuudne
Gosia – brawo za zabki, najwazniejsze, że takie bezbolesne, duza z niej dziewczyna
Yenefer – zdrówka dla Oskarka i jego wujka
Mamma-Mia – na piąteczki nawet ze spokojem można czekać do 3 lat
Zania zdrówka dle emilki
Shelby – niezły mleczny wynik
Agisal - zdrówka dla Dominika - to co kiedy się spotykamy?
Gosiaq – Maciek musiał świetnie wyglądać z tym zębem, Gabi wyglądała jak mały wampirek – dolne jedynki i górne dwójki – a tak na marginesie w tej chwili tez świetnie wygląda bo ma stałe dolne jedynki a brakuje jej górnych jedynek i dolnych dwójek – muszę jej zrobić fotke. Faktycznie z Filipka klopsik, super, ze z biderkami ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...