Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej Mamusie, u nas ciut lepiej,choć nie chcę zapeszyć, więc postanowiliśmy nie iść dziś kolejny raz do lekarza, w razie czego zawsze możemy iść jeszcze jutro.No i nawet Oskar dał nam się wyspać , bo do 8:30 🙂 Oby już zdrowiał!
Z ojcem chrzestnym Oskarka też się już wyjaśniło...zrobili mu szczegółowe badania i okazało się,że ma niedoczynność kory nadnerczy i do końca życia będzie już musiał brać leki...dzięki Bogu jednak, że to nie rak lub w coś w tym stylu, ufff!
U nas tak ciepło na dworze, a my kisimy się w domu, nie tak miał wyglądać mój ostatni tydzień w UK. Wczoraj się pokusiłam i poszłam z Oskarem na spacer, ładnie spał i nie kaszlał...no ale wieczorem było źle, więc dziś sobie odpuszczam, choć ponoć na katar spacerki wskazane.
A i powiem Wam jeszcze, że cudnie śpi mi się na tych materacach...super wygodnie...problem jest tylko ze wstawaniem, no bo leżą nisko na podłodze i jak "skrzypią", aż mały się prawie budzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
Hej my już po szczepieniu... Kingunia waży już 7kg 🤪 I doktorka kazała odstawić wit D3 🤔 a z teo co mi wiadomo podaje się ją do 2 lat to dlaczego nie każe jej podawać?? 🤔 I doradzcie mi czy dawać czy nie bo ja już sama nie wiem 🤨


Gosiu słuchaj lekarza i nie kombinuj - witamina D dostaje się do organizmu dzięki słońcu, którego jest coraz więcej i jest w mleku modyfikowanym, więc spokojnie. Ja na zaleceniach ze szpitala mam napisane, że dawać do ukończenia 12 miesiąca życia, ale za tydzień mam kontrolę i pewnie lekarz powie, żeby przestać 🙂

Dziewczyny, jak wstawić zdjęcie? Pokazałabym Wam pokoik Maksa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):

jak lekarka zajrzala w buzie, to mowi: ohohoho! jakie tu ida zeby!!! sama to widze hihihi i zagladam wciaz 😉


Podobno jest taki zwyczaj, że jak mamusia odkryje pierwszy ząbek to tatuś kupuje jej sukienkę a jak tatuś to mamusia garnitur .... Ja zaglądam też bardzo często 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
martka3 napisał(a):

Agisal - zdrówka dla Dominika - to co kiedy się spotykamy?


Jeśli kolejny tydzień będzie taki ładny a Dominik wyzdrowieje to nie widzę przeszkód na wspólny spacer 🙂 🙂 Musimy tylko zgrać termin i miejsce

U mnie tez Ulka musi zakończyć z antybotykiem, zeby Dominkowi nie "sprzedała" swojego choróbska - wtedy zadzwonie i się umówimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal! wieki Cię nie było!!! ale zwyczaj zapamiętam hihihi 😉 będzie nowa kiecka jak nic!
Lala! zdjęć raczej nie wstawię pokoju, bo... wstydzę się, że mam takie pospolite mieszkanie i tradycyjne raczej... A Wy, kochane, macie w większości nowiutkie lub świeżo odnawiane, deweloperskie lub domki, a jak nędzne M2 😞 i w sumie tzw. salon jest tak zagracony, że głowa boli, więc ... po prostu się wstydzę i już ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaq napisał(a):
Agisal! wieki Cię nie było!!! ale zwyczaj zapamiętam hihihi 😉 będzie nowa kiecka jak nic!
Lala! zdjęć raczej nie wstawię pokoju, bo... wstydzę się, że mam takie pospolite mieszkanie i tradycyjne raczej... A Wy, kochane, macie w większości nowiutkie lub świeżo odnawiane, deweloperskie lub domki, a jak nędzne M2 😞 i w sumie tzw. salon jest tak zagracony, że głowa boli, więc ... po prostu się wstydzę i już ☺️ ☺️

Nie wstydz się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny potrzebuje pomocy
czy wasze dzieciaczki też czasami tak jakby sapały? (zaciągały powietrza kilka razy ) bo się boję żeby Maja nie miała jakiś duszności. Nie potrafię za bardzo opisać tego słowami. Ale mam nadzieję że rozumiecie mnie. 😞 Kurczę boje się o nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja bylam dzis w kancelarii i zapisani jestesmy na chrzesy na Wielkanoc. A ile sie nasluchalam od ksiedza o tym, ze slubu koscielnego nie mamy i ze malego nie powinien chrzcic. Do spowiedzi nie mamy prawa itd. Jak sie wkurzylam...... Na dodatek maly dal mi dzisiaj popis placzu. Nie wiem co mu dolegalo.Czy brzuszek go bolal, czy to przez zabki, ktore powoli zaczynaja wychodzic(dwie gorne jedynki). Nie szlo go uspokoic.
A tak poza tym dziewczyny super wygladacie i wy i wasze szkraby.
Lala pokoik i tak masz cudny.
Moj storczyk praktycznie kwitnie caly czas. Ma moze 1 w roku taka zawieche kilkudniowa. A trzymam go w zwyklej doniczce i kwitnie cudnie.Kazdy mysli, ze jest sztuczny.
Ja przed chrzcinami ide do fryzjera obciac sobie wlosy na krotko.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki 🙂
u nas dzisiaj taka pogoda, ze caly dzien praktycznie bylysmy na spacerze 🙂 w sumie to od 11.30 do 13.00, do domu na karmienie i spowrotem do parku do 16 karmienir w domu i do 17 spacer... nogi to mi w d...pe wchodza 🙂 zaraz wstawie kilka zdjec tylko nie wiem jak zrobic, zeby byly takie wieksze... 😞

zdrowka dla wszystkich malutkich chorulkow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna napisał(a):

Dziewczyny, jak wstawić zdjęcie? Pokazałabym Wam pokoik Maksa 🙂


Ja korzystam z tej stronki:
http://imageshack.us/
musisz założyć konto i tam dodać zdjęcie a następnie wkleić link zdjęcia do okienka w którym piszesz post (jest taka ikona "obrazek")
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal, dziękuję 🙂
No dobra, próbuję 🙂 Od razu przepraszam za jakość zdjęć, ale mam za słabą baterię a aparacie i nie mogę włączyć lampy 😁
To jest pokoik mojego malucha:
- generalnie króluje motyw dżungli, na ścianach i zasłonach są zwierzaki:
http://imageshack.us/f/831/p3041717.jpg/

- jest też mój ulubiony, prawdziwy, a nie disney'owski, Kubuś Puchatek:

http://imageshack.us/f/850/p3041719.jpg/

http://imageshack.us/f/805/p3041722.jpg/

i coś co mnie zawsze rozbraja:

http://imageshack.us/f/818/p3041723.jpg/

Przy wyjściu jeszcze spora szafa i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde ostatnio nie oglądam TV ale natknęłam się w internecie na temat śmierci Madzi...pewnie już o tym słyszałyście....szok!!! a jednak prawdopodobnie celowo ją zabili...ta sprawa budzi we mnie wielkie emocje....tym bardziej, że mamy w domu takie kochane maleństwa....
jak nie słyszałyście to tu jest link do fragmentu z faktów...
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pokoik swietny 🙂
lampa - normalnie wymiata 😁

kurcze dziewczyny, bo ja juz wariuje... ile wasze malenstwa jedza??? (chodzi mi o butelke) bo ela np dzisiaj przed snem wypila 130 ml mleka z kleikiem ryzowym, po 15 min sie obudzila i dopila 30ml, a teraz (po okolo 1h) i znowu tak jakby chciala jesc, to dalam jej herbatki - 😮 😮wypila 70 ml 😮 😮... boje sie, ze rozciagnie sobie zoladeczek... a moze to dobrze, ze tak zajada??? w poniedzialek pedze ja zwazyc, bo moj dzisiaj stawal z nia na wadze domowej i wyszlo, ze wazy 7.200 😮 😮 😮 ale nie chce mi sie w to wierzyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my dzis na mega dlugim spoacerku bylo super jutro rano na szczepienie ja juz spac nie moge i sie strasznie denerwuje masakra apropo sprawy madxzi podobno brala udzial osoba trzeciaa a z komputera rodzicow madzi byly szukane ceny trumien dla dzieci jaki jest zasilek dla rodzicow ktorym zmarlo dziecko i jakwyglada smierc czadem masakra i jeszcze jakas kartka znaleziona w ich domu powody dla ktorych lepiej nie miec dzieci az mnie trzepie jak to slysze no kuzwaaaa moze wkoncu wesadza to bande debili bo inaczej sie nie wyraze....

maksiu sie poklocil z jedzeniem obrazil sie na zupki z deserkiem... czasem sie pogodzi za to z mlekiem jest chyba w zwiazku :;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie przeczytalam o Madzi. Ludzie sami wkoncu cos zrobia rodzicom Madzi . W tej historyjce nic sie nie trzymalo kupy. Ojciec tez okaze sie winny jak i matka. Nie mogli oddac dziecka? Chodzilo o pieniadze? Od poczatku bylam pewna, ze oboje sciemniaja. Wcale mi ich nie jest szkoda. Takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cygnee napisał(a):
pokoik swietny 🙂
lampa - normalnie wymiata 😁

kurcze dziewczyny, bo ja juz wariuje... ile wasze malenstwa jedza??? (chodzi mi o butelke) bo ela np dzisiaj przed snem wypila 130 ml mleka z kleikiem ryzowym, po 15 min sie obudzila i dopila 30ml, a teraz (po okolo 1h) i znowu tak jakby chciala jesc, to dalam jej herbatki - 😮 😮wypila 70 ml 😮 😮... boje sie, ze rozciagnie sobie zoladeczek... a moze to dobrze, ze tak zajada??? w poniedzialek pedze ja zwazyc, bo moj dzisiaj stawal z nia na wadze domowej i wyszlo, ze wazy 7.200 😮 😮 😮 ale nie chce mi sie w to wierzyc...


Cynee - ja w zasadzie nie wiem, jak to jest z tym rozciąganiem żołądka - mój maluch dostaje po 180 ml mleka, ale np. rano zje jakies 150, a po godzinie dojada resztę i jeszcze trochę... Maluszki tak szybko teraz sie rozwijają, że muszą dostać jeść, jak są głodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...