Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aaaa.... sorki za spam, ale tak na raty mi sie przypomina 😁 ja to nie shelby 😜

nie wiem czy dzisiaj jeszcze sie odezwe, bo w planach kapiel z drinkiem i ksiazka 🙂 a pozniej... hmmm - moze meza uwiode 🙂

w razie czego do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!! Ja dzisiaj pierwsza 😁

Poczytałam troszkę bo mi się zaległości narobiły (Zosia śpi więc mam czas 😁)
Co do niekapków też już zakupiłam myślałam, że Zośka przyjmie to z entuzjazmem, ale się przeliczyłam 🤨 nie chce nawet do buzi wziąć ustnika. A tak poza tym to niczym innym nie chce pić, tylko łyżeczką... No i na spacery pozostaje mi brać niekapek i łyżeczkę 😁 😁

Cherry oferta w tesco fajna!! Tylko, że ja niestety do Tesco mam jakieś 40km 😞

Cygnee, uważaj na te lampy w solarium, żebyś za bardzo nie poszalała!! 😉 sama mam chęć pójść się poopalać ekspresowo, ale mam chyba klaustrofobię!! Normalnie jak się kiedyś zamknęłam w tej trumnie to normalnie myślałam że padnę!!!!
A ta przygoda z kupką Eli niesamowita 🤪uśmiać się z takich maluszków można 😁

Yen, rzeczywiście pościel jest przecudna!! Dopiero teraz zwróciłam uwagę ☺️ A nogi się najgorzej opala bo zawsze nierówno 🙂 🙂 najwyżej na solarium jak Cygnee i po sprawie!!

Gosiaq Filipcio przecudnie wygląda!!! Garnitur pierwsza klasa 😉 🙂

Lala mam nadzieję, że Majcia dobrze zniesie to przebijanie uszek!! 🙂 🙂 A Z kolczykami będzie wyglądała jeszcze piękniej!!! 😁

Gosia734 Kinia śliczna!! i widziałam na zdjęciu zębolka!!! 😁 😁

Shelby! Ty to zawsze o wszystkich pamiętasz 🙂 🙂 to bardzo miło z Twojej strony! Czekam na zdjęcia prezentów Maksika 🙂 i co za różnica czy Maks będzie lewo czy prawo ręczny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki padam na twarz 😞 nie wiem jak wytrwam dzisiejszy dzien 😞 nawet nie slyszalam kiedy ela ranna kupe robila i jak mnie dobudzila, to wszystko bylo w pieluszce 🙂
zeby sa chyba tuz przy wyjsciu, bo gryzie wszystko bardzo mocno - jak jej dalam swojego palca, to az sie wystraszylam, ze sobie cos zrobi - tak mocno gryzla 🙂
no i wczoraj sexu nie bylo, bo gral 😞 nie to nie...
a spac poszlam znowu po polnocy, bo pisalam elowy pamietnik, a pozniej tak sie zaczytalam (polecam ksiazke "historyk") ze dopiero ela na karmienie mnie wyciagnela, no i jak zobaczylam ktora godzina to po karmieniu spac - ale i tak jestem detka dzisiaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala - majcia wyglada cudownie... i te kiteczki 🙂 no i letnie sukienusie... ahhh, a my znowu dzisiaj w domku, bo pada i wieje 😞 juz mam dosc... normalnie w depreche mozna wpasc... nie bede codziennie pisac, ze wam zazdroszcze pogody... a w sumie - ZAZDROSZCZE WAM POGODY!!!! 😁 😁 😁

a wiecie moze jaka ma byc pogoda od konca maja?? bedzie cieple lato??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cygne przesyłam Ci troszke słoneczka! Nie wiem jaka ma być pogoda, póki co to szalejemy na latniaka. Mam nadzieje że lato też będzie tak ładne.
Cygnee a powiedz bo nigdy nie pytałam o to - wy jesteście w Angli już na stałe czy planujecie powrót? Mam kuzynke w Agli i ma małe dzieci ( 2miesiące i 2 latka ) mówi do nich w obu językach, i tak się zastanawiam jak właśnie jest u Was 🙂 Pytam z czystej ciekawości czy Ela będzie np. dwujęzyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,

Ja niestety nie miałam kiedy ostatnio pisać.

U nas dobrze, korzystamy z cudownej pogody. Kubuś rwie się do siadania dużo bardziej niż wcześniej, ale u nas obrotów z brzucha na plecy nada brak, w drugą stronę są. A jak u Was dziewczynki w tych sprawach?

Dziąsła ma już spuchnięta od dawana i pakuje wszystko do buzi pocierając, pani doktór mówiła na szczepieniu, że ząbek w tydzień wyjdzie, ale u nas nadal czysto.

Kubuś już zaliczył cielęcinę z zupą, ale było dla niego ble, bo tak pluł, że mama miała białą bluzkę pomarańczową. Uwielbia banana i gruszkę.

A no i mama na płatkach, ale postępów brak. Zakupiłam sobie sukienkę na weselę w czerwcu do której muszę wyglądać bardziej przyzwoicie niż teraz. Więc nadal zaciskam zeby 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj kochane nadrobiłam zdjęcia super i widzę, że figury po ciąży dopisują, dzieciaczki też słodkie.

Cygnee trzymam kciuki za starania, ja już wykonałam jeden test no i jedna kreska pełne rozczarowanie, ale niestety okres po ciąży pewnie długo nie będzie regularny...

Mój mały jest taki słodki, że ostatnio stwierdziłam, że mogę mieć nawet trójkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,

ło jej, przeczytałam w końcu z przerwami :-)

Śliczne te nasze dzieciaczki forumowe, nie ma co!!

My na majówce, u moich rodziców a teraz u teściowej. Pogoda dopisuje. Mamy już dawno 1 ząbka - wyszedł do połowy!
Jasiek wstaje o 5-6 rano więc jestem jak zombi ale za to jest w miarę wyregulowany, śpi 3 razy dziennie, na noc zasypia 20-21, więc wieczory nasze :-)
Dziewczyny, za niecałe 3 tygodnie wracam do pracy!!! ciekawe jak dam radę ze snem - teraz drzemię jak Jaś spi. Ciekawe czy dostanę umowę na stałe bo niedługo mi się kończy na czas określony, ehh

co tam jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!!
Zaka! Mam nadzieję, że pogodzisz jakoś pracę i wychowywanie dzieci 😉 Na pewno sobie poradzisz!! 🙂 🙂 trzymam kciuki!! Ja też kupowałam rossmanowskie słoiczki 🙂
Gosia 734 nie poddawaj się! dasz radę 🙂 chyba Cię jakaś chandra dopadła... 😉

A ja z pytaniem co można kupić 5-letniej dziewczynce na urodziny?? To jest chrześnica mojego węża 😉 nie mam wcale pomysłu... Może jakąś lalkę -bobasa, czy może Barbie?? Podpowiedzcie!! Która ma córkę w podobnym wieku?? 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka moje drogie! Dzisiaj deszczowo, ale to dobrze bo deszcz jest bardzo potrzebny (np. naszemu trawnikowi na terenie wspólnym - nie mamy tam ujęcia wody i trawnik skazany jest tylko na deszcze). Ale w sumie to mogłoby padać tylko w nocy a w dzień słoneczko 🤪.
Co u nas? Znowu chorobowo, 2 tygodnie w porządku i od nowa, dziewczyny smarkają i kaszlą - przeziębienie? alergia? (rzepak kwitnie), Piotruś ma kaszelek i dostał bactrim, żeby nie rozwaliło go do końca, ja przeszłam jelitówkę a poza tym kaszel i ból gardła - mam dosyć tego 😠.
Mam nadzieję, że u Was i waszych rodzin ze zdrówkiem wszystko w porządku 🙂.
Co z nowości - na przyszły weekend organizujemy (tzn. ja, jedna z drużynowych i troszkę mój mąż) dla dzieciaków z przedszkola (Gabrysi grupa) piknik - zabawy, ognisko z kiełbaskami, połączony z nocowaniem w przedszkolu - Gabi nie może się doczekać 😁.
Piotruś bardzo ładnie zjada warzywka, jablko ostatecznie może być, ale banan to paskudztwo 🤪
Czytałam w miarę na bieżąco i ...
Gosiaq - Filipek ale elegancki przystojniak w tym garniturze - muszę Piotrusiowi kupić coś w tym stylu na wesele, dziewczyny już kreacje mają, a ja nawet pomysłu nie mam co bym chciała 😞
Siad na menela – genialne określenie
Gosia, Yenefer, Lala, Madzia_3 – śliczne zdjęcia, dzieciaczki i mamy suuuper.
Cherry – widać, że Kacperkowi skoczek się podoba
Zania – udanej zabawy na weselach i panieńskim
Cygnee – powodzenia w staraniach
Shelby – to Maksiu nieźle „łupów” nazbierał
14A11 – gratulacje udanego „nocnikowania”
Zaka – jesteś zdolna mama, na pewno dasz radę
Judzia – moja Gabrysia (6 lat) ma obecnie hopla na temat Litlest Pet Shop, a gdyby jej zapropnować bobasa czy barbi to wybierze barbi, ostatnio majaczy żeby jej zdjąć ze strychu domek dla lalek, a poza tym maniacko rower. Jeśli chrześnica Twojego męża lubi zabawy sportowe to może rolki – takie dla maluchów mają regulowany rozmiar to starczą na dłużej. Mam nadzieję, że Ci pomogłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cygnee - wiesz co, Maksio też zawsze krótko drzemie, co za łobuziaki, nie?
a co do pogody, to i u nas już się spsuła 🙂 ale ja jakoś w deszcze i śniegi zawsze chodziłam, więc jeśli ostro nie wieje, albo nie graduje to czemu nie pójść? 😁
też piszę pamiętnik Maksiowi 😁 hihi!

14A11 - jak kupa? była? jakby co, to czopek chyba najlepszy; gratulacje z okazji ochrzczenia nocnika 😉

gosia734 - zaczęło się układać Wam z tatusiem Kini?

judziu - nie mogę się napatrzeć na Zosię, naprawdę! no właśnie, co za różnica, którą ręką będzie pisał i się bawił, też nie rozumiem

lala - jakie kitajki 😁

madziu_m3 - nie poddawaj się, u nas było tak, że jak myśleliśmy o tym, żeby się udało, to się nie udawało, a jak przestaliśmy myśleć to się udało! 🙂 trzymam kciuki 🙂

Zaka - ja sobie nie wyobrażam iśc do pracy, więc tym bardziej trzymam za Ciebie kciukaski!

martka - jejciu, Wy to się nachorujecie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek z rana 🙂
u nas dzisiaj nie pada!!! 🤪 🤪 🤪 wiec po sniadanku idziemy na spacerek, pewnie nie za dlugi, bo zimno ( 6stopni) ale zawsze 🙂
ela coraz bardziej marudna - nie daje odejsc od siebie ba chwilke( nawet siku musze biec zrobic a ona w tym czasie krzyczy 🙂

lala - co do powrotu do pl - chcialabym bardzo, ale nie mam do czego 😞 tzn. nie chce wracac do rodzicow, bo bym chyba fiola dostala tak na stale (dziewczyny, ktore mieszkaja z rodzicami/tesciami pewnie mnie rozumieja 🙂 ), wiec na razie sie nie zanosi na powrot... ela bedzie dwujezyczna(a nawet 3 jesli sie uda - chce ja zapisac na francuski albo wloski jak skonczy 3-4 latka 😁), ale w domu mowie do niej tylko po polsku - jak pojdzie do przedszkola to sie bedzie angielskiego uczyc... no czasami tylko czytam jej bajeczki po angielsku, bo dostala kilka od znajomych anglikow 🙂

dziewczyny trzymajcie kciuki za starania 🙂 dziekuje 😘

madzia- ja tez chce miec trojke dzieci, wiec polecam liczna rodzine 🙂

no i juz zaczynam sie martwic bo jeszcze mi paszport aniolkowy nie przyszedl... a niby mieli go wyslac 27/04... a to juz tydzien... jak nie przyjdzie do poniedzialku to bede tam dzwonic i juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...