Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aa Yenefer i teraz mi się przypomniało - cóż to za niespodzianka dziadkowa?
Ja też już wstałam - Maja wstała o 7 / mimo że wczorajsze karmienie było ciutke wcześniej - o 20. Teraz zasnęła bo wojowała z balonem - mówie wam ile radości może dać zwykły sznurek z balona. No i siostra u mnie jest więc zrobiłyśmy taki myk że smoczek przywiązałyśmy - Maja miała zabawy z tym że szok! Potem już załapała o co chodzi więc trzymała i sznurek i smoczek żeby jej nie odleciał. Przy okazji już mam sposób jak pozbyć się smoczka w przyszłości. Poleci daleeko 🙂 Moje koleżanki stosowały sposób że wyrzucały dzidziusie same do śmieci czy pieca. Potem bejbiki grzebały w śmieciorkach żeby go odzyskać. A tak to Maja zobi mu papa (ciekawe czy to będzie takie łatwe!)

Yen, moja Maja też chwyta butelke - ale jezcze ją puszcza czasami więc trzymam. Pewnie na lato już załapie. A co do figury to na lato chciałabym wrócić do wagi jaką miałam przed ślubem - 48kg. Teraz już waże tyle co przed ciążą czyli 50, ale wiecie że ja widze te dwa kiloski. 😮
No i nie używałąm jeszcze chusteczek z nivei - jedynie bambino a to też nivea, ten zapach też uwielbiam - pewnie używałabym kremu bambino bo mam dwa ale Maja ma skóre bardzo tłusta po tym i czasem coś jej wyskoczy - więc używamy emolium. A dziś pędze do sklepu po coś z filtrem 🙃
Pogoda piękna więc biore się za ogarnięcie i spadamy na podwórko :* Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Yenefer, mieszkanie masz piękne!! Takie z pomysłem 🙂 A i co do fioletu- wyszedł bardzo ładnie!!

Lala, Twoja Majeczka jak zwykle śliczna!! A Ty jak zgubisz jeszcze te 2 kg, to chyba całkiem nie bedzie Cię widać 😉 😁

Piotruś Martki też przystojniaczek!! 🙂 🙂 I już bez czapeczki??

No i Cherry ze swoim małym Armandem na wiosennym spacerze, baardzo miło się ogląda!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala89 dziadkowie wymienili mi okna i parapety w domu jak podejrzewałam 🙂 🙂 🙂 Fajnie , że Majci tyle radości sprawił ten balon 🙂 Ja dziś na zakupy do Tesco i też planuje kupić krem z filtrem dla małego.No i dzisiaj zakupiliśmy też czapeczkę na lato 🙂 Jeszcze lada dzień muszę kupić smoczki do butelek na 6+...boshe przeraża mnie to jak szybko znikają pieniążki z konta, myślałam, że w Polsce będzie inaczej, ale się myliłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer ten baldachim z ikei podobał się mężowi - nawet już go raz mieliśmy w koszyku tylko że przemyślałąm sprawe i zrezygnowałam. Jest fajny - ale póki Maja spi w łózeczku ''niemowlęcym'' to sobie darowałam. Karuzela nie denerwuje przy wkładaniu i wyciąganiu Mai - a co dopiero taki liść 😁 Więc odłożyliśmy zakup aż Maja będzie mała swój pokój i normalne łóżko 🙂

Dziś pogoda piękna. Sałatki zrobione więc niebawem będziemy grilować. Udanej majówki mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam drogie ciotki klotki 🙂
u nas humor dopisal tak jak i pogoda - pol dnia bylismy na spacerze 🙂 na dworze - w ogrodku 🙂 ahhh cudownie 🙂
mala ma jakies czerwone plamki na szyi i pod broda... 😞 posmarowalam dzisiaj linomagiem, mam nadzieje, ze pomoze...

lala - ty to masz figure 🙂 tylko pozazdroscic 🙂
wszystkie zdjecia piekne 🙂
a ja spadam spac, bo padnieta jestem - za duzo tlenu dzisiaj 🙂 odzwyczailam sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂 🙂 🙂

Gosiaq ja niewiem czmu mi się tak naplątało i miałam wyobrżenie że Wy juz zaraz teraz jedziecie !!! Heh jak czeriec to ja jeszcze sieci wywiadowcze zapuszcze special for you!!!

Natalka moim zdaniem na danonki również jest za wczesnie...

Shelby gdzie sie podziałaś?

Yen super że wróciłaś - ostatnio myślałam intensywnie o Tobie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Pokój sliczny 🙂 Łóżeczko też !!! Gdzie kupiłas posciel? Skoczek widze na pierwszym miejscu 😁 u nas też wyciągnięty ale ile musiałam się wcześniej nasłuchać o tym ehhhhhhhhhhh

http://www.youtube.com/watch?v=W37GqmlY6Tg

Lala fotki piękne - ale Majunie wystroiłaś 😮 🤪

U nas ok. Całe dni spędzamy na dworze. Teraz już w rampersach - bo masakrycznie jest gorąco!!! Muszę dokupic bo mam zaledwie 3 szt. A przy moim brudasie to znacznie za mało. Odnosze wrażenie że Armando jak jest brudny to jest badzo szczęśliwy 😁 😁 😁 😁 mam na my 😁śli tu obślinione ręce i bodziaki 😮 😮 😮

Jutro mamy grilla sąsiedzkiego - ciekawe co to będzie 😮 😮 😮

zmykam już dziś !!!

buziaki 😘 😘 😘



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki]
my wczoraj byliśmy z mężem i Majeczką na zakupach. Kompletnie się nie przygotowałam na tak piękną i cieplutką pogodę. Maja w samochodzie była grzeczna lecz po przyjeżdzie do centrum handlowego musiałam ją całą przebrać bo była bidulka spocona. Majusia obkupiona od stópek po samą główkę 🙂 tylko zapomniałam oczywiście kupić rampersiki. Może któraś z was ma jakiś link z fajnymi ciuszkami na allegro godny polecenia ? 🙂
Aha i oczywiście musiałam usłyszeć krytykę czekając w przymierzalni na swoją kolej. Mąż wziął Maję na ręce bo zaczęła marudzić gdyż zbliżała się pora karmienia. Starsza Pani za mną do swojej koleżanki : jak tak można brać takie małe dziecko na zakupy. Ludziom to już się w głowach poprzewracało: A że jestem osobą spokojną popatrzyłam się na nią, zmierzyła wzrokiem i mówię: Mężu choć ze mną do przymierzalni niech córcia zobaczy mamusie w nowych ciuszkach 😆 a stare babcie na mnie tak 😮 a póżniej tak ☺️
dziewczynki a kiedy można spróbować dać Mai pić z kubeczka niekapka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 🙂 🙂

Martusiastarsze panie zawsze mają wiele do powiedzenia i to na każdy temat 😁 😁 😁

Co do niekapków to ja od wczoraj rozpoczęłam naukę.... chwyta moje dziecię jak to i do czego szkoda tylko że nie zamyka paszczy i wszystko dołem zaczyna uciekać 😮 😁

ale myslę że to kwestia czasu 🙂 🙂 🙂

picie ze szklanki mamy już za sobą i wyszło... ponoć są takie kubki skośnie do nauki picia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa i co do rampersów to ja tez szukamna allegro i jest sporo - nowe najtaniej są za 14,99 szt. Ja jednak wstrzymałam sie z zakupem bo przypomniałam sobie że w tesco są takie 3paki za 32 zl i chyba jutro podjadę.

ni ewiem czy Wam pisałam ale ta metoda na marchewkowe plamy działa 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam witam 🙂
u as dzisiaj od samego rana smiechu bylo co niemiara 😁 a to za sprawa kupy 😁 ale juz pisze...
spie sobie smacznie (godzina 8.40) slysz, ze moje dziecie steka i dusi, wiec bach na rowne nogi, nocnik przygotowalam, rozbieram ele, zdejmuje pieluche a tam juz maly bobeczek, wiec szybko sadzam ja na nocnik, ela zrobila co miala zrobic (kupa idzie juz taka normalna plastelinka 🙂 ) klade ja na macie, chce wycierac pupke a ona co? 😁 bach lapka w pampersa, schwycila tego bobka, ktory tam byl i sciska i patrzy jak zaczarowana 🤪 a kupa jej miedzy palcami wychodzi, wiec ona jeszcze bardziej sciska i mietosi 😁 😁 😁 no ubaw po pachy 🙂 a ten jej wzrok...no nie do opisania 🙂 a jak jej wycieralam reka... jaka zawiedziona 🙂 chyba musze jej plasteline kupic 🙃
no i u nas znowu pogoda do dupy... znowu pada i wieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Wszystkim ja dosłownie na minutkę , bo właśnie zaraz wpada autem moja przyjaciółka po mnie i Oskara i zabiera do siebie na cały dzień na wieś 🙂
Co do rampersów to mam chyba z 7 sztuk, kupiłam jeszcze w uk...jednak jeszcze ich nie zakładałam , bo dziadek marudził, żebym nie przesadzała z rozbieraniem małego...jednak widząc jak się poci stwierdziłam , że koniec z tym, dziś ubieramy krótkie ogrodniczki i bodziaki, nie będzie mi się synek przegrzewał! Może zrobię jakąś fotkę 🙂
Jadę opalać nogi, bo takie białe , że aż wstyd 🙂

Cygnee, ale uśmiałam z miętoszenia pana bobka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wisienko! my dzisiaj majówkowaliśmy się caaały dzień 🙂 od 12 do 19, ale fotę wstawię specjalnie dla Ciebie 🙂 to nasza wersja na chrzciny 🙂 te już 12 maja 🙂 🙂 🙂 komplet kosztował 59 zł, koszula z muchą 24 zł. buziaki!

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1352/e0674263b92ac799med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka! Majówka udana - pogoda cudna !
W niedziele odwiedziła nas rodzina z Żor, wczoraj z Niemiec, a dziś czekamy na gości z Kościelca - którzy zostaną do piątku.Pogoda piękna więc cały dzionek na dworze spedzamy. Dziś wieczorem już popadał deszcz i przeszła burza więc pewnie jutro będzie chłodniej.
Cherry ale te chrzciny to chyba nie Armanda? Może coś pokręciłam ale chyba Armando miał już chrzciny..? Pamiętam go w tym kompleciku biało-niebieskim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq Filippo świetnie wygląda - normalnie mały mężczyzna. Czy on ma grzywke skróconą? Wydawało mi się że miał dłuższą 🙂
Ja jutro chyba przejde się do kosmetyczki z Mają - dowiem się jak u nich wygląda przebijanie uszu. Teraz są takie specjalne ''pistolety'' które zakłądają kolczyk przy przebijaniu = a wszystkow kilka sekund. Tak się zastanawiam nad przebiciem uszek naMajkowe 6 miesiecy 🙂 Mi mama przebiła jak miałam 3 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...