Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
🙂Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry Kacper odstawil swoją dziewczynę o całe lata świetlne 😮 Toż on zaraz Ci będzie chodził 😜 😁


Jak zacznie to zawioze do cioci Ani by za nim biegała hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁

No u nas to się za bardzo nie rozpędzi 😜 Ale już niedługo, szanowni analitycy wreszcie nas zweryfikowali i mamy zdolność kredytową - dziś dostaliśmy klucze do mieszkania i czekamy aż właściciel dostarczy do banku resztę papierów. Mam nadzieję że do dwóch tygodni pozałatwiamy formalności i zaczniemy remont. Póki co mżemy tam w każdej chwili wejść i mysleć nad koncepcją



No to miło słyszeć!!! W końcu a jeszcze wczoraj w miejscu staliście !!!

GRATULUJĘ!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

CIESZĘ SIĘ RAZEM Z WAMI!!! 🤪 🤪 🤪
BRAWOOOOOOOOOO!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie wieczorową porą. Mój Oskar też podobnie jak u Cherry, staje na proste nogi, ale to chyba zasługa skoczka, bo jak sobie tak podskakuje, to w chwili odpoczynku staje właśnie całymi stopami na proste nóżki. Co do siadania to podobnie jak u Was, leci do przodu. A ja zaczęłam powoli wystawiać na Allegro ciuszki po małym i swoje spodnie ciążowe i nawet jest jakieś zainteresowanie , co mnie cieszy 🙂 Na spacerówkę nadal się nie zdecydowałam, ponieważ i jedna i druga ma różne wady i zalety 😞 No i 12 maja idę na roczek do bliźniaczek mojej przyszłej szwagierki, nie mam pojęcia co im kupić.., a trzeba kupić dwie, no chyba , że jedną, ale taką żeby mogły się dwie tym bawić, ale te co znalazłam to po ok 160zł, masakra!

Cygnee
fotelik do karmienia ma super design, a Elcia prześmieszna w tym wielkim fotelu 🙂

Lala świnki Ci super wyszły, Ty to zdolna babka jesteś!

A co do brzucha to ja niby szczupła jestem dopóki nie usiądę...nawet moja mama ostatnio przy niedzielnym obiedzie się zdziwiła jak moja fałda wypłynęła ze spodni...nigdy u mnie takiego brzucha nie widziała 😞 na aerobik się zapisałam, ale miałam też stosować dietę i co? Właśnie podjadam czekoladki 😞 No i zaczęłam znowu mrugać oczami...raz na jakiś czas mam taki nawrót mrugania grrrr!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
🙂Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry Kacper odstawil swoją dziewczynę o całe lata świetlne 😮 Toż on zaraz Ci będzie chodził 😜 😁


Jak zacznie to zawioze do cioci Ani by za nim biegała hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁

No u nas to się za bardzo nie rozpędzi 😜 Ale już niedługo, szanowni analitycy wreszcie nas zweryfikowali i mamy zdolność kredytową - dziś dostaliśmy klucze do mieszkania i czekamy aż właściciel dostarczy do banku resztę papierów. Mam nadzieję że do dwóch tygodni pozałatwiamy formalności i zaczniemy remont. Póki co mżemy tam w każdej chwili wejść i mysleć nad koncepcją



No to miło słyszeć!!! W końcu a jeszcze wczoraj w miejscu staliście !!!

GRATULUJĘ!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

CIESZĘ SIĘ RAZEM Z WAMI!!! 🤪 🤪 🤪
BRAWOOOOOOOOOO!!!!

Ciekawe co powiesz jak zobaczysz zdjęcia, poki co to tam syf, kiła i malaria 😁 Trzeba zrobic absolutnie WSZYSTKO. Ale dzieki temu zrobimy po swojemu. Wczoraj byliśmy ogladac wyremontowane mieszkanie i łazienka niby nowiutka ale mi sie nie podobały kafle czerwono białe. A na podłogach panele a my chcemy deskę zeby sie pies nie ślizgał. Więc opcja do remontu niby przeraża ale nam pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Waniliawiesz też przez to przechodziłam u nas też był tylko szary tynki i kable wisiały ze ścian a teraz to sama wiesz... Chociaż z prespektywy czasu bym wiele zmieniła... Deski to jest myśl !!! Bo się psinka kochana u mnie ślizgała!!! A zdjęcia z miłą chęcią zobaczę 🙂 🙂 🙂

i się zaczną popołudnia w marketach budowlanych 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen ale Oskarek uśmiechnięty hoho 🙂 🙂 🙂 lubi plusianie 🙂 🙂 🙂

A te mruganie to tik nerwowy?
Wiesz ja jak bardzo sie zdenerwuję to mam taki że górna warga mi sama podskakuje to jest dopiero jazda 😁 😁 😁 Na studiach z tą skaczącą wargą na każdy egzamin łaziłam 😁 😁 😁 A na obronie to ona nie skakał a zasuwała 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczynki a ja dzisiaj sie alkoholizuje 🙂 sama, ale trudno 🙂 brat z pracy wroci to sie pewnie przylaczy 😁 popijam sobie martini ze spritem 🙂 mniammmmmm ale juz ledwo na oczka widze 🙂
tzn widze, ale czasami podwojnie 🙂 jak mi wiele nie trzeba po ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cygnee napisał(a):
dziewczynki a ja dzisiaj sie alkoholizuje 🙂 sama, ale trudno 🙂 brat z pracy wroci to sie pewnie przylaczy 😁 popijam sobie martini ze spritem 🙂 mniammmmmm ale juz ledwo na oczka widze 🙂
tzn widze, ale czasami podwojnie 🙂 jak mi wiele nie trzeba po ciazy 🙂


hahahahaha mam to samo !!!

Ostatnio wypiłam dwa kieliszki wina lambrusco (takie czeskie - słabe i gazowane) i rozrobiłam je z wodą to potem miałam lekko w czubie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
kurcze Maja na całego rozbudzona, zachciało sie córci gadać , zaznaczam że jest 2.15 Super 😮
dziewczyny ostatnio Majeczka trze prawe oczko. Trwa to jakieś 2. 3 dni. Nie wiem czy jej rzęska wpadła czy co. Jak myślicie powinnam jej kupić jakieś specjalne kropelki?
Może któraś z Was miała taką sytuację?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
hej
kurcze Maja na całego rozbudzona, zachciało sie córci gadać , zaznaczam że jest 2.15 Super 😮
dziewczyny ostatnio Majeczka trze prawe oczko. Trwa to jakieś 2. 3 dni. Nie wiem czy jej rzęska wpadła czy co. Jak myślicie powinnam jej kupić jakieś specjalne kropelki?
Może któraś z Was miała taką sytuację?

ja miałam podobnie... znaczy nie tarł aż tak dłuuugo, ale jeśli chcesz sprawdzić, to weź ulubioną zabawkę i pokazuj Mai dookoła głowy tak, żeby kręciła gałkami. U nas to był taki śluz z oka. pozwoliłam, żeby się wypłakał i po kłopocie 🙂
Ja też mam ciut fałda brzusznego 🙂 i asymetryczne cycki 😁 😁 😁 Mam nadzieję, że Cherry zobaczy na żywca, jeśli się uda 🙂 A Lala schudła szybko, bo non stop sprząta i nie dojada i się seksi hahahhaa!!!!
Cygnee, super krzesełko! i jakie minki Eli! super!
Wanilia!ja też chcę zobaczyć zdjęcia przed i po! gratuluję zdolności!!! my nie mamy hihihi
Sandra! gdzieżeś Ty?
Shelby! halo! tu się zagląda!
Lenymama, Ania_xx, ManaLoa, Zania, Paula, Martka coś rzadko, MamaMatka i reszta brygady! wzywam Was!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jeszcze! ja abstynentką jestem... nie piję wcale! jedyne na co sobie pozwalam, to karmi od czasu do czasu 🙂 nie mam pewności czy nie przejdzie alkohol do mleka, więc wolę nie ryzykować po prostu...
i już się cieszę na wyjazd w góry!!!! sikam po nogach chyba 🙂 wyjedziemy raniutko, żeby dzieciaki jak najdłużej w samochodzie spały 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 🙂 🙂

ja sobie pozwolę od czasu do czasu na odrobinę ale tylko dlatego bo wiem że Kacper przesypia całe noce przeciętnioe od 20.30 do 6.30-7.00

Co do brzucha to...... dziś idziemy na lody 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję że będą tak pyszne jak te w B-gu 😜 😜 😜 😁 😁 😁

Gosiaq z ta podróżą to na bank dacie radę. 🙂 🙂 🙂

Martusiap my mieliśmy antybiotyk w kropelkach 🙂 🙂 🙂 więc nie pomogę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
hej
kurcze Maja na całego rozbudzona, zachciało sie córci gadać , zaznaczam że jest 2.15 Super 😮
dziewczyny ostatnio Majeczka trze prawe oczko. Trwa to jakieś 2. 3 dni. Nie wiem czy jej rzęska wpadła czy co. Jak myślicie powinnam jej kupić jakieś specjalne kropelki?
Może któraś z Was miała taką sytuację?

Zawsze możesz przekropić oczko świetlikiem - jak cos tam jest to powino wyplynąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
ja zaczelam pic, bo juz w ogole piersia nie karmie 🙂
gosiaq - co do asymetrycznych cycow - ja mam lewy pol raza wiekszy od prawego 😮 i nie wiem jaki stanik kupowac, bo jak jest dobry na prawego- lewy sie wylewa 🤪 🤪 🤪, a jak jest dobry na lewego to w prawym miesca tyle, ze chyba skarpetki bede musiala wkladac, bo glupio to wyglada 🤪 🤪
u nas poranna kupa caly czas na nocnik 🙂 oczywiscie jak powiedzialam o tym mamie - to krzyki, ze co ja robie, ze jej zwichruje kregoslup (ale ja jej nie sadzam, tylko trzymam i ona lekko dupka sie tylko opiera), bo ona nie siedzi, poza tym kto to widzial, zeby takie malenstwa na nocnik wysadzac - to jej powiedzialam, ze prawie cala polska tak robi (bo przeciez kazda z nas jest z innego regionu 😁 )
no i ela sie chyba znowu gdzies zaziebila 😞 rano troszke pokaslywala i lekko zatkany nosek miala 😞 przy sniadaniu dam jej kropelki na kaszel, witaminy i mam nadzieje, ze sie nic wiecej nie rozwinie...
a u nas dzisiaj pogoda w miare - nie pada i nawet czasami sloneczko zaluka 🙂 no i jak moj wroci z pracy to jedziemy na shopping 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no właśnie otóż to !!! U nas podobnie nie rób tego bo coś tamtego też!!! Z tym skoczkiem to też było bym go jeszcze nie rozkładała.... a skoczek jest do 11 kg a Kacper waży już 8800 więc kiedy ma z niego korzystać? Jak będzie ważył 12 kg ? 😮 😮 😮 😮
W tej książce Natala co obie mamy masz wyrażnie napisane od kiedy dziecko jest gotowe do siadania a od kiedy do stania.... !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje Kochane,

Dołączam się do klubów niesymetrycznych piersi 😉. Ja zakupiłam sobie wreszcie dwa nowe staniki, ale ile mniei to nerwów kosztowało. Przyszłam do sklepu, kobieta mnie mierzy i mówi 75 B. Ja się śmieję głośno, bo przed ciążą miałam 75 C i mówię, że to niemożliwe. W końcu po mierzeniu staników skończyło się na 75D i jeden na 75 E ( inny krój), ale ogólnie to masakra, biust mam bardzo ciężki, a nie karmię od 1,5 miesiąca. Nie przyzwyczajona jestem do mierzenia 20 staników, zawsze wchodziłam wybierałam najładniejszy mówiłam rozmiar i było ok. Teraz co stanik to inaczej wygląda na moich cycach jak donicach obwisłych 😉. Co do brzucha też mam fałdę, ale nie jest aż tak źle, ja najgorzej rozkraczyłam się w biodrach, to jest jakaś masakra, a moje nogi to kolumny zygmunta, u góry 36 a na dole 40 ;/.
Jem te jogurty, ale efektów nie widać, poza tym, że jestem chyba zbyt częstym gościem w wc.


Mój Kubuś też pozycję menela ma jak siedzi sam.

Co do wagi mój Kubuś stoi na 7,5 od dłuższego czasu, lekarz mówi, że ok i się nie martwić. Ale od kilku dni ma zatwardzenie i takie czasem trochę zielone kupy martwi mnie to. Chyba zacznę mu dawać regularnie wodę i soki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krusyna gratulację szósteczki 😁 😁 😁 😁 😁 Brawo dla Maksia 😁 😁 😁

A u nas przełom. Siedzę sobie w łazience, słyszę moją bratową. Marta szybko szybko. Ja w szoku, majtochy w górę i lecę. Patrzę a Moja córeczka sama usiadła sobie w leżaczku. Troszkę się chwiała na boczki ale bardzo ładnie kładzie się na wpół leżąco i siada. Super to wygląda. Podpiera się łokciem i siup siada. Dumna jestem z niej.
Tak się teraz zastanawiam czy nie obniżyć łóżeczka. Zrobiła to już któraś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Mamusie. Ja cały dzień z rodzicami i Oskarem u brata na wsi...na ranczo jak to nazywamy 🙂A teraz po kąpieli Oskar padł i mam chwilkę dla siebie 🙂
Co do alkoholu to ja popijam sobie od czasu do czasu Reddsa jabłkowego, np dziś u brata jak się opalałam...no i efekt był taki, że jak Oskar zasnął to ja razem z nim 🙂

Cherry to moje mruganie zawsze pojawiało się jak przyjeżdżałam na urlop do Polski, być może to wynik tego, że w Anglii było wilgotniejsze powietrze,a tu, zwłaszcza jak jest tak gorąco jest bardzo sucho i może muszę częściej mrugać, żeby oko nawilżyć...no albo na tle nerwowym, chociaż się nie denerwuje aktualnie...w każdym razie przechodziłam to już kilka razy i za każdym razem po czasie przestawałam.

Krusynagratulacje dla Maksia z okazji 6 miesięcy, dużo zdrówka dla Niego!

Martusiap Tobie też gratuluje postępów córci, a co do łóżeczka to ja mam obniżone na drugi poziom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna- brawo dla was za pol roczku!!! jak te dzieciaczki szybko rosna 🙂 a my sie starzejemy hihi 🙃 duzo zdrowka!!!

moj maz mial sie dzisiaj zajmowac ela a ja mialam sprzatac, zeby jutro sobie odpoczac - efekt byl taki, ze ja zajmowalam sie mala i sprzatalam, oczywiscie nie wszystko jeszcze 😞 a jutro ide zrobic badanie wzroku, bo ostatnio jak czytam to po jakims czasie zlewaja mi sie literki, musze oddalic a pozniej przyblizyc ksiazke i znowu jest ok na jakis czas 😞 moze bede gogle nosic 😁 jutro sie okaze 🙂
i znowu sobie drinkuje z moim 🙂 zebym tylko w alkoholizm nie wpadla 🙂 ale tak mi smakuje martini (a dokladniej jego podrobka) ze spritem, ze hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap - jak dla mnie bomba 🙂 sama chcialam eli cos takiego kupic, ale teraz mi sie juz nie oplaca, bo tylko 3 tyg w domu a pozniej na 3 miechy do pl, wiec jak wrocimy moze byc juz do tego za duza 😞 ale pomysle o tym w polsce, moze tam jej cos takiego sprawie 🙂 bedzie sobie siedziec na podworku i sie bawic... zobaczymy 🙂
aaa dziewczyny powiedzcie, czy musze cos miec zeby w razie czego kupic cos na allegro? czy tylko zalozyc konto i szlec?? 🙃 🙃 🙃
wiem, troche glupie pytanie ale ja to zielona jestem w takich sprawach ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...