Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej 🙂 🙂 🙂

Tak tak chrzciny Armanda były…. Za to 13 chrzciny Oliwierka … 🙂 🙂 🙂
Tato się wystroi, Armando się wystroi a mamula jak zwykle jak biedak …. Ehhhhhhhhhh 🥴
Kupiłam sobie 2 pary już spodni ale jedne za krótkie a drugie za duże!!! W ogóle coś nie wiem się ze mną stało że po ciąży się niezbyt dobrze czuje sama ze sobą. Mam poczucie swojej ogromności i zamówiłam sobie spodnie bardzoooo duże i nigdy takiego rozmiaru nie nosiłam i strasznie się zdziwiłam czemu to takie wielkie. I zrozumcie tu mnie!!! 😮 😮 😮

Gosia734 super zdjęcia Kiniusi – mieszanka wybuchowa – trochę z Mamy trochę z Taty. 🙂

Gosiaq no Don Filipos ach przystojniak a garier no istna bajera !!! Bardzo się cieszę że masz już rezerwację ! 🙂 🙂 🙂

Zania spokojnie z tym piciem jak nie chce to po prostu nie ma takiej potrzeby bo cyc daje jej to co potrzebuje!!! A powiedzonko na mleko „ambrozja ” boskieeee! 🙂

Yen piękne zdjęcie… A nóżki się opalają przecież!!! Oskar śliczny chłopak !!! 🙂

Shelby no nareszcie!!! Gratulacjemy pierwszej marchewki!!! Hahaha jak sobie wyobraziłam to bobslejowanie to o mało nie padłam ze śmiechu… 😁 😁 😁 Masz foto? Armando też chyba będzie lewo ręczny!!! Ma więcej siły w tej ręce. Częściej nią chwyta i właśnie nią częściej wali o wszystko!!!
Co do pakalanków to my teraz kupujemy te testowe sa tańsze , jest ich więcej a pachną tak samo tylko mają niebieski kolor. 🙂

Lala ale słodkie te podkolanóweczki i kiteczki u Majeczki !!! 🙂

Madzia świetne zdjęcie . Kubuś chyba do Mamy podobny co ? My tez czekamy na ząbka ale pusto nadal , a w paszczy wszystko ląduje!!! Z ta figurą to dobre!!! Hahaha u nas jak nie było tak nie ma !!! 😁 😁 😁

Shelby prezenty super!!! Ja mam ten sam problem . Wyglądam jak w 4 miesiącu !!! Najgorsze jest to że nietrzymaną mi te mięśnie u góry i jak się najem to robi mi się piłka bo żołądek wyłazi na wierzch. Kupiłam pas który niby łącznie z ćwiczeniami pomaga we wzmacnianiu mięśni po ciąży ale on obciąża mi kręgosłup i godzina lub dwie chodzenia w tym ustrojstwie kończy się bólem krzyża. 😲

Co do grilla sąsiedzkiego to było wspaniale 🙂 🙂 a mój Kacper okazał się całkiem sprzedajny. Jedna sasiadka wzięła wózek i sobie z nim spacerowała a ten nic. Inna hop na rączki a ten się wtulił i prawie zasnął. 😮 Potem jak szalał to do 21.30 to chciałam do niej sms-a pisać żeby przyszła pobujać bo dobrze jej szło hahaha!!! 😁 😁 😁
Z nowości to moje dziecko powoli trenuje już stawać. Jeszcze nie raczkuje a opierając się prostuje nogi. Nie jest jeszcze wyprostowany do końca ale to i tak wystarczy!!! Jak nagram filmik to wrzucę!!! Jeszcze tego nie zrobiłam bo to nowość z dnia dzisiejszego więc nie miałam kiedy!!! Jak tak się opiera i prostuje nóżki to tak śmiesznie wygląda. Najgorsze jest to że robi to tylko i wyłącznie w oparciu o mnie hahaha. 😁 😁 😁

A się rozpisałam ….
😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry Twój Armando to siłacz - za to moja Maja opanowała obroty i mamy kurczaka na rożnie 🙂
Shelby powodzenia w ćwiczonkach ! a prezenciki fajowe!
Judzia ja mam chrześnice w tym wieku - dla niej teraz całym światem są kucyki pony. Ale pomysł z rolkami też extra!
Martko zdrowia dla ciebie i dzieciaczków!
U nas pogoda też się spsuła, ale jak przestanie lać to zmykam na dwór. Temperatura 19'c więc nie ma zle!

a to z racji tego że wpadam do siostrzyczek zrobiłam świńskie babeczki 🙃 oczywiście miałam swoją małą pomocnice!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zosia niedawno zaczęła się przekręcać z plecków na brzuszek! 😁 😁 ale za to z odwrotem jest już kłopot, wtedy mała tak się złości, że mama musi interweniować 😉 a z siedzeniem to już ją sadzam w spacerówce, ona się podpiera o co może, ale nie na długo żeby za bardzo jej nie męczyć 🙂

14A11 Kupa po 7 dniach?!?!?!?! o maj... pewnie Kubuś się namęczył 😞to nawet czopki nie pomagały?

Lala! piękne babeczki 😉 chęci narobiłaś!! 😁

Martka! zdrówka Wam życzę 🙂 i nie chorujcie już!! 🙂 🙂 a co do prezentu, to chyba wybiorę jakąś zabawkę, bo aż wstyd się przyznać, ale mama tej dziewczynki (mieszkają na wsi) nie wychodzi na dwór z dzieckiem, tylko siedzi przed kompem na naszej klasie... szkoda dziecka 🤨 no ale cóż... Nie chce jej się nawet dziecka zaprowadzić do przedszkola (2 budynki od domu)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello!
Madziu! mój Filip kręci się z pleców na brzuszek, ale z niego leniuszek, więc robi tak, gdy sam tego chce lub zachęcam go zabawkami 🙂 Siedzi sam, jak go posadzę na podłodze 🙂 i coraz mniej na menela 🙂 baaardzo mu się to podoba! na spacerach też podsiadujemy, bo w gondoli mam 3 poziomy do siadania 🙂
Co do obrotów z brzuszka na plecki, to 7. miesiąc ma na naukę tegoż 🙂 zobacz tu http://www.fpd.ig.pl/pol/dokumenty/niemowlak.pdf
Martka! dużo zdrowia!!!
Zaka! trzymam kciuki za powrót do pracy 🙂
Lala! jakie cudne świnki!!!
Cherry! gdzie się podział Twój dystans? a fakt, że kupiłaś taaakie wielke spodnie świadczy o tym, że... masz brudne lustra w domu? KEEP SMILING 😎 😎 😎 z pewnością jesteś za bardzo krytyczna.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam ponownie 🙂 🙂 🙂

z tym stawanie to może przesadziłam ale wygląda to mniej więcej tak:
http://www.youtube.com/watch?v=bxZ_-oODhxQ

Na tym filmie go podtrzymuję ale dzis mnie zaskoczył ponieważ jak leżałam a on miał klatkę opartą o mnie sam tak zrobił z przykucaka na proste nogi... To są zapewne dopiero ćwiczenia i pewnie Wasze Maleństwa też tak robią. Co do siadania to siedzi ale u mnie na kolanach i potrafi utrzymać wtedy równowagę na podłodze leci do przodu i lapie za stopacze 😁 😁 😁 Co do obrotów to obraca się z pleców na brzuszek a z brzuszka na plecy to od wielkiego dzwonu....

p.s. film niesety nakręcony bokiem i widać moj ogromny zwał tłuszczo-skóry 🥴

Nom dziś pierwszy raz jadł marchew z ziemniakiem i bardzo mu smakowała bo otwierał buziola sam 😁 😁 😁 😁 zjadł aż pół słoika i mamusia była z niego taka dumna hahaha 😁 😁 😁

Gosiaq mój dystans nadal jest no ale jak prawdziwa kobieta musze sobie od czasu do czasu ponarzekać 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie no ja wiem wiem że ciumać i ciumać by chciał.... 😁 😁 😁

i przez to ja mam cyce jak donice 😁 😁 😁

ta filmie jestem nażarta że masakra - piszę to bo mi głupio z powodu brzucha chudzinki moje 😁 😁 😁

ale ja Wam od początku mówiłam że ja z tych co majaą na czym usiąść i czym oddychać a że coś 😮 😮 😮 z przodu póki co jeszcze zostało to co ja zrobię ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kobitki
U nas wszystko dobrze. Maja coraz szybciej zasypia dzisiaj o 18.40 wczoraj o 18.50 a budzi się w nocy o 1 albo 3 na mleczko.
Oj dziewczyny ale mam chęć na piwo, cały dień za mną dzisiaj chodzi 🥴
Lala mam pytanie mamy taki sam bujaczek, czy twoja Majeczka bawi się sama motylkami i włącza sama kwiatuszek? oraz na jakim poziomie masz ustawiony bujaczek?
Armando poprostu szaleje 😁 świetny jest
Martka życzę dużo zdrówka
Shelby prezenciki super, ja też próbuje coś zdziałać ze swoim brzuchalem ale jakoś marnie mi to idzie.
Lala świnki świetne są już niemogę się doczekać kiedy będziemy je robiły razem z Majeczką 😁 😁 oj jeszcze dużoooo czasu minie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry już to mówiłam ale powiem jeszcze raz, Kacperek to siłacz! Bardzo silny chłopczyk - moja Maja też tak nie robi - jak ją tak trzymam to stoi na nogach i robi kroki no czasem się tak odbija - ja na to zawsze mówie tany tany (pozostałości po młodszych siostrach).
Siedzi sama na kolanach tak jak twój synuś, ale na podłodze czy łóżku to robi zwis do stóp 🙂 albo tzw siad menela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj kobitki 🙂 juz nie pamietam co tam mialam...
cherry - armano szaleje!!! ela robi podobnie, ale tez tylko u mnie na rekach 🙂 siedzi sama prosto tez u mnie na kolanach a tak to zwis menela 🤪 🤪 🤪
i nie martw sie brzuszkiem u mnie tez jest sporawy w porownaniu do reszty ciala 😮 zaraz poprosze meza zeby mi zdjecie zrobil, to moze Ci troszke humorek poprawie, ze nie jestes sama z brzuchem jak w ciazy 😁 no ja nie wiem jak np. lala to zrobila, ze wyglada jak wyglada 😁 no i wrzuce zaraz obiecane juz dawno zdjecia eli w siodelku do karmienia 🙂 wiec pewnie troche pospamuje 🙂
co tam jeszcze... aha bylam dzisiaj w sklepie i kupilam eli sandalki do polski 🙂 japonki 🙃 bedzie mala strojnisia, bo sukienek to mamy chyba na 2 tyg zeby codziennie inna miala 🙂 tylko nie wiem jak sie z tym wszystkim zabiore 😮ale najwyzej ja bede jak menel wygladac 😁 dobra ide zrobic zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a teraz dawno obiecane

ela w siodelku 🙂



i jeszcze jedno z chrupkiem 🙂 z tata w nosidelku 🙂


a tak ostatnio ja znalazlam po drzemce 😁 nie wiem jak ona to zrobila 🙂

od razu powiem, ze tam gdzie na zdjeciu ma glowe sa zabawki, bo jak klade jej maskotki w zasiegu rak to nie chce spac tylko sie bawi, wiec zdobia nogi lozka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry Kacper odstawil swoją dziewczynę o całe lata świetlne 😮 Toż on zaraz Ci będzie chodził 😜 😁


Jak zacznie to zawioze do cioci Ani by za nim biegała hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁

No u nas to się za bardzo nie rozpędzi 😜 Ale już niedługo, szanowni analitycy wreszcie nas zweryfikowali i mamy zdolność kredytową - dziś dostaliśmy klucze do mieszkania i czekamy aż właściciel dostarczy do banku resztę papierów. Mam nadzieję że do dwóch tygodni pozałatwiamy formalności i zaczniemy remont. Póki co mżemy tam w każdej chwili wejść i mysleć nad koncepcją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...