Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
Shelby napisał(a):
mieszkanie na wsi, to jest coś! pod warunkiem, że zarabia się w mieście 😉 bo jednak wiejska praca, to trudna praca!


Zgadza się 🙂 Chyba że jest się nauczycielem - wtedy mała, wiejska szkółka to marzenie (a zarobki i tak są regulowane przez KN).

Shelby - znowu bym zapomniała - brawko dla Was 🙂


dziękujemy dziękujemy 🙂

a na wsi to i na mieszkanie, jako nauczyciel można się załapać 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
krusyna napisał(a):
Shelby napisał(a):
mieszkanie na wsi, to jest coś! pod warunkiem, że zarabia się w mieście 😉 bo jednak wiejska praca, to trudna praca!


Zgadza się 🙂 Chyba że jest się nauczycielem - wtedy mała, wiejska szkółka to marzenie (a zarobki i tak są regulowane przez KN).

Shelby - znowu bym zapomniała - brawko dla Was 🙂


Można, ale te komunalne często śmierdzą grzybem i wilgocią

dzię 🤢kujemy dziękujemy 🙂

a na wsi to i na mieszkanie, jako nauczyciel można się załapać 😁 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jak się węch wyostrza! za to nikt na zatoki ie choruje, bo te przepchane od zapaszków 🙂 🙂 🙂 i pewnie jak wszystko takie życie ma swoje zalety i wady 🙂 grunt co by wiedzieć czego się chce i to realizować po troszku, pomalutku... a marzyć zawsze można, co?

my lecimy na spacer - Maciek do szkoły. U nas 15 stopni, więc dorzucam, Krusyno moja, jeszcze jedną bluziałkę z kapturem, bo dyżurny polar udało nam się solidnie wczoraj ulać i jeszcze nie wyprałam 🙂

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosiaq Karpacvz brzmi wspaniale 🙂 🙂 🙂 🙂

Światynia Wang do zdobycia - ja dałam radę w zaawansowanej ciąży więc to chyba nie jest problem. Do tego super tama - całkiem w centrum miasta. Nie wspomne o snieżce. Może z mały na szczyt się nie wybierzecie ale okoliczne pagórki to nic trudnego. Mnóstwo miejskich atrakcji - czylikolejka bobslejowa tzw. "kolorowa" http://www.kolorowa.pl/. Z tego co pamietam co roku w weekend majowy odbywa sie tam zlot harleyowców 🙂 🙂 🙂 🙂 do tego koniecznie musicie zaliczyć Western city w ścięgnach http://www.western.com.pl/ - nie lada gratka dla chłopaków!!! Kowary pod Karpaczem - tam jest miasteczko minatur zabytków Dolnego Śląska - samo miasto jest bardzo urokliwe. Do tego całkiem nie daleko jest Szklarska Poręba a tam wodospad kamieńczyk i szklarka i wiele innych atrakcji!!!

Kochana jak sobie coś więcej przypomnę to napiszę - jako że przynajmniej raz w roku tam jestem 😁 😁 😁 😁

Jogurt Jihocesky to jogurt z czech w słoiczku - warstwowy - pychaaaaaaaaa 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ale naskrobałyście 🤪 aż się miło czyta 🙂
U nas źle tzn. u mnie źle....od 3 dni mam kryzys laktacyjny 😞 strasznie się tym denerwuję i smucę...mam nadzieje, że to chwilowe i za kilka dni minie 😞 Mam pytanie do mam, które karmią mlekiem modyfikowanym....na opakowaniu jest napisane, że należy zużyć- wypić w ciągu godziny od przyrządzenia....mój Bąbel wypija max 130ml- nie ma rozciągniętego żołądka- a chciałam wyjść na dłuższy spacer i teraz nie wiem co robić bo będzie głodny...pomóżcie !!!

No i znów przypomniało sobie AZS....na czole robi się czerwona plamka a to znaczy, że będzie powtórka z rozrywki....kurde już nie mam na to wszystko sił 😞 😞 najchętniej zamknęłabym się w domu i powyła....i jeszcze mąż w tym tygodniu wraca tylko na noc- ma nawał w pracy....nawet na fitness nie mogę chodzić bo nie mam z kim zostawić małego...dupa, dupa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane ale napisalyscie 🙂
ela jeszcze spi, wiec czekam na nia ze sniadankiem 🙂
a zaraz ide na kawe i pecika, no a pozniej tez robie fruuuu oczywiscie jak juz zje 🙂
no i tez sie ciesze, ze jestescie, bo i posmiac sie mozna i poradzic i nawet wyplakac 😁 dziekuje :*

dobra spadam na razie, zeby zdazyc 😁
aha musze sie pochwalic, ze my od 4 dni poranna kupe robimy do nocnika 😁 no a dzisiaj byl taki wezyk... normalna kupka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Maly byl dzisiaj na spacerku z dziadkiem a ja szykowalam obiad. Łukaszek dzis dostal pierwszy raz manne z jablkiem. Smakowalo mu. To co zostalo przelozylam do sloiczka i bedzie mial na pozniej.
W dlugi weekend byc moze pojedziemy na dzialke na noc, tylko trzeba jeszcze w domku (tesciow) przyszykowac wszystko.
A my 2 lata temu kupilismy grzybnie i mamy swoje grzybki na dzialce. Teraz wsadzilismy grzybnie kani. Uwielbiam grzyby....
Jutro jedziemy do hurtowni zamowic bloczki fundamentowe, cement, pape i ruszamy z budowa swojego domku na dzialce. Juz sie nie moge doczekac jak tam bedziemy mieszkac.
Cygnee a macie jakis temat imprezki? Czy kazdy sie przebiera jak chce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Shelby napisał(a):
Agisal - ciepła woda do termosu i proszek ze sobą, chyba nie ma innego wyjścia


Dzięki 🙂 to takie proste ale z tego wszystkiego nie przyszło mi to do głowy....


Agisal - a ja biorę zawsze gotowe mleko i jeszcze nigdy nie było problemu, zresztą jak Maks nie ma ochoty pić, to wkładam butelkę do lodówki i potem podgrzewam. Mleko mamy bez lodówki może postać kilka godzin, a mówi się, że mm może stać nieco dłużej. Pewnie bym tego nie robiła, gdybym nie podpatrzyła, że w szpitalu położne przygotowywały w słoiczkach porcje mm i wstawiały do lodówki, skąd mogłyśmy je sobie brać 🙂A na opakowaniu producent nie może nic innego napisać - asekuruje się i tyle.


Monia, a ztą manną nie za szybko??? Nie wprowadzasz stopniowo glutenu, tylko tak od razu na maxa?? Ponoć takie posiłki z manny dziecko może dostac dopiero ok. 9 - 10 miesiąca...


Shelby, Ty też po fp jesteś ????? Jak miło 😜 🤔 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby ja też dostałam taką paczuszkę, tylko że u mnie zamiast próbki mleka Gerber 2 był Nan 2. A te rabaty do Rossmana całkiem, całkiem fajne.. Jeśli ktoś chce taką paczuszkę to ja się rejestrowałam na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl

My też dziś byłyśmy długo na polku, super pogoda cały czas słoneczko świeci 🙂

Monia super że zaczynacie budować domek ale to taki normalny, mieszkalny czy letniskowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...