Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no i jestem i ja 🙂
moja wilka kruszynka wazy 6.820g 😁 😁 😁 w 3 tygodnie przytyla pol kilo 🙂 i wszystko jest ok 🙂
no i u nas pogoda sie taka piekna zrobila, ze hoho 🙂 jak wychodzilam z mala na wazenie bylo chlodno, a jak wychodzilam z przychodni - cieplutko tak, ze musialam ja rozbierac (i siebie ) 😁 no to zatrzymalysmy sie w parku na ponad pol godzinki i niestetty musialysmy wracac do domku, bo mama gapa nie wziela mleka (bo bylo chlodno i nie sadzilam, ze az tak dlugo pobedziemy na dworze), napila sie i spowrotem na dwor - ogrodek, chcialam, zeby pospala na powietrzu (bo zasnela przy butli),a jak jej zakladalam czapeczke to sie przebudzila, wiec chyc ja do wozka i na ogrod na sloneczko (a ja w tym czasie nastawilam rosol) ja wracam do niej- a ona nie spi i nie chciala zasnac przez dobre pol h 🙂 no to zjechalam z nia na trawe i jezdzilam w kolko, az zasnela 🙂 no i ja dokonczylam obiad i ona na powietrzu pospala 🙂 wiem, ze to nie to samo co spacer, ale lepsze to niz siedzenie w domu 🙂 prawda???no i spala prawie godzinke 🙂 i pobylismy na dworze do okolo19 - pozniej kapiel i spinkac 🙂 no i spi a ja pisze 😁

shelby - luzak swietnie sie prezentuje 🙂 jako misiak tez

i nie pamietam co jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej...Madziula, ja nie miałam na myśli nic złego, pisząc o Twoim rekinku 😁 Po prostu zdziwiłam się, że je więcej niż mój zapaśnik 😉 Maksior lubi jeść, ale nie je więcej niż norma - najczęściej flachę mniej - a wygląda, hmmm.... słusznie 😉 Leży sobie mój hrabia w wózku i swymi giczałami macha, a giczały to on maaa....oj maaaaaa.....takie słodziutkie grubaśne 😜 i dołeczki ma w łokciach i kolankach jak pultaśną łapkę czy nóżkę wyprostuje, i pyzate, rumiane policzki, i okrągły brzuszek, i drugą bródkę (bo szyjki nie ma 😁).Generalnie CIASTEK z niego 😜 Nic tylko się wgryźć i miąchać....wrrrrr.....


Aaaaa....i pokażę Wam coś fantastycznego, do czego nasze szerszenie są jeszcze za malutkie: http://allegro.pl/e-d-plecak-plecaczek-littlelife-animal-wysylka-0zl-i2344253059.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna - no cuda..... 😁 motylek, pszczolka, boiedronka, rekin, w ogole wszystkie sa słitaśne 😁 kurcze normalnie cuda 🙂 a z tym czepkiem przeciwdeszczowym to juz w ogole... te czulenka 😁
no bajka, kupie eli taki, tylko wez teraz badz madra i zdecyduj sie na jeden 😁 (oczywiscie jeszcze nie teraz 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Ale ja się nie obrażam Krusyna...

I my się musimy zobaczyć Babo ! Teraz jestem zawalona robotą?

Ale trzeba jakiś spacerek zapoznawczy zrobić 🙂 w czerwcu jak już będę miała trochę wolnego 🙂

Plecaczek śliczny ! ! !



OBOWIĄZKOWO 😜

Noooo..... i będziesz miała dzieciatych znajomych 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
Maksio też śpi 🙂 miałam prasować, ale tata Maksia stwierdził, że chyba mnie pogięło 😉 no to sobie odpuściłam 🙂 idę wziąć gripex


a ja własnie skończyłam prasowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cygnee napisał(a):
ale wam fajnie... mozecie sie spotykac... a ja sama tu jak palec 😞
spacer= ja+ela 😞


To zapraszam do nas nad morze 😉
A poza tym wiesz... takiej drugiej, jak Twoja towarzyszka to nie znajdziesz, więc ciiii....bo usłyszy i będzie foszek http://www.fochatek.pl/fochatkowa-galeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby ale śliczny ten Twój Maksiorek 🙂 Taki prawdziwy luzak!!! 🤪
Co do żółtka to ja też czytałam zeby ugotowac jajko na twardo, a następnie oddzielić żółtko od białko i połowę żółtka dodać do zupki i zmiksować lub przetrzeć przez sitko. Ja jeszcze nie podałam żółtka bo podejrzewam że Emi jest uczulona na żółtko ale niebawem sprawdzę. Gluten też odstawiłam na 6 tygodni i jak powiedziała pediatra "to jest dziadostwo które nie ma żadnej wartości odżywczej więc możemy podać je dopiero pod koniec pierwszego roku". Dziwna opinia patrząc na to że wszędzie zalecają w 6 miesiącu wprowadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie :*

póki pamiętam:

Yen jak dobrze mieć takiego lekarza który mówi co i jak 🙂 Ja jednak trzymam kciuk żeby to nie była skaza!
Cygnee jeśli masz ogródek i pogode - dlaczego nie skorzystać? Ja sama czasem Maje zostawiam pod oknem na ogródku jak wracamy ze spaceru a Majek śpi, a sama obiad gotuje czy cuś.. noo Ela pewnie zadowolona że tyle na podwórku 🙂
Shelby kotusiu zdrówka! A Maksiu słodziak na luzie 😁
Gosiaq 😁 znów podpatrze przepis z jajem :* aj law ju! soooł macz 🙃

no a u nas - pogoda piękna więc korzystamy w 100% A Maja staje się momentami bardzo marudna - no ale.. 🙂

a dziś mnie moje dziecie zaskoczyło bo podjęła próby raczkowania - ale żeby nie było pięknie i zbyt szybko to jak podniosła się na rączkach to pupa ciężka.. a jak pupa do góry to buzia w dół 🙂ale i tak jestem z niej bardzo dumna! wiem że to nie to samo co filmik ale wrzuce screeny z filmiku jak to wyglądało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItam,

Shelby oj oj naprawdę luzaaaak 😁 😁 😁 😁
Lala gratuluję 🙂 🙂

14A11 nikt nie powie że robisz źle. Musisz po prostu też się dobrze z tym czuć. Nie powinno się karmić bo tak otoczenie każe. Karmisz bo chcesz bo sprawia CI to przyjemność, bo cieszysz się widokiem malca przyssanego do Ciebie...Jeśli podjęłaś taką decyzję to uwierz mi nikt nie powinien jej krytykować!!! Ja chcę karmić jak najdłużej bo samo karmienie jaki cała laktacja jest dla mnie bardzo fascynująca i poważnie zastanawiam się nad zrobieniem wszelkich szkoleń na doradcę laktacyjnego...

No dziewczyny musicie się koniecznie spotkać !!!

Wczoraj byliśmy u dziadków i było kontrolne ważenie....9,09 kg !!! 😮 😮 😮 😮
Dziś chciałam ominąć jedno karmienie i zamiast cyca podałam jarzynki z cielencinką.... Efekt taki był, ze Kacper był tak spragniony cyca że jak go przystawiłam to nie chciał się odessać 😮 😮 😮 I jak ja mam tu rozszerzać tą dietę??? Staram się jak mogę ale póki co to tylko jeden inny posiłek!!!

p.s. od czwartku w lidlu 2 szt bodziaków lub rampersów za 14,99!!! Ja idę kupić - nawet jeśli jakość byłaby wątpliwa to na marchewkę zawsze się przydadzą 😁 😁 😁
Na zdjęciach są całkiem ładne 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry - jak dobrze że mi przypomniałaś bo miałam napisać że Kacperek to przystojniak! a przypomniałam sobie bo na tym zdjęciu w koszu miał body z bierdonki - my też je mamy - zabawne bo też chciałam te misiaki no ale mój chciał te zielone dinozaury i tak zostało - w rozm 74.

ja mam tyle ubranek dla Mai że szok.. chyba już nic nie kupie - haha kogo ja chce oszukać.. dzisiaj weszłyśmy do lumpka i skończyło się na paacu 2x spodenkach kapelusiku, bluuzeczce i cos tam jeszcze było.. za aż 10zł. Jak wypiore to sie pochwale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też prawie nic nie kupuję bo u nas babcia oszalała!!! Kupuje same zabawki i ubranka 😁 😁 😁 To ona zakupiła skoczka, huśtawkę i inne!!! Czasami jak wpadnie w szał zakupów to kupi co nie potrzeba... na przykład.... niebieskie spodenki z różowymi kokardkami 😮 😮 😮 lub dwie pary dziewczęcych dżinsów ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to trzeba córcie zrbić noo 🙂 tylko Kacper pewnie bimbałków nie odda - ojj nie 🙂
Cherry odnośnie tego karmienia to będąc na miejscu Armanda też chyba wolałabym się poprzytulać do mamy possać se cycucha niż wcinać coś z łyżeczki 🙂 pewnie przyjdzie i na to czas że z dnia na dzień będzie chciał wcinać obiadki.. deserki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Genaralnie jeść chce tylko nie umie zrezygnować z cyca... wiec musi być troszku cyca a potem pół słoiczka a ja boję się że wtedy się przejada!!! Oglądałam taki program gdzie babka mówiła że jak złączy się piąstki dziecka to wychodzi na wielkość jego żołądka i że porcja mięska nigdy nie powinna przekraczać wielkości jego?jej dłoni...

raczej sie nie zdarzyło by coś wypluwał...
marchewka, szpinak ziemniak, kuczak , cielęcinka - wszystko mu podchodzi,,, tak samo z owocami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Weszłam jeszcze na sekundę przed snem, a tu....
Lala89 boshe jak ten basenik z tymi zabawkami cudnie wygląda 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪:woohoo

No napatrzeć się nie mogę, aż bym sama do niego wskoczyła!!!Wygląda tak przytulnie, a te pluszaki dookoła no cudne...Majeczka wygląda w nim na taką szczęśliwą i wcale się nie dziwię!
No i bravo dla niej za próby raczkowania, teraz to już pójdzie z górki 😉 Jak to mówią"pierwsze koty za płoty" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...