Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

krusyna napisał(a):
I ja się melduję 🙂
Mój skrzat już drugą noc przespał całe 6 godzin !!!!
🤪



krusyna to co piszesz bardzo mnie cieszy bo moja córcia przespała dzisiaj 7 h i zaczęłam się martwić że tak długo nie jadła ale jest w podobnym wieku co Maks więc może zaczyna się kształtować długość snu nocnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia734 napisał(a):
Kinia przespała całą nocke... Jestem z niej taka dumna... Spała od ok 22 do 5.55 🤪
Nio i Kończymy dziś miesiąc... 🙂
U nas chrzciny 23.12... 😆 😆 🙂


widzę że nie tylko Maks i Emilka tak długo śpią. A czy w dzień Wasze dzieciaczki też dużo spią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas karmienie w nocy jest co 2-3 godziny, ale już zdążyłam się w miarę przyzwyczaić i wysypiać tak, żeby przetrwać dzień 🙂 Ale dziś budziła się córcia co godzinę :/ Ledwo się niedawno z łóżka zwlekłam... A do tego jeszcze w połowie nocy zwymiotowała wszystko, co wcześniej zjadła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ManaLoa napisał(a):
U nas karmienie w nocy jest co 2-3 godziny, ale już zdążyłam się w miarę przyzwyczaić i wysypiać tak, żeby przetrwać dzień 🙂 Ale dziś budziła się córcia co godzinę :/ Ledwo się niedawno z łóżka zwlekłam... A do tego jeszcze w połowie nocy zwymiotowała wszystko, co wcześniej zjadła...

To ciężka nocka za tobą, może uda Ci sie zdrzemnąć w ciągu dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie od wczoraj jest masakra... 😞 Myślałam że miała zły dzień ale dziś to samo 😞 Jeszcze rano mi strasznie dużo zwymiotowała... 😞 A jak wykąpałam to przeraźliwie zaczęła płakać... Nie wiem dlaczego 😞 Nie szło jej uspokoić... Nie wiem co źle zrobiłam... 😞 😞 Zaczynam w siebie wątpić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
Schelby promieniejesz na tym zdj 🙂

święta prawda! swoją drogą, Shelby, jak mogłaś pomyśleć, że Cię z nami nie będzie na mamusiach???
wyglądasz kwitnąco 🙂 Maluch też cudny! przystojniaczek!
U nas choina ubrana, stroik na stole, szał zakupów jedzeniowych 🙂 każdy je co innego i bądź tu człowieku mądry! ale przynajmniej tradycyjne 12 potraw będzie lekką ręką 🙂
Mój "klopsik" waży w bodziakach, śpioszkach i kaftaniku 4700g!!! Matko jedyna! A 5 tygodni temu przy wypisie ważył 3080 g! I pomyśleć, że tylko cycuchem karmiony 🙂
A wiecie, że jak mu nadoiłam do butelki to wrąbał 130-140 ml?? aż się zrobił ciężki na ręku hihihi po tym jedzeniu padł po prostu 🙂 zrobiłam tak dwa razy, ale więcej chyba nie spróbuję, bo potem z piersi mu się nie chciało ciągnąć i był niecierpliwy 🙂 a może mi się tylko zdawało? tak czy siak, pierogów nie zjem, śledzika nie podjem. Zresztą uczulona jestem na nikiel, więc jakie śledzie?? No i nie chcę, żeby się przyzwyczaił o butli, bo ściągać przed każdym karmieniem? jakoś mi się nie widzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosieńko, ale szczuplutko wyglądasz na tym zdjęciu profilowym! no no laseczka 😁
ślicznie 🙂

popieram, ściąganie to nic fajnego - u nas postępowy zanik pokarmu - ściągałam około 120 na dobę, teraz już nawet tyle nie ma - choć pewnie, jakbym mogła co 2 godziny walczyć z laktatorem, to może coś by się nazbierało! ale kto ma tyle czasu przy dzieciaczku!

dziś byliśmy u chirurga - pan doktor obejrzał pępek Maksia, coś mu tam nasmarował i mamy przyjechać za 2 dni! ech! no i nie smarować maścią, którą zapisała pani pediatra, tylko samym spirytusem

w ogóle nie czuję atmosfery świątecznej - chyba Ella też o tym pisała na brzuszku, prawda?
jedyne co, to mówi mi o tym ogromny tłok w sklepach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też nie czuję tej świątecznej atmosfery, może dlatego, że nic prawie nie szykuję. Wigilia u tesciowej, w Boże Narodzenie jedziemy do mojego kuzyna (prosić chrzestnego / chrzestną), w drugie święto chyba spędzimy w domu.
Jak mój mąż podejmie wreszcie decyzję co do chrzestnej lub chrzestnego ze swojej rodziny to będę wiedziała kogo ja mam prosić (kuzyna czy jego żonę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas mąż nie może się zdecydować kogo wziąść czy szwagra który już ma jednego chrzesniaka z tego rocznika czy siostrę która ma już trójkę chrzesniaków (w tym jedna prawię dorosłą).
A termin jeszcze nie zaklepany (u nas w parafi zapisują dopiero 2 tyg przed terminem) ale wybrany 15 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Ja też się melduje na mamusi 🙂 nie wiedziałam, że już tak prężnie tu piszecie.....a ze śmiesznych sytuacji to zapomniałam, jak nazywa się ta stronka i wpisałam mamuski.net i wyskoczyła strona dla dorosłych 🤪
Ja o chrzcinach jeszcze nie myślę.....nie mam pomysłu na chrzestną....jestem jedynaczką...moja rodzina jest 250 km stąd...odkąd mieszkam w P-niu kontakty z kuzynkami i kuzynami ze względu na odległość są coraz rzadsze....zostają znajomi....już sama nie wiem.... a co do świąt to zupełnie nie czuję atmosfery....w rodzinie męża (która jest na miejscu) "troszkę" skomplikowała się sytuacja więc święta w moim odczuciu będą mało fajne....jedyne co mnie cieszy to przyjadą moi rodzice i w końcu zobaczą wnuczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal napisał(a):
Martka zaklepałaś termin na USG bioderek? ja w tym tyg. mam dzwonić do Rehasport w celu zaklepania drugiego terminu za ok. 6 tyg.
A my jutro jedziemy usunąć kikuta...

Jak próbowałam się umawiac to mówili, że jeszcze nie wiedzą czy beda mieli umowę z NFZ, ale w takim razie bedę też próbować w tym tygodniu.
Powodzenia z usuwaniem kikuta, żeby był ładny pępuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...