Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Puk puk jest tu ktoś? Pewnie o tej godzinie to wszystkie śpicie więc słodkich snów Wam życzę.

Jestem już w domu rodziców i spędzę tu 2 tygodnie. Dobrze że jest też moja siostra z dziećmi bo jest wesoło.

Co ja to miałam pisać... Gosiaq na zdrowie!!!! To odnośnie filmiku 😁 Miło było znów zobaczyć twoich chłopców i usłyszeć twój głos. No a ze smutniejszych informacji to to, że dziś przyszedł nam mandacik za prędkość. Wakacyjne zdjęcie zrobione w Manowie- dozwolona prędkość 50, a mielismy 65 km/h 😠 I to już jak wracaliśmy z Darłowa, a tak uważaliśmy na te radary nie wiem czy to był nie oznakowany czy jak. Tak więc 100 zł i 2 punkty. Punkty wzięłam na siebie bo mąż ma już kilka a ja zero na koncie. Jutro wysyłam oświadczenie że to ja prowadziłam, bo na zdjęciu nic nie widać zamazane jest. Ciekawe czy pozostałym też przyjdzie bo jechaliśmy na 3 auta. No i czy na tym się skończy.
14A11 oczywiście że za tobą tęskniłyśmy, odzywaj się częściej.
Aaaaniusia jak sprawa z zębem? Wprawiony?

Kończę bo zasypiam i nie wiem co komu miałam pisać.

Aaaaa i najważniejsze, Emilce ładnie się zagoiło to ukąszenie. 🙂 Jest już dobrze, ta maść pomogła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Witam z rana 🙂 🙂
Nie mogłam się zebrać, żeby napisać cokolwiek 🤢 mała rozrabia a przy niej nie włączam laptopa, bo od razu jest krzyk (też chciałaby popisać 😉 )

Zaniu nieciekawa sprawa z tym mandatem 🤨 A i dobrze, że Emilce zagoiła się ta brzydka rana 🙂
Martusiap, może to właśnie ząbek będzie wychodził, może nie ma się czym martwić 🙂
14A11 udanych wakacji!! 🙂 🙂
Madzia_m3 ciężko chyba pogodzić czas między dzieciątkeim, pracą a jeszcze w Twoim stanie 🙂
Marinel, Twoja Emilka co trochę czymś nowym nas zaskakuje! 🙂 Mądra dziewczynka 🙂
Shelby wiem z własnego doświadczenia, że we dwoje jest o wiele lżej! No ale cóż...
Cherry, już Ci miałam kilka razy napisać (ale z głowy mi za każdym razem wypadało) że podobna jesteś do Anny Orłowskiej-Filasiewicz!! Oglądałam prawie wszystkie odcinki jak robiła makijaż 😁 😁 Kacper ma super majty 😁 😁
Gosia! Uśmiałam się z fantazji Twojego dziecka! 😁 🙃 skąd dzieciom takie rzeczy przychodzą do głowy!! 🙂 A Filip na filmiku BOSKI! 😎 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej....
dzis do dentysty moze w koncu bede meic zeba....!!!
ale ....UKRADLI MI WOZEK z piwnicy no jaja normalnie..........i nie mam....noz kurde....wlamali sie i koniec ....teraz wogole na zaden soacer nie pojde
a nowego jak narzie nie kupie(zreszta uzywanego tez ne)bo to jest duzy wydatek a ja narzie słabiutko z pieniedzmi no zalamana jestem...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie
My dziś ostatni dzień na wakacjach. Jest fajnie, pogoda dopisała. Jutro wracamy 🙂

Gosiaq, fajowych masz chłopaków! Śmieszki straszne 😁 a Maciek ludożercom mnie powalił!
Cherry zdjęcie na basaenie extra! Kacper przystojniak, a majtochy świetne!
Zaniu dobrze że ranka się zagoiła bo wyglądało paskudnie.
Martusiap oj pewnie byłaś przerażona jak Majcia się przewrociła.. Ale krcze jak upilnować dziecko żeby nigd nigdzie się nie walnęło! no nie da sie!! Nawet jeśli ma się oczy w d.
Shelby prawko!no no kochana!! 3mam kciuki.My dorwaliśmy na placu zabaw we Wiśle to koło na sznurach - fajowe - a ile uśmiechu.
no i miałam coś jeszcze.. aha
Aniusia! szok - no świnie nie ludzie?! kto normalny kradnie wózek?! grry. Nie dość że masz wydatek z tym nieszczęsnym zębem to jeszcze dodatkowo wózek będziesz zmuszona kupić. Bo jak się poruszać bez 😮 eh
Krusyna dom jak marzenie!

A tu w brennej całkiem fajnie 😁 haha od wczoraj życia tu nie ma. Wszystko wrćiło do domów bo rok szkolny. Czasem gdzieś na ulicy można spotkać emerytów i cud studentów 😁 Mi to pasuje. Nawet pamiątki itp się pozamykały.. budki z goframi, lodami 😁 także wypoczynek na całego!

a to kilka zdjęć dla was. Będzie więcej jak się ogarniemy jutro w domku.







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala - śliczne zdjęcia 🙂 Maja jest bardzo fotogeniczna 🙂

aaa_aniusia - masakra!!! a niby gdzie trzymać wózek, co nie? okropność!!! czy takie coś można zgłosić na policję?

judziu - dobrze, że masz choć chwilę, by odezwać się, że żyjecie 🙂

Zaniu - nieoczekiwane wydatki to nie jest to, czego potrzebujemy najbardziej, wolałoby się te 31 mln, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i miałam dzisiaj jazdę, wszyscy żyją, auto całe ;D
aaa Gosiaq - cała skrzynia wypróbowana, a na liczniku nawet 80km/h!
zrobiłam trasę ok. 40 km w 1,5 godziny 🙂
a na początku uczyłam się ruszać i cofać 🙂

Maksio z kolei uczy się zasypiać sam, od wczoraj, pierwszy raz mu się udało, ale dzisiejsze drzemki się nie odbyły, gdyż Maksio nie zasnął

i co tam, chyba mamy 3 zęba, jest to górna dwójka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby! To super, że mały sam zasnął!! Oby tak dalej!! 😁 Jak mojego rozdartka można było nauczyć zasypiania samej, to i Twojego spokojnego Maksia też 🙂 A no i gratulacje! Pierwsza jazda za Tobą 🤪 pewnie zdasz za pierwszym podejściem 🙂 będę mocno trzymała kciuki 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Moje dziecko przechodzi samego siebie - okazało się, że jednak będzie raczkował, chociaż po kilku ruchach strasznie go to nudzi i łapie się tego, co ma najbliżej, bo mu się stać chce! Jak nie może się podnieść, to zawraca, dociera do mnie i się po mnie wspina 😁 No i zębole nam znowu idą... o dziwo góra się zatrzymała, a zamiast tego już prawie widać dolną, prawą dwójeczkę...
No... jak widać wszystkie walczymy z zębolami 😜 ale co tam - damy radę, bo nie ma wyjścia 🙂))
Dziewczynki, dziękuję za miłe słowa o naszej chałupce 🙂
Marinel - też mi się ta łazienka i garderoba przy sypialni podobają 🙂 Układ chatki jest nieco zmieniony i dodaliśmy piwnicę 🙂

Madzia - Shelby ma rację, to pewnie przez pogodę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maksio dostał od babci książkę, która zaczyna się tak:

"Owieczka rankiem gwarzy z kogutkiem:
-Skąd wiesz, o której piać na pobudkę?
A kogut na to: - Miła owieczko,
pieję, gdy znak mi daje słoneczko.

Zaledwie błyśnie spoza pagórka,
a już skrzydełkiem trąca mnie kurka:
- Wstawaj do pracy, ko-ko-kochanie!
Słonko już świeci, pora na pianie!"

znacie to z autopsji?? 😁 hehehe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
hahaha 😁

ej Tyyy, to my mamy syna? od kiedy :P


Mniej więcej 😁

Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która stwierdziła, że skręca ją jak ktoś do współmałżonka woła kochanie, bo z pewnością za zamkniętymi drzwiami leją się po mordkach, a przy ludziach sobie piją z dziubków, na to wchodzi mój nieświadomy małżonek i mówi: "Kochanie, idziemy???" A ja na to: "tak, Kochanie, tylko tym razem nie zlejesz mnie w domku???"
😁 Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...