Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

krusyna napisał(a):
MamaMatka napisał(a):
Krusyna- to teraz czas tylko dla siebie lub meza 😉


Teraz to ja padam na nosek, a Pan Mąż dopiero do domu wrócił, bo przy autku grzebał i jak w końcu dotrze do mnie do łoża to zanim padnie już usłyszę chrapanie 😁 😁 😁 😜 😉


hehe skad ja to znam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MamaMatka napisał(a):
krusyna napisał(a):
MamaMatka napisał(a):
Krusyna- to teraz czas tylko dla siebie lub meza 😉


Teraz to ja padam na nosek, a Pan Mąż dopiero do domu wrócił, bo przy autku grzebał i jak w końcu dotrze do mnie do łoża to zanim padnie już usłyszę chrapanie 😁 😁 😁 😜 😉


hehe skad ja to znam 🙂


Taa... są takie chwilę, kiedy naprawdę czuję, że już nie mam nastu lat 🤪
MamoMatka ale Ty to juz masz prawdziwego wędrowniczka - naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem 🙂 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krusyna napisał(a):
MamaMatka napisał(a):
krusyna napisał(a):
MamaMatka napisał(a):
Krusyna- to teraz czas tylko dla siebie lub meza 😉


Teraz to ja padam na nosek, a Pan Mąż dopiero do domu wrócił, bo przy autku grzebał i jak w końcu dotrze do mnie do łoża to zanim padnie już usłyszę chrapanie 😁 😁 😁 😜 😉


hehe skad ja to znam 🙂


Taa... są takie chwilę, kiedy naprawdę czuję, że już nie mam nastu lat 🤪
MamoMatka ale Ty to juz masz prawdziwego wędrowniczka - naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem 🙂 😲


tez czasem czyje sie jak babcia 80 lub 90+ a mam dopiero 22 😁 😁 😁 😁

Matus to jest taki maly cwaniak. Wlasnie podszedl pod drzwi wyjsciowe i krzyczy na nie tak zeby wszyscy sasiedzi slyszeli ze nie spi 😁 😁 a echo jest piekne w bloku 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak 😁
ale Matek to taka kochana przylepka ze szok. Do kazdego sie smieje i gada. nieraz idziemy przez miasto a ten sie do mlodych dziewczyn usmiecha a te do niego to jak juz je miniemy to sie odwraca, smiejemy sie wtedy ze juz od mlodego podrywa 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shelby napisał(a):
MamoMatka - ostatnio mój mąż spotkał sąsiadkę na klatce schodowej, a ta do niego: oj Maksio już nie jest taki cichy, jak kiedyś 🤪 😲

hehe i juz nie bedzie taki cichutki 😁 mi tez sasiadki mowily ze malego to malo kiedy slychac a teraz?? malo kiedy go nie slychac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby - u nas podobnie 😁 mój co chwilę przeprowadza zamach terrorystyczny - jak mu coś nie wychodzi to się kładzie i wścieka. Drze się jak opętany, a czasami zapomni, że się miał wydzierać, bo go coś zainteresuje 😁 A ja z terrorystami nie negocjuję !!!!!!! Never ever 😁

MamoMatka - mój maluszek też wszystkich zaczepia i się zalotnie uśmiecha, ale taki odważny jest tylko z daleka
Jak ktokolwiek nieznany się zbliża i chce go zaczepić, to Maksik zamienia się w małego misia koalę i cudnie sie do mnie tuli 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14A11 napisał(a):
MamaMatka o nasi chlopcy maja urodziny w ten sam dzien To nie do pomyslenia ze to juz prawie rok


dokladnie jeszcze aa_aniusia tez urodzila 9 🙂 🙂 ale ten czas leci szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Koleżanka poszła 15 minut temu...przyniosła pyszne winko...ogólnie było bardzo miło, ale Oskara musiałam w wózku uspać, bo my przecież jeden pokój w domu, to zaintetresowany kto przyszedł itd...

Marinel co za hardcore...coś Ty sobie zrobiła? No i sama dałaś rade ze wszystkim? No silna i dzielna babeczka z Ciebie!!!

Lala89 co za filmik...no tatusiowi współczuje tego spania w łóżeczku...ale te przytulaski córeczki no po prostu słodkie na maxa 😁 Ten tatuś to medal za wytrwałość powinien dostać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki,
Moi mężczyźni mają pierwszą drzemkę. Ja wykorzystam ten czas i posprzątam trochę.

Jak czytam posty o waszych mężach, to 100 razy powtarzam sobie, że nie będę marudzić na mojego i się czepiać, ale jakoś mi to nie wychodzi zawsze... Mocno Was całuję i przytulam., Marinel Ciebie podwójnie za palec...

Miłej soboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam i ja..
lala ten sam filmik mam na facebooku 😁
moje dziecie usneło wczoraj o 18 i spało do 6 rano 🤪 🤪 i wczoraj odbyło się bez kąpieli, więc mój synuś zrzucił na siebie kaszke która rozsypała mu się na głowe i po podłodze więc kąpiel nadrobiona 😜 😜
a żeby nie było tak kolorowo to poprosiłam wczoraj swoje by popilnował małego a ja ide po poczte do skrzynki wyszłam za drzwi i słysze wielki płacz wrociłam się, a tam mój synek leży na płytkach i zanosi się płaczem, zapytałam się co się stało a ten że przewrócił si i wystraszył, wziełam wiktora na ręce a na czole wieki guz 😠 😠 😠 i weź tu poproś o pomoc !! a siedział dosłownie przed nim !
no to pomarudziłam sobie ale jest mi lepiej ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak mnie zastanawia, czy decyzja o dziecku w takich przypadkach była wspólna ? Bo jeśli facet też chce dziecka to nie rozumie takiego postępowania...Ale może to jest i wyniesione z domu... mój mąż wychował się tylko z mamą... jego potrzeba stworzenia normalnej rodziny i okazywania miłości dzieciom jest ogromna... Ostatnio stwierdził kochanie no teraz drugi chłopak, ale może zrobisz habilitację i pomyślimy o córci, będzie naszym oczkiem w głowie... myślałam, że spadnę z krzesła... chyba, że mój mąż będzie w ciąży... bo ja na kolejną się nie piszę...

A moi Panowie poszli na spacer na 3 h ja siadam do swojego wykładu, jejku jak mi się nie chce !!!!!! Pomocy !!!! Oczy mi się zamykają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu chcac odpowiedzieć na Twoje pytanie muszę pwoiedzieć że u nas mój mąz bardziej chciał juz dziecko niż ja. ja mogłam jeszcze poczekać aż skończę studia i tak planowałam ale akurat udało nam się za pierwszym razem. No i też myślę że duży wpływ na podjecie roli ojca ma to jaki wzór ojca wyniosło się z domu rodzinnego. Niestety w przypadku mojego męża to się sprawdziło 😞 do dzisiaj uważa że kobieta w domu gotuje, sprząta, pierze wi wychowuje dzieci a mężczyna wraca do domu ogląda TV i pije piwo. Ja z tym walczę ostro i widzę coraz większe zaangazowanie męża w dom i jutro ma zabrać Emilkę do tesciów żeby mogła się pouczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie...muszę Wam się przyznać, że opieka nad Oskarem mnie chwilami wykańcza...dlatego jak tylko mogę i dziadkowie są w domu, a mieszkają blok dalej...to Oskara zanoszę do nich...dziadek szczęśliwy, Oskar szczęśliwy i szczęśliwa ja 🙂 Jak sobie pomyślę, że miałabym być np samotną matką bez niczyjej pomocy to bym chyba zwariowała...Kocham mojego szkraba ponad wszystko i nie wyobrażam sobie mojego zycia bez niego,ale jak czasem zostaję z nim sama cały dzień to moja psychika siada:dry 😞Chyba nie mam wystarczająco dużo cierpliwości do dzieci 🙂
Właśnie mam chwilę tylko dla siebie...uff 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen, to fajnie, że masz tak blisko pomoc. Ja mogę też liczyć głównie na siebie poza 5 minutami dziennie....
Mój śpi pod kołderką ale sie odkopuje, mamy 6 zębów w calości a wychodza już 7 i 8-y.
poza tym czworakuje jak szalony, nauczył się mówić Mat i pokazuje brata palcem.
Ale z tym palcem szok!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...