Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

Zaniu wygląda to bardzo brzydko. Dobrze ze poszliście do lekarza. U nas to tylko taki żółty punkcik wielkości łebka od szpilki
Nie uwierzycie co byłam teraz zrobić?
Smazyłam placki ziemniaczane mężowi!!! Matko prawie 23 a ja placki smaże pomiędzy przyswajaniem wiedzy o roli móżdżku a roli jąder podstawy w aktywności ruchowej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kupiłam na 86 chciałam większe ale nima a są bardzo ładne .... Boty z disneya na 9,99 z długim rękawem. Te 86 sa nawet całkiem spore... szczególnie te z Kubusiem puchatkiem i Myszką miki 🙂 🙂 🙂

http://www.promobaby.pl/promocja-9641.html

warto korzystać z tej stronki 🙂 🙂 🙂

rossman tez ma duzo promocji teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem, że my tu nie o polityce ale musze zacytowac tekst dnia a może nawet tygodnia 😁 😁 😁

Macierewicz do Tuska: stworzył Pan struktury mafijne...
Tusk na to: pan sugeruje, ze z synem, wywoziłem złoto dla dziadka z Wermachtu !!!

prawie sie zsikałam ze smiechu !!! No mistrz ciętej riposty z tego naszego premiera 😁 😁 😁 😁 😁



marinel faktycznie ciekawe zadanie !!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że gulasz zrobiłam wcześniej podczas nauki o strategiach podejmowania decyzji bo anatomia funcjonalna naszego mózgu jest zbyt skomplikowana żeby dzielić uwagę między nią i przyprawianie gulaszu 🙂
Cherry dzięki za tę stronkę jutro biegnę po puszki na kaszke do rossmanna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pocieszyłyście mnie moje drogie... no ale czegóż się ja spodziewałam 😞 Jak wysłałam to zdjęcie mojej mamie od razu mnie wysłała do lekarza, była godz 19 i zadzwoniła do lekarza i umówiła nas na prywatną wizytę, bo ja miałam iść następnego dnia rano do przychodni. Lekarz nie przeraził się widząc to i raczej spokojnie do tego podszedł. No a potem podjechaliśmy do mojej mamy i ona stwierdziła, że w rzeczywistości nie wygląda to tak strasznie jak na tym zdjęciu. Jutro zrobię nowe zdjęcie i wam pokażę. Mam nadzieję że będzie to "ładniej" wyglądało. Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczynki,

Zania, MAksa też jakiś czas temu ugryzł komar, potem miejsce to zrobiło się twarde, następnie się zaogniło i rozlało - masakra generalnie. Byliśmy u lekarza i najpierw dostaliśmy Fenistil - jest najlepszy na wszystkie ugryzienia, jednak nie działa jeśli doszło do zapalenia bakteryjnego jak u małego - więc następnie po Fenistilu dostaliśmy Triderm (nie wiem czy dokładnie tak się pisze) - i po tygodniu stosowania ok. 3 razy na dobę już było OK.

Cherry - ja ze zgrozą oglądazm i słucham naszych polityków - szczególnie jeśli mówią o gdańskich sądach, w których rzeczywiście jest patologia, układy i struktury mafijne również u nas są, więc mnie ten nasz premierro - mistrz ciętej riposty nie bawi, a smuci 😞 (chociaż MAciererwicz to chyba przez kosmitów został porwany - no bez kitu...skąd się tacy biorą????)

Marinel - do Ciebie się ot tak uśmiecham 🙂)) i jak chlebowe wypieki??? U nas hitem jest ostatnio drożdżówa z maszyny z mnóstwem rodzynek 😁

Judzia - Maksik też dostaje chlebek pokrojony w kostkę i wciąga go z wielką radością 😁

Wczoraj byliśmy na budowie i w końcu porobiłam fotki, więc Gosiaczku później postaram się coś wrzucić 🙂
Do pracy wracam w listopadzie, ale chyba udało mi się załatwić idealną opiekę dla Maksia - będę wiedziała w przyszłym tygodniu. Bardzo bym chciała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Krusyna dzięki kochana za tego posta. Troszeczkę mnie uspokoiłaś! Ja też z początku smarowałam Fenistilem. No i nam lekarz też przepisał tą maść Triderm, więc jestem dobrej myśli że to dziadostwo szybko zniknie. Dam Ci brawko bo podniosłaś mnie na duchu!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
po prawie dwutygodniowym pobycie na wczasach bez neta wracam do domu z myślą że nie dam rady nadrobić tego co naskrobałyście... a tu zaskoczenie pustki!!
mamaMatka dziekujemy za pamięć o nas 😉
cherry Wiolu nasza wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo uśmiechu na co dzień, spóźnione ale jak najbardziej szczere życzonka! i buziaki od Wiktorka
Kate witamy 🙂
dziewczyny zdjęcia maluszków słodkie! ojej już te nasze maluszki nie takie małe.. ale nadal słodkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krusyna ja tez już robiłam drożdżówę w maszynie i ciągle mam na nia ochotę ale póki co staram się zbić trochę kilogramów więc nie mogę przesadzać 🙂
Pokaż zdjęcia z budowy bo ciekawa jestem Twojego domku. U nas dopiero ruszają ze ścianami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane,

Co do ugryzienia, Kubusia też coś ugryzło z tyłu głowy, widziałam przez włosy, że się też nieładnie goi, ale ja potraktowałam to kilka razy Octeniseptem i wszystko się pięknie wygoiło.

Gosiu mój skaner nie działa więc póki co zdjęcia nie zamieszczę, zresztą te zdjęcie 3d co dostałam to taki mały predator 😉 się śmieje 😁, a wiecie na kiedy ja mam datę z usg na 08.03 🙂 i przyznam, że te pierwsze usg genetyczne jest najbardziej wiarygodne bo wcześniej miałam na nim 15.11, a Kubuś urodził się 14. No jak już tak się pytacie to podjedliśmy też decyzję co do imion Zuzanna Maria , Jan Stanisław. Co do opcji męskiej to mama by wolała odwrotnie, ale no cóż. Stwierdziłam, że jak będę miała w domu trójkę mężczyzn to bym choć imię mogła wybrać sama. Tak jak za pierwszym razem myślałam, że będzie chłopak tak teraz nie wiem...

Dzisiaj rano byłam na badaniach krwi. Babcia poszła już na spacer z Kubusiem... więc nie będę musiała nigdzie chodzić...

Wczoraj miałam też spotkanie ze swoim zespołem i ogólnie to się zdołowałam jak słabo zorganizowana jestem i dziewczyna która prowadzi ćw i laborki do mojego wykładu już ma przygotowane prawie wszystko przy dwójce dzieci. Wprawdzie mówi, że dzieci 2 i 4 lata bawią się same ze sobą... a ja swojego szkraba nie jestem w stanie na minutę spuścić z oczu...

Jakie macie modele maszyn do pieczenia ciasta... ja bym kupiła... ale mam małą kuchnię gdzie ja to postawię

I też wczoraj oglądałam obrady sejmu kontem oka ( bo u mnie jeżeli już tv włączone w ciągu dnia to tylko tvn24), ubaw po pachy... A jaka obecność na sali obrad... jak nigdy... nie ma jak transmisja na żywo...A najbardziej mnie rozbawił tekst, że wszyscy politycy z Trójmiasta czerpali finansowe korzyści z AG, może w związku Krusyna, że my mieszkamy w Gda to też nam coś skapło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zania - ukąszenie na nóżce Maksia wyglądało podobnie i też się paskudziło i udało nam się tego pozbyć, więc i Wam ta maść powinna pomóc 🙂 Niestety przy takim zapaleniu bakteryjnym octanisept nie pomoże, bo bakteriusy są już w środku i ostro balują 😉

Cherry - o ja sierota - zapomniałam pogratulować rozpoczęcia kursu na prawko i chęci dalszej nauki 🙂))) super Kochana !!!

Madzia - wiesz... strasznie mi szkoda ludzi, którzy zaufali temu gnidonowi z AG 😞 To są często starsi ludzie... i faktem jest, że gdyby instytucje państwowe działały jak należy, to nie byłoby żadnej afery, bo AG nie miało prawa powstać! A jednak jakiś osioł w gdańskim KRS-ie to zarejestrował, mimo, że facet był karany i to wielokrotnie. Normalny Kowalski recydywista, gdyby złamał zasady warunku, to trafiłby za kratki, a ten cwaniak miał wielokrotne zawiasy, po czym, dzięki uprzejmości urzędów otworzył kolejna firmę i okradł ludzi na ponad 180 mln - to po prostu skandal!!!! A te durnie w sejmie 16 godzin trują o niczym, zamiast zlecić przeprowadzenie szczegółowych kontroli, bo kto wie, ile jeszcze błędów popełniono w tej, ale i innych sprawach! Wyobraźcie sobie, ilu uczciwych ludzi zostało pokrzywdzonych przez wymiar sprawiedliwości i urzędy!
Przepraszam, poniosło mnie, ale naprawdę krew mnie zalewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja osobiście nie potrafię tego zrozumieć jak człowiek przy zdrowych zmysłach może oddać pieniądze na lokatę z takim oprocentowaniem .... nie trzeba być matematykiem, ekonomistą, żeby widzieć, że to fikcja... Starsze pokolenie niestety wielokrotnie nie pomyśli lub nie jest już w stanie... A na takich ludziach bazują takie firmy...Wiem, że nie każdy starszy człowiek może liczyć na opiekę swoich dzieci, a czasem nawet trudno przypilnować... Przykładem moja babcia, której się notorycznie powtarza, nie otwieraj nikomu drzwi... Jednego dnia przyszli do mojej babci panowie i wymienili jej wszystkie zamki, ona za to zapłaciła... okazało się, że dostała tylko jeden klucz... jak to zobaczyliśmy to prawie zawału dostaliśmy... musieliśmy jej zmienić zamki itp... tak samo już trzy razy odkręcałam umowę na telefon na którą babcia wyraziła zgodę telefonicznie...
I też nie potrafię zrozumieć czemu oni tego w KRS-ie nie sprawdzają. Jednak uważam, że tu debatowanie do pierwszej w nocy nie pomoże... Według mnie tu zawinił właśnie urząd i cała organizacja w Gdańsku... a nasz kochany rząd powinien zająć się np projektem invitro ...Dobra koniec politykowania 😉 Każdy ma i tak prawo do własnego zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia_m3 napisał(a):
Ja osobiście nie potrafię tego zrozumieć jak człowiek przy zdrowych zmysłach może oddać pieniądze na lokatę z takim oprocentowaniem .... nie trzeba być matematykiem, ekonomistą, żeby widzieć, że to fikcja... Starsze pokolenie niestety wielokrotnie nie pomyśli lub nie jest już w stanie... A na takich ludziach bazują takie firmy...Wiem, że nie każdy starszy człowiek może liczyć na opiekę swoich dzieci, a czasem nawet trudno przypilnować... Przykładem moja babcia, której się notorycznie powtarza, nie otwieraj nikomu drzwi... Jednego dnia przyszli do mojej babci panowie i wymienili jej wszystkie zamki, ona za to zapłaciła... okazało się, że dostała tylko jeden klucz... jak to zobaczyliśmy to prawie zawału dostaliśmy... musieliśmy jej zmienić zamki itp... tak samo już trzy razy odkręcałam umowę na telefon na którą babcia wyraziła zgodę telefonicznie...
I też nie potrafię zrozumieć czemu oni tego w KRS-ie nie sprawdzają. Jednak uważam, że tu debatowanie do pierwszej w nocy nie pomoże... Według mnie tu zawinił właśnie urząd i cała organizacja w Gdańsku... a nasz kochany rząd powinien zająć się np projektem invitro ...Dobra koniec politykowania 😉 Każdy ma i tak prawo do własnego zdania


Hhi..może te matołki z Wiejskiej lepiej już nic nie ruszają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,

tak tak dziewczynki macie rację te politykowanie to o pomstę do nieba woła!!! Co do sprawdzenia w KRS to u nas wszystko to jest płatne ale ludzie nie chcą płacić. W Czechach na przykład pomimo ustawy o ochronie danych jest strona internetowa - nie wiem jak to dosłownie przetłumaczyć - rejestr podmiotów gospodarczych... gdzie jak wrzucisz krs lub nip albo regon widzisz historie firmy... właściciela, zarząd adresy.... wszystko za darmo do wglądu. Jeśli np. jakaś firma zmieniała właściciela, adresy to wszystko to masz czarno na białym.

No a Macierewicz to nie wiem faktycznie skąd się wziął a właściwie z kim się na mózgi zamienił....

Krusyna to nie ja robię prawko tylko Shelby 🙂 🙂 🙂 Ja mam od pięciu lat 😁 😁 😁
Chociaż no nie wiem ile w tym szczęścia że je mam bo często robię za kierowcę hehehe


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krusyna ja się tylko uśmiechnęłam jak przeczytałam e Cherry robi prawko bo to przecież nasz forumowy driver który jeździł za kierownicą do końca ciązy prawda Wisienko ???

Madziu ja mam taki mały automat do chleba mniejszy niż mikrofalówka i mieści się w kuchni która ma 7mkw ale musiałam schować sokowirówkę 🙂 Żałuję że nie kupiłam na chlebek 1300g tylko maksymalnie 900 g bo mały wychodzi 🙂

Dzisiaj postanowiłam że po obronie zacznę szukać pracy, a nuż się coś znajdzie i wtedy będę się martwić co z Emi 🙂 Chcę się realizować zawodowo a nie siedzieć w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marinel - oj wiem, wiem...zagapiłam sie z tym prawkiem 😁 Tak mi się przypomniało jak pod koniec ciąży wsiadłam za kierownicę i słyszę, że ktoś trąbi 🙂 Myślę sobie: "Wariat jakiś...". Odpaliłam auto, już prawie ruszam, a tu podchodzi mój małżonek i się pyta, czemu tak trąbię. Co się okazało?? Oczywiście to nie byłam ja, ale mój brzuch, a ja się nie zorientowałam 😁 😜

A ja bym strasznie chciała być z Maksiem do 3. roku życia, potem jego puścić do przedszkola, a samej wrócić do uczenia - niestety na razie nie ma takiej możliwości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...