Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ja tez leworeczna jestem 🙂 wiec zania przybij piatke lewusku 😉 Ja nie narzekam 😉 z tym rozmazywaniem dlugopisu to fakt taka mala uciazliwosc 😉
Yen - jeszcze nie ma co wypatrywac prawo lub leworecznosci u naszych szkrabow ze "swiezego" doswiadczenia wiem, ze wnioskowac mozna zwykle kolo 1- 1,5 roczku kiedy dziecko je samo łyzeczka/widelcem i chwyta kredki do rysowania choc i w tych okresach czasem sie im zapomni i chwytaja cos druga 😉 Wiecie ja chcialam i łudzilam sie dlugo, zeby moja Mia byla chociaz leworeczna po mnie, bo wszystko ma po tatusiu 😉niestety prawa reka jest dominujaca i nie mam juz watpliwosci... Ale moze Tia bedzie lewusek po mnie - kto wie 🙂

co do wagi i ja jesttem na +3kg ale mogloby tak juz zostac po pierwszej ciazy wygladalam jak szkieletor -fujjjj Najlepiej jakby mi cycochy chociaz zostaly 😜 Niestety mala fałdka brzuszna nadal istnieje 😮 Moim jednym postanowieniem noworocznym bylo zabrac sie za nią ale juz minal miesiac nowego roku a ja jeszcze nic w tym kierunku nie zrobilam 🤢 - len smierdzacy ze mnie i tyle! Podswiadomie łudze sie, ze sama zniknie 😜 -no akurat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ha!! Ja wiedziałam że ta historia porwanej Madzi jest jakaś szemrana!! Nie widać było po tej dziewczynie żadnego żalu, że dziecko jej zginęło!! Jakby mi zginęło chyba bym zwariowała jakby mi ktoś dziecko porwał a ona tak jakoś podejrzanie się zachowywała!
a moja mama powinna być detektywem bo wiedziała od początku że coś jest nie tak!!
I jakoś tak wcale jej nie żałowałam jak to dziecko jej zaginęło... mam chyba instynkt 😎 😎 😎
A i jeszcze dodam że ona to dziecko mogła sprzedać za grube pieniążki 🤨 🤨
Przepraszam za wyrażenie ale SUKA z niej!!!! to nie jest dla mnie człowiek!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja myślę, że człowiek jest niewinny, dopóki mu się winy nie udowodni. I z doświadczenia wiem, że czasem lepiej poczekać, niż kogoś tak po prostu osądzić. Szczególnie jeśli się o całej sytuacji nie ma pojęcia.
Dla mnie to ogromna tragedia...dziecka, matki i całej rodziny 😞
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂 ja zupełnie nie wiem co myśleć o sprawie małej Madzi ale mam taką nadzie że może jednak ta dziewczynka jednak żyje Byłoby fajnie gdyby ten aniołeczek zagościł dłużej na tym świecie 🙂

Kochane w sobote mąż zaprosił mnie na randkę w ramach rocznicy Chciałabym sie napić ( chyab nie jestem wyrodną mama?) piwka a karmie Od razu mówie że mleka zapas mam w lodówce także mały głodny nie będzie i pięknie je z butli Z reszta dla niego to bez różnicy czy cyc butla łyżeczka czy szczykawka grunt żeby mleko leciało Moje pytanie brzmi jesli to piwko wypije w sobote wieczorem to kiedy bede mogła zacząć karmic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maksio się tak wystroił na kolędę (ksiądz Proboszcz był zachwycony)

yenefer - bycie leworęcznym to nic złego! serio - wiesz ile wspaniałych osobistości to osoby leworęczne?

"Ludwig van Beethoven, Niccolo Paganini, Robert Schumann, Jimmy Hendrix, Paul McCartney, Ringo Starr, Bob Dylan, David Bovie, George Michael i Sting. Do słynnych leworęcznych malarzy należą Leonardo da Vinci, Michał Anioł Buonarotti, Peter Paul Rubens, Rafael Santi i Henri de Toulouse-Lautrec. Natomiast wybitni leworęczni uczeni to m.in. Albert Einstein, fizjolog rosyjski Iwan P. Pawłow, filozof niemiecki Friedrich Nietzsche oraz teolog, filozof i muzykolog, laureat Pokojowej Nagrody Nobla Albert Schweitzer.

W historii ludzkości było też wielu leworęcznych wodzów i polityków, m.in. Aleksander Wielki, Juliusz Cezar, Napoleon Bonaparte, sir Winston Churchill, Benjamin Franklin, Gerald Ford (który wprowadził wiele usprawnień dla leworęcznych w Białym Domu), Jimmy Carter, Ronald Reagan, George Bush senior i Bill Clinton, książe Karol, książe Wiliam. Znani leworęczni sportowcy wykorzystują ten atut zdobywając medale: Pele, Diego Maradona, John McEnroe, Martina Navratilova, Monika Seles. Słynni aktorzy leworęczni to: Charlie Chaplin, Greta Garbo, Marilyn Monroe, Tom Cruise, Nicole Kidman, Robert de Niro, Whoopi Goldberg, Kim Basinger, Bruce Willis i Julia Roberts.

Leworęczni są także: Emila Krakowska, Krzysztof Penderecki (prowadząc orkiestrę, trzyma batutę w lewej ręce), Andrzej Wajda, Jerzy Pilch, Ewa Gawryluk, Andrzej Mleczko, Piotr Bikont, Agnieszka Wagner i Kaja Paschalska. "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
alkohol w organiźmie matki co za tym idzie w pokarmie utrzymuje się w zależności od ilości wypitego alkoholu. Nie ma sensu powypiciu ściągć i wylewać pokarm. Alkohol wyparuje z Ciebie to wyparuje też z mleka. Skład pokarmu zmienia się nieustannie. JeSli nie masz do dyspozycji alkomatu to sprawdź swój stan trzeźwości na stronie:

http://alkomaty.biz/wirtualny-alkomat

a jesli chcesz to oprócz podanych wartości na stronie odczekaj jeszcze godzinkę i na 100 % będziesz już czyta 🙂

ja sobie też już pozwoliłam na piwko i wcale nie uważam się z tego powodu za gorszą matkę. Ważne by nie przesadzić bo przecież jest się odpowiedzialnym za kogoś. Jedno Ci nie zaszkodzi.

JESTEM ZSZOKOWANA SPRAWĄ MAŁEJ MADZI.TO JEST WIELKI DRAMAT! PODZIELAM ZDANIE KRUSYNY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello!
a mnie też sprawa Madzi śmierdziała coś... nawet mówię do mamy, że ten wózek to pewnie pusty był, bo jakieś doniesienia radiowe były sprzeczne ... ale zgadzam się, że nie należy osądzać bezpodstawnie, choć niejednokrotnie chciałoby się wytarmosić porządnie taką kretynkę!

Yen! no widzisz, ile jest lewusków artystów?? taki Albert! zresztą cienki był z matmy jak nie wiem co! hehehe!

W ramach motywowania na forum zajrzałam na stronkę tej 6 weidera, bo już zapomniałam jak te cykle idą. Na razie wywaliłam na zakładkę hihihi Ale powinnam zacząć od dzisiaj. POWINNAM!
Dzisiaj znowu zimno jak cholera! Filciu właśnie się rozbudza z porannej drzemki. A po jabłku z bananem nie ma problemów z kupaniem, wiecie? zwykle robił co 3 dni, a po tym bananie codziennie 🤪 ale nas cieszą te kupy, co? hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby brava dla Ciebie za przytoczenie tych wszystkich leworęcznych osobistości 🤪
W takim razie nie ma co się zamartwiać, skoro leworęczni tak doskonale sobie radzą...co widać też po naszych mamusiach Zani i Mamma-mii 🙂

A ja rano włączyłam tv, a tu takie wiadomości w sprawie tej Madzi 😲 😲 😲
Jestem w szoku, bo ja dałam się nabrać i nawet się pomodliłam za jej odnalezienie, a tu takie coś!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
alkohol w organiźmie matki co za tym idzie w pokarmie utrzymuje się w zależności od ilości wypitego alkoholu. Nie ma sensu powypiciu ściągć i wylewać pokarm. Alkohol wyparuje z Ciebie to wyparuje też z mleka. Skład pokarmu zmienia się nieustannie. JeSli nie masz do dyspozycji alkomatu to sprawdź swój stan trzeźwości na stronie:

http://alkomaty.biz/wirtualny-alkomat

a jesli chcesz to oprócz podanych wartości na stronie odczekaj jeszcze godzinkę i na 100 % będziesz już czyta 🙂

ja sobie też już pozwoliłam na piwko i wcale nie uważam się z tego powodu za gorszą matkę. Ważne by nie przesadzić bo przecież jest się odpowiedzialnym za kogoś. Jedno Ci nie zaszkodzi.

JESTEM ZSZOKOWANA SPRAWĄ MAŁEJ MADZI.TO JEST WIELKI DRAMAT! PODZIELAM ZDANIE KRUSYNY.


Cherry i po ilu karmiłas po tym piwku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wypiłam dwa czeskie piwa ((są słabsze niż polskie - mają około 4 %) zaczęłam o 21 skończyłam pić około 23 - wypiłam na pełny zołądek i pierwszy raz karmiłam po 4 rano. Oczywiście dwie godzny wcześniej sprawdziłam alkomatem i by good 🙂 więc spokojnie. Oczywiście wybrałam moment gdy Mały spał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Shelby napisał(a):
Sandra, jak oglądaliśmy z mężem Twoją galerię na aguagu - to nie możemy wyjść z podziwu, jak Wasze dzieciaczki są do Was podobne - Tia to istny tatuś, a Mia Mamusia 😁 super!


A widzisz wszyscy mowia, ze Mia to typowo tatusiowa (a dokladnie kopia tesciowki) z Tia jest roznie, pewnie jescze czas pokaze 😉

co do leworecznych zapomnialas wspomniec o takich wspanialych osobistosciach jak zania, ja no i oczywiscie TY 😜

co do wydarzen zwiazanych z mala Madzia - cokolwiek sie nie wydarzylo w jej sprawie to przerazajace i smutne 😞 Ja jestem roztrzasiona ta sprawa od poczatku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to jeszcze raz.... pisałam, że czytam was na bieżąco ale nie mam kiedy dorwać się do kompa, bo na telefonie ciężko coś dłuższego skrobnąć a jak jest chwilka to śpię...

Śliczne te wasze dzieciaczki - wystrojone, pięknie pozują, tak wysoko unoszą główki.

Co do sprawy Madzi to sama się modliłam za nią i to nie raz ale to były modlitwy dla tego dzieciątka, żeby jej nic się nie stało, bo przecież to maleństwo jest niewinne niczemu. Mam nadzieję, bo jeszcze jest nadzieja, że mała żyje i nic jej nie jest. A co do dorosłych to nie mnie oceniać, tak naprawdę wszystko mogło się stać.... Moja mam też twwierdzi, że mała została sprzedana. Jezu, oby żyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też mam na plusie i to sporo, bo przed ciążą mi się zebrało nadwagi sporo - ok. 11 kg !!! Dodać do tego pozostałości 4 kg po tej ciąży to daje na plusie 15 kilosów a to zrzucić będzie ciężko. Ehh, jak się do tego zabrać? Macie jakiś pomysł dla takiego leniwca jak ja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
wypiłam dwa czeskie piwa ((są słabsze niż polskie - mają około 4 %) zaczęłam o 21 skończyłam pić około 23 - wypiłam na pełny zołądek i pierwszy raz karmiłam po 4 rano. Oczywiście dwie godzny wcześniej sprawdziłam alkomatem i by good 🙂 więc spokojnie. Oczywiście wybrałam moment gdy Mały spał 🙂


Cherry bardzo Ci dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaka napisał(a):
ja też mam na plusie i to sporo, bo przed ciążą mi się zebrało nadwagi sporo - ok. 11 kg !!! Dodać do tego pozostałości 4 kg po tej ciąży to daje na plusie 15 kilosów a to zrzucić będzie ciężko. Ehh, jak się do tego zabrać? Macie jakiś pomysł dla takiego leniwca jak ja?


dietetyk 🙂 ja idę w środę, może pomoże 😁 zdam relację po wizycie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krusyna napisał(a):
zaka napisał(a):
ja też mam na plusie i to sporo, bo przed ciążą mi się zebrało nadwagi sporo - ok. 11 kg !!! Dodać do tego pozostałości 4 kg po tej ciąży to daje na plusie 15 kilosów a to zrzucić będzie ciężko. Ehh, jak się do tego zabrać? Macie jakiś pomysł dla takiego leniwca jak ja?


dietetyk 🙂 ja idę w środę, może pomoże 😁 zdam relację po wizycie 😁


to ja też poproszę o radę bo mimo że u mnie tylko 2kg na plusie to czuję się jak małe słoniątko a apetyt mam jak wielki słoń !!!! Oponka mi się zaczyna robic i boczki od tego siedzenia w domu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
krusyna napisał(a):
zaka napisał(a):
ja też mam na plusie i to sporo, bo przed ciążą mi się zebrało nadwagi sporo - ok. 11 kg !!! Dodać do tego pozostałości 4 kg po tej ciąży to daje na plusie 15 kilosów a to zrzucić będzie ciężko. Ehh, jak się do tego zabrać? Macie jakiś pomysł dla takiego leniwca jak ja?


dietetyk 🙂 ja idę w środę, może pomoże 😁 zdam relację po wizycie 😁


czy ten dietetyk to trzyma diete za ciebie i robi cwieczenia?? 😉 bo Mi tylko taki pomoze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...