Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A dziś już po pracy mój bawi sie z Zosia a ja mialam czas ogarnąć mieszkanie 🙂 A teraz to pewnie zamiana będzie 🙂

Nikusia wywiad no super 🙂 czekam na dalsze wieści 🙂
Zosia ma teraz 6 tyg. przerwę w gipsach i od tego czasu raczkuje stoi bardzo ładnie i 6.11 jedziemy na wizytę,ale boję się co to będzie dalej 🤨

Beata nikomu cię nie wydamy 🙂

Adzia i co lepiej już z tobą ???

Anabel zdrówka życze dla twoich dzieciaczków niech szybko zdrowieją
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia no właśnie chodzi o to, że w pracy nie mogę wchodzić na neta 🤨 A to dlatego, że siedzę w pokoju z szefową i głupio by było gdyby mnie "przyłapała". Przed macierzyńskim siedziałam w innym pokoju, więc mogłam sobie do neta wchodzić na luzie... A dziś szefowej nie było 😜 I przez dwa dni jeszcze nie będzie, więc popiszę z Wami w wolnym czasie 🙂
Kruszyna a stópki ma Zosia już proste? Mam nadzieję, że już bez gipsu pozostanie!
Adzia kiedyś pisałaś, że jak Ania kończy kolejny miesiąc, to sprawdzasz jakie nowe produkty możesz jej podać do jedzenia - możesz napisać skąd? Może masz jakąś stronkę internetową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc...
Na poczatek tak na szybko napisze ze Kinia wcale nie ma anginy a choroba która ja dopadła to grypa bądz wirus bstoński to jakies nowe paskudztwo Jakuz z przedszkola przyniusł...Bylismy wczoraj prywatnie u lekarza...

Nikusia ty to swiatowa kobieta jestes 😉

Beatka ja sprawdzałam zawsze w proadniku z bobovity kiedy co mozna wprowadzac.

lece sie do pracy szykowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej wpadłam na chwile bo dzisiaj z Fabianem robimy generalne porządki już zdjęłam pościel i nastawiłam pranie zaczęłam zbierać Fabiego zabawki do pudełka to wielce się nimi teraz bawi 😁 😁 😁 😁 dlatego mam chwile napisać

Beata to jak szefowa cię przyłapie na mamusiach to jej pokarz co i jak i sama się w ciągnie 😜 😜 😜 😜 powiedz jej że to jak narkotyk 😁 😁 😁 😁

Adzia przyszła ci już prenumerata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
Anabel co to za świnstwo zaś nowe panuje? 😮

Wielka nie, jeszcze nie przyszła ale pewnie dzis albo jutro przyjdzie.

A ja juz tez lece ogarnac tak szybko dom i na spacer z Ania, niech podycha tego mroźnego powietrza 😉

Aha chciałam jeszcze napisac ze Ania juz nie chce mleka, powoli z niego rezygnuje,coraz mniej go je, a na rzecz tego chce biszkopta ,chlebek ,i każde inne jedzenie które my wcinamy 😉

Lece, papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Zobaczę ile Emilka pozwoli mi napisać 😉
Kruszyna to super, że Zosia takie postępy robi. Może na kontroli wezmą to pod uwagę i nie założą jej już gipsu.
Beata to teraz liczymy na dwa dni z Tobą 🙂 ale rozumiem czemu nie chcesz wchodzić jak jesteś w pracy z szefową. Nie ma co ryzykować 🙂 szczególnie, że jak piszesz to jest fajna babka a po co sobie psuć stosunki w pracy.
Anabel ja jesteś światowa kobieta siedząca w domu 😁 😁 Nawet nie słyszałam o bostońskiej grypie.
Ja bym też musiała zobaczyć co teraz nowego mogę dać Emilce. Tylko obiadki kupuje, ona nimi pluje. A nam z talerzy wyjada. Wczoraj dałam jej rybkę (lubi taką w pomidorach od 5 m-ca) ale ja miałam inną to jedna łyżeczka jej tak urosła w buzi, że myślałam że mi zwymiotuje.
Adzia to teraz niedawno dostałaś poradnik? Bo ja nie wiem jaki ja ostatnio dostałam 😮
Ania spryciara jest, 😉 dobrze, że szczebelków nie wyciąga. 😜
Wielka daj trochę Twojej energii bo ja dziś wypluta jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja dostalam kolejny poradnik ale juz chyba z miesiac temu i w tym próbke mleka i sloiczek.
Mam poradnik zywienia wiekszego dziecka, tak na nim jest napisane.

Nikusia za to moja zrobila sie taka na jedzenie ze musimy sie czaić. Zje cały duzy słoiczek obiadku a do tego chce z mojego talerza. I smakuje jej wszystko, prócz mleka ostatnio.
W sumie co jej dam co zjedzenia to zjada cały słoiczek, ten duzy 🤪 az trudno uwierzyc bo to był niejadek 🙂
A że tak zapytam ,ile wasze dzieci waża teraz? O ile sie orientujecie bo wiadomo ze jak sie nie chodzi do szzepienia to za bardzo sie nie wie.
Ania jak ją wazyłam przedwczoraj to ważyla 8kg.
A teraz spi wiec lece obiad postawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja już u mamy i co mało co zrobiłam bo młody się obudził teraz poszed na spacer z prababcią ja jem szybko frytki pije kawe i na 13 do pracy masakra powiem wam ze juz wpadłam w rutyne tyle co to brakuje mi dnia wolnego na tygodniu zebym mogła na spokojnie cos porobić ale teraz mam niedziele wolna jeszcze 3 dni w pracy i zrobie porzadek w domu moj M woła mnie spowrotem na giełde bo chce mi kupic spodnie wlaglery albo lee ale teraz tyle wydatków ze szkoda mi kasy

Andzia moj fabian bedzie ważył ponad 9 kg teraz

Nikusia mam energie nie powiem dzisiaj ale taka zbedna bo nic prawie nie zrobiłam ale jak bym miała wolne ooooo kochana dom bym do góry nogami postwiła wiec prosze to dla ciebie moja energia
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Anabel bostońska grypa? 😲
Wielka Ty to masz power - chodź posprzątać też moją chałupę 😁
Adzia dzięki, też z tego korzystam i też niedawno mi 3 część przyszła 😉 Myślałam, że masz jakąś ciekawą stronkę internetową, to bym skorzystała dodatkowo 😜
Ania nie chce mleczka, bo są smaczniejsze rzeczy, ma rację 🙂
Aleks waży 9 kg.

Od wczoraj mój syn powoli raczkuje, tylko troszkę czasem się przewala, ale myślę, że to kwestia dni 😉 Pewnie Wielka się teraz śmieje, że Aleks zaczyna raczkować, a Fabianek już na nóżkach śmiga 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale mi ten dzień dziś zleciał. Zaraz idę sprzątać biżuterię.
Beata teraz widać tą m-czną różnicę między Fabianem a Aleksem
Adzia żeby moja tak jadła, a ile waży to nie wiem
Wielka mi sprzątanie bokiem wychodzi. Wieczorem nie widać, że tyle się narobiłam.

A ja stwierdziłam, że muszę się coś postarać o moją stronę na fb 😁 😁
a komplet z malowanych kul jest ładny i jednocześnie gustowny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
I ja dziś zaglądam 🙂 🙂 🙂 Już po pracy dom ogarnięty i Zosi ma drzemkę 🙂

Skoreczka a ty gdzie jesteś??

Beata na ostatniej wizycie stópki były proste ma 6 tyg.aby poćwiczyć wstawanie i dzięki temu oni też zobaczą jak te nóżki układają się przy stawaniu i powiem wam,że mamy z moim schizę bo co chwilę zaglądamy jak ułożyła stópki 🤨

Anabel dzieci mojej kuzynki załapały też tą nowość niestety ,ale dobrze,że u was szybko to mineło bo ona trochę się z tym męczyła 🤨

Adzia ja zaglądam do poradnika bobovity 🙂
Nie wiem ile Zosia teraz waży

Nikusia piszesz o szczebelkach a Zosi raz się udało jeden wyciągnąć nie wiem jakim cudem,ale dała radę 😮 A dziś musimy lustro z przedpokoju ściągnąć bo robi furę,ale do tego stopnia ,że dziś go odchyliła i puściła jak wstanie to ściągamy i na szafę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dodałam do mojego konkursy nowe nagrody, może ktoś się skusi 😜 😜 😁 😁 😁

Kruszyna moja umie wyjmować szczebelki. Już je mąż mocniej zabezpieczył, ale ona złapała w rękę i tak długo kręciła, kombinowała aż wyjęła. Teraz na szczęście zapomniała o tym, ale wcześniej to kilka razy dziennie potrafiła wyjąć. Już chciałam łóżeczko do ściany obrócić, ale mam szufladę. Zosia też ciekawska 😜
Kurcze Emilka właśnie cukierniczkę ze stołu zrzuciła. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Kruszynka wcale nie tak krotko bo Kuba chorował od czwartku wieczorem a Kinia od niedzieli a prawidłową diagnozę usłyszeliśmy dopiero wczoraj Kinia jeszcze obsypana jest tymi chrostami Kubuś miał tylko jedna ale mysle ze to dlatego ze był szczepiony przeciwko pneumo. chyba Kinie po roku tez zaszczepimy ....

Nikusia Niemoge sie napatrzec na Emilcie na tym zdjeciu ;0Mała psotnisia z niej 😉
Przy Kini nie da sie usiasc do kompa ostatnio bo by chciała na monitor wejsc dzisiaj jak komputer byl wylaczony to podeszła i krzyczała podciagając se na biurku heh

Kruszynka oby Zoska juz nie musiała miec tego gipsu bo po 6 tygodniach to ciezko jej sie bedzie przyzwyczaic do unieruchomienia

Ja tez dzis ogarnialam mieszkanie jeszcze coś pralka odmówiła wsppółpracy musze z nią powaznie porozmawiac ale to jutro bo dzis juz mi sie nie chce

Beata Nikusia ja tez pierwszy raz sie spotkałam z takim okresleniem i ta choroba no nie jesy miła zwłaszcza te bolesne bąble w buzi musze wam napisac ze Kinia przez dwa dni zyła tylko herbatka bo nawet mleka nie mogła przełknacehhh dobrze ze juz zaczeła jesc to znaczuy ze bable w buzce znikaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel biedna Kinia, to nawet w buzi miała chrosty. Cóż to za chorubsko jest. 😠
Widzę, że nie tylko ja mam problem z napisaniem, ale Emilka mi próbuje po klawiaturze trzaskać. 🙃
Kruszyna wierzę, że cięgle patrzycie na nóżki, ja też bym patrzyła. Mam nadzieję, że to był ostatni gips i teraz już nie założą. 😘 😘
A gdzie Kacha, Elka, Skoreczka, Kinga ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,m ja juz po kawce ide sprzatac o dziwo jestem już po 11 dnia pracy a jeszcze mam siłe hehe energia zaczyna mnie rozpierać 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁w niedziele mam gości bo przychodzą na Marcina imieniny muszę coś upiec hmmm ale co ? 🙂 w ogóle w maju mamy wesele u Marcina kolegi powiem wam ze już się nie mogę doczekać bo uwielbiam tą parę trochę się wybawiliśmy razem a teraz mamy co wspominać 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪

Beata ja sie nie śmieje po pierwsze miedzy chłopakami jest miesiąc różnicy a po drugie każde dziecko dokonuje różnych rzeczy w swoim czasie

Co do czasu to nawet nie wiecie jak mi leci dopiero poniedziałek już piątek 🥴 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mówię dzien dobry i lece na sklep bo chce dzisiaj zrobić kotleciki rybne.
Ania już kupe zrobiła wiec ide zmienic pieluszke bo zasmrodziła caly pokój. A wczoraj kupilismy juz pampersy 4 🤪 rośnie nam ta mała kruszynka 🙂

Wielka ty to masz tyle energii bo t juz sie nazywa głupawa jak człowiek jest przepracowany 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...