Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Przed południem sobie posprzątałam, potem obiadek, trochę w domu a teraz byliśmy na spacerze i w parku. Przy okazji wstąpiłam do sklepu i na sernik kupiłam. Mam w planach jeszcze dziś coś upiec. Trochę bo sama mam smaka a trochę bo mój już marudził a trochę bo teściowa jutro przyjedzie. 😜
Skoreczka to goście dosyć dają popalić. A kiedy wyjeżdżają? wiem, że to wredne pytanie. 🙃
Kruszyna zapomniałam Ci napisać, że ja już też Emilce takie słoiczki dawałam. Już chyba większość wypróbowała poza tymi z kurczakiem i indykiem bo takie robiłam sama więc nie kupowałam.
Kinga dla Nikusia 😘 😘 😘 od Nikusi i Emilki
Beata super, że Aleks się raz budzi. Wczoraj dokarmiałam Emilkę ok 22 (bo wcześniej zasnęła zanim zjadła), mój karmił o 1 a potem 5. Jak na Emilkę to rewelacja. Zauważyłam też, że jak w dzień je po 100ml to jak śpi to czasem zje 130. I tak jej robię więcej i przemycam 🙃
Też nie lubię zbierać grzybów Byłam raz w lesie z moim i teściową, co chwilkę go wołałam, żeby zobaczył grzyba którego znalazłam i okazywało się, że to trujący. W końcu jak byłam zła, mój też a teściowa miała ubaw z nas. 🙃
Więcej się nie dałam namówić na grzyby. A lubię kanie i pieczarki.
Ja kupiłam te sztywne chrupki kukurydziane. Emilka wyczaiła, że fajnie je idzie skrobać paznokciami a potem uderzała nimi o podłogę. 😁 😁 😁
Co do glutenu to ja mam wagę i ważę, wtedy jestem pewna, że to 3 gramy, bo łyżki są różne.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jestem, bo mały zasypia więc mam czas dla Was.

Napisze najpierw dlaczego zła byłam, bo juz mi lepiej ale nerwa miałam. Tak wszyscy dobrze sie bawili ze nie zauwazyli ze ja 4 bite godziny sama z dziećmi byłam. I tu ta złośc na męża była głównie. Pewnie musze wybaczyc bo swoją rodzine widzi raz do roku ( wyjątkowo w tym roku dwa razy ). No i oczywiście ze teśc mi cos powiedział, ale stwierdziłam ze przemilczę 🤢
Nikusia jutro wracają 😉
Adzia i Nikusia mój też ciągle wkłada palce od rąk i stóp do buzi...ciekawe czy to smaczne 🙃
KingaS wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku dla Nikodema od nas 😘
Adzia uwielbiam gadżety z Myszką M., my mamy płaszczyk przeciwdeszczowy 🙂
Nikusia piszesz ze pomarzyć można a niektóre z dziewczyn na serio biorą nasze przyszłościowe spotkanie. Jeśli bedzie w Częstochowie to będę jako pierwsza 🙂
Beata ja tak czułam że Aleks nauczy się przesypiać noce zanim wrócisz do pracy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia szkoda, że mi się nie chce sernika zrobić, bo bym zjadła 😁
Skoreczka tym razem teść coś palnął? Ech... Ja Cię rozumiem, że byłaś zła na męża, bo ja też czasami się na mojego wściekam jak sama muszę się dzieckiem zajmować tyle czasu 😜 A Ty masz jeszcze dwójkę, to już w ogóle.
Czemu teściówka nie przyjechała? (o ile można zapytać)
Które dziewczyny myślą na serio o spotkaniu (poza Kasiulką) ? 🙃 😁
To jak będziesz jeszcze coś czuła związanego z Aleksem, to proszę o doniesienie, to będę spokojniejsza 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dokarmiliśmy Emilkę ok 24, ale zjadła 20ml, potem o 2 mąż ją karmił a ja o 5.
Dziewczyny mam to samo pytanie co Beata na ile serio każda z Was traktuje spotkanie?
To może każda się wypowie.
Skoreczka pomyśl, że takie spotkania rodzinne masz dwa razy do roku, a jedno już prawie za Tobą. 🙂
Mojej chyba palce smakują bo jak ją karmię to poza łyżeczką ona próbuje jeszcze rączkę albo nóżkę do buzi włożyć. 🙃
Anabel wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, spełniania marzeń pociechy z dzieci i dużo miłości od męża.
Do tego wszystkiego naj, naj, naj dla męża.
A dla Kini całuski z okazji 7 miesięcy
😘 😘 😘
Beata nie skończyłam wczoraj sernika, ale dziś będzie gotowy. Tylko przy moim mężu to za długo nie przetrwa. 😜
a do nas dziś teściowa przyjedzie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia moja tez nie da sobie mleka zagęścić a ten gluten dodaję jej do obiadu własnie dlatego
ze to jest jedyny posiłek który w całosci zjada(zjadałą) bo ostatnio to świruje. No ale mam
na nią sposób, obiad podaję jej o godzinie 16 lub 17 i siedzi mi na kolanach wtedy zje
wszystko. A poza tym te mleko nastepne juz jest samo w sobie gęściejsze bo widze jak na
butelce zostaje (bo mam szklana wiec wszystko fajnie widac)no i jakbym jej do tego jeszcze
dodała manną to by jej to przez dziurke w smoczku nie przeszło bo oczywiscie na jedynce
ciągle jesteśmy. Chociaz ostatnio wyczaiłam ze przegryzła sobie smoczek w butelce do herbatki
i piła z takiej wielkiej dziury i to jej nie przeszkadzało.

KingaS dorwałam ta kurteczke w carrefour (chyba tak sie to pisze)i ciesze sie bo w samym
sweterku czasami za zimno a ona jest troszke wieksza wiec na jesień idealna 🙂

Anabel a mi sie wydawało ze czy karmisz piersia czy mm to i tak 4 miesiace przypadają na
ekspozycje tyle ze jak sie karmi piersia to szybciej sie ta ekspozycja konczy bo szybciej
tez ją wprowadzasz. No ale moze sie mylę?

Anabel to Kinia te pestki połyka? nie zaszkodzi jej to? A jak pierwszy raz jej dałąś chrupkę to
jak sie zachowywała? od razu wiedziala ze to sie zjada?

Wszystkiego ajlepszego dla najstarszego bobaska na forum! to juz 7 miesiecy no no 🙂 ślicznie 🙂

Kruszyna ja tez preferuje spanie tylko we własnym łozku. Nie czuje sie dobrze u kogoś ale
u mnie mogą spac wszyscy bo ja bardzo gościnna jestem i w ogole lubie zamować sie gośćmi 🙂
Wiec jesli macie blisko to powiedz ze Zosia nie zasnie nigdzie indziej i jedź z nia do domu hehe

Ja tez jeszcze uzywam 3 wiec nie doradze co do 4. Ale chyba niedługo trzeba bedzie jednak sie
rozejrzec za rozmiarem wiekszym bo po bokach udek ma takie odciski czasami.

A mam pytanko, bo Ania ma ostatnio ciągle zaczerwienioną śliweczkę mimo że uzywam dobrego
kremu który oddycha no i wietrze jej pupcie zanim zaloze pampersa. Co jeszcze moge zrobic
zeby jej to zniknęło?
Moze jakis domowy sposób?

Skoreczka, aż tak rodzinka daje Ci popalić? płacz jesli to ci pomoze albo pokrzycz tez ulge przynosi.

Beata aż ci zazdroszczze ze Aleks tylko raz sie budzi w nocy bo to co moja wyprawia to historia.
A co do rodzenstwa dla Ani to czasami chce a czasami nie, tzn bedzie na pewno ale to zalezy
od Ani, czy nam mocno da w kości popalić bo poki co my ciągle w nocy nie śpimy wiec sama nie
wiem kiedy pojawi sie rodzeństwo. Ja bym chciala nawet już, no ale jestem zbyt zmeczona 😉

Nikusia sernik pieczesz? mniam mniam, ja od paru dni zabieram sie za ciasto z musem truskawkowym
ale Ania jest tak absorbująca że nie ma kiedy a pod wieczór padamy jak muchy.

Ja też ważę te 3 gramy glutenu wagą wtedy mam pewność. A mięsko też ważysz żeby było 10gram?

Skoreczka no ale ty to chyba jestes przyzwyczajona do tego że sama z dziećmi długo jestes?
No ale rozumiem cię bo jak juz mąż jest w domu to sie oczekuje ze troche tego ciężaru z naszych
barek zdejmie. A ty z dwojką dzieci to juz w ogole masz ciężko. Uściski dla Ciebie za wytrwałosc
A czemu nie przyjechala tesciowa? jesli mozna spytac

Beata ja tez chetnie bym sie z wami spotkala, na powaznie

Nikusia udanego biesiadowania przy serniczku 🙂

Anabel sto lat 🙂

U nas noc fatana, karmienie o 23,3 i 6 z tym że poza karmieniem to ciągle sie wiercila z boku na bok
i sie wybudzala, i waliła rączkami po twarzy brzuchu plecach i w ogole po wszystkim.
Nic nie spaliśmy. Te zeby wykoncza i nas i ją. Ale już czuję pod palcami kły, oba.
A teraz rozwala mi myszkę do lapa.
Za to wczoraj zawieźlismy ją do teściow i pojechalismy na zakupy bo Ania juz w nic nie wchodzi.
no i nakupiłam bodziaków i bluzeczek i kompleciki i super modny sweterek taki do kolan z kieszonkami,
normalnie modnisia bedzie hehe no i ogolnie duzo pieniazków wydalismy hehe ale na jakiś czas
mamy ją z głowy 😉

Dzisiaj nie mam weny i sił zeby robić obiad, moze cos szybkiego potem upichce poki co ide
bo Ania wspinami sie po nogach.

Aha, czy wasze dzieci tez maja tak duzo energi?bo ja juz mam dosc zachowuje sie jak adehadowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂

Zrobiliśmy już papa rodzinie 😉 😉

Adzia
dokładnie tak jak napisałas, ze jak juz jest w domu to ja wymagam jakiegoś zainteresowania...dziś wygarnełam, na ale jak to facet wysłuchał i powiedział "dobrze Madziulko " 😮
Wierze Ci ze Twoja córcia jest energiczna, bo widziałam na własne oczy 😎 Mój jest spokojny, jemu daleko do raczkowania, leży wcina stopy, gada, bawi się zabawkami. Póki co mam lekko, ale wiem że to się zmieni w momencie raczkowania lub chodzenia...jak Miki był mały to tez długo leżał a ja nie mogłam się doczekać az zacznie coś robić, no ale jak juz usiadł, wstał i poszedł to do teraz energia go rozpiera i człowiek musi mieć oczy wokół głowy jak ptak. Zatem wierze w Twoje zmęczenie, a ja póki jeszcze mogę cieszę się ze mój spokojny.

Beata i Nikusia pewnie przyjechałabym na spotkanie, ale w dogodny dzień jak dla mnie, bo mąz musiałby z dziećmi zostać - przynajmniej z jednym 😉 Szczerze to bałabym się troszke takiego spotkania, bo wiecie real jest inny niż net 😁 Ciekawe czy dogadałybyśmy się tak jak na mamusiach? hmmm 😎

Nikusia marzy mi sie sernik na zimno 🥴 🤪

Udanej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zapomniałam napisać czemu teściowa nie przyjechała. Otóż nie wiem, ale mogę się domyślać.
W aucie jest 5 miejsc i wszystkie były zajete. Myslałam ze jedna z sióstr mojego nie przyjedzie tylko teściowa, ale okazało sie ze to siostra przyjechała. Głupio było się zapytać czemu mamusia nie przyjechała, bo siostrze głupio by sie zrobiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha,no myslałam ze jest inn powód ze nie przyjechala,ale to dobrze ze tylko taki.
A ja męża z Anią wygoniłam na dwór, poubierałam ją na cebulkę bo wieje u nas bardzo mocno i dałam jej na wózek folię i mam chwilę spokoju. Ta mała jest nie do ogarnięcia dzisiaj, skąd ona ma tyle energii skoro w nocy nie spała?> 🙃 masakra i mowisz ze bedzie tylko gorzej? hehe padnę na zawał albo z wycienczenia albo z głodu heheh
A propo głodu, wypadaloby jednak coś do amciu zrobić.
Jakieś propozycje co można na szybciora zrobic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wpadam jak burza na chwilke bo jak to w weekend bywa nie mam czasu ale jutro nadrobię Was i poodpisuję 🙂
Dziękuję za życzenia dla Nikosia!!! 😘 🙂

Anabel wszystkiego dobrego z okazji urodzin, szczęścia i radości na każdy dzień!!! 🙂

To do usłyszenia jutro albo może późnym wieczorkiem uda mi się więcej poczytać i odpisać pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
teściowa już pojechała a ja senna jestem.
Adzia my używamy smoczka 2, poluje na 3 ale u mnie nie widziałam. Trój-przepływowego i do kaszek nie chce.
Kruszyna Adzia ja też lubię spać u siebie w domu. U mnie w domu nie ma możliwości, żeby ktoś spał bo nie mam więcej łóżek. 😉
Skoreczka mój jak wraca z pracy to mi pomaga przy Emilce. Ona wymaga tyle uwagi, że ja sama to bym padła.
Co do spotkanie, bo nie wiem. Nie wyobrażam sobie jechać ponad 100km z dwójką dzieci. Rano nie mam auta, a popołudniu to chyba na chwilkę, żebym zdążyła wrócić. A znając mojego męża to mi powie, że jedzie ze mną bo się o mnie boi. 🙃
I też bym się obawiała, że się nie dogadamy, że teraz marzymy a inaczej będzie w realu. 🙂
Adzia ja wiem jak to jest jak padasz przy dziecku, jesteś zmęczona po nocy a tu dziecko ma pełno energii w dzień. 😁 😁
Skoreczka ja myślałam, ze to jest filiżanka z kawusią a teraz patrzę, że to tort. Ja już zasypiam na siedząco.
Kinga w weekend nie ma co czytać 😁 😁
Kurcze a ja znowu mam taki okres, że leci ze mnie jak z kranu. Już mam tego dość 2 i 3 dzień to ja się boję z domu wyjść, żeby mnie nie przelało. Nigdy tak nie miałam. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja mam problem zjedzeniem od dwóch miesięcy

Anabel kocham sernik z rosą jest bajeczny

Kacha wracam do pracy bo moja koleżanka idzie na urlop a ja będę z tą pania co mnie zastępowała chociaż to mnie przeraża bo nie nawiedzę tej baby oni tez jej mają dosyć bo pracuje tam rok a nie wiedzą gdzie stoją odrzywki do włosów a jak wykłada towar to wszystko pomieszane. Zabawki metkuje w cały świat a dużo było wymieniać

Kinga i Skóreczka nie ładnie mnie tak obgadywać myślałyście że nie przeczytam zapraszam do mnie n nauki ja wyszczekana jestem i bardzo pyskata mnie Zycie tego nauczyło jak sobie [pozwolisz to cie będą gnoić ja na to nie pozwole

Nikusia a mój mały się zaraz dławi grutkami

Adzia wiesz gdzie mnie wyciągnął na łóżko :P

Nikusia dziekuje za dietę

Kruszyna ja też nie lubie spać u kogoś z wyjątkiem mojej mamy bo tam się czuje jak u siebie

Beata czy do Częstochowy czy do ciebie jedną drogę mam wiec ja napeno przyjade tylko mówie szczerze ze mi pasuje we wrzesniu a jak nam nie wypali to jade do ciebie
Chyba ze ty chcesz to możesz przyjechac 5 sierpnia lub 19

Skóreczka co się boisz spotakania ja tam bym zaraz zaczęła szczekac bo ja gaduła jestem


umnie minoł weekend w biegu bo w piatek miałam co trochę gosci i fabian dawał mi popalić wczoraj tez w biegu bo sprzatałam potem pojechałam do mamy zawies Fabiana bo miesliśmy jechać na sielpie ze znajomym wieczorem ale skaczyło sie na grilu w domu dzisiaj rano pobutka spacer z Fabianem na 14 na byliśmy na urodzinach Fabian chrzesnego synka Fabian szalał w basenie z piłeczkami miałam chwile odechu rece mi odpoczeły teraz pije kawe pozno bo 19-30 ale am ciezka noc przed soba bo mam kupe roboty musze poprasowac troche poprać i ogarnąć w domu jutro ide do pracy jezu nawet sobie tego nie wyobrazam ale marylke zganaim nie bedzie siaedziała i czytała gazet tylko za robote się bierzemy ja zaraz rewolucje zrobie po swojemu pewnie wpadne na magazyny bede układac wszystko po swojemu zrobie wam fotki sklepu co w nim pracuje i wam pokarze jak wielka cieżko pracuje 🤪 🤪 🤪 🤪 moge troche na poczatku miec zaległosci na forum do puki sie znów nie przyzwyczaje do wszystkiego mysle ze mi wybaczycie
co do spotkania ja podchodzę do tego powarznie musimy sie dogadac 😎 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia tez tak mam z tym okresem tak jak Ty 🤢 Boję sie kolejnego bo sa długie i bardzo wylewne 🤢
A u nas duzy dom a łóżek mało 😁 😁 😁
A szukałam czegoś dla Anabel i jakos te torty nie wpadły mi w oko a ten tortowy kubek sama bym pożarła 😁
Kacha no to Ty też sie gościłaś w ten weekend 😉
Wielka to zyczę Ci miłego powrotu do pracy 🙂 🙂 🙂

Anabel
i wszystkiego najlepszego dla Kinii 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jeszcze raz 😉Wczoraj mieliśmy gości znajomych na działce siedzieliśmy do 22, jak przyjechaliśmy to miałam już dosyć, ale fajnie się spotkać pośmiać i pogadać 🙂

Kacha to miałaś faktycznie odwiedzinowy weekend nie dziwię się że masz dosyć bo co za dużo to niezdrowo jak to mówią 😉 ale dałaś radę a teraz może będziesz miała tydzień spokoju 🙂

Skoreczka masz rację że inaczej spotkać się na żywo a inaczej pogadać na forum, ale ja myślę że dziewczyny wszystkie są naprawdę bardzo fajne i wszystkie się dogadamy jeszcze się zagadamy 😉 😉 🙂 🙂 a Wielka będzie górowała bo przyznała że gaduła jest 😉 🙂 🙂

Wielka to powodzenia jutro w pracy, trzymam kciuki, będzie dobrze a na forum wchodź jak znajdziesz chwilę, pamiętaj o nas 🙂co do tego że trzeba mówić wprost co się nie podoba itp.to masz świętą rację, ja powoli się tego uczę choć czasem przemilczę a potem żałuję że mogłam coś powiedzieć.

Adzia to fajnie że zakupy Wam się udały, ja dużo rzeczy nie kupuję bo mam po Miłoszku ale z pierwszym dzieckiem tak jest że wydatki są na pewno większe.A u nas kiedyś był carffour expres ale już nie ma,ale fajnie że udało Ci się kupić tę kurteczkę.A Aniusi na pewno te ząbki dokuczają 🥴 🥴

Nikusia masz rację że nie ma co za dużo czytać w ten weekend 😉

Dziewczyny jeśli chodzi o spotkanie to ja jestem chętna, ale Wy chcecie same się spotkać tak?bez dzieci?bo z dziećmi to raczej to by nie wypaliło i chyba byśmy nie pogadały sobie.Tylko mi pasuje też wrzesień bardziej i na pewno w weekend czyli sobota, bo tak nie mam z kim zostawić dzieci, a wtedy zostałby mąż.Trzeba się jakoś dogadać i zgrać termin.

Narazie tyle, pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Anabel wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘
Dla Kini buziaki z okazji skończenia 7 miesięcy 🤪 😘
Adzia jak dziecko jest karmione piersią, to ekspozycja na gluten trwa tylko dwa miesiące, a potem już można produkty glutenowe normalnie podawać 😉
Mój Aleks od razu wiedział co ma z chrupką kukurydzianą zrobić 🙃
Skoreczka Aleks też stópki sobie łapie (ale na razie do buzi nie dosięga), a jak jest bez pampersa, to ciągnie się za siusiaka i to tak mocno, aż wydaje mi się, że zaraz sobie urwie 😮
Nikusia przecież trójprzepływowy smoczek ma w sobie jedynkę, dwójkę i trójkę, to z czego Emilka nie chce? Z której kropelki pić, bo nie rozumiem? 😜
Ja napisałam "Które dziewczyny myślą na serio o spotkaniu" w sensie "Które niby myślą serio o spotkaniu", czyli że wydaje mi się, że każda sobie jaja robi, bo wiadomo przecież, że do takiego spotkania nie dojdzie 😁 Za dużo kilometrów to przede wszystkim...
Wielka ja uważam, że spotkania naszego (mamusiowego, czyli nas wszystkich 12 osób) nie będzie, a jak będzie, to ja jestem święta 😁 😜
Kinga trochę racji ma Wielka, że trzeba mówić co się myśli, ale u mnie z kolei jest tak, że jak powiem co myślę, to zaraz się na mnie obrażają, więc czasem wolę przemilczeć, albo nie zwracać na niektóre rzeczy uwagi 🤨 A czasami nie mogę się powstrzymać i jest obraza 🤢
A zapomniałam Wam napisać, że jesteśmy z mężem zaproszeni na 4 wesela 🤪 Z czego 3 w sierpniu, a 1 we wrześniu 😆 Ale wybieramy się na dwa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja już idę spać, ale najpierw Wam odpiszę.
Kacha to faktyczne dużo gości 😮 🙂
Wielka moja się nie dławi grudkami ona zaraz w krzyk.
Powodzenia jutro w pracy. 😘
Skoreczka ja przed ciążą miałam długie okresy, ale nie aż tak intensywne. Kurcze myślałam, że to minie, ale już Emilka ma pół roku a dalej. A jak pójdę do pracy to dwa dni w wc przesiedzę, albo z zapasem spodni i bielizny 🙃
Beata Kuba jak był mały to też ciągnął za siusiaka, to normalne jest. Tak jak za rączkę czy nóżkę. 😉 A co do smoczka to przetłumacz to Emilce że trójprzepływowy na 2 to taki sam jak jej 2 bo ona krzyczy i tyle. 😜
Ja też nie wierzę w nasze spotkanie, sorry.
A tych wesel to 😮 😮 😮 my byliśmy teraz 14.07 zaproszeni do Niemiec, ale nie jechaliśmy.
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeju ale wy marudzicie każda nie widzi naszego spotkania a ja widze i co wy na to po prostu trza się dogadać może w 12 się nie spotkamy ale w mniejszym gronie a jak raz posmakujecie to będziecie chciały jeszcze i jeszcze jak z sexem raz spróbowałyście do tej pory wam się podoba 🙂
My już nie śpimy od 5-30 Fabian buszuje ja pije kawe a moj M śpi ma melodie od 18 jejku dzisiaj ide do pracy o masakra jakaś jak ja wytrzymam z marylką o boze trzymaj mnie przy spokoju żebym jej nie zabiła 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Hej 🙂
Weekend u teściów można zaliczyć do udanych 🙂
Pije kawkę i was poczytam. Zosia zjadła i usnęła a przede mną bardzo pracowity dzień więc zaraz biorę się za robotę bo boję się,ze mi dnia braknie 😮


To jak u mnie Fabian teraz zjadł i zasnął, a ja się biorę za robotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skończyło się na tym,że Zosia spała w gondoli miała bardzo ciasno,ale cała noc przespała
Anabel przyjmij spóźnione,ale szczere życzenia urodzinowe 🙂 Wszystkiego Naj.....STO LAT,STO LAT 🙂 🙂 🙂
Dużo buziaków dla Kini 🙂 😘 😘 😘 😘 😘

Kinga śpóźnione buziaki dla Nikosia 😘 😘 😘 😘 😘

Adzia ja kupiłam ostatnio smoczki z nr.4 ale jak na razie to tylko raz udało sie Zosię z niego nakarmić bo tak to płacze 😮
Zakupy udane 🙂

Spotkanie fajnie by było się spotkać,ale wątpię,że uda nam się wszystkim dogodzić 🙂

Skoreczka śliczny avatarek 🙂
Goście już pojechali więc się nie smuć 🥴
Ja też lubię sernik na zimno,ale ostatnio robię taki oszukany na jogurtach naturalnych 🙃

Wielka ty dziś już do pracy 🤨 Ja mam jeszcze 3 tyg. masakra pewnie zleci jak 😠 😠 😠

Beata wesele to fajna impreza,ale obecnie to droga inwestycja więc jak tylko możemy to po prostu odmawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...