Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
U nas dzieci marudne 😮 😮 😮
Na obiad leczo zrobiłam 😉
Pada deszcz, więc siedzimy w domu.

Adzia wiem właśnie że bufenik jest niesamowity, bo pomaga. Błażejkowi nie kupowałam bo nie miałam potrzeby ale Mikołajowi dawałam jak szły mu trójki bo był płacz po nocach 🤢
Szkoda że tak lokale upadaja i kobiety po wychowawczym nie mają do czego wracać 😞
Ania słodka, fajnie wyglada w tej huśtawce jak roczna dziewuszka 🤪

Anabel
jak będziesz gotować dla Kini pomidorową to proszę wypisz mi skład tej zupki...bo nie wiem czy to ma byc świezy pomidorek czy jakieś inne zastępstwo pomidora ☺️
KingaS korzystajcie ze słonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Adzia o ile Mikołaja mogę połozyć spać tak Błażejka nie. Jak go położę to będzie się denerwował, no i czekam aż sam się zmeczy i usnie ale to z reguły tylko przy jedzeniu. No a wieczorkiem to przychodzi 20 i zasypia bez marudzenia 😉

Ugotowałam małemu zupkę i tak zjadł, ze nawet śliniaczek czyściutki, bez plameczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co zaglądam to tu nie ma żadnego posta 🙃 a nam się dziś tak nudzi 🤢 chyba przez to siedzenie w domu.
To jak wrócicie do pracy to w ogóle nic nie będzie 😞 😞 😞
Wiecie tak się zdenerwowałam bo wczoraj odkamieniałam czajnik a dziś znów jest kamień. Dziecko płakało o mleko a ja wylewałam wodę z butelki bo widziałam drobinki kamienia i aż mnie trzesło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej jestem już, Niki zasypia a Minia mąż pojechał odebrać od teściów.Jednak poprasowałam po południu i mam już spokój, co z tego jak pranie się kolejne suszy 😉

Anabel przykro że piesek ucierpiał ale miejmy nadzieję że mu przejdzie, to pewnie przeżywałaś bo ja to jestem taka psiara że też bym tak reagowała 🥴 co do ogródka to pewnie że najfajniejsza sprawa jest mieć swój dom i ogród i wyjśc sobie z dziećmi latem posiedzieć, a na taką działkę to cała wyprawa, wszystko zabierać i przywozić i tak jest lepiej bo w tym roku wstawiliśmy lodówkę więc duzo rzeczy można zostawić.No ale lepsze to niż nic i siedzenie w bloku w murach, choć jak nie mieliśmy działki to były spacerki.Teraz też są bo nie zawsze mam ochotę jechać na działkę.A mój Niki tak jak Kinia Twoja lubi być nna rączkach 😉 🙂 zastanawiałam się jak dzieci noszone są w tych chustach albo nosidełkach to też dziecko się przyzwyczai do noszenia i nie wiem czy to jest takie dobre?

Skoreczka korzystamy ze słonka choć dzisiaj było zachmurzone niebo ale ciepło, dzisiaj na działce wypompowaliśmy wodę z basen, wymyłam go i wlaliśmy nową, pracowity dzień.

Kacha gratuluję spadku wagi i to jakiej? 🙂

Coś milczy Wielka, Elka dzisiaj ich chyba nie było chyba że przeoczyłam?

DZiewczyny mam pytanie bo ja miałam okres 1 od porodu miesiąc temu i wg tego jaki cykl miałam przed ciążą to już powinnam dostać okres a nie mam 🤪 czy Wy te pierwsze miesiączki miałyście regularnie czy też musiało się to unormować?

DObranocka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka to dzbanek Anna ja mam stary model 😉 ale do nich pasują uniwersalne wkłady http://www.anna.biz.pl/96/produkty-wskazniki-zuzycia-wkladu-filtrujacego/ nieraz w promocji można tanio kupić dzbanek anna zobacz na allegro.Ja nie mam elektronicznego wyświetlacza w swoim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha co do rączek to zgadzam się z Nikusią dzieci wiedzą to co dobre mój też dużo na mnie wymusza

Nikusia co do deserkórw jogurtowych to nie dawałam tych tylko samo Danio to malutkie i Fabian dostaje je na sniadanie pałaszuje Az mu się uszy trzesą

Adzia a może dosypuj jej kleik ryzowy do mleka lub kukurydziany szybciej się zasyci ja tak robiłam jak małay zaczoł mi bardzo dużo jesc znaczy po 120ml ale co półtorej godziny

Mój Fabian nikogo się nie wstydzi nikogo się nie boi a na dzieci raguje z piskiem i jak by mugł to by ich wyszczypał

Beata ty to chcesz kiedyś dostać odemnie lanie


Kruszyna ja tez całą noc nie spałam bo Fabi co 30 min się budził i marudził

Anabel przykro mi z powodu pieska

Noc ciezka była w pracy też meksyk bo musze przestawic cały sklep po swojemu ja nie wiem co ta kobieta robiła przez ten czas maskara jakaś wszystko po przestawiane płyny do pukania np mamy 10 rodzai lenora zamiast postawic je w 10 rzedach stały w 3 i to tak wymieszane ze szok towr lerzy na zapleczu a wcale go nie ma na sklepie porostu ameryka na zapleczach ameryka poprostu tragedia musze wszystko podoprowadzac do socjalizmu a przedewszystkim wszystko posprzatac umyc wszystkie okna w sklepie itp ponakleac cenny roboty kupe nie narzekam na brak pracy mały dziisaj dopołudnia był grzeczny poprasowałam co zadko mi sie zdaza dopołudnia powoli sie klimatyzuje wczoraj o 21 poszłam spac bo byłam wykonczona i dzisiaj tez jestem ale stwierdziałma ze musze sie odezwać bo bedzie że zapomniałam o was a mysle cały czas lece sie kąpac i spać jutro jade do kiel ca małym do larygologa i odebrac bon 1350zl bo wygrałam na kurs jezyka angielskiego dam go mojej siostrze bo ja i tak nie sokrzystam wiec miłej nocki zycze i jutrzejszego dnia buziaczki dziewczęta 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak wiec wróciliśmy z gipsem 🤨po rozmowie z lekarzem (który jeszcze raz dokładnie wszystko wyjaśnił i na spokojnie) mieliśmy 2 wyjścia albo gips ewentualnie rezygnacja z leczenia. Podczas zakładania gipsu okazało się,że jedna nóżka trochę po 3 tyg.już uciekła ,więc mimo wszystko musimy raczej chcemy kontynuować leczenie. Mamy mieć 2 serie 2tyg.gips i 2 tyg. przerwy a później zaś kontrola ,aż do momentu dopóki nie zacznie chodzić bo wtedy już będzie wymuszała prawidłową postawę tej nóżki. No i tyle a wczoraj to Zosia była bardzo spokojna przy zakładaniu ,ale w domu to ja myślałam,że nam łóżeczko rozniesie i jak na razie to jest jej ciężko obracać się męczy się 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u mnie zaczyna być problem bo Zosia lubi i często wkłada paluszka do buzi 😠 gonię ją za to i już wszystkich uczuliłam

Kinga moja też dobrze spędza czas na działce 🙂

Skoreczka to szybko zrobił ci się kamień 😲 ja odkamieniam może tak co 3 tyg.

Wielka to było pewne,że raza sklep postawisz do góry nogami 🙂 🙂


Kacha ja mam bobodent na dziąsła i masuję Zosi dziąsła jej szczoteczką 🙂 🙂 🙂 w trakcie jest cała szczęśliwa

Adzia o jak fajnie Ania siedzi w huśtawce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z rana 😆
Kruszyna przykro mi, że znów ten gips i wszystko no ale to dla dobra Zosi, zresztą sama widzisz, że z tą nóżką coś nie tak. My to bardzo przeżywamy różne rzeczy a nasze dzieci tak czy siak są szczęśliwe. I Zosia na pewno jest szczęśliwa, mimo gipsiku 😆

No i gdzie się wszystkie podziały 😎

Kruszyna a ta szczoteczka to ja wygląda? Wklej zdjęcie z netu jak znajdziesz. plis 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Witam z rana 😆
Kruszyna przykro mi, że znów ten gips i wszystko no ale to dla dobra Zosi, zresztą sama widzisz, że z tą nóżką coś nie tak. My to bardzo przeżywamy różne rzeczy a nasze dzieci tak czy siak są szczęśliwe. I Zosia na pewno jest szczęśliwa, mimo gipsiku 😆

No i gdzie się wszystkie podziały 😎

Kruszyna a ta szczoteczka to ja wygląda? Wklej zdjęcie z netu jak znajdziesz. plis 😘


ja jestem z kawą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha nie znalazłam tego produktu w necie 🤨 Ja to kupiłam w rossmanie zestaw taki był szczoteczka i maczugi do masowania dziąseł. Kiedyś taki widziałam u starszego chłopca i mojej kupiłam,ale sama jej masuję te dziąsła. W każdym sklepie idzie kupić takie zwykłe szczoteczki do zębów takie malutkie. Mojej to przynosi ulgę wiec jej szoruję

Wielka to co dziś zaczynasz porządki w sklepie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja wczoraj kupiłam bobodent na dziąsełka, ale potem wojna z Emilką bo ona sobie nie da posmarować.
A zęby czasem różnie wychodzą, ale nie martw się górne też wyjdą. 😉
A kładę Emilkę spać jak widzę, że jest zmęczona. Jeśli chodzi o moje zmęczenie to jest lepiej bo mogę później wstać. Mam więcej obowiązków bo Kuba jest w domu, ale jestem bardziej wyspana. 😉
Fajniutka fotka, u nas nie ma takich huśtawek. 😉
Anabel gratulacje, że Kinga sama siada, Moja jeszcze nie, ją bardziej pełzanie interesuje i sama sobie coś wyrzuca a potem goni. Już jej coraz lepiej idzie 😁 😁
Jogurcik też jej smakował, zjadła 3/4 kubeczka to w sumie tyle co zjada słoiczka deserku. Z tym, że Kuba resztę bo ze słoiczka to nie zje bo owoce. 🙃
A ile waży Kinia? I ile ma cm?
Skoreczka moja potrafi zjeść tak, że śliniak czysty, ale jak jej się uda złapać mnie za rękę z łyżeczką lub za miseczkę to podłoga do mycia a moje ubranie do przebrania. 🙃 A zawsze próbuje. 😁 😁
Kacha Skoreczka ja też mam problem z kamieniem, odlewam wodę do szklanki i dopiero potem do butelki. I wtedy kamień zostaje na dnie szklanki.
Kinga nie wiem jak chusta ale mieliśmy pożyczone na kilka dni nosidełko, bo chcieliśmy je na wakacje zabrać. Było na jedno ramie i mój mąż jak trochę pochodził z Emilką narzekał, że go plecy bolą a Emilce też jakoś specjalnie się nie podobało. Oddałam je zaraz i nawet na wakacje nie braliśmy.
Właśnie sprawdziłam, że ja miałam okres regularnie co 29dni od razu, ale do dziś mam bardziej obfity.
Wielka moja na dzieci też tak reaguje, ale dorosłych się wstydzi.
Jak towar na zapalaczu a nie ma na sklepie to faktycznie bałagan. I czas Ci szybciej w pracy zleci jak masz co robić 🙂
Kruszyna a taką miałam nadzieję, że jednak bez gipsu, ale dla dobra Zosi lepiej niech ma
Kacha 5 stron miałam zaległości. Ja takie szczoteczki w Tesco widziałam.
Kruszyna wywar to ten rosół na którym gotujesz. Jak robisz obiadek z mięskiem. Wcześniej miało być osobno a teraz można już razem podawać.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc

Skoreczko ja mysle ze dam swiezegpo pomidorka bo bedzie delikatniejsza zupka no i do tego marchewka pietruszka seler por i ryz + masełko+ indyk

Kinga tak jak piszesz do nosidełek tez dziecko sie przyzwyczaja wiec i tak zle i tak niedobrze 😉
Co do okresu ja miałam nieregularny

Wielka tak to jest z powrotami do pracy... ja coś czuje ze u mnie tez bedzie podobnie...

Kruszynka no przykro ze Zosi załozyli ten gips ale tak jak piszesz to dla jej dobra...;(
Kruszynka ja obiadek z wywarem traktuje tak jak zupe dkla sebie poprostu indyka gotuje razem z warzywami i tak powstaje zupa z wywarem

Cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A odnośnie kamienia w wodzie to ja mam dzbanek, do którego odlewam wodę dla Natalki i korzystam z niej, dolewam tylko trochę gorącej, by mleko było ciepłe. I raczej nie ma tam kamienia. Z dna czajnika wylewam do zlewu bo tam kamienia full 🤔

Dzięki Nikusia
Anabel mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Przywitam się z Wami póki jesteście 🙃 😜 I kawę mam 🙂
Robię pranie, ale mnie złość dopadła. Dziewczyny mam kilka ręczników dla dzieci, ale jedne są małe a dwa duże - mama mi kupiła i bardzo je lubię. I patrze a ten jeden ręcznik cały brudny, jakieś ciemne plamiska 😠 😠 😠 😠 😠 😠 I przemyslałam sprawe ze to moja szwagierka głowę sobie chyba wytarła i odbiła sie farba 😠 😠 😠 😠 Jej czemu nie poprosiła mnie o jakiś inny ręcznik 😞 A teraz nie wiem czy to sie w ogóle spierze bo ręcznik jest koloru morelowego 🤢

Nikusia może i ja tak będę robić, ze bede odlewac ze szklanki....dziś od rana biegam i sprawdzam wodę, strasznie twarda, osad robi się w momencie.
A Błażejek tez łyżkę przechwytuje 🙃 😁 Ale wczoraj pochwaliłam go bo naprawde ślicznie jadł 🙂
Wielka jak w pracy?
Anabel dziękuję za składniki do zupki 😘
Kruszyna przykro mi że nózka jedna coś się zbuntowała i nadal gips 😞 I teraz jak Zosia zaczyna być bardziej ruchliwa to jej to przeszkadza, bidulka 😞 😘
Kacha a u mnie w czajniku nie ma nic kamienia bo ciągle odkamieniam, ale podczas gotowania robi się osad i to dziadostwo wpada 😮 Taką mamy wodę 😎

Nie wiem czy wszystko napisałam jak cos to dopisze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...