Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[color=gray]Cześć 😆
Dzisiejszy dzień już lepszy ufff 😆 Wczoraj do samego wieczora Natalka nie dawała za wygraną i chciała na ręce bo jak nie to ryk 🤢
Wielka widzę, że zawitałaś mimo powrotu do pracy 🤪 superrrr!
Kruszyna ja takie porządki robiłam przez weekend korzystając z tego, że ktoś się zajął Małą. Nawet wyprałam sofę 😆 Oj i faktycznie niedługo wszystkie wrócimy do pracy 🤨 buuu 😞 ja za 4 tygodnie... szybko minie 😞 aż mnie w żołądku skręca 😞 😞
Beata jak to 😞 😞 😞 😞 w przyszłą środę???? To już... 😞 😞 😞
To straszne!



Nikusia oby się okazało, że spała ładnie do tej 4 i żeby jej tak zostało, a w najbliższej przyszłości żeby zrezygnowała z pobudki o godzinie 4 i spała do białego rana 🙃 🙃 Fajnie by było co? 😎
Wielka, Kruszyna Ja nie używam szamponów do kręconych włosów bo one powoują, ze wyglądam jakby mnie krowa liznęła 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 😁 😁
Wielka super, że się szybko odnalazłaś. A nawet ni musiałaś bo nic się nie zmieniło. a z Marylką przynajmniej wesoło masz 🙃 i nie dziwię się, że Ci się pisać nie chce. Mimo wszystko wymęczona jestem, dzień pełen emocji. No a z pracą bywa różnie eh 😞 Miejmy nadzieję, że Twój znajdzie szybko pracą, a może ta obecna się przedłuży.
Skoreczko tak już lepiej z Natalką, chyba 😉
[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już dom prawie ogarnęłam.
Kacha pewnie się pomarańczowy z obrazka skopiował albo coś.
Chciałabym, żeby Emilka spała w nocy, ale się nie łudzę z Kubą też długo wstawałam i teraz pewne też. 🙃
A jak Natalkę wynosili na rękach to potem dziecko chce. 😉
Skoreczka Emilka też dziś trochę nie w humorze.
Beata ale Ty lubisz swoją pracę, z tego co pisałaś, więc pewnie szybko wskoczysz w rytm. 😉
a teraz wreszcie chwilką na kawkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka bo mam już taki durny łep,że jak zmienię szampon to robi mi się łupież i jakieś wycieki ropne i od kilku lat używam jednego szamponu.

A ja jestem zła na maksa 😠 😠 😠wyprałam firanki tak jak zawsze wszystkie razem i z dużego pokoju zafarbowała mi na zielono a wszystkie białe były 😮 😮 😮 😮 dałam tylko vanishu 😠 😠 😠 😠 😠 teraz piorę ją jeszcze raz i płakać mi się chce bo zielony kolor w dużym pokoju pasuje mi tylko do kwiatków 😠 😠 😠 😠 😠Lecę do mamy bo ona mi ma jedną pożyczyć na okno balkonowe i muszę coś szukać nowego 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna o kurcze, może wanish wybieli i jak wyschną to nie będzie tak widać. Jak tak zafarbowałam kiedyś na fioletowo, ale jak wyschły to nie było widać.
Wielka jak zamieniło Ci się "z" i "y" to zmieniasz klikając razem lewy "shift" i lewy "ctrl"

Poszłam teraz karmić Emilką. Patrzymy a tam pierwszy ząbek jest. Już się częściowo przebił. 🤪 🤪 🤪
Zastukało jak dotykałam łyżeczką. 😉 Bo tak to nie chce pokazać. Musiałam się namęczyć,żeby sprawdzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia gratuluje ząbka i dzieki za pomoc

kruszyna ja tez dostaje łupieżu bo byle jakim szamponie co firanki to trzebabyło leciec po sol do firanek moze by pusciło a jak nie to wypac w dziziusiu

ja poprałam troche poprasowałam posprzata.łam i zaraz jade zawies fabiana i do pracy znow wroce oko 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mąż wczoraj mówił, że Emilka go ugryzła i wcale nie był zdziwiony ząbkiem. A jakoś nie pomyślałam, że skoro mocno ugryzła to już ma czym 🙃
Dostałam kwiaty od męża 🤪
Kruszyna z mojej firanki fiolet zrobił się niewidoczny. A nie tylko Zosia bez ząbków.
Wielka w pracy a reszta gdzie???
idę na kawkę z mężem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wróciłam z ogródka, pół dnia tam siedziałam 🙃 no może troszkę przesadziłam 🙃 ale spokój, cisza, książka, Natala i ja 😆
Nikusia no to pięknie, pierwszy ząbek Emilki 🤪 A te kwiaty to z jakiej okazji 🤪?
Wielka nie wiem co Ci napisać... znów praca... a ja się boję powrotu 🤨
Kruszyna moja ma białą blamkę na dziąsełku i byłam pewna, że to ząbek bo nawet językiem tak dziwnie robiła. Ale nie 😠 zęba nie ma 😠
Kruszyna ja słyszałam, że można dosypać proszku do pieczenia trochę ale to chyba chodziło o białe rzeczy 🤔 żeby znów białe były 🤔 perfekcyjna pani domu tak mówiła 🙃 i nawet próbowałam, zadziałało. Ale kurde teraz to już nie pamiętam co dodawałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia gratki z okazji pierwszego ząbka 🤪 A widzisz Emilka postarała się 😜
Wielka rzeczywiście ciężko czyta się twoje posty 😁 😁 😁 Naciśnij shift równocześnie z Ctrl 😉 A widze ze Nikusia już pomogła 😉

Nie znam się za bardzo na odplamianiu, odbarwianiu itp ☺️ 😉

Moje są marudy.
Błażejek już wiem czemu, idzie mu dwójka: widzę opuchnięte i przebijający się ząbek, ale jeszcze troszkę bida sie pomeczy.
A Miki ma marny dzień.

A ja dziś mam na obiad kurczaka z gospodary 🤪 Ciekawe czy będzie obiad smakował 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka i mój śpią, ja czytałam książkę a Kuba grał.
Mam nadzieję, że za niedługo wstaną i pójdziemy na jakiś spacer. 🙃
Kacha zaskoczyła mnie z tym ząbkiem, myślałam że będzie później i nawet nie sprawdzałam jej w buzi. 😁 😁 Nie wiem czy druga jedynka obok też nie będzie szła, ale nic jeszcze nie ma a Emilka nie da sobie obejrzeć. 🙃
Skoreczka Emilka ma tylko troszeczkę szersze dziąsełka, ani nie są czerwone ani nic.
A ja myślę, że Natalce rodzina pokazała, jak fajnie jest na rączkach i ona teraz chce. Rano ma dobry humor a potem próbuje wymusić 😜 Nasze dzieci są inteligentne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia nie wiem czy Kacha tak dała wynosić Natalkę 😜 Pewnie i dała bo i ja daję a potem mam za swoje 😁
No ale przecież Natalka tez bedzie miała zaraz ząbki i od tego też może być marudna 😉

Nikusia ale te dolne jedyneczki to i nas zaskoczyły, jakoś fajnie idą, pożniej troszkę jest ciężej 😮

Adzia a Ty cichutko siedzisz i nic nie piszesz 😮 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczko, Nikusia dalszy ciąg po odwiedzinach rodzinki... bo ona tylko na rękach się uspokaja i nie płacze 😞 I co powiem? Zostawcie mi dziecko i nie noście 😠? 😞 Nie wiem sama, muszę pogadać z mężem i jakąś taktykę ułożyć 😞
no a 11-letnie chrześnicy, która zakochana w Natalce też nie powiem "zostaw 😠 " no i sama sobie jestem winna, ot co!
Jakieś pomysły? Bo jeszcze mojej mamie to da się wytłumaczyć bo ona z dziećmi małymi długo pracowała, to wie o co chodzi. Ale teściowa, jak jej powiedziałam, mówi "no ale jak nie nosić, jak ona taka kochana..." 😮 no i wymiękłam znów 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja Cię rozumiem, ja już tez odpuściłam, każdy brał na ręce kiedy tylko chciał...ale przyznaję sie ze mój mały to zawsze lubił na rękach 😎

Nikusia
nie miałam takiego zestawu, więc nie wiem nic na ten temat.

A dziś mały jadł zupę pomidorową z kurczakiem i ryżem ze słoiczka. I tak się zastanawiam czy Wy same juz gotowałyście tego typu pomidorową?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my też mamy problem z noszeniem Emilki, ale moja siostra już wie a oprócz tego sadzam ją na macie i każdy może się z nią pobawić jak siedzi.
to taki deserek:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/35767110.png/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/621/35767110.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata lepiej uwazaj na Aleksa bo jak sobie naciagnie siusiorka mocno to wyskoczy mu przepuklina.
Mój tata tak miał i lepiej zeby twojemu urwisowi to nie wyskoczylo bo ból jest okropny.

Wielka jak tam w pracy? rewolucje juz zrobione? no i śliczne zdjecie Fabianka 🙂

Kruszyna dobrze ze weekend jednak sie udał 🙂 a cóz taka pracowita pszczołka z ciebie od rana?

No i spoźnione życzonka dla Zosi z okazji pol roczku 🙂

Wielka ale fajny Fabiś w kawce hehe

Skoreczka, mojej siostrze lekarka tez kazała od początku naciagac napletek i myć a jej szkrab
ma 1,5 roku wiec to dosc świeża informacja 😉

KingaS no to co za połozna która nie wie jak postepowac z dzieckiem, ja bym nie wytrzymała i jej nagadała
potem jakbym ją gdzies spotkała. Przykre to 😞 biedny musiał tyle wycierpiec, a jak bedzie
dorosły to jakos mu to bedzie przeszkadzało?

Wielka to ale masz tesciowa. Ja akurat nie moge narzekac bo co powiem to tak robi i sie pyta
zanim sama cos zrobi.

Anabel nie pomyslalam ze te odparzenie moze byc po owocach, a z drugiej strony to ona juz
chyba z tydzien nie jadla woców bo nie chce.Takze sama juz nie wiem, ale jako jedyna przynajmniej
mi cokolwiek odpisałas na ten temat, dzięki 🙂

Kacha szkoda mi cibie,wiem jak wrzaski moga wykonczyc czlowieka no i nic nie idzie zrobic
z dzieckiem na rekach, ja w sumie juz sie nauczylam robic obiad z ania uwieszona u szyji hehe
no ale potem caly bok mnie boli i reka,teraz mam troche lepiej jak sobie sama siedzi i łazi.
Jeszcze troszke i tez odpoczniesz.

I ja tez sie ciesze ze mam córeczke bo nie wiedzialabym co robic z tym siusiakiem hehe

Nikusia tez mi sie marzy poczytac ksiazke ale nie mam na to sil i czasu.

A chrupki to ja jeszcze poczekam, najpierw niech sobie z kawałkami w obiedzie poradzi.Za to
próbuje z biszkoptami bo one sie łatwiej rozpuszczają.

Beata oby te prognozy sie nie sprawdzily bo ja się źle czuję jak są upały.

Ble ale duzo do nadrobienia mam, czytam i czytam 😉

Nikusia a od kiedy Emilka ma ząbka bo chyba nie doczytalam?

O doczytalam 🙂 kurcze to ona tak fajnie ząbkowanie przechodzi ze nawet nie wiesz o tym,zzdroszcze 🙂

Nikusia gratuluję męża 🙂

Skoreczka siedzę cicho bo czasu brakuje by was poczytac, teraz mam chwilke tzn od rana was
juz czytam i odpisuję i jak widac ciezko to idzie hehe no ale mała śpi z mężem na łozku
to korzystam.

Kacha a ja mowie wszystkim zeby nie nosili,i wcale źle to nie jest odbierane.
Naucz sie tego bo w przeciwnym razie bedziesz miala częściej takie akcje. Ja juz walcze z Ania
od jakiegos czasu. No ale ja ją nosilam bo nie chciala juz siedziec w leżaczku a w łozeczku
strach ja zostawic bo ciagle sie przewraca i głową wali o szczebelki mimo ze mam wszedzie osłonki
i poduszki. To zeby zrobic obiad bralam ją na rece ale koneic z tym.

Nikusia ja zadnego jogurtu nie dawałam Ani, a czy one sa na mleku krowim?
Ja poki co dałam jej 4ro pak ale jabłko z bananem i śliwka uwielbia to.

cdn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my wczoraj byli u alergologa i mala ma dostawać albo sinlac albo bobovite minima, no i kupilam jej tą bobovite bo tansza jest i Ani posmakowała, chwała Panu za to.
Wczoraj byla straaaaasznie marudna i placzliwa ale to dlatego ze kupki nie umiała zrobic a po drugie wyżyna jej się kieł na dole, dzisiaj juz jest taka kropka czerwona i chyba sie przebił w koncu ale masakra jak ją to bolalo plakała żywym głosem bidulka musiałam ją na rączkch tulic i całować bo taka byla smutna 😞
Dzisiaj juz jest o niebo lepiej, bawi sie sama,tuli sie od czasu do czasu do mnie w ogole kochaniutka jest.

A czy wasz dzieci umieją się już peszyć? albo zawstydzic? bo Ania ostatnio tak słodko we mnie buźkę wtula jak ktoś obcy na nia spojży to sie chowa w moje ramona hehe cudowne uczucie 🙂

No i mam nadzieje ze teraz troche lepiej bedzie z tym spaniem skoro sie juz przebił ten ząbek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...