Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beata, KingaS to ja nadal nie wiem co mam robić...bo ja należę zas do osób które nie ściagały tego i Mikołaj przez to może mieć problem. Ja zwariuje - chce dobrze ale nie wiem co robić. No ale historia KingiS to mnie przeraziła, ale z drugiej strony mam też własne doświadczenia odwrotne 🤢
Wszystko wina tego że każdy lekarz mówi co innego.
Wielka sklepik pozniej zobacze bo ciezko stronka się wczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia jak sie karmi piersia to wysrtarczą 2 miesiace ekspozycji 😉
Kinia kładzie wsztysrko do buzi wiec jak jej dalam chrupke to wyladowała w buzi no i poczuła smaczek przy pierwszych dwóch nie wiedziała jak zrobic zeby zjesc to co zostalo w dłoni ale teraz wcina super 😉

Adzia Beatka Skoreczko Kruszynka Kinga w imieni Kini dziekuje 😉

Adzia moze małej jakies owoce nie pasuja u nas Kinia miała odparzenie straszne jak zaczełam wprowadzac owoce teraz jest ok

Adzia Skoreczko Kinga Beatka Wielka Kacha Kruszynkai ja tez dziekuje za zyczenia 😉

Kinia tez sie zachowuje ak by miała adhd

Skoreczko Przytulaski dla Ciebie oby ta wizyta cie nie wykonczyła...
O rodzina juz pojechala 😉

Wielka jak pierwszy dzien w pracy???

Co do spotkania i frekfancji na nim tez jestem sceptycznie nastawiona bo jednym pasuje weekend innym srodek tygodnia nigdy nie da sie dopasowac tak zeby wszystkim pasowałao bo to niestety nie jest wyjscie na 2 giodzinki na kawke 😉 tylko długa podróz 😉

Ja mam jechac koniec wrzesnia na wesele 😉

Zośka całuski 😉

skoreczko przy Jakubie kazali mi delikanie scioagac skurke na siusiaku zeby sie nie przykleiła ale to tylko tyle ile idzie nic na siłe

Udało mi sie was poczytac i ni Kinia zaczyna sie buntowac za długo sama jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My byliśmy na spacerku 😎
Wielka Twojej teściowej też bym dziecka nie powierzyła 🤢

Z tych sprzecznych informacji wnioskuję, że do każdego chłopca trzeba podejść indywidualnie i gdy nic się nie dzieje, to na razie nic nie robić przy siusiaczku, a od pewnego wieku pewnie delikatnie coś robić będzie trzeba. Ja w każdym bądź razie będę jeszcze pytać pediatrę i szukać informacji gdzie się da 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja dziś wyjdę z siebie i stanę obok 😮 🤢
Od rana Natalka wyje i drze się (bo płaczek tego nazwać się nie da) 😮 Uspokaja się tylko na rękach 😠 no tak 2 dni noszenia 😠 i proszę 😠
Byłam 3 h na spacerze i całe, powtarzam CAŁE 3 godziny się darła i marudziła 🤨 myślałam, że to ząbki ale nie.... na rączki chce 😠
Wszystko robię dziś na raty 🤢
już czytam co u Was bo mam zaległości...
ale na początek Wielka wróćććć 😞 😞 😞 😞 😞 Odzywaj się bo tęsknimy, a przynajmniej ja tęsknię 😜 😘
Beata siusiak to ważna sprawa 😮 ja bym nie wiedziała co mam robić przy synku 🤔 dobrze, że mam córeczkę i mój się nauczyć musiał 🤔
Anabel od kiedy się dzieciom daje chrupki? Czy to sprawa indywidualna? Bo moja mama mi powiedziała, że mogę już dawać, ale sama nie wiem 🤨
i oczywiście Wszystkiego Najlepsiejszego dla Kini, niech rośnie zdrowo
A ja na weselę jadę w połowie sierpnia 😆
Skoreczko jestem, jestem 😆 Wydawało mi się, że coś pisałam rano... a może mi się tylko wydawało 😮 bo Natala na prawdę dziś mi od 5-tej dała popalić 🤢
Nikusia ale bym z chęcią też sobie książkę poczytała 😆 Muszę się wybrać do biblioteki i coś wyhaczyć 🙃
Wielka pisz jak Ci tam na obczyźnie (w sensie w pracy)? 🙃 😁 😁 Tęsknisz? 😁
Kruszyna no pięknie i pół roczku Zosieńce naszej stuknęło 🤪 Sto lat!!!! Dużo radości!!!!
Wielka ta Twoja teściowa udana jest 😉 i to matka dwójki synów (dobrze pamiętam?). Ja pierdziu... Nawet gdy nie wiedziała kurde mogła spytać, zadzwonić no nie wiem... eh... Pozdrów ją no 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dzieki
A chrupki teoretycznie mozna dawac od 7 miesiaca ja zaczelam dawac od 6 ale jak mała siedzi żeby sie nie zakrztusiła bo to o to chodzi czy dziecko bedzie sobie umiało poradzić z kawałkami i połknąć i czy nie bedzie sie krztusic ,Dodam za to ze wzgkledu na to sa dopierp po 7 miesiacu bo jesli chodzi o skład to to jest kleik kukurydziany tylko w innej formie jak sie rozgniecie chrupke powstaje kleik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hallo i ja jestem 😉

Wróciliśmy z supermarketu...trochę jedzenia kupiliśmy, Błażej pokazywał wszystkim jedynki i śmiał się a ludzie uśmiechali sie do niego 🙂 No i w aucie to już był taki zachwycony aż ręce do nieba wyciągal i zapluł buzię z radości 🙃

Nikusia
rzeczywiście piękna pogoda 🙂 I niech będzie jak najdłużej 🙂
Ja dzis z Mikołajem to taki spacer po polu zrobiłam ze hoho. Szukałam starego miejsca z jeżynami ale nie znalazłam, wszystko zarosło, zmieniło sie.
Kacha to co Twojej Natalce dziś tak dokucza? Już lepiej?
Beata zeby tylko lekarz na którego trafimy był dobrym lekarzem, a nie takim jak ten KingiS albo ta moja była lekarka 🤢
Anabel ja daje od jakiegoś tygodnia te chrupki ale patrzę jak mały je 😉

dobranoc 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem dziewczyny w pracy nawet nie poczułam przerwy która wystąpiła przez ten rok nic się nie zmieniło od razu musiałam wystawiać towar a Marylka sie do mnie nie odzywa jak bym jej cos zrobiła to pani koło 60 ale uwieźcie mi padłam ze śmiechu dzisiaj przyszła pani i chciała szampon z nivea do włosów kręcony ale nie było( bo jutro ma przyjść dostawa) noi Marylka do klientki ja to używam wyglądający prostujący nie moze być taki a ta Facetka że ona che taki bo ten ma wypróbowany noi chce taki a nie inny w końcu ja się odezwałam i powiedziałam ze będzie jutro a klientka myślałam ze Marylce wydrapie oczy jezu ta babci nasza jest uparta jak nie wiem a mojego Fabian chrzestny (mój kierownik) powiedział że jak Maryla juz odejdzie to stawia szampan trochę chamskie ale ja ich naprawdę podziwiam że rok ja trzymali w ogóle klenci jak wchodzą do sklepu i widzą mnie od razu jest uśmiech i wołają Paulinka chodzno dziecko (strasi ludzie ) noi stali klienci ciesze sie że wróciłam do pracy bo chyba zostanę już typową głowa rodziny bo moj M tylko na miesiąc ma robotę i nie wiem co będzie dalej aż 😉 😉 się boje przepraszam ze wam nie odpisuje ale zwykłego próżniactwa bez bicia się przyznaje że mi się nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z samego rana 🙂
Wczoraj jak po ogórkach wpadłam w wir sprzątania to skończyłam o 20ej 😲
Dziś mam zamiar myć okna 🙃
Dziękuje za życzenia dla Zosi 🙂

Kacha mam nadzieję,że taki kapryśny dzień dzisiaj nie dopadnie Natalkę i da ci trochę odpocząć 🙂

Beata jak będą takie upały jak nie dawno to też będzie gwarno na forum bo w domu zawsze to trochę chłodniej niż na dworze bynajmniej u mnie tak jest w mieszkaniu

Wielka widzisz zleciało jakoś to było 🙂 i mam nadzieję,że kolejne dni też zlecą szybko 🙂A jak Fabi odczuł ,że mamy nie było czy nawet nie zdążył poczuć twojej nieobecności. A ty co to za szampon do włosów kręconych pierwsze słyszę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Ja miałam dziś jedną pobudkę w nocy. O 4 i dopiero teraz. Muszę jeszcze zapytać męża jak wróci z pracy, bo już tak było, że nie spał i nakarmił Emilkę a ja się cieszyłam, że pospała. 🙃
Teraz Emilka się bawi w łóżeczku, tylko nie wiem na ile.
A ja mam nadzieję, że dziś będzie ładna pogoda. Byle nie znowu w drugą stronę, że nie da się wytrzymać.
Kruszyna to sprzątasz i sprzątasz 😉
Wielka to najgorsze masz za sobą bo najgorszy pierwszy dzień.
Beata a Ty za kilka dnie też idziesz do pracy. Stresujesz się?
Kacha i jak dziś Natalka?
A o szamponie słyszałam, że jest do loków. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już 2 okna umyłam i zostały jeszcze 2 wiec z górki poleci a potem założę firanki i pewnie coś będę jeszcze szukać do roboty. Przydałby mi się zrobić porządek w papierach bo mąz ostatnio coś szukał 😠
Beata kurde ty już w środę do pracy 😮 jak ten czas ucieka 🤨 🤨 🤨 🤨

Nikusia tak wpadłam w wir sprzątania 🙂 za niecałe 3 tyg.do pracy to chcę sobie wszystko w domu porobić a później spokojnie pracować i ogarniać na bieżąco mieszkanko

Wielka no nawet nie słyszałam i nie widziałam takiego szamponu,ale i tak nie mogę go używać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...