Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam Mamusie 🙂
U nas co poranek to mocniej smierdzaca kupa. Jak jadl tylko mleczko mamusi to kupaa byla jak miod a teraz tak smierdzi ze ledwo mozna wytrzymac 🤪 Dziewczyny jestem glupia, dzisiaj Aziz otworzyl szafke w sypialni i zobaczylam dzieki temu nowiuski kubek niekapek. I pamietam ze jak kupowalam to wzielam 2, jeden maly z gumowa koncowka a drugi wiekszy odlozylam do szafki8 bo wydawalo mi sie ze ma twarda plastikowa koncowke. I prosze jaka niespodzianka, koncowka miekka jak smoczek i od razu wyprobowalismy i Aziz po chwili zalapal. Wypil ze 30 ml, lepsze to niz smoczek bo wiecej leci 😉 mam nadzieje ze nie byla to jednorazowa popitka . Poza tym z mezem sie wczoraj w nocy polocilam o byle gowno a zrobila sie wielka afera 🥴 zaczelam tez ostro nas oboje ganiac za przeklenstwa, bo bardzo latwo ostatnimi czasy padaja nam z ust a mamy male Dzieckko inie chce zeby dorastal uczac sie takiego okropnego slownictwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie dziś migrena 🥴 Hania śpi a ja muszę iść jej owoce przygotować i pracowanie mnie czeka 🥴
Monia co do przeklinania to ja będę musiała tez się za siebie wziąć bo mi się ostatnio często wymyka 🥴
Wczoraj była próba z mlekiem na noc z butli i niestety wielki płacz i wołanie mamy 🥴 chcieliśmy z mężem iść na imprezę w piątek ale jak ta będzie Hania reagowała na butle z mlekiem to niestety pozamiatane mamy 🥴
Co do jej uczulenia to dziś w nocy biedna się budziła bo ją cholernie to swędzieć musiało 🥴
Ale dzisiaj same smutne minki wstawiam. Na domiar tego wszystkiego czekam na wieści od taty bo jest w szpitalu i albo dziś albo jutro czeka go operacja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa trzymam kciuki za tate mam nadzieje ze to nic powaznego! niech wraca szybko do zdrowia.
Pocieszylas mnie z tym przeklinaniem, ze nie jestem sama. Kurcze u nas byle spiecie i ida takie bluzgi ze szok. Maz sie troche ostatnio zagalopowal. A i ja swieta nie jestem ☺️ Najgorsze jest to ze on sie ode mnie tych wszystkich bluzg nauczyl ☺️i masz babo placek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też trzymam kciuki za tate- Ewka!!!
Ja też czasami mam niewyparzony jęzor i mi się przeklnie ale Kuba nie przeklina w ogóle więc mam nadzieję że jak się trochę przypilnuje to będzie oki. Tzn.ja tak normalnie na co dzień to nie przeklinam ale w towarzystwie jakoś tak samo mi leci... :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewo trzymam kciuki za tatę 🙂
U nas noc oki,kilka pobudek ale bez okropnego i długiego płaczu,było tylko chwilowe kwikanie,cycuś i spanie 🙂
Znowu w weekend mały zostaje z moimi rodzicami bo ja mam szkołę.
Nie pomyślałabym,że tak się smrodek przywiążę do moich rodziców,jak zobaczy dziadka to mało co z siebie nie wyjdzie.A o babci już nie wspomnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
byłam z Misiem u lekarza i ma podrażnioną skórę, niczym mu nie natłuszczałam i ochrzaniła mnie dlaczego tego nie robiłam, jak sama mi nie pozwoliła lekarka! wkurzyłam sie na nią, ale to znajoma mojej mamy i niby mnie lepiej traktuje ale ja dziękuje za takie traktowanie 😠 z glutenem mam sie wstrzymać aż skóra mu się polepszy, a i tak daje mu troszkę chlebka i bułeczki.
Ewkaa z tatą to nic poważnego?
Piszecie o przeklinaniu, ja wogóle tzn. my wogóle nie klniemy, mąż mówi ze w moich ustach przeklinanie nie pasuje 😁 za spokojna jestem, a on jak wraca z pracy to czasem przeklnie bo z przyzwyczajenie z samymi facetami pracuje więc tam każdy przekleństwo ma jak przecinek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, Nina ma już trzeciego ząbka, górna lewa jedynka, ale tym razem widać,że ją boli no i kupa często i normalnie czuć samym kwasem 🤢

dziś pierwszy raz jechała w nowym foteliku, podobało jej się bardzo, kupiliśmy taki, bo zależało nam na testach zderzeniowych ADAC

http://www.kiddy.de/pl/foteliki/fotelik-dla-dzieci-od-9-miesiecy-do-12-lat/kiddy-guardian-pro-2.html

ja jak Nina ma krostki np od śliny to kładę tłusty bambino i pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Wiecie niby nic strasznego bo ma coś ala torbiel na szyi ale już dwukrotnie miał zabieg i dalej się odnawia więc teraz będzie operacja. Mam nadzieję, że tym razem będzie skutecznie.
Tusiek fotelik pierwsza klasa 😆
My dziś znów cały dzionek same tata w pracy i nie wiem czy na noc wróci bo mają jakieś ćwiczenia 🥴
Dziś Hani podałam słoik gerbera wcześniej kupowałam bobovitę i hippa i powiem że jadła ze smakiem a niby to samo bo królik z warzywkami. Zjadła prawie wszystko to naprawdę dużo jak na moje dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa moja mama miała usuwaną torbiel ze ślinianki i miała właśnie operacyjnie,żeby się nie odnawiało, wiem co przeżywasz, daj znać jak poszło, u mojej mamy była groźba paraliżu twarzy, bo torbiel była przy splocie nerwów,ale na szczęście się wszystko udało.

Nina już obiadków ze słoiczków nie jadła z 2 miesiące. W tygodniu obiady je w żłobku,a na sobotę i niedzielę to ja jej gotuję lub moja mama. W żłobu nie robią miksów z jedzenia tylko dają tak jak my normalnie jemy, czyli wszystko osobno i wyszło,że moda lubi mięcho i ziemniory,a warzywa tak sobie, więc w weekend ugotuję jej warzywka,żeby się do nich przyzwyczaiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurcze ale dzisiaj zaszalelismy z Mlodym, polozylam go spac i sama tez sobie pospalam, po godzince Aziz sie obudzil jak zawsze i wzielam go do siebie, dalam cyca i tak pospalismy w sumie prawie 3 godziny 🤪 🤪 🤪 potem spacerek ponad 2 godz. Fajnie bo sie i wyspalismy i dotlenilismy. Pogoda juz typowo jesienna czuc takie zimne powietrze wiec i wiecej spacerow bedzie, bo uwielbiam taka pogode!!!
Ewa ciesze sie ze Hania zasmakowala miesnego dania wiem jaka radosc czujesz 😉
Ania a z konowalami juz tak jest, wkuirzyc potrafia czlowieka i traktuja czasami jak jakis debili. co to za opieprzanie w ogole? a co Ty lekarz ze masz wszystko wiedziec?!?!?!
Tusiek fotelik czadzik!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
gosia dużo zdrówka dla Piotrusia 🙂
wkręciara lila to pannica 🙂 śłiczna 🙂 co do mycia zębów to misiek raczej przerzuwa szczoteczkę niż myje dlatego najpierw ja szoruję a poźniej on się bawi ;p
lusi misiek na szczęście już nie bierze wszystkiego do buzi 🙂 zdarza się ale to raczej w domu. Na dworze to wszystko bierze do rąk głównie pety co mnie strasznie denerwuje 🥴
ja też bym chciała białej zimy a nie szarej od błota. Chociaż wiem że będzie ciężko bo misiek na bank będzie chciał siedzieć z psem cały dzień na dworze a ja wole ciepełko.
uciekam, dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania i czym Ci kazała natłuszczać te policzki??? Aha i gratuluję fundamentów, własny domek to super sprawa 🙂 🙂 🙂
Tusiek super fotelik ja się też rozglądam za jakimś ale dalej nie wiem co wybrać, chyba zostanę dalej pryz maxi cosi!

chyba się nam ktoś pomylił i wpisik u nas zrobił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej Tusiek przykro mi ze tak Ci sie smutno zrobilo 😮
No chyba ktos sie pomylil 😉 ale to nic, zdarza sie.
A tak w ogole to dzisiaj Aziz zostal z tata a ja poszlam na rtg i na zakupy do domku, nie bylo mnie prawie 2 godzinki ale poradzili sobie swietnie 😉 a z mezem dalej ciche dni ☺️ troche w tym mojej winy bo chyba przegielam. ☺️ ale to nic.
teraz siedze sama w chatce, Mlody usnal a mi sie nudzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia ja jak zostawiłam dziecko z mężem na 2h to wróciłam jak Miś płakał, nie wiem czy moge polegać na mężu w kwestii zajmowania się dzieckiem, powtarzam mu zeby sie trochę nim zainteresował, bo widzi go tylko w niedziele i nawet nie wie jakie ma posiłki 😮
po części rozumiem go ze pilnuje budowy i zarabia na ten nasz domek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie Aniu zapomnialam- gratuluje wylania fundamentow!
wiesz co ja tez sie zastanawiam czy moge polegac na mezu w kwestii opieki nad dzieckiem, wiem ze na chwile nie ma problemu ale jakbysmy sie mijali w pracy i mialby siedziec pol dnia z Mlodym to by na bank wymiekl. Chyba to go najbardziej przerazilo. Jak bylam u fryzjera to nie wyrobil z Azizkiem iwyszedl na kogucie na spacer, bo nie wiedzial jak ujarzmic Lwiatko 😉 ale co jak co widze ze sprawia mu to przyjemnosc, czas spedzany z Azizkiem (oczywiscie jesli nie placze ). Jak jest w domu to prosze go zawsze zeby zmienil pampersa, zeby jak najwiecej w ogole z nim przebywal. Sprobuj i Ty.
wiecie co ja tak sobie mysle ze arab to jest jednak arab,kurwa mac. Mamusia zapierdalala przy mezu, siostra jego tez wyuchowana ze ma zajmowac sie domem (chociaz tez pracuje ) a maz pracuje i nic nie robi w domu. I tuaj zaczelo sie tak robic tylko ja z tym walcze, bo ten moj debil jest przekonany ze on zarabia i palcem chalupy nie musi tykac a ja ze siedze w domu to na wszystko mam czas, a mnie to do kurwicy doprowadza!!!!!!! ostatnio byli u nas znajomi, ona Polka on Marokaniec i u nich ten sam problem. Tyle ze ja mezowi nigdy nie robilam kanapek do pracy no chyba ze z wlasnej woli w ramach niespodzianki. PozA tym temu jej mezowi lekarz liscik napisal zeby nie opalil w domu bo dziecko ma astme 😮 no powiesilabym za jaja jakby moj sie uparl i w domu palil. zle nie jest ale jednak roznice kulturowe sa. MOjemu mezowi mamusia przed praca sniadanko robila. nie wiem kuzwa co to za wychowanie, no tylko przez leb lac codzien. ehh w domu nie przeklinam (staram sie) to przynajmniej tutaj spbie pobluzgam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny mam pytanko jakich mm uzywaliście i używacie - np czy któres mm wasze dzieci odrzucałay
Dałam Szymonowi na probe bebilon przez 2 dni i z hippa dzis pierwszy raz wiec jak dla mnie to bebilon da sie wypic a z hippa myslałam że kolacje zwróce :/ Nawet Szymonowi kaszka nie smakowała na tym mleku bo mi tylko zjadł 70 ml a z bebilonu zjadała 150 ml (plus piers na koniec).

A ma ktoś porównanie np te mleka np z bebiko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...