Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
trzymaj Monia http://fotelik.info/pl/testy/

kurwa, ja zawsze mysałam, ze jesli fotelik jest dopuszczony do sprzedazy to spelnia jakies normy bezpieczenstwa.. wkoncu bubla by nie puscili do obiegu, o ja naiwna :/.
zawsze denerwuje mnie stwierdzenie " drozsze to lepsze!" :PP bo w polowie rzeczy tylko placi sie 40 % kasy za logo firmy


haha! sprawdziło sie! te fotelik chicco kosztuje ponad 500 zł 🙂, a jak wiadac po filmiku Marty, zajebista chujnia jest! ze tak sei wyraze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście Kamila, masz rację,że droższe nie znaczy lepsze, jest sporo fotelików drogich,a są do kitu i w testach wypadają słabo...

bardzo smutną historię napisałaś, ogromna tragedia, nie wiem czy po takim czymś można się podnieść...

Kama no dokładnie, z chicco była afera jak nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za te foteliki kurcze sama już nie wiem co wybrać teraz mamy maxi cosi i jestem z niego zadowolona ale kurcze cena trochę duża a teraz krucho z kasą :/ jeszcze e jutro si e zastanowimy raz na spokojnie i coś kupimy!!!
Ja myje ząbki jak już pisałam ta silikonowa nakładką na palec i przy kąpieli przemywam wacikiem namoczonym w przegotowanej wodzie!!!

Monia tak to jest z tym raczkowaniem ja też ma dość po całym dniu i marze tylko żeby poszła spać i na chwilkę można było usiąść ale dzisiaj niestety się tak nie stanie bo dzik mały jeszcze wojuje ale na szczęście z tatą 🙂 czasami się śmieje że ona chyba ma ADHD 🙂 🙂 i jeszcze u ans na dodatek chodzik się wogole nie sprawdził:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu u nas Szymon bedzie obchodził imieniny wraz ze swoim dziadkiem Tadkiem - mają tego samego dnia a oni wiedza że żadnych slodyczy nie maja kupowac - należa do tych rozsądnych na szczeście 🙂
Barziej myslałam o kupnie rzeczy potrzebnych jak np potrzebny bedzie wiekszy kubek niekapek , nocnik, przydałby się jeszcze recznik i komplet pościeli bo mam tylko 2 sztuki, np moja mam powiedziala że kupi mi sloiczki 🙂 I że bedzie kupowac buciki dla Szymona do 3 roku zycia 🙂 a wiadomo że przez te pierwsze lata buty musza byc porzadne i sporo na to kasy pójdzie.

Dlatego ciesze sie że oni wychodza z takimi mądrymi pomysłami 😁 Tylko czy coś jeszcze moze mi sie przydac a raczej nie mi tylko Szymonowi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moniko a co do fotelika to babcia dała 1000 zl na fotelik - dlatego tyle moge wydać (a dokladnie to prababcia Szymona) - pierwszy prawnuk dlatego zawsze mu pampery kupi albo jakies ciuchy czy jedzonko.

Kamilu a co do fotelika fajny ale na youtubie mówią że sa tylko od 9 do 18 kg a na aukcji od 9 do 25....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieńdoberek 😆
Przestawianie dziecka to jakaś porażka. Wczoraj Hania poszła spać o 30 minut późnej niż zwykle aby dłużej rano pospała. Rezultat taki że dziecko o 3 było wyspane 😮 do 3:30 walczyłam z nią u niej w pokoju potem się poddałam i zięłam do łóżka po paru minutach padła a o 5 juz nam na głowach siedziała 🤢
Ciekawa jestem o której padnie bo ja siedzę jak zombie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy się i my 🙂
Gabryś leży na łóżku i się bawi, a ja mam czas na neta bo w ciągu dnia różnie z tym jest.
Na szczęście z 7 książek mam już za sobą prawie 2.Przeczytam i biorę się za prezentację maturalną chociaż nie mam na nią pomysłu.
A do tego dodatkowo jeszcze cudowne prace kontrolne.
U nas chodzik się sprawdził i mam chociaż chwilkę spokoju.
Wczoraj wieczorem Gabryś z 1,5 godziny wstawał podciągając się za moją bluzę.Bartek mało ze śmiechu nie padł jak zobaczył co on wyrabia ze mną na łóżku.
A my maszerujemy dalej lulu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inhalator sie sprawdzil Riccardo daje sobie zalozyc maske, i przez nia oddycha 3 minuty. Do pojemniczka wlewa sie 3 ml soli fizjologicznej i 5 kropel leku. Ten inhalatoor roztwor rozpyla i synek ta pare wdycha. Sa 2 maski dla dzieci i doroslych.
Monia ja tez codziennie odkurzam ale jak Riccardo raczkuje to widze jak mam czysto 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak teraz Hanię na biało ubieram to wystarczy że chwilę pojeździ na brzuszku i bym już ją przebierała 🥴 ale bym nic innego nie robiła jak tylko prała prasowała i przebierała. Powiem wam że te smarowanie jej co chwila już doprowadza nas do szału jeszcze żeby było widać poprawę a tu jest coraz gorzej 🥴
http://szczytno.wm.pl/125023,quotMoje-dziecko-sie-dusi-i-jest-sinequot-Uratowal-zycie-przez-telefon.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej agnesse tez kupie inhalator dużo wczoraj czytałam na ich temat,a możesz mi napisac jaki ty masz dokładnie firme itd.u nas dziś taka szaruga za oknem ale mam nadzieje ze sie wypogodzi i spacerek bedzie,Nikoś wstaje tak zawsze miedzy 7 a 8 więc spoko chociaz jak był malutki to do 10 razem spaliśmy i tez teraz było mi ciężko sie przestawic na tak ranne wstawanie ale jak słysze ze niektóre o 5 wstaja masakra.zje pobawi sie i niedługo idzie spać ja za ten czas obiadek przygotowywuje.wczoraj tak gryzł smoczek ze złamał dobrze ze mam rezerwowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
konefka napisał(a):
Ja jak teraz Hanię na biało ubieram to wystarczy że chwilę pojeździ na brzuszku i bym już ją przebierała 🥴 ale bym nic innego nie robiła jak tylko prała prasowała i przebierała. 🥴


wlasnie skad ja toz znam. Dalam sobie na luz i Aziz caly dzien chodzi w jednym ale za to mam beznadziej na pralke wiec i tak na wieczort zapieram, a po "burzliwym " obiadku robie to do razu 😠 😠 😠
a tak w ogole dzien dobry 😉 ja tez sie poddalam dzisiaj i Aziz ze mna spal bo pobudki mamy co godzine 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niezle jak Nikos juz smoczki lamie 🤪 🤪 🤪
my tez wstajemy ok 8 ale wychodzimy z lozka ok 9 w tym czasie Aziz swiruje a ja leze i sie dobudzam. Jakbym miala wstawc nagle o 5 to bym chodzila jak zombie 😮 dam kaszke Mlodemu i spadam do sklepu bo ta swinia wyzarla mi chleb w tym tez chlebek dla Azizka 😠 juz nie wspomne ze wczoraj zrobilam jego ulubiony obiad i mi go zezarl dzisiaj rano. a obiady juz gotujemy sobie osobno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
Kamila nie ma sensu sprzedawać chodzika bo za przesyłkę dużo wyjdzie ja kupiłam go za 50zł na lokalnym portalu i sama odebrałam bo wysyłka około 30 zł a na allegro za 50 już można kupić owy tylko nie wiem jaka jego jakość:/ a ten na razie stoi może się jeszcze Amelka przekona do niego o ile nie zacznie chodzić sama bo jak stoi przy łóżku to już sie puszcza rączkami więc pewnie za niedługo zacznie chodzić 🙂 no ale wtedy przyda się na drugie 🙂 🙂
u nas też dzisiaj szaro buro i ponuro 😞 i jeszcze deszczowo do tego!!! dobrze że popołudni wychodzimy do Jagódki na urodzinki bo bym zwariowała cały dzień w domu!!
Tak wczoraj czekałam na te ubranka i co???i nie mam ich 😞 😞 😞 dopiero dzisiaj chyba będą 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas pobudki dzisiaj były 3 ale teraz już śpi, wstała o 6:30!!!

No Amelka też zaraz jest cała brudna a jak zje chrupki to już masakra ale nie przebieram jej dopiero po obiadku bo wtedy wszytko trzeba zapierać 🙂 🙂 no nie zawsze ale są takie dni a ta cholerna marchewka nie chce schodzić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mi sie owoce nie chca odpierac i sa jakie ciemne plamy :/
ale sie wkurwilaaam!!!
'nasza listonoszka' poszła na urlop, i dali jakas na zastepstwo.. patrze wczoraj awizo w skrzyce!!!! a caly dzien u Nas sa w domu dziadkowie :/ nawet pizda nie zadzowniła, ide na poczte a PACZKI NIE MA!!! a awizo jest z 1wszego :// nie ma ani listonoszki, ani paczki!!!! a niech mi sie kurwa ona nie znajdzie to jaka skarge wysmaruje ze sie posraja :/ a paczka byla z zdeklarowana zawartoscia :/. Dla dziadka emerytury tez nie przyniosla, a miala byc 1wszego :/ !! a 'nasza' Pani zawsze wszystko do domu przynosila, pogadala etc, NIGDY awizo Nam nie zostawiła, potrafila i 3 razy jezdzic do NAs zeby dac Nam do reki wszystko... a ta, ech zdaje sie ze zrobia z nia porzadek!! niech tylko ją dorwe!!! dzis caly dzien czatuje przy oknie zeby sobe z nia pogadac 😠 😠 😠 😠

Dzis z Adusia do lekarza ide :/ bo mi kaszle i katart ma, a miala 38 goraczki :/ dawałam jej stodal przez 3 dni i 0 poprawy :/ dzis w nocy mi sie non stop z kaszlem budziła, albo kaszlała przez sen 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...