Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agusia,jak starsze dzieci mają problemy ze stopami to rzeczywiście lepiej zainwestować od małego w lepsze buciki. A ja siedzę na allegro i przeglądam sukienki wizytowe i już oczopląsu dostaję 🤢.Mam imprezę w kole łowieckim u męża i nie wiem w co mam się ubrać(wydaje mi się,że te kiecki co mam nie pasują),bo obowiązuje mundur galowy.Jak ja nie lubię takich imprez 😠.Może się jakoś wymiksuję(pocieszam się 😎)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agnese wózek lira jets super my mamy lira 4.Jednym z plusów jest zwrotność i lekkość prowadzenia.Wszystko jak najbardziej na wielki + oprócz koszyka.Zajmuję po złożeniu bardzo mało miejsca.Fajnie jeździ zarówno po chodnikach jak i wiejskich drogach.No i przez śnieg też przejedzie gorzej z błotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny,

Agnese, nic jeszcze nie wymyśliłam. No jest jeszcze trochę czasu na szczęście. A tak mi się chce, że szkoda gadać. Dzisiaj N. przytargała jakąś informację o przebraniu do przedstawienia teatralnego, tylko że tak napisane, że jak mamy jakiś kostium to mamy dać, a jak nie no to nie.. no i weź tu zrozum człowieka, a później się okaże, że tylko N. nie będzie miała. Więc pewnie coś jeszcze będe wymyślać na ten teatr 🤢

Współczuję Wam tego usypiania na rękach, w wózku. Ja na szczęście nauczona w zasadzie na Natalii, Daniela nie uczyłam żadnych rączek. Póki jeszcze jadł cycka to zasypiał jak odbijał, więc go odkładałam i do widzenia. Jak skończył doić, to nie było problemu, że musi u mamusi na rączkach. Biorę po kąpieli na ręce przytulę, dam buziaka i odkładam i gaszę światło. W dzień kładę i włączam karuzelę raz, a później tylko wchodze jeszcze, żeby go przełożyć, bo zaspia w dziwnych pozycjach i z reguły na kołdrze. Na noc śpi w śpiworze, żebym nie musiała milion razy wstawać i go przykrywać, bo strasznie się wierci.
Natalia po skończeniu cycka miała taki okres, że chciała byc noszona. ale nosiłam ją do czasu 8kg i powiedziałam dosyć.
U nas z kupą też nie ma i nie było żadnych problemów. 2-3 dziennie to norma. Gorzej tylko, że od dawna je wszystko, więc te kupy są różne, czasami wystarczy 5 min i odparzenie gotowe. A ja niestety nie chodze z nosem przy tyłku i nie czuję na czas, więc zdarza mi się nie zmienić w porę. A niestety nie czuć wcale jak zrobi, póki nie otworzę pieluchy.
No i nie wiem co miałam jeszcze pisać.
Aha, ja na ćwiczenia nie mam czasu niestety. zarobiona jestem po uszy. Ale chyba tez i leniwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
A ja zrucilam juz / dopiero 2 kg, i brzuch mi spadl troszke bo zapielamsie w spodniach w ktore ostatnio nie wlazilam :P
kurcze czytalam Was i pozapominalam
Aha Malwina wspolczuje wam tych problemow z kupkami, u nas jeszcze nigdy w zyciu bobka Azizek nie zrobil, jedynie co to biegunka. Piszesz ze Gabrys je z wami juz od dawna, moze dietke zmiencie? straszne to ze musisz mu czesto pomagac w zalatwianiu sie i go "wysadzac" 😮 moze do lekarza sie przejdzcie z tym, bo to nie przelewki, czeste zatwardzenia, bolesne wyproznianie sie to powazny problem.
my mielismy w weekend grype Zoladkowa z Azizkiem i dzisiaj jestem wykonczona. Azizek w sumie mial tylko biegunke jak zreszta reszta dzieci ze zlobka :p a ja i jedno i drugie, nic mi nie podchodzilo gorzej jak na poczatku ciazy 🤢 dzisiaj zaczelam dopiero jesc.
co do zasypiania to ostatnio tak sie na spacerze wymeczyl ze zasnal mi w rowerku 😁 😁 😁 zauwazylam ze glowka mu oklapla hihi patrze a on spi, i to tak twardo ze dobudzic go nie dalo rady taki umeczony wrazeniami. A tak w domu to biore na raczki i wciagu 2 min usypia czasami duzej, a przymleczku spi od razu odkladam do lozeczka i spi dalej
tak poza tym to zmieniamy auto na mniejsze bo podatki sa ogromne tutaj i poki sie nie wybieramy nigdzie w dalsza podroz to potrzebuje tylko auta do pracy i ktore malo pali bo wtedy podatek jest o wiele mniejszy, i na dodatek zeby nie bylo to pralka mi padla i robi za franie bo tylko plucze i wiruje (dobre i to) wiec kolejny wydatek
dobranoc Dziewczyny milej nocki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
U nas już po urodzinach- dzięki Bogu 🙂 Odhaczone 😁
O to fotki - [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dscn1124i.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4872/dscn1124i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Urodzinki[/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/dscn1112r.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5772/dscn1112r.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Urodzinki2[/url]
No i my razem,fryz fatalny (zapuszczam...za krótko podcięła :P ) [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscn1113l.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8386/dscn1113l.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]my[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ummm jaki przystojniak z naszego alka i ty Tynka też super wyglądasz 🙂 🙂 🙂
Amelka jak robi kupkę to od razu wiem kiedy bo tak gniecie że się jej brwi czerwienia i robi fajne minki więc wiem kiedy zmienić pampka ale z tym zmienianiem to już gorzej bo to graniczy z cudem czasami.... :/
byłam wczoraj pooglądać buciki ale jakoś nic mnie nie urzekło hmm.. nie wiem jakie wybrać :/
my jutro na szczepienie idziemy bo muszę wykorzystać że pracuje na rano!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow ale uzebienie ma Czarus ! sliczny chlopczyk, Alek tez kawaler jak sie patrzy a Ty Tynka ja nie wiem gdzie ty te kg widzisz fryzura zajebiaszcza i na twarzy szczuplutka jestes kobieto nie narzekaj :P
ja dzisiaj w domku, Azizek ma chore uszka, ale nie dostal antybiotyku ma walczyc sam i dzieki Bogu bo juz zygam na sama mysl o antybiotykach 😠 na szczescie nie dokuczaja mu te uszka, bo nie placze jest pogodny i oby tak dalej
wczoraj uslyszalam dopiero o tej dziewczynce co zmarla przez olewke lekarzy no wlos sie jezy na glowie co zaswiat i ludzie!!!!!!!!!!!!!!!
ja wczoraj w koncu odzyskalam lozeczko TURYSTYCZNE, smierdzace fajami tak ze jak je rozlozylam to caly pokoj capil, nie poloze go w tym lozeczku czekam az sie ociepli i umyje je na balkonie zeby wyschlo szybko na dodatek porwane wiec jestem mega wsciekla co za ludzie mam nauczke zeby nie pozyczac wiecej NIC A NIC 😞 na dodatek jest brudne pozyczalam w idealnym stanie a teraz wyglada jakby bylo na wykonczeniu
ide sie zdrzemnac poki Azizek spi papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kaśka śliczny synek 🙂 a czy Czarusiowi ząbki tak nierówno się wybiły na dole czy to wina zdjęcia? Bo jeśli same tak wyszły to przy stałych musisz ,u przypilnować bo ja miałam mega problemy z tym 😞
A moje dziecko nie chce w dzień spać 😠 grzyczny jest, bawi się, biega, ale nie śpi 😮
Dziś kopał sobie pilke po korytarzu, tak się zmęczył że był caly czerwony i dyszal jak skończył. Nie wiem skąd on ma tyle energii.
My jutro na szczepienie o ile nasza Pani doktor zjawi się w przychodni, bo zapowiedziała ze moze jej nie być. No żesz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
my również dziś się szczepimy, muszę urwać się z pracy mąż podejdzie z małą pod przychodnię aby było szybciej, w nocy Emilka miała 38,5 gorączki zobaczymy co na to pani doktor, innych objawów brak, stawiam na zęby, oby...
mogę się pochwalić że nasza panna chodzi 🙃 wczoraj to tylko na nóżkach, robi się coraz odważniejsza, a my zdziwieni 😮byliśmy pewni że dłużej potrwa u nas nauka chodzenia 🙂

Tynka ślicznie wyglądasz!
Alek i Czaruś super chłopaki 🙂 🙂

Monia, co za ludzie, pożyczają i nie potrafią poszanować 😠 ale bym się wkurzyła 🤢

pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chłopaki świetnie wyglądają 😆
Tynka ty to chyba chcesz zniknąć pięknie kobietko wyglądasz 😆
Monia moja siostra też tak się niestety sparzyła na pożyczaniu rzeczy po Oli.
Ja dziś biegałam robić kolejne badania.
Moja Hania zasmarkana i od czasu do czasu zakaszle 🥴 jak podajecie ten syrop prawoślazowy i czy on jest na receptę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my podawaliśmy 3 razy dziennie po 2,5 ml 🙂 nie jest na receptę 🙂
taki http://www.i-apteka.pl/product-pol-2415-PRAWO%C5%9ALAZOWY-syrop-125g.html

a nas nie zaszczepili, w przychodni zmierzyliśmy jeszcze raz temp. i okazało się że jest 37,7 😞 pani doktor dokładnie zbadało małą i wychodzi na to że zęby są winowajcą podwyższonej temperatury ufff 🙂 chciałam mieć już to szczepienie za sobą ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my dziś się zaszczepiliśmy, szczepionką na NFZ. Michał płakał tylko przy wkłuciu.
sama się bałam tej igły a co dopiero dziecko.
Ja kupiłam syrop prawoślazowy, ale nie podałam Michałowi. Bo w składzie jest etanol, farmaceutka mi mówiła że moge zamoczyć smoczek żeby sobie possał.
Polecam drosetux (czyli homeopatyczny, kobietom w cią,zy też podają więc nie zaszkodzi) albo mukosolwan mini. Nam te dwa zamiennie pomogły. Dawałam po 2,5ml i do tego po 30min od podania leku lekko oklepuje zeby e lepiej odrywałlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczynki!
ojojoj temat szzepien znowu nas tez czeka niedlugo ale coz trzeba to trzeba 😉 my dzisiaj po spacerku bo mamy bardzo piekna pogode do tego cieplo Azizek troszke pobiegal, pospal ok godzinke i ja sie dotlenilam juz zapomnialkam jakie to przyjemne chodzic na spacerki 😉 jak ja tylko praca od rana do wieczora
dalam Azizkowi dzisiaj dwie male truskaweczki baaardzo mu smakowaly mam nadzieje ze alergii nie bedzie mial
co do danonkow to ja mu podaje je juz od dawna przewaznie dwa malutkie kubeczki naraz dobrze toleruje wiec nie swiruje :P
jutro juz do p[racy Azizek ma stan podgoraczkowy 38.1 ale i tak juz lepiej bo w nocy nie goraczkowal a spalismy dzisiaj do 10 🤪 🤪 🤪 wiec jestem mega wyspana!
spadam robic obiadek pozdrawiam papa
aha a co do syropku to my mamy Lipomal uzylam go moze kil;ka razy wiec nie moge poiedziec czy jest skuteczny czy nie a Wy uzywalyscie go?
Malwina jestes?
Ewcia zazdroszcze rosnacego brzusia jak sie czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...