Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zdrowka zycze chorujacym.
My dzis w domu. Riccardo po szczepieniu w nocy mial temperature. Teraz tez ma 37. Na dworze brzydko wraca chyba zima.
Ja dale temat ptaszkow. Moj maz wczoraj podczas kapania patrzyl czy ta skoraka zejdzie i okazalo sie, ze jest maly otworek. Do kiedy to sie patrzy? czy juz musze isc do chirurga?
Lekarz pediatra kazal mi patrzec jak Riccardo sika czy jest jak fontanna czy robi kroplami. Przez to szczepienie nie draznie go teraz. Zobaczymy w poniedzialek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziś mamy 10 ząbka usmiech taki sam jak u Michała 😆
My całą 3 przeziębieni kichamy prychamy 🥴 wczoraj mnie dopadła gorączka musiałam dzwonić do lekarza z pytaniem co robić? teraz jest już troszkę lepiej ale osłabiona jestem.
Dziś także zaczynam 2 trymestr 😆
Dobranoc babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Nienawidzę poniedziałków.
My już praktycznie po chorobie. Przerzygani i przesr...* x 4 osoby, przepraszam za dosadność, ale inaczej nie da rady nazwać gryby żołądkowej.
Skutek jak na razie zero apetytu u nikogo, ciekawe ile to potrwa, ja z mężem to mało ważne, ale dzieci 😞
Jeszcze wczoraj Daniel się tak przewrócił fatalnie, od czasu do czasu jeszcze się przewraca, a jeszcze był osłabiony i upadł przy futrynie, jak go podniosłam to już zielony wielki guz na czole 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u na przystawiło na ośmiu ząbkach i na razie cisza!!!!
Amelka sobie nabiła porządnego guza na czole biedactwo usypiałam ja a nie chciało mi się jej nosić i się położyłyśmy na łóżku i tak się tłukła że spadła prosto na stoliczek nocny biedactwo tak się opłakało aż zasnęła 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj biedny Danielek TO WIDZĘ ŻE TO CO I U AMISIAKA 😞
ale dobrze że wirusisko was opuściło!!!

my wczoraj byliśmy na zakupach i kupiłam Amelce buciki po domu takie słodki fioletowe i nawet całkiem fajnie jej idzie chodzenie w nich i drugie na wiosnę taki słodki ala balerinki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas wiosna. Wczoraj jezdzilismy na rowerze, potem poszlismy na plac zabaw. Jak wracalismy Riccardo chcial pchac wozek, a w kolo niego jeszcze szly dwie blizniaczki, ktore nim sie opiekuja jak lalka. Riccardo upad a ja nie zdazylam go zlapac bo wkolo te dzieci, rozdar noc i czolo. a dzis poprawil z drugiej strony. Wiec wyglada jak po bitwie. U nas dzis znowu 10 stopni. A w Zielonej Gorze lerzy snieg, mama mi przez skypa pokazywala jak wyglada wszystko na bialo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie jeszcze nie ma az takich sincow na szczescie 🙂
Ale zaczeła mi goraczkowac, na raz ida jej 6 zebow i jest masakra :/.

Marta, to dobrze to juz jest ok 🙂
No niestety, since sie zacznały :p j ju mm przyszykowana małpke zelowa w zamrazarce na stłuczenia 😁 jeszcze tylko plastry kupic ;-)

na fejsie mozna podziwiac jaki zajebisty płaszczyk dla Adusi kupiłam z nexta za całe 99 zł :P jeszcze poluje na buty, ale to chyba w Bartku kupie, etraz sa fajne wyprzedaze, zobaczcie na stronce :_ strefa niskich cen 🙂.

Ewa, grtuluje rozpoczecia 2trymestru 🙂 juz niedlugo bedziesz tulic do siebie kolejna dzidzie 🙂

a co to sytuacji w domu, nadal sie nie odzywamy :p w sumie to oni mieszkaja z nami ;-) dom jest na Adriana.
Ogolnie chodzi o to ze dziadek taki jest, do kazdego tak sie odzywa, ale ja sobie nie pozwole na takie traktowanie. Poszło o to ze on przylazł do nas na góre i obudzil mi Ade ' bo kto to widział zeby w dzien spac" 🤢,wiec zeszłam na dol i powiedziałam mu grzecznie zeby tak nie robił, bo to male dziecko musi spac i mi ją obudził. A oni sie nie przyzwyczajeni ze ktos mi uwage zwraca bo Adrian siedzi cicho jak mysz pod miotła. I wtedy sie zaczeło, ze jak ja smiem do nich pyskowac!! gowniara etc, a na koniec padło zebym "wypierdalała z tego domu'. Ot co.
z checia bym to zrobiła, ale wpierw musze szkołe skonczyc, znalezc prace, Ada pojdzie do przedszkola i uciekamy stad.

Obraziłam ich majestat bo o ja niewdzieczna ozwrocilam im uwage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej !
Kurde faktycznie Kama nieciekawie. A jak zareagował na to Adrian? głowa rodziny niech trochę zareaguje.czy dalej boi się rodziców i dziadków?...W głowie mi się nie mieści tekst "kto to widział żeby w dzień spać" Ku*wa normalnie by pioruny poszły u mnie!
Mnie wczoraj też teściowa zdenerwowała,bo usypiam Alka a ona puka do nas i to mocno głośno i intensywnie. Myślałam,że coś się stało.Ona stoi podekscytowana i mówi,że wygrała 1500 zł w jakimś kuponie na internecie.. 🤔 Ale pisze żeby podać swoje dane i numer telefonu. Do córki nie może się dodzwonić,Tomek u gołębi i ona nie wie czy ma klikać.To jej mówię,że ZARAZ przyjdę tylko uśpię Alka. Ona wtedy popatrzyła na niego i dopiero zaczaiła. No i oczywiście A nie zasnął,więc zeszłam. Patrzę na ten laptop a to typowy "naciągacz" żeby podać swoje dane i wtedy niby to wylosują... 😁 wiecie...normalnie ręce mi opadły.... 😁 😁 😁

U nas hitem jest piosenka "Jadą,jadą misie". Alek przy niej się buja i klaszcze z radości 🙂 Najbardziej podoba mu się moment "śmieją im się pysie -hahahaha" wtedy sam mówi to hahaha
Potrafi przez caly dzień kilkakrotnie powtarzać samo hahaha i się bujać 😁

Ja o kurtki/płaszczyki i ogólnie ubranka,czapki nie muszę się martwić. Moja mam kupiła kilka miesięcy temu 30 kg worki od znajomej,która mieszkała we włoszech i ma 7letniego syna. Alek po domku śmiga w bluzach Benettona i Prenatal 😁 Buty też mam,ale za duże,bo rozmiar 20 a Alek ma miniaturkowe 18 😁 więc tylko to mi zostaje a szkoda bo od niej są świetne,skórzane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konefka napisał(a):
Tynka nie boisz się używanych butów? Ja od znajomych ubranka przyjmuję ale za buty dziękuję ponieważ chcę aby Hania miała nowe buty i z firm ze zdrową stópką.

Też nie jestem za takimi butami. Były zapakowane w paczce,więc ich nie widziałam wcześniej. Wiem,ze nie powinno się nakładać używanych,tutaj akurat problem rozwiązał się sam. 🙂 Jedne są nowe z metkami,ale co z tego jak za duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewcia gratuluje Wam rozpoczecia 2 trymestru!
Kamila a to Adrian widnieje jako jedyny wlasciciel teraz tego domu co teraz mieszkacie ze tak piszesz ze to oni mieszkaja u was a nie na odwrot? Dziewczyny radze czasem ugryzc sie w jezyk i po prostu ograniczac kontakty tak jak to Tynka pisala ze robi niz walczyc bo naprawde tak z dnia na dzien jakby tak przejsc na swoje to niejedna osoba zlapalaby sie za glowe ile to rachunkow itd itp
wiadomo ze samym najlepiej ale wtedy jak sie ma w miare stabilna sytuacje finansowa 😉
Tynka tesciowa po prostu sie podjarala hihihi i tyle moja mam pewnie by sie na to tez zlapala i niejedne wujostwo no niestety to juz jedno pokolenie do tylu jesli chodzi o nowosci :P
wspolczuje siniaczkow ja ostatnio zamknelam drzwi od szafy a nie zauwazylam ze Azizek paluszka wsadzil miedzy drzwi i przytrzasnelam mu paluszka najmniejszego plakal chwilke a ja dojsc do siebie nie moglam nawet na pogotowiu ryczalam az mi babka zagrozila ze mnie wyprosi bo jak wariatka sie zachowalam. Na szczescie nie zlamany, ale darowac sobie nie moglam ze nie zauwazylam mojej malenkiej kochanej raczki !
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Mamy 7 zęboli i 8 w drodze 🙂
My u rodziców bo zasypało równo i strach gdziekolwiek jechać.
W niedziele przyjedzie Bartek z teściami moimi,ciekawe co wyjdzie z tych zmówin 🙂
Ja robie podobnie jak Tynka po prostu ignoruje głupie zaczepki teścia lub teściowej.Za dużo krwi mi już napluli ale to fakt,że czasami lepiej przemilczeć.
Kamila ja też kiedyś byłam taka że nie dałam sobie w kasze dmuchać ale nie zawsze na tym wychodzi się dobrze.
Dużo zdrówka dla Was Ewcia 🙂
Buziaki mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My juz wstalismy. Moze jeszcze snieg polezy z 2 tygodnie to Ricci go zobaczy.
Wczoraj ubralam mojemu mlodemu sandalki ecco 24 i widze, ze sa o 1 rozmiar za duze. Nie wiem czy na lato beda w sam raz czy za male.
Dziewczyny wspolczuje mieszkania z tesciami. Ja bym nie wyrobila 1 miesiaca z moimi. Ale jak to pisze Monia jak nie ma sie ustabilizowanej sytuacji materialnej to samemu jest ciezko.
gratulacje nowych zabkow. Monia wiem co czujesz ja mojemu o malo ostatnio nie nadepnelam na nozke. Raz byl z jednej strony i nawet nie zauwazylam jak sie znalazl w innym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny.
Guzów i siniaków nie zazdroszczę 🥴 ja tuż po urodzinach Hanki pochwaliłam się, że jak na takiego szoguna to Hanka nic sobie jeszcze nie zrobiła i od tamtej pory to co najmniej raz w tygodniu coś się dzieje. Wczoraj z łóżka spadła centralnie na tyłek była tak zdziwiona i tylko patrzyła na moją reakcję 😁
Ja też muszę kupić Hani jakieś trzewiki ale w Giżycku to nędza z wyborem dobrego obuwia 🥴
Dobrze, że teraz dostała kozaczki to możemy śmigać po śniegu 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurcze to widzę że zima na całego u nas śniegu nie ma ale i ciepła jak w zeszłym tygodniu też nie!!!
Ja te buciki balerinki CO KUPIŁAM TO Z FIRMY NELLI BLU więc taka średnia ale wczoraj kupiłam trzewiki z bratka jakieś rewelacyjne nie sa takie zwyczajne ale mogą być, przynajmniej wiem że będzie się jej dobrze w nich chodziło a tamte będą do sukieneczek od święta 🙂 jak byłam po te buciki to mierzyłam jej na miarce stópkę i pokazało 20 ale w 20stkach bez palców nawet jej paluszków nie było widać a 19stki w sam raz więc po domu wzięłam 19 a te na wiosnę 20 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka! u nas zima tez na maksa juz niech sobie idzie precz 😁
ja buciki tez tylko nowe ciuszki mam po malym od brata i swoim ale butow uzywek bym nie zalozyla bo to rozne dzieciaczki maja stopki. Ja wczoraj kupilam mlodemu z Dawida ze zdrowa stopka o takie
http://allegro.pl/buty-dawid-roz-21-skora-profilowane-wyprzedaz-i3010604348.html

mlody zaqdowolony 😉

u nas hitem jest weekend ona tanczy....mlody swiruje przy niej ze szok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No z tym wychodzeniem z wózka... pamiętam jak Natalia siedziała mi może z 10min. w wózku, po wyjściu z domu, jak już zaczęła chodzić. Tylko wyszłam z domu i zaraz już chciała wstawać, nawet pasy nic nie dawały. Aż przestałam brać wózek na dwór, bo nie było już sensu go prowadzać bez dziecka, poza tym zawsze musiałam za nią lecieć, a nie zawsze z wózkiem siię dało.
Daniel mnie normalnie przyprawi o zawał. uczepił się tych schodów na placu zabaw, co się wchodzi do rur i ślizgawek i włazi mi ciągle, a ledwo nogę podnosi na stopnie, bo są dosyć wysokie, więc wchodzi na czworakach na te pierwsze pięterko lub trzyma się poręczy obiema rękami, a ja na okragło muszę asekurować go. A w tym samym czasie jeszcze patrzeć czy ta moja postrzelona latorośl nie świruje gdzie indziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaczelo sie. Moj juz wlazi na czworaka. Schodek wysoki na 40 cm, a on sie rozpedza i calym cialem rzuca i mu sie udaje wejsc. Najgorzej bo jak zjedzie, ja go asekuruje to chce po tej slizgawce wejsc do gory. Jak jest wiecej dzieci to trzeba patrzec by mu na garb nie wskoczyly. Dzis u nas ladnie ale Ricci ma temperature i teraz nie wiem czy to przypadkiem nie od zebow czy przez wczorajszy spacer. Tak mu sie odbija jakby mial wymiotowac.
Marta nie wiem jak ty dajesz rade z dwojka. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...