Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marta włoski szybko odrosną i będzie oki 🙂
Ewcia śliczny brzuszek 🙂
U nas wróciła szara rzeczywistość 😞 Znowu sprzątanie,gotowanie itd.No ale za to w końcu mam swoje łóżko 🙂 Gabryś grzeczny,bardzo ładnie je gołąbki (farsz),nawet w nocy ładnie spał.
Już jesteśmy po jednej drzemce a ja miałam czas na podszykowanie obiadku i na napisanie bibliografii bo do 7 kwietnia muszę oddać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!!
no i nowy tydzień ja w pracy więc mam chwilkę żeby poczytać, zima powoli odpuszcza ale w piątek była masakra!!!!! Mnie nabiera jakieś choróbsko kicham, smarkam, kaszle i raz mi zimno raz gorąco oby tylko na Amelkę nie przeszło!!!
wczoraj się strasznie zestresowałam bo mam w sypialni te firanki "makarony" i Amelka bardzo lubi się nimi bawić idzie sobie z nim i one ją gitkaja i się śmieje i wczoraj tak się bawiła a i szła szła aż się przewróciła i zaczęła płakać ale dość szybko jej przeszło później ja przebieram podniosła główkę do góry a tutaj normalnie przecięta cala szyjka szok!! myślałam że padnę firanki zniknęły od razu tzn są ale podwiązane i powieszone do góry przez taką głupotę jakie mogło by być nieszczęście!!!!!!! Dobrze że tak to się skończyło!!!
Amelka też jest złośnik jak cholera nie wiem skąd takie maluchy tak umieją fochy pokazywać jak jej sie coś nie da to klęka na kolana i się wścieka poi podłodze!!! ale mi jej oczywiście szkoda i jej przeważnie ustępuje i niedługo mi na głowę wejdzie!!!!
a co do pierożków to na szczęście nie zaszkodziły Amelce więc pewnie zawitają na stałe w naszym menu 🙂
O kurcze Monia to ładny hit z tymi znajomymi kurcze przy spirali tez bym nie podejrzewała nawet 😉
no ja na kube tez nie narzekam bo pomaga ile się tylko da wiadomo sa czasami gorsze dni ale raczej go chwale niż narzekam więc jest oki 😉 🙂 I rtak jak ty Marta przy sprzątaniu marze o małym mieszkanku 🙂 🙂 🙂
tynka śliczne buciki a co do tych oddychających z befado to hmm.. niby maja oddychać ale czy oddychają to bym sobie nie dała reki uciąć bo Amelka tez ma takie i jako chodzi w nich kilka godzin to rajstopy na sopkach sa mokre... :/ Amelka zasypia już tez tak jak Ale i zajmuje nam to bardzo mało czasami się obróci kilka razy ale głowy z podusi nie podnosi a czasami tylko sie położę obok i śpi jak aniołek 🙂

Ewka cudny brzusio i rzeczywiście szybko rośnie 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ewa spory już ten dzidziuś 🙂.My mamy kolejnego ząbka,to już 13-ty.Jeszcze dwa Go mordują.Mam nadzieję,że się szybko przebiją i nam trochę następne dadzą odpocząć 🤨,bo już nie wyrabiam 🥴.Ale ze mnie gapa,zajrzałam do dowodu osobistego i się okazało,że od 5 miesięcy jest nieważny 😲.Jutro jadę do miasta złożyć wniosek o nowy(ciekawe czy będą się czepiać?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Hmm mój gwiazdor się drze jak Natalia płacze, więc wtedy mam podwójny koncert.
Na reklamy w sumie nie reaguje wcale. Ale nie wiem czy pamiętacie może, kiedyś w TV była taka hmmm chyba koreańska bajka a może japońska... cholera wie, o piłkarzu i ciągle było bieganie za piłką na boisku i te koreańskie rysunki postaci z wielkimi oczami i otwartą buzią. No to własnie ta bajka leci od jakiego czasu w tureckiej TV na kanale dla większych dzieci i jak czasem przęłaczam to D. wyje jak najęty. Normalnie boi się tej kręcącej piłki na ekranie i tych dziwnych ludzików 😁 Ubaw po pachy normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny dziekuje za zyczenia.
Riccardo mial 4 dni wysoka goraczke i w nocy. Lekarz kazal podawac leki zbijajace tempereture kiedy bedzie 38,5. W piatek wyszla wysypka na buzi, potem cale cialo. Dobrze, ze bylam u lekarza i mnie ostrzegl ze wysypie go calego. Wczoraj juz wszystko zniklo. Riccardo na rannej drzemce spal 3 h i popoludniu 1 h. Oczywiscie ze mna. Dzis spal tylko 0,5h bo chcialam podlogi pomyc. Marta wiem co to duzy dom. Tragedia. Nie ma dnia bym nie odkurzala a wieczorem pelno kurzu. Nie wiem czy to takie teraz brudne powietrze? czy co. Kiedys odkurzalam raz na tydzien i wystarczylo.
Nie bede miala czasu na tygodniu by pisac. Bedziemy sie pomalu pakowac do Pl. Wiec zycze Wszystkim Wesolych Swiat. Smacznego jajeczka i wielkiego zajaca. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaraz i ja obejrze video.
Musiałam zabrać dzisiaj Natalię do pracy, bo wczoraj wieczorem jedna z matek zadzwoniła, że dzisiaj pani z przedszkola idzie do szpitala na badania i żeby nie pysyłac dziecka jeżeli jest możliwość aby zostało jeden dzień w domu. Niby mogła iść, bo pomocnice by się zajęły, a raczej pilnowały tylko, bez żadnych lekcji lub ewentualnie do innej grupy. Ale co miałam ją stresować. Ostatecznie mogła iść do prywatnego razem z Danielem lub mogliśmy ją zawieźć do ciotki wyjątkowo. No ale zabrałam ją, wycinała sobie, kleiła i rysowała.
Trochę mnie jedna babka zdrzaźniła, bo stwierdziła, że N. wygląda słabo. A N. je dużo, porcje bardzo podobne do naszych, ale jest drobna i ma dobrą przemiane materii. Ja też taka byłam chuda do pierwszej ciąży - wazyłam 42kg. A ta babka sama jest gruba i na zdjęciach widać, że dzieci też dosyć dobrze przy kości. jej córka ma 2 lata i dalej w nocy je mleko modyfikowane. Nalejpiej oceniać kogoś, zamiast siebie. A koleżanka ostatnio przyprowadziłą syna, bo szli do lekarza i stwierdziła, że chłopiec znowu ostatnio bardzo przytył. Trochę mi durna podniosła ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta nie przejmuj się ludzie tak maja ja wczoraj byłam u lekarza i spotkałam taką dalsza ciotkę która ma 5 miesięczną wnuczkę i mówi mi że waży 8,5 kg i pyta ile Amelka to jej mówię że ponad 9 a ona na to o matko taka chuda to nie chce Ci jeść no to jej powiedziałam że nie jest chuda tylko jest w sam raz i że może Zuzia jest za gruba a co niech mi ciśnienia nie podnosi bo ja dziecka nie głodzę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiesz Olu, staram się nie przejmować takim gadaniem, ale wiesz jak to jest. Pewnie pomyslała, że ją głodzę. A Natalia jada wciąż co trzy godziny. No nic i tak wg mnie lepsza szczupła niż otyła. Tutaj dużo dzieci jest dosyć masywnych, nie wiem skąd to wynika.
Byliśmy na placu zabaw... boże masakra jakaś...D. czuje się na placu zabaw jak we własnym domu. Już ma wszystko obcykane, co gdzie i jak. Nie można go spuścić już teraz z oka, a co będzie później? Już sobie dzisiaj do końca podreperował wchodzenie po schodach do tych rur i ślizgawek i na całe nieszczęście wchodzi sam na nogach trzymając się dwiema rękami poręczy. I nie wiem ile już go dzisiaj stamtąd ściągałam, bo piernik lezie aż na samą górę, tam gdzie już duże dzieci się bawią, bo jest miejsce bez barierki z rurą strażacką do zjeżdzania. No i jeszcze niestety nastała era wychodzenia z placu zabaw z rykiem, bo oczywiście D. nie chce iść. Z N. też to przerabiałam i to długo. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta nie dziwię Ci się,że się wkurzyłaś.
U nas jest podobnie z B. ojcem bo ciągle mówi że Gabryś jest gruby,wkurza mnie bo on chyba grubych dzieci nie widział palant jeden.Aż się wkurzyłam normalnie.
A my na 17 mamy do lekarza,podejrzewam ospę,zaczęło wysypywać Gabrysiowi raczki nawet od wewnętrznej strony dłoni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...