Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My w piatek mamy tez szczepienie wiec dzis wizyta u pediatry.
Riccardo wazy 12,700 kg i ma 80 cm. Lekarz znow mowil, ze jest duzy. TMoj synek strasznie broji, wyciaga wszystko, w miejscu nie postoi 2 minuty.
Acha lekarz kazal zobaczyc jak robi siku, czy jak prysznic czy kroplami. Ja na niego takie oczy bo jak robi do pampka to przeciez ja nie widze.
Tynka sliczne wygldasz. Bardzo sie zmienilas od pierwszego zdjecia z dlugimi wlosami.
Cezarka zdjec nie moglam otworzyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem jestem tylko mam problem z netem znowu 😞
Podczytuję Was ale rzadko mam czas żeby napisać.
Tynka świetnie wyglądasz a Alek mega przystojniak 🙂
Czaruś cudowny chłopczyk 🙂
Ewcia pokazałabyś brzusio 🙂
A ja ćwiczę 5 dni i jem 5 małych posiłków w ciągu dnia i wydaję mi się że widzę efekty,bo brzuch był miękki i to bardzo a teraz jest trochę twardszy no ale Chodakowska nieźle daje wycisk ale daję radę i spiełam się mega.
W piątek jadę do rodziców i Bartek za tydzień z rodzicami przyjeżdża na zmówiny do moich rodziców a ja trochę pobędę z moimi rodzicami kochanymi.W piątek mam spotkanie z kucharką,która będzie nam jedzonko gotowała.
Buziaki 🙂 Trzymajcie się kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie dziewczyny.
Malwina masz motywacje do schudniecia w koncu slub jest raz w zyciu.
Czarus sliczny chlopak, gdzie kupilas taka czapke?
Konefka snilas mi sie, znaczy ja bylam z wizyta u Ciebie. Nie wiem czemu ale Haneczka mowila po wlosku a ty nas nawet herbata nie poczestowalas.
My za 2 tygodnie jedziemy do Pl.
Monia napisz cos co u Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malwina widzę że przygotowania ostra para idą, super 🙂 🙂 🙂
u nas dzisiaj koniec wiosny i pada deszcz 😞 😞 a było tak fajnie!!!!
Byłyśmy wczoraj na szczepieniu, a,elce się za bardzo nie podobało bo jak ja tylko zaczęłam rozbierać to już się rozpłakała a później tak biedactwo płakało łezki jak grochy sie lały no ale jak wyszłyśmy z zabiegowego to jej przeszło i już było oki troszeczkę była marudna ale dało się wytrzymać i w nocy spała ładnie bez temperatury póki co i mam nadzieje że tak zostanie, następne szczepienie 3 lipca 😞 Wiecie trochę mnie doktorka wkurzyła bo ostatnio byłyśmy u niej we wrześniu a ona nawet nie zważyła Amelki tylko przebadała zaglądnęła do gardełka i tyle a liczyłam na jakaś konkretniejszą wagę mogłam w sumie ja poprosić o zważenie ale jakoś mi u ciekło dopiero w domu pomyślałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tymi słodyczami to aż wstyd czasem ktoś się trafi i świece oczami bo w domu tylko herbatniki i biszkopty 🥴
Moja Hania sama się waży uwielbia wchodzić na wagę na szczepieniu czyli dokładnie na roczek równo 10 kg. Jak na dziewczynkę to niezły wynik a jak patrzę na nią to taka chudzinka 😆
U nas noc taka sobie bo strasznie ja kaszel męczył 🙃 ale do lekarza dziś nie idę bo temperatury nie ma humorek oki z jedzeniem tez bez problemu więc sobie odpuściłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Olcia ja czasem pytam czy można zważyć bo nie zawsze ważą, ale w sumie teraz jak dziecko stoi to na zwykłej wade łazienkowej czasem się ważymy.
U nas też deszcz, wczoraj z racji tego że szczepiliśmy sie rano cały dzien musiałam siedziec w domu, lekarka mówiła żeby w pierwszy dzien odpuscic spacerowanie eby coś się nie przyplątało.
A poza tym że wczoraj bylo sloneczko to wiał chyba halny wiatr, u nas w górach to standard, aż kurz z chodników podnosiło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam pytanie do mam chłopców: czy stulejka już całkiem zeszła? czy wybiera się może któraś do lekarza na zabieg? nie wiem jak u Was ale ja tylko leko czyszcze podczas kąpieli, nic nie odciągam na siłe. Nie mam kompletnie pojęcia jak się postępuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja też nie odciągam skórki,jak czasami próbuję ściągać delikatnie to się nie da.Gdy będziemy na szczepieniu to się zapytam co z tym zrobić .Ale wiem,że tak nie może zostać.Coś czytałam,że w wieku kilku lat się podcina tą skórkę. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
W It mozna wazyc dziecko ile razy sie chce. Trzba tylko rano miedzy 8.00 a 10.00 zero kolejki. Ja jak ide do lekarza to pielegniarka zawsze kaze przyjsc 15 minut wczesniej by pomierzyc dziecko i powazyc. Mierza tez obwod glowki. Pielegniarka wpisuje dane do komputera i lekarz juz widzi wyniki. Wiec u nas to standard. Wczoraj lekarz tez cos patrzyl za kazdym razem to robi z ptaszkiem Ricciego. Ja mu powiedzialam, ze ja nic nie robie. On na to ze dobrze. Tylko mam zobaczyc czy jak robi siku to jak fontanna czy kroplami. Jutro mamy szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
u nas, podobnie, przy każdym szczepieniu jest najpierw ważenie i mierzenie 🙂 zawsze każą przyjść parę minut wcześniej, przed wejściem do gabinetu pielęgniarka wpisuje wymiary do książeczki zdrowia 🙂
pogoda zaczyna się psuć a było tak wiosennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jak zwykle na chwilę.
Dzisiaj jeszcze N. coś nie domaga. Przyszła z przedszkola z bólem brzucha... Dałam jej herbatki z kopru, bo cóż innego mogłam dać. A jak tylko podgrzałam jej zupę, to jak usłyszała, że musi jesc, to zaraz dostała torsji i zwórciła. Po sniadaniu już slad zaginął. Oprócz herbatki była jeszcze coś w rodzaju ciasta/ka czekoladowego lub bardzo ciemnego chleba. Mąż później obdzwoni innych rodziców, bo dzisiaj był omlet na sniadanie, więc może sie salmonella przypałętała.

Co do skórki, to ja byłam u chirurga dziecięcego, pytałam. Lekarz pokazał mi dokładnie co robić. Skórkę pierw ściągać do góry, tak że będzie pusta, a siurak zostanie na dole. I wtedy otwór delikatnie otwierać, dwoma palcami, tyle ile się otwiera, nic na siłę. I nie naciągać na siłę na siuraka skórki, bo można naderwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...