Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w sklepie
kupiłam 2 kilo kapusty kiszonej i robię bigos 🤪
ostatnio bigos to chyba w ciąży gotowałam

Wikutek śpi.
A my tak sobie leżałyśmy obie na brzuchu na dywanie, naprzeciwko siebie i każda ze swoim lapkiem haha

Ewcia, co do talii to ja nigdy nie miałam. W ogóle mam jakieś dziwne biodra, te kości jakoś wysoko. Rozumiecie,ze jak siedzę, to mi się żebra na kościach bioder opierają? (prosto siedzę)
Kończą się biodra i już są żebra 😁 Dziwną mam budowę, naprawdę. I do tego cały tłuszcz zbiera się na brzuchu. No łeb uciąć i będzie pieniek do rąbania drewna 🙃 😁 🙃
A w dupie mam. I tak lubię górę ubrań luźną nosić i zawsze da się to jakoś przytuszowac hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hejta hejta 🙂
Ja wracam 31 października czyli w środę. Maaaasakra. Byle przełamać te lody a potem jakoś będzie.

Ewcia Alan to jest model idealny, ma piękne jasne oczy i porcelanową karnacje. Niewiele przy zdjęciu robiłam ale oczy troszkę podrasowałam w programie graficznym 😉


no to z praca teraz kolej na mnie. własnie dzwoniłam do kadr, bo miałam w planie zrobic badania kontrolne przed powrotem, ale ze tesciowa nie mzoe przyjsc do Igi to moge zrobic w poniedziałek rano i dopiero wtedy do pracy sie udac. takze spoko.
mam nadzieje ze źle nie bedzie, hcoc atmosfera u nas napieta, wiec... ale juz sie przemeblowuja, bo na moim miejscu siedział kolega a teraz pojdzie do pokoju obok, tzn nasz jest przechodni wiec tak jakby dalej bedziemy razem siedziec, a ja wracam na swoje miejsce.
ponoc mnie oczekuja.... zobaczymy jaka bedzie atmosfera. łudze sie ze swoim powrotem troche ja rozładuje, bo ja w sumie jajcarz jestem, tylko teraz mi wcale nie do smiechu, wiec zobaczymy.
nio a Alanek cudo... zdolniacha jednak jestes, a modela pogratulowac Izie i mężowi, ze tak im sie udał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Byłam w sklepie
kupiłam 2 kilo kapusty kiszonej i robię bigos 🤪
ostatnio bigos to chyba w ciąży gotowałam

Wikutek śpi.
A my tak sobie leżałyśmy obie na brzuchu na dywanie, naprzeciwko siebie i każda ze swoim lapkiem haha

Ewcia, co do talii to ja nigdy nie miałam. W ogóle mam jakieś dziwne biodra, te kości jakoś wysoko. Rozumiecie,ze jak siedzę, to mi się żebra na kościach bioder opierają? (prosto siedzę)
Kończą się biodra i już są żebra 😁 Dziwną mam budowę, naprawdę. I do tego cały tłuszcz zbiera się na brzuchu. No łeb uciąć i będzie pieniek do rąbania drewna 🙃 😁 🙃
A w dupie mam. I tak lubię górę ubrań luźną nosić i zawsze da się to jakoś przytuszowac hehe


Astra to jaka ty masz ta oponke brzuszna, jak piszesz ze żebra ci sie na kosciach bioder opieraja?? ja mam taki brzuch ze zebra leza na brzuszku i do kosci biodrowych jeszcze im daleko, haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Astra, dobre :P Ale nie ucinaj łba :P
Ja niby proporcjonalna jestem, ale mam atletyczną sylwetkę i choćbym chciała nie jeść nic to nigdy nie będe wyglądać jak typowa anorektyczka :]
Jak lazłam na wesele i zarzuciłam na siebie ołówkową spódnicę to Karol powiedział - nie gniewaj się, ale wyglądasz chyba lepiej niz przed ciążą. Potem to samo kumpel z pracy 😮
Ja coprawda już dawno obserwując znajome spostrzegłam że ciąża wyciąga z kobiety to co najlepsze ale nie spodziewałam się tego po sobie ;] I wcale w to nie wierze 😁

Włacha, miałam zapytać - mamy cycowe dopajacie dzieciory jakimis herbatkami itp? Mi się zdarzy ale nie pilnuję tego tak bardzo a i Jasiek jak wychleje 100 ml przez cały dzień to sukces. No a pytam bo mi łajza mało szczy ;/ Może siedzieć 5-6h w pieluszce i zmieniam prawie suchą. W nocy też. Niepokoi mnie to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiku 😁
mi tez mówią,że co ciąża to lepiej wyglądam, ale to dlatego,ze kiedyś byłam stanowczo za chuda. Ale to masakrycznie, nawet po urodzeniu Bartka.

Ewcia, moje "brzuszysko" to nie jest tylko brzuch, bo mnie się dwa wałki robią jak siedzę - jeden na wysokości żeber, a drugi tak, jak piszesz. A ze wiecznie chodze i gębą mielę, to wiadomo, brzuchol na dodatek wypchnięty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fiku
moja mało pije z butli
własnie tak koło 100
ogólnie moj dziecior nie chce nic jesc ostatnio oprocz cyca
raz gardzi obiadem, raz deserkiem a raz kaszką
w dupie jej sięprzewraca, malinowej królewnie
ok siora poszła
teraz sie zbieram ale bachorzyca spi wiec muszę ją chyba na spiocha ubrać i wio w trasę

ej w biedronce moja siostra kupiła super tusz eveline jakiś 3D mam nim gały włąsnie pomalowane extrra jest, no i niedrogi 🙂
podobno sie nie rozmazuje zobacze jak bede wygladac pod koniec dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłam w biedronce tusz eveline, bo był za grosze. Ogolnie to kupiłam odżywkę do rzęs i myślałam,że wzięłam dwie, a to jedno to tusz był. Taki w złotym opakowaniu. I niezły jest, fajną ma szczoteczkę. Ale ja jestem wierna colossal z maybelline 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hahaha Astra, dobre :P Ale nie ucinaj łba :P
Ja niby proporcjonalna jestem, ale mam atletyczną sylwetkę i choćbym chciała nie jeść nic to nigdy nie będe wyglądać jak typowa anorektyczka :]
Jak lazłam na wesele i zarzuciłam na siebie ołówkową spódnicę to Karol powiedział - nie gniewaj się, ale wyglądasz chyba lepiej niz przed ciążą. Potem to samo kumpel z pracy 😮
Ja coprawda już dawno obserwując znajome spostrzegłam że ciąża wyciąga z kobiety to co najlepsze ale nie spodziewałam się tego po sobie ;] I wcale w to nie wierze 😁

Włacha, miałam zapytać - mamy cycowe dopajacie dzieciory jakimis herbatkami itp? Mi się zdarzy ale nie pilnuję tego tak bardzo a i Jasiek jak wychleje 100 ml przez cały dzień to sukces. No a pytam bo mi łajza mało szczy ;/ Może siedzieć 5-6h w pieluszce i zmieniam prawie suchą. W nocy też. Niepokoi mnie to.


mi niby mówia ze ładniej wygladam i chudziej niz po zuzi itd, ale brzuchol wielki, szok. jeszcze zalezy co ubiore. nio i mała wiecej wazy i obserwuje juz to co przy zuzi było ze mi sie robia łapska takie w bicepsie, grube 😞 a miałam takie fajne chudzinki po ciazy 😞

a co do dopajania to ja tez nie pilnuje. daje soczek rozcienczony, herbatek nie. daje nop jak ma czkawke w ciagu dnia, i do posilków, głównie do kaszki, bo gestsza, i do obiadku, do zupki rzadko i do deserku.a tak to wody mała tez nei chce za bardzo. a jak juz po południu, po 15 daje cyca to juz nic nie daje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja butlowa a piciem gardzi
pije jedynie wodę jak ma czkawkę i jest nią zmęczona
a tak do wypycha językiem smoczek, ani herbatka, ani soczek. Nawet łyżeczką ich nie chce. Jedynie papę otwiera jak jej swoją herbatę daję łyżeczką, ja piję siuśki, więc niby spoko, ale nie chciałabym jej dawać czarnej herbaty za bardzo.
Ale sika dużo, więc chyba jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigosik już pachnie 🙂 będzie taki z prawdziwego zdarzenia, z grzybami, boczkiem i jałowcem 🙂 ach

Serce mnie boli od dwóch dni, kawy nawet nie piję. Ręka drętwieje i tak mnie piecze na wysokości mostka, i tak dziwnie łomocze. Chyba przez tą pogodę.
Albo przez moją mamusię. Kurwa, jak wytłumaczyć tej kobiecie,że nie spię na kasie i 1000zł, które mi wisi to jest dla mnie dużo? Ja pierdolę, na nowe auto mają, na nowe drzwi do całego domu mają, na chodniczek przed domem też, a żeby córce oddać, to się nie pali. I w dodatku ja się przypominam, a ona stale mówi,że kasy nie mają. Jak kurwa nie mają, jak mają!! 😠 przydałoby mi się na zimowe zakupy chociaż, jedynie co to Bartek na zimę gotowy, dla Wiki mam kombinezon spodnie+kurtka, ale ja jestem bez butów. Kurtki by nam się z mężem przydały. Za remont się wyruchaliśmy z prawie 6 tys. i to jeszcze nie koniec, bo majstrom jeszcze nie płaciliśmy,a tysiaka zawołali. Ale kasy nie chcieli na razie bo mają jeszcze przyjść w połowie listopada dalej przeróbki robić.
Mam wkurwa, ale nie chce mi się nawet dzwonić i kolejnej awantury wszczynać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ewcia ja mam bicepsy w genach, nigdy rąk nie ćwiczyłam, a i tak są i tak. A że praworęczna jestem to w prawej ręce większy ;] Już nawet banie miałam, że wszystko lewą robiłam :P Ale co zrobie no :P Pogodziłam się 🙂

No to Wasze też średnio piją a jak ze szczochami?


mega zasikana moja nie jest, ale ok. nie biore do łba. jak cyca pije to sika. ale w sumie jzu chyba troche zwieracze trzymaja, nie ze pije i sika od razu. jak sie zdejmuje pieluche to juz nie osikuje mnie od razu, rzadko sie zdarza w sumie zeby sikala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde Astra no niefajnie, jeszcze z własną mama 😞

Mnie Jan już dawno nie osikał, zwykle lał jak wsadzałam go do wody i kąpał się ze szczochem :P A wczoraj ja go pielęgnuje po myciu a gnojek na mnie siup piękny strumień puścił aż się przestraszyłam :P I potem spodnie mi waliły 😁

Jade po dziada do żłoba. Dostałam dzisiaj medalion z masy solnej z odbitą łapka i pomalowaną, pisałam Wam że malowali. Ale się wzruszyłam! Pokaże Wam później oki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
moja butlowa a piciem gardzi
pije jedynie wodę jak ma czkawkę i jest nią zmęczona
a tak do wypycha językiem smoczek, ani herbatka, ani soczek. Nawet łyżeczką ich nie chce. Jedynie papę otwiera jak jej swoją herbatę daję łyżeczką, ja piję siuśki, więc niby spoko, ale nie chciałabym jej dawać czarnej herbaty za bardzo.
Ale sika dużo, więc chyba jest ok.

Skad ja to znam 🙂 moja tez woli moja herbate i pije z kubeczka ode mnie 🙂 i sie podneca i spiewa i zachwyca 🙂 ja tez siuski pije 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ewcia ja mam bicepsy w genach, nigdy rąk nie ćwiczyłam, a i tak są i tak. A że praworęczna jestem to w prawej ręce większy ;] Już nawet banie miałam, że wszystko lewą robiłam :P Ale co zrobie no :P Pogodziłam się 🙂

No to Wasze też średnio piją a jak ze szczochami?

Moja prawie w ogóle wody nie pije a szcza jak opetana 🙂 co godzine ciezka pielucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Ewcia ja mam bicepsy w genach, nigdy rąk nie ćwiczyłam, a i tak są i tak. A że praworęczna jestem to w prawej ręce większy ;] Już nawet banie miałam, że wszystko lewą robiłam :P Ale co zrobie no :P Pogodziłam się 🙂

No to Wasze też średnio piją a jak ze szczochami?

Moja prawie w ogóle wody nie pije a szcza jak opetana 🙂 co godzine ciezka pielucha 🙂


jak tak duzo szcza Kasia to tez niedobrze. ja kiedys przy zuzi pamietam ze powiedziałam ze mam wrazenie ze jakos wiecej sika, i badalismy mocz i sie okazało ze miała zapalenie ukłądu moczowego, jakas infekcje wtedy. taka malusia była, przy szczepiueniu wyszło, chyba tym w 4,5 mca albo tym WZW w 7mcy. nie pamietam juz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzuekujemy za mile słowka 🙂
Jasiek jest super
Alanek wiedzial,ze ciocia foty strzela to trzeba pozowac 😜

my po obiadku

Alan kupsko strzelil
zaraz go przebiore
maz pojechal na pole 😠
powiedzial,ze tylko dzisiaj pomoze ojcu

chce jechac do Wroclawia pciagiem
myslalam nad sroda
ale mamy miec piknik w przedszkolu zobaczymy na kiedy wymysla

Alan tylko cyca pije
od wczoraj podaje lyzeczka herbatke na trawienie,bo mam polowe duzej puszki
trzeba wypic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Ewcia ja mam bicepsy w genach, nigdy rąk nie ćwiczyłam, a i tak są i tak. A że praworęczna jestem to w prawej ręce większy ;] Już nawet banie miałam, że wszystko lewą robiłam :P Ale co zrobie no :P Pogodziłam się 🙂

No to Wasze też średnio piją a jak ze szczochami?

Moja prawie w ogóle wody nie pije a szcza jak opetana 🙂 co godzine ciezka pielucha 🙂


jak tak duzo szcza Kasia to tez niedobrze. ja kiedys przy zuzi pamietam ze powiedziałam ze mam wrazenie ze jakos wiecej sika, i badalismy mocz i sie okazało ze miała zapalenie ukłądu moczowego, jakas infekcje wtedy. taka malusia była, przy szczepiueniu wyszło, chyba tym w 4,5 mca albo tym WZW w 7mcy. nie pamietam juz.

Ewcia ona dużo cyca pije i dlatego tyle siusia.
Po każdym posiłku chce do cycusia się potulić 🙂 i wtedy zasypia. Do pracy nie idę więc nie muszę jej ograniczać. Jak skończy te 10/11 miesięcy to będę chciała oduczać ją od cycusia. Bo mam zamiar karmić ją do roczku. Później jakiejś pracy poszukam a mała do żłobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popłakałam się. Normalnie dziewczyny siedze i rycze
nie mam siły, totalnie rady nie daję
kosmos jakiś
Bartek mi uciekł oknem do babki, w krótkim rękawie
ubrałam Wikę i poszłam go przyprowadzić
Ja do niego mówię, a on krzyczy i ma mnie w dupie totalnie
babka z dziadkiem coś tam próbowali łagodzić i go bronić, ale na nich ryknęłam
Do domu całą drogę wrzeszczał jakby go ktoś rozdzierał
z 15 minut prosiłam zeby przestał bo chce z nim porozmawiać
powiedział że mnie nienawidzi i chce sie wyprowadzić do babci,że nie mam prawa go karać i w domu na siłę trzymać
kurwa gówno małe ma 5 lat a takie teksty wali
takie lanie sprawiłam ze szok
i mało tego pierwszy raz w życiu nie jest mi go szkoda
rozszarpałabym go pazurami na strzępy]
tak mi dał popalić
akurat mąż podjechał bo pożyczył z firmy auto i wiózł do babci węgiel
i mówię żeby go wziął z moich oczu bo to się źle skończy
droga długa więc będzie miał czas z nim poważnie porozmawiać
ja się do tego małego terrorysty nie odezwę...przysięgam. długo mi nie przejdzie.
ryczę bo powinnam go zamknąć w pokoju i iść sobie a ja z nim w dyskusje niepotrzebnie weszłam, a on te swoje teksty
ja pierdole
co się porobiło z tym chłopakiem to ja nie wiem, zawsze był dzieckiem wręcz idealnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra Buziak na pocieszenie 🙂
to te trudy wychowania, pewnie wiesz juz jest wiekszy i ma taki bunt, wie ze nie mzoesz zabronic isc do babci. lubi tam chodzic, i dla niego to wazne, wiec dlatego tak pzrzezywa. ciezko mi cokolwiek doradzic, bo moja jakos sie nie buntuje tak poki co i pyskówy nie wali, nie ma argumentów. jak jej źle to jest rykotem i wyje o byle gówno. i kłoci sie ze nie chce spac, czy cos, ale swoimi słowami, które zasłyszy a znaczenia nie zna typu: ":to nie twoj problem" czy ajkeis takie w ogole do rozmowy nei pasujące. a ja wiem ze zeby sie pzrespała to dla jej dobra jest, bo potem jej wypluta i na wieczór znów jest ryk bo ledwo na nogach stoi, a wczesniej sie połozyc nie da.

a bartek jak uciekł w krótkim rekawku to wiesz, jeszcze choroba moze byc z tego, a wtedy mamuska sie bedzie martwic i tulic i leki podawac.../ taka nasza rola/ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mu zabronić iść do babki, jak najbardziej. Ale szczerze powiem, ze dla własnego swiętego spokoju czasami każę mu tam iść.
Wcześniej zwalałam jego zachowanie na to,że on chce uwagę wszystkich na sobie skupić, bo pojawiła się Wikusia, ale teraz widzę, ze jednak nie w tym tak do końca tkwi problem.
Teściowa mi mowi,ze nie powinnam reagować, bo on ma swój charakter i z tego wyrośnie
ale ja nie z tych co nie reagują
ja nie wierzę w koncepcję bezstresowego wychowywania dzieci i pozwalania im na wszystko
w moim domu dziecko rodzicami rządzić nigdy nie będzie
oboje z mężem już chyba przedyskutowaliśmy wszystkie opcje jak do niego dotrzeć
jakim sposobem mu te różki przypiłować
i porażka goni porażkę
na niego nie działa kara, groźba, ani prośba
ma tyle do powiedzenia i sypie takimi tekstami,że to się w głowie nie mieści
dobrze,że nie klnie bo całkiem by to było 🙃 🙃
Wiem że po części to ze jest tyle u dziadków tak na niego wpływa
zakazałam - uciekl

łeb mi zaraz pęknie
ostatnio to same problemy u mnie

Ewcia, jak codziennie mu czytam przed snem, tak dziś nie zamierzam
nawet nie dam mu na dobranoc buziaka, bez którego nie zaśnie
Podstawię obiad jak wróci, ma go zjeść i iść do siebie. Nie chcę go widzieć.
Moze do wieczora mi trochę przejdzie, ale szczerze mowiąc wątpię
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...