Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sztunia napisał(a):

kasia
pocieszam cięmyslą że bunt dwulatka przy takim marudzeniu to chuj 🙂
Majka jak odwala sceny czasem toi dopiero mam ochote wyjśc, ale juz nie wracać 🙂

a bunt czterolatka przy takim marudzeniu i buncie dwulatka to dopiero chuj 🤪
ja miałam kolezanke co sobie nos zmniejszała... i tez miała jakies tam komplikacje ale była mega zadowolona bo tez jej dokuczali... zapomniałam...

Nie no, ja też nic nie mam do poprawiania czegoś, co ewidentnie nam przeszkadza, jest naszym wielkim, nieznośnym kompleksem, etc. Mnie głównie chodziło o to, po tym, co Kasia napisała, ze gdyby mi chłop choćby zasugerował,żebym sobie cokolwiek poprawiła, ucho, nos, cokolwiek, to ja bym mu taką operację plastyczną sprawila,że dopiero by popamiętał. Ja mam kilka rzeczy, których w sobie nie lubię, ale jakoś tak wolę tuszować niż myśleć o operacji, bo nie lubię wszelkich sztucznych klimatów 😉
Ale na szczęście Wika ma uszy po mnie 😜

No. Pospaliśmy dzisiaj też. Ja się budzę, roleta w góre i wlasnym oczom nie wierzę. Biało. I sypią takie grube płatki,ze jak tak dalej pójdzie to po południu będą pierwsze sanki w tym roku 😮 Bartek już się cieszy.
Pojebało tę zimę w tym roku.... 🙃 nie lubię jej.

Piąta rocznica ślubu dziś,
a my na imprezę do teściów 😠
ma być 36 osób...a ja powiedziałam,że skoro na 20:00 to ja tylko na pół godziny, bo o 20:00 to moje dzieci dawno śpią.

Idę sobie zrobić kawę, bo ciśnienie dzisiaj to nie wiem jakie niskie musi być.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To ja Wam powiem, że bunt nastolatka to w ogole chuj hahahahah, narkotyki, alkohol, seks 🙂 I jak dobrze wiecie każdy jest inny i nie zawsze ten bunt jest tak intensywny 🙂

U nas ni ma sniegu ale siapi deszczyk. A ja musze jechac na zastrzyk, Karol do biblioteki no i dzida trzeba zabrac. Nie wiem w co go ubrac!!!!!! 2 stopnie niby są i nie wiem czy traktowac to jak zime czy jeszcze nie aaaaaaaaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my wróciliśmy właśnie ze spacerku. Zmarzliśmy w chuj. -2 stopnie ale słoneczko pięknie świeci 🙂
Małą opatuliliśmy i spacerowaliśmy ponad godzinę.
Fiku ja małą ubrałam w body na długi rękaw, na to ciepła bluza polarkowa no i kurtka zimowa na polarku, na dół rajtuzki i ocieplane jeansy no i skarpetki i kozaczki. Na nią ciepły gruby koc no i ochraniacz na nóżki. Miała piękne rumiane pultaski 🙂
Teraz ciągnie cieplutkie mlesio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
u nas padał śniego przed północą
więc nazbierałam śniegu i natarłam królewicza
ale i mnie sięoberwało
w wyniku czego salon mokry 🙂
akcje mleko sztuczne zakończona sukcesem
pola wypiła 120 , Michał ją podniósł przytulił i moement zasneła
a wiec dzisiaj moja mama da sobie radę jak sięobudzi a my spokojnie mozemy pobalowac do 1 w nocy 🙂
teraz jest okropnie na dworze pada deszcz i jest szaro
w kominku sie pali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co
byłam po chleb
i się dowiedziałam takiej akcji,że włosy mi dęba stanęły
wczoraj była czyjaś rodzinna impreza u nas w osp i podobno mama, którą znam
maczała 6-miesięcznemu dziecku smoczek w winie i mu dawała. I jak mały usnął o 16, tak dzisiaj o 9 rano nie mogli go dobudzić
i wezwali pogotowie
suka dziecko winem upoiła, bo jej przeszkadzało w rozmowie, a smoczek umoczony w winie ładnie ssał!!!! 😠 podobno że policja i w ogóle jazda jak chuj
ciekawa jestem jak to się skończy 🤨

No i pytanie: ile razy do chuja pana ona ten smoczek topiła w tym kieliszku???!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
s
Piąta rocznica ślubu dziś,
a my na imprezę do teściów 😠
ma być 36 osób...a ja powiedziałam,że skoro na 20:00 to ja tylko na pół godziny, bo o 20:00 to moje dzieci dawno śpią.

Idę sobie zrobić kawę, bo ciśnienie dzisiaj to nie wiem jakie niskie musi być.


hejo,
nio to gratki astrunia dla Ciebie i mężusia z okazji 5 lat pożycia 🙂 oby długo w zdrowiu i szczesciu razem zyc i cieszyc sie dzieciakami 🙂 zrealizowac marzenie pt. DOM 🙂
buziale 🙂

PS> Ja tez bym chyba padła jakby mi chłop powiedział ze jak mi cos nie gra to moge se operacje zrobic. wiem ze mój by napewno odradzał i tłumaczył ze wsyztsko jest an swoim miejscu.

ja własnie kawke dopijam. maz pojechał opony wymienic w moim aucie, ale dzwonił ze zonk, bo rodzinnego nie da rady pzred swietami zrobic, taki zawalony robota. i trzeba gdzies indziej szukac bo maz miał xa tydzien od brata ze wsi deski do piwnicy przuwiexc bo mamy na jednej scianie za słoiki a tyle gratów ze na 3 trzeba zrobic. i zeby przywiexc to wypadałoby zeby kombi było na zimówkavh.
potem mamy miec gosci wiec lece sprzatac i babke ziemniaczana robic. pa, miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufff............

pogoda do dupy
na zakupach z Alanem bylam
teraz pada snieg

moje dziecko juz lepiej trzyma sie na czworakach 😁moze cos bedzie z raczkowania

Niko chory 😠
ledwo gada
wlasnie sie wybiera do lozka

Alan podziwia snieg 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscn9135u.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4056/dscn9135u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada śnieg ?? u nas cisza ale zimno
al się dziś mieliśmy z synusiem gupawki
z czapką na zimę tak się zabawił he he
a moje nie raczkuje nie staje tylko siedzi 🙂
pokazał mi kiełki synek do fotografii 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/31/dsc00926wr.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5619/dsc00926wr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
astra teraz tego nie zrobie bo nie mam składników ale nastepnym razem działa
a jaki olej dałas?

dałam odżywkę garniera z olejkiem arganowym i żurawiną
bo tu chodzi,zeby to była jakakolwiek odżywka emolientowa lub olejek, w razie czego, tu spis:
http://kascysko.blogspot.com/2012/08/spis-odzywek-emolientowych.html

Hubi, ile ty masz zębolów 😁 moja ma tylko dwa na dole 🙂

Wiecie co
wkurwiłam się i do teściów nie pójdę 😠
mój nie zjadł nawet obiadu po robocie, bo już dostal misję do wykonania, zeby podpinać do ciągnika po dwie maszyny i je zaprowadzić na podwórko do prababci, a to jest 16km w jedną stronę 😠 śnieg jebie, ciemno się zrobiło, ciągnik bez świateł, zresztą wiadomo ile trwa jazda ciągnikiem w jedną stronę...chłop moj chory, głodny, ale nie, bo już musi jechać i najlepiej to niech po 10 popodpina, coby za wiele razy nie jeździł. Bo ma być porządek na podwórku. Nosz... 😠 a drugi książę cały dzień w domu na jajach siedział i nie łaska było mu powiedzieć.Aaaargh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...