Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej

ja kaszle jak szalona
ewcia co moge
pola juz na cycu usypia
a majka od rana ma nerwy

my tez np. do konca nie wiemy ile kasy mamy
bo, np. czesc zakupow michal robi w naszym sklepie, wiec bierze z póły
albo w jakis hurtowniach co wciaga w faktury
do tego stalej wyplaty nie ma bo kase zarabia sie na biezaco
i czasem jak michal wyliczy ze zarobil tyle a tyle to zastanawiamy sie gdzie to jest bo swinka pusta a niby duzo

spi, jemy sniadanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty, ja nie ściągam, bo nic by nie robił tylko przy kompie siedział
on tylko jak w tv leci
albo to albo "Auta".
wszystkie bluzki ma z tymi motywami, innych nie lubi

Kociak śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gulciu moja babcia urodziła się w Wilnie stąd naszą rodzinną potrawą są kołduny litewskie 🙂 Właśnie będą w następną niedzielę 🤪 Ale Wilno należało wtedy do Polski, więc ja tam mówię, że jesteśmy Polakami 100% jak Mickiewicz. Zresztą u mnie jakiś daleki kuzyn, który skontaktował się z babcią zrobił drzewo genealogiczne jej rodziny (od strony matki). Zrobił to aż do XVIII wieku, bo jest historykiem i to jego pasja. Wyszło, że pochodzimy od Domejków, czy Dowejków (nigdy nie pamiętam) o których pisał Mickiewicz 🙂 Szlachcianka jestem hahah 😉 Przysłał babci to drzewo wydrukowane na wielkim kartonie. Muszę luknąć jak u niej będę, bo widziałam parę lat temu.

U mnie wkurw nie z tej ziemi z powodu teściowej. Skończyło się babci sranie. Nie chce utrzymywać z wnuczką kontaktów to nie. Nie będę jej zmuszać. Prosiliśmy ją by teraz więcej przyjeżdżała zanim z małą zostanie i z tego więcej wyszło, że w zeszłym tygodniu nie była wcale, w poprzednim raz, a w tym chce raz przyjechać. Mam zamiar jej podziękować za pomoc. Niech sobie urlop wykorzysta na swoje ważne sprawy. Dziecka jej nie zostawię. Wiecie co powiedziała Łukaszowi? Że Werka przecież jest grzeczna to sobie z nią poradzi. To kurwa skoro jest grzeczna to dziecko ma się stresować pozostając z obcą osobą????? W środę przyjeżdża i rozpęta się afera, bo moi rodzice też wkurwieni niemiłosiernie. Robi wszystko by tylko nie zostać z naszym Skarbem. Bardziej ufam niani, bo chociaż jest sprawdzona. Dziś będę do niani dzwonić właśnie, czy może już raz w tygodniu zacząć przyjeżdżać, bo u koleżanki pracuje 4 razy. Koniec tego dobrego. Łukasz nie chce się z nią zadawać to ja mam chcieć? Zawsze go próbowałam do niej przekonać, bo to matka, a teraz słowa nie powiem. Nigdy nie spotkałam w życiu tak oziębłej kobiety.

Przyszłam na pełnej kurwie do pracy, że nawet kawy nie potrzebuję 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady mój mąż też ma drzewo genealogiczne aż do 15 wieku, w tamtym roku jakiś adwokat z Łodzi tu przyjechal tropić i okazało się,że jest kuzynem teścia, który ma takie zamiłowanie do grzebania w rodzinnych dokumetach i u nas też sobie trochę pouzupełniał. najwcześniejszy przodek, do którego udało się dogrzebać to zwykły kmieć Blażej Gapa z Rawy Mazowieckiej hahahahaha w 17 wieku jakiś jego potomek został kniaziem i dostał nazwisko takie, jakie mamy teraz 🙂

Współczuję Ci tej teściowej...

Fiku, ciekawe, z jakich my P. pochodzimy, nie? Może z tych od kniazia Iwaszki i Najman-Bega? 😁 to byłby dopiero numer, jakby się okazało,ze mamy wspólne korzenie i na dodatek litewsko-tatarskie, zza czasów Złotej Ordy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fajnie wam z tymi drzewami
ja tylko kiedys u wróżki usłyszałam że jakaś arystokracja sięo mnie upomni, sugerowała pradawnych przodków
kurwa czekam na to zamczysko i nic, byle by mnie zamkneli w wiezy:P

pola usnela ale troche w łózku sie przewalała
wchodze teraz do niej a smród jak ch....
dobrze ze spi na brzuchu :P

lady ja tesciowa mam taka sama
kiedys mi mówiła że do majusi przyjedzie
to przyjechała siadła na tarasie piła kawę
ja kwiaty sadziłam
a majka w piaskownicy
a ta sie tylko odwracała i mówiła " no maju baw sie baw "
myslałam że jak jej sie wnusia urodzi
to zwariuje na jej punkcie
bo ma synów i wnuczka miała
owszem kupuje jej czasem bubrania i tym mysli ze nadrobi
zalosne jest to ale to własnie widać po tym jak michał do nich ciagnie
ja bez moich rodziców zyc nie moge
a on jak ma do nich jechac go to strzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra Ty dziki Tatarze 😁
Pierdolę teściową. Już to po mnie spływa. Nie będę sobie nerwów psuć. Nie chce to nie. Od chrztu, który był na koniec lipca była u dziecka 2 razy. Wercia częściej od niej widuje każdą moją koleżankę. Nie wiem w ogóle po co ją prosiłam o ten urlop...

A co do gadania to u mojej małej stałymi słowami są już mama i baba z prawdziwych słów 🙂 Bomba jej wyszła kilka razy. Tatuś nie pocieszony codziennie nad nią pracuje: "powiedz tata, TA-TA""
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty się śmiej Lady, ale ja jakbym tak się dokładniej przyjrzała swojemu usposobieniu to Tatarzyna jak chuj 😁 powinnam jeszcze tylko czapę na głowę wcisnąć i słonecznikiem pluć, zadźgać dzidą mogę każdego, kto mnie wku..., a i z ryja bym do Tatarów pasowała 😁 muszę pogrzebać w dziejach rodzinnych, może coś odziedziczę 😁 chociaż po tych niechlubnych nie ma co dziedziczyć, chyba,że może po jakimś chanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Gulciu moja babcia urodziła się w Wilnie stąd naszą rodzinną potrawą są kołduny litewskie 🙂 Właśnie będą w następną niedzielę 🤪 Ale Wilno należało wtedy do Polski, więc ja tam mówię, że jesteśmy Polakami 100% jak Mickiewicz. Zresztą u mnie jakiś daleki kuzyn, który skontaktował się z babcią zrobił drzewo genealogiczne jej rodziny (od strony matki). Zrobił to aż do XVIII wieku, bo jest historykiem i to jego pasja. Wyszło, że pochodzimy od Domejków, czy Dowejków (nigdy nie pamiętam) o których pisał Mickiewicz 🙂 Szlachcianka jestem hahah 😉 Przysłał babci to drzewo wydrukowane na wielkim kartonie. Muszę luknąć jak u niej będę, bo widziałam parę lat temu.



a propos drzewa:

http://www.gosiewski.pl/drzewo/ID659.htm to nasze, i tez od dziada pradziada jest, ktos robił z zamiłowania, a potem pisał o tym prace mgr chyba, czy jakas doktorancka nie pamietam.
ale chyba z 3-4 lata temu mielismy nawet zjazd gosiewskich w gminie mojego męża 🙂 fajnie było, sami gosiale sie zjechali.

straam sie pracowac, ale po tym długim weekendzie sie skupic nie moge na niczym i zmobilizowac. rozleniwiłam sie i juz roboty nie ma tyle co było. takze na spokojnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):

Fiku, ciekawe, z jakich my P. pochodzimy, nie? Może z tych od kniazia Iwaszki i Najman-Bega? 😁 to byłby dopiero numer, jakby się okazało,ze mamy wspólne korzenie i na dodatek litewsko-tatarskie, zza czasów Złotej Ordy 😁


moja dyrektorka tez jest P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mojego Grzesia pra-, albo prapradziadek był tatarem, jego dziadek nigdy nie chciał o tym mówić, bo się zwyczajnie wstydził. Niestety go nie poznałam, zmarł prawie 20 lat temu... Moja babcia od strony mamy pochodzi niby z jakiejś szlacheckiej rodziny, dziadek (jej mąż) miał niemieckie korzenie a w czasie wojny zapieprzał u Niemca za obierki od ziemniaków. Potem mu mówili, że przecież może to wykorzystać i wyjechac z rodzina, a on na to, że on Pierdoli, bo jest Polakiem 🙃 A rodzice mojego taty zza Buga, i tyle w sumie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a propos spania, jestem zombie, Iga budziła sie w nocy 4 razy 😞
a ja padam na twarz, bo ogoladąłam do 23, must be the music 😞
kurde, tylko czemu sie tyle razy budziła?? czyzby głód?? spróbuje moze kaszke na noc dac, moze bedzie bardziej sycąca. bo ja , jak leliva, długo nie uciagne w prayc, jak bede miała takie nocki....
Kaszka czy wprowadzac modyfikowane?? jak muslicie?? kaszkę je, a mm bedzie nowoscia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja się wyspałam, Ula tylko raz mi się w nocy obudziła o 3:30, a potem przed 7 🤪 Myślę, że to przez opuszczenie jednej drzemki w ciągu dnia. Zobaczymy jak dzisiaj będzie. A swoją drogą to nie jest jeszcze za wcześnie, żeby ona tylko raz spała w ciągu dnia???

Ja ponoć jakoś jestem z Piłsudskim spokrewniona 🤪 I też jakieś tam godło szlacheckie mój pradziadek miał 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...