Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moja wyje cały czas. Dałam jej pedicetamol ale nic nie pomógł. Widzę, że jest tak śpiąca że oczy ma jak pijak czerwone 😞 biedna. Nic dzisiaj przez nią nie zrobiłam, kompletnie nic. Leżał sterta prania, soczewicy do pierogów stoi, nabiera mocy urzędowej. Koszmar. Niech Michał przychodzi szybciej bo muszę wyjść z domu. Poprostu muszę bo zajoba dostanę zaraz.
Kurwa macierzyństwo wcale nie jest takie piękne.

"macierzyństwo jest piękne... To chyba powiedział bezdzietny mężczyzna"
.....

Dosyć aaaaaaaaaaaaaaaa!!!!
Totka muszę skreślić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
jak nie jesteście razem zameldowani Kasia to wiem że tak możesz, bo nie macie ślubu i nawet mogłabyś jako "samotna matka" kasę dostawać - znajomi tak robią 🙂
My mamy o tyle dobrze, ze D robi u prywaciarza i ten mu na umowie wpisuje śmieszne kwoty
nie wiem na jakiej to zasadzie i co mu to daje, ale mamy na zaswiadczeniu o dochodach 1400zł 😜
tak więc dostałam i to drugie do becikowego, mam rodzinne i jest gitara 🙂

Po spacerze 🙂 dziadek wziął wnusię na ręce pokazać gołąbki, a wnusia się uśmiechnęla, zamknęła oczy i usnęła takim kamiennym snem,ze jak lalę przyniosłam i rozebrałam 🙂 śpi

Jesteśmy razem zameldowani :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja się kimnęłam z bobasem chyba ze 2h bo w nocy z kolei mi dał czadu, biedactwo dostał takiego kaszlu że nie mógł spać i ewidentnie to go wkurzało. Do tego uwaga uwaga - JA zjadłam sałatke z groszkiem i chyba Go brzunio bolał bo wił się, prężył i sie uspokoil po sab simplex. A jak sam zeżarł bo w słoiczku było to tylko kupa była bardziej śmierdząca i szybciej :P Dziwne.

Izu nie zboczeńcu :P:P:P tylko mnie to intryguje bo tak śmiesznie i słodko wygląda 😁 (hahaha nie, nie podnieca mnie, nie dotykam, nic z tych rzeczy jakby to kto z przesadyzmem wrodzonym czytał 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja chciałam się kimać i jakoś mi nie wyszło za to Majka usnęła
to obejrze zamulacza mózgu rozmowy w toku
mam cappucino, 5 merci i czuje że bedzie zmuła
a dziadu mały czuje ze zaraz wstanie wiec bedzie dupa z relaxu :P

ej ja też musze tota wypełnić
znaczy wyrocznia musi, tylko ona nadal chora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia 🙂
spokojnie 😁

sztunia dostałam opakowanie 10 sztuk duplo i wpierdzieliłam do jednej puszki piwa 🙃 czuję się jak w ciąży, zaraz będę haftować 😜
z mężem już zgoda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak czuję,że pierdolec sie zbliża, bo to jest masakra naprawdę siedzieć w chacie, bez perspektyw, z dwójką dzieci, masakra, masakra, masakra!!!! codziennie to samo i ja popadam już w takie kurewskie poczucie bezsensu i bezcelowości wszystkiego, co robię,że już nawet zmywać naczyń mi się nie chce. rutyna to jest najgorsze, co może być, a zima polepszeniu sytuacji nie sprzyja niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to się nie chce latać
koleżanki mam beznadziejne, bez kitu,ja z nikim nie moge znaleźć wspólnego języka, albo one są zjebane albo ja 😁 haha ale naprawdę tak jest
do matki mi się nie chce bo po co nerwy se psuć a tam znajomych mam więcej i choćby odchamić się możnaby było od czasu do czasu, ale znowu jak mam z ta wariatką dzieci zostawiać to zgrozą wieje, bo ona się przy mnie zniechęca po 15 minutach a tak to jeszcze by umarła, padła z wycieńczenia albo załamania nerwowego dostała, o apopleksji nie wspominając
Kurwa! jak ja sie czymś nie zajmę to jak boga kocham oszaleję i czuba będziecie tu mieć
nie wspominając o moim ostatnim pociągu do alko ostatnio
nie upijam się, ale po piwko sięgam często albo lampeczkę wina czy coś
kiepsko to wygląda
zapominam się

28 czy 29 grudnia mam zjazd absolwentów szkoły podstawowej,
w Kole, moim rodzinnym mieście 😜 ale będą jaja jeśli dotrę, już czuję 😁 my się już nie poznamy wszyscy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez, mam dzieciate koleżanki ale ja bym je oskubała jakbym mogła, pipy bym normalnie oskubała żywcem, u nich wszystkich dzieci rządzą w domu kurwa i jak się odezwę to wszystkie fochy walą
ostatnio miała do mnie jedna wpaść
nie, bo synek nie chciął jej puścić
do diabła on ma 6 lat
następna ma zjebanego chłopa, który się sadzi jak ma z roczną córką zostać
inna w ciąży i obłożnie chora ściemniara jedna
o każdej mogę coś powiedzieć, bo są beznadziejne
fajne są bezdzietne i rzadko się spotykamy
tak to już niestety jest
ale mnie się nie nudzi bo jakbym sie uparła tobym gdzieś wyskoczyła
ja jakbym się zawiesiła i sama nie wiem o co mi chodzi
bo z jednej strony mam doły
a z drugiej podłą niemoc i po prostu sama nic nie chcę zmieniać podświadomie
depresja to się nazywa?
😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pózniej wam wszystk wyjaśnie teraz tylko na chwile jestem
a więc od czego zacząć od tego że jakieś 2 france z rodziny mojego chłopa twierdzą że ja na fb napisałam o swoim dziecku bachor i powiedziały to mjej teściowej która w to uwierzyła powiedziała mojemu chłopu a ten też uwierzył że ja bzdury pisze takie o swoim dziecku i nazywam go bachor płacze cały dzień bo jest mi bardzo przykro że ktoś kto kłamie mówi że ja o swoim kochanym synu tak piszę 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
meti84 napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Ey a komu przysługuje rodzinne?


Ja dostałam na dwoje dzieci, ale nie pamietam ile mam. No i w tym miesiącu dostanę drugie becikowe z OPS,u takze trochę lżej będzie

Jak to drugie becikowe?


Jak masz ,ałe dochody na osobę, nie pamiętam jaki tam jest próg, to dostajesz z opieki drugie becikowe. Szczerze to pierdolę te 1000 zł, wydam i znów nie będzie... Wolałabym pracę jakąś, żłobka też u nas brak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Nie tyle becikowe co jednorazowa zapomoga w kwocie 1000 zł dla rodzin, ktorych dochod nie przekracza tych 504 cos złotych na członka.

Izu jeszcze nic ale jak skoncze karmic to se chyba zajaram hahaha 🙂

Ej czy Waszym synom tez tak słodko siusiaki staja? ☺️


Jakmężowi to przeczytałam, to kazał mi wywalić ta stronę i powiedział, że durne baby jesteśmy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜 😜 (zartem oczywiście)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Połozyłam Zulkę spać, słysze gada coś, więc wchodze do pokoju, a ta sobie raczkuje po łózeczku w najlepsze.
Zaraz znów piszczy, więc idę, smoczek oczywiście na podłodze, a cieszy puchę do mnie 🙃
Idź spać kobieto, bo ja dzis padnięta jestem!!!! 😠 😠 😠

Mulant, tymi piździskami to ty się nie przejmuj, a chłopowi powiedz, żeby się zastanowił komu bardziej ufa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...