Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Siadam na dupsku w końcu. Ciacho w lodówce, obiad zjedzony. Szaszłyki wyszły super, a bardzo proste i szybkie.
Werka wczoraj jakimś cudem przykryła się połową maty i przewróciła ją, a jej wystawały tylko nogi. Jaka była zadowolona z siebie 🙃 Złazi z tej maty co chwilę też i muszę pilnować.
Dziewczynki słodkie 🙂
A co do oczu to do 6 miesiąca tylko się robią jasne lub ciemne, a dalszy kolor później się kształtuje z tego co zaobserwowałam. Ja miałam niebieskie chyba ponad rok, a teraz mam zielone, zdecydowanie zielone. Jagódka ma takie ciemne ale nawet się nie da stwierdzić czy to piwne czy to ciemny brąz. Zuzia, mojego kuzyna córka ma półtora roku i dopiero teraz jej oczy zielenieją, bo tak to miała niebieskie. Także konkretna barwa chyba później się robi, a na początek tylko ciemne lub jasne.
A z tym "dźentelmenem" to trochę to nie czasy na takie akcje. Ja bym uciekła od takiego szybko, podejrzewając, że albo go nie kręcę, albo jest gejem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słuchajcie na babole ja mam taki sposób, że najpierw kładę mała na brzuchu i jak już jest zmęczona to zaczyna trochę tak smarkać jakby 😉 A potem wyciągam gruszką. Z tymże ona nigdy jeszcze kataru nie miała, same takie gęste, białe babole co to jak się ładnie złapie to cały wychodzi za jednym zamachem. Ona lubi na szczęście tą toaletę nosa. Łukasz stwierdził, że ja też to lubię 🙃 Eheheh no fakt, jaka to satysfakcja jest z wyłowionego zgrabnie w całości babola 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja tez nie miała kataru, ona stale jest na brzuchu, na plecach nie poleży, więc sama sie pozbywa baboków 😁
A z tym "dźentelmenem" to trochę to nie czasy na takie akcje. Ja bym uciekła od takiego szybko, podejrzewając, że albo go nie kręcę, albo jest gejem

No bez kitu, ja tez. Mój zdecydowanie nie jest z dżentelmenów tego typu 🙃
Krew nie woda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izu oklask za psiocha 🙂

Wika łobuz jak się paczy, aż nie mogę uwierzyć że Ona taka grzeczniutka 🙂 Cos czuje, ze pokaze Wam jeszcze haha 🙂

Fajne te nasze dziecioki 🙂

Lady to je prawda, satysfakcja jest :P Tylko jakby dziecko dało na spokojnie to by poszło i szybko i gładko i w całości 🙂

Właśnie wypiłam kolejny pyszny koktajl - kwaśne malinki + słodkie gruszki + mleko i oczywiście bez cukru. Pyyyyyyyyycha i zdrowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wika łobuz jak się paczy, aż nie mogę uwierzyć że Ona taka grzeczniutka Cos czuje, ze pokaze Wam jeszcze haha

Nom...już raz to przerabiałam 🙃 Bartuch dokąd nauczył się chodzić też był aniołem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Trąba się przekręca na brzuch co chwilę, a po dłuższym czasie leżenia na brzuchu zaczyna miungwić i muszę ją na plecy odwracać, bo jak zignoruję to wpada w dziki szał 🤢 Ona w ogóle nie przyjmuje do wiadomości tego, że leżąc na brzuchu można oprzeć główkę i tak odpocząc, ciągle ją tylko dźwiga i podnosi klatkę piersiową. I się sama na plecy coś nie może odwrócić, udało jej się tylko parę razy. A przecież z pleców na brzuch według mnie jest dużo trudniej, a to robi bez problemu. Mówiłam tej neurolog o tym to powiedziała, że tak też dzieci mają i nie jest to nic nieprawidłowego. Mogłaby się jednak Trąba nauczyć, a nie się złości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Piesio najedzony dostal brzusio 🙂Grzecznie sobie lezy na podworku.
Jak autkiem odjezdzalam to lecial przez cale podworko.Napewno sie bal,ze go znowu zostawiaja.
Ale nie,nie.....teraz juz ma dom.


Maz dostanie wpierdol z okazji rocznicy 😠
Ledwo łazi łajza jedna,boli go i na pole pojechal.
Wykapie dzieci i siła wsadze go do auta.Twierdzi po co dzisiaj jechac jak jutro jedziemy do Opola.
Wykoncze sie.
Tesciowa powiedziala,ze z dziecmi zostanie jak pojedziemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nightmare1980 napisał(a):
hej dziewuszki.bylam dzis w gdansku na badaniach dna i jak zobaczylam ojca malego to znow mi wszystko wrocilo i mam strasznego dola.wogole jak maly jest podobny do niego to masakra sam powiedzial ze te badania sa bez sensu bo to widac ze to jego syn.nawet wziol go na rece


biedna TY 😞
co za palant teraz to mowi? 😮
kiedy beda wyniki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde nigthmare lipa
ale dasz radę imusisz znalec w sobie siłę


rodzicemoi jutro jadąnadmorze, ale im fajnie
siostra po operacji dzwoniła że wszystkook, woreczek miała usuwany
a ja zaraz ide dzieciaki kapać,chłop w robocie prawdopodobnie dzis juz go nie zobacze
wiec mam zamiar rzucic sie w wir prasowania bo juz nie mam gdzie tych szmat składac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wika po kąpaniu i herbatce usnęła, dziecko wykończone przez ten upał, zaliczyliśmy dłuuuugi spacer, bo B testował swój nowy rower, kask i resztę osprzętu 😉

Padam na twarz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...