Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Serniczek z Oreo pyszności i wyszedł pięknie.
Kurde siostra Gochy właśnie mnie zaprosiła na panieński na sobotę i muszę szybko kupić jakiś prezent najlepiej przez internet, bo nie mam czasu jeździć i szukać. Macie jakieś pomysły poza miliardem tandetnych gadżetów z penisami? Zupełnie nie mam pomysłu co kupić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady spoko sprawą jest np.karnet na bieliznę, tylko nie wiem ile chcesz na to przeznaczyć
, bo tu to raczejminimum stówa by pasowała wentualnie kupić jej jakaś koszulkę nocną
ewentualnie jakiś karnet w salonie piekności na jakasmaseczkę czy coś
a na smiesznie,to są takie fartuszki z gołymi laskami do tego widziałam w takich smiesznych sklepach rekawiczki lateksowe takie wiesz np.domycia kibla wykonczone pieknym delikatnym puszkiem, do tegokapcie na szpilce i zestaw kocicy domowej gotowy

idę prasować

Majunia taka kochana byłaa tak ją jakiswkurw wieczorny dopadł , ale na szczęście jest na tylekumata że jakjązamknełam w pokoju to nie wylazła tylko dam darła się, pod sam koniec jakpolka jużna cycu odlatywała to przyszła się przytulić, zaniosłam ją do łóżkka i w momencie odleciała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałam o bieliźnie ale rozmiarowo bym pewno źle dobrała więc karnet to fajny pomysł Sztunia dzięki. W ogóle mi podsunęłaś myśl by coś na grouponie poszukać też, jakiś zabieg kosmetyczny właśnie. Sama na to nie wpadłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu mi się udało jego gębe zrobić bo tak to nie dał
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc00747a.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/630/dsc00747a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
też kocham jasia 🙂
i wike i emilkę i werkę i alana i polę i ........ no to imiona zapomniałam 🥴 😠

Mulancik zapomniałaś o mojej Marysi 😞( buuuu
Idę się zabić przez to 🙃
Fiku Dżonkuś zajebisty, mój zięciuś oł yeah 🤪

boże mój maniulek też ją kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Igusię moją tez?? mulancik??

hej hej, pracowity dzien, najpierw domowo, potem basenik. fajnie było. ale zakwasy beda jak stad do nie wiem gdzie... narazie pierwszy dzien to było spokojnie ale łopatki mnie bolą 😞 w sumie pocieszałam sie ze sasiadka jechała na basen prosto z pracy, bez obiadu itd, ja bym chyba sie zachlastała, jak se przypomniałam jak to było pracowac, i jak człowiek wracał zmeczony, choc w sumie czasami po takim dniu taki zdrowy wycisk jest potzrebny 🙂

Polcia, Wiki i Emilcia słodziaki, super foty.
Izu brawo za psiaka przygarnietego, sto lat dla Ciebie i męzusia z okazji rocznicy, dobzre ze nie zapomniał 🙂 a z tym tyłkiem to sie niexle władował. ratuj go bo to wkoncu i twoja dupcia poniekąd 🙂 hehe

Astra bierz za fraki ta laske, kolezanke z ta córcia, niech jej tam połozna nawykłada albo i ta pomoc społeczna, jak ma pomóc bąbelkowi 🙂 nie popuszczaj jak i tak cie nosi 🙂

aaaa wczoraj zapomniałam wam napisac, ze moja niunka sama usiadła z takiego półlezacego siedzenia, bez zadnego podtrzymywania. bo juz wiele razy usiadła jak np miała moje rece w poblizu a wczoraj sie sama zaparła jakos i usiadła... i to jej ulubiona pozycja, zebyscie widziały jak sie dzieciak smieje i cieszy ze wszystko widzi itd...
a poza tym na ziemi takie akrobacje wali, cały czas mam zamiar nagrac, ale nie mam weny, nieźle ja tzreba pilnowac i zawsze jakos aparat nie pod reka. dzis np juz podnosiła tyłek i stawała na nogach wyprostowanych, a na czworaka tak sie chusta do przodu i do tyłu i nogi podsuwa, a tylko jakos rąk oderwac nie moze do konca zeby to zegrac, ale juz jest taki cudak i takie miny robi przy tym... a i troche ochota na lezenie na brzuszku jej pzreszła, jzu w wannie sama kombinuje z plecó na brzuch, ajk sie znudzi to z brzuszka n aplecki spowrotem, bardzo lubi sie tak na boku siłowac, podciaga tułów, a nogi podkula do siadania.. ostro móie wam...a jak patzre ze na Wikusie, ze ona tak na pleckach spi, z ta zielona spineczką, słodziak, ale moja na plecach nie spi nigdy, juz nie wiem kiedy ostatni raz tak spała, nawet jak ją tak połoze to sie pzrekreci pzrez sen na brzuszek, tylko jeszcze wtedy dupka zostaje w górze np, albo noge przygniecie az sinieje, wiec wole ukłądac ja od razu na brzusiu i spi maluch mój mały...
a co d rocznic to my w niedziele mamy 6 rocznice slubu, a 17.11 bedzie 11lat jak jestesmy razem 🙂 szmat czasu 🙂

i nie wiem co jeszcze miałam wam napisac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
wkońcu mi się udało jego gębe zrobić bo tak to nie dał
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dsc00747a.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/630/dsc00747a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/quote

ale słodki kasownik. 🙂
a ja u swojej sprawdzałam, to ni ma ząbków póki co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Lady, jeszcze moment i bedzie robić wszystko bez problemu a nawet więcej - między Nią a Jaśkiem jest tylko 3 tygodnie różnicy. Zaręczam...

I pytam gdzie jest wally?



hi hi nio i Jasio wymiata na tym zdjeciu, co za inteligencja.
jakbym swoja widziała, jak na parkiet co chwilka wyłazi. a wieccie co moja robi fajnego, jak np siedzi w salonie, a ja z zuzia ide do kuchni zupe jesc czy cos, to ta idzie tak zeby na nas miec wglad, i tak my w kuchni,a ona tak głowe wystawia i kuka do nas, smiesznie wyglada, bo ewidentnie widac ze wygląda na nas, a jaka ma mine przy tym, takie zaciekawienie. musze kurde ta moją królewne obcykac i wam pokazac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
mulant napisał(a):
też kocham jasia 🙂
i wike i emilkę i werkę i alana i polę i ........ no to imiona zapomniałam 🥴 😠

Mulancik zapomniałaś o mojej Marysi 😞( buuuu
Idę się zabić przez to 🙃
Fiku Dżonkuś zajebisty, mój zięciuś oł yeah 🤪

boże mój maniulek też ją kocham 🙂

Nooo już lepiej. Już się nie będę zabijać 🙂
Astra nie widzę Twoich zdjęć. Przygarnij kropka 🙂 wysłałam Ci zaproszenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubuś Kasownik 😁
To ja se gości na jutro sprosiłam fotą sernika 🙃 Spoko miałyśmy się z Kasią już od dawna ustawić. Przyjedzie z Werki narzeczonym jednym z wielu 😁 Póki co mamusi najbardziej podoba się on z proponowanych przez koleżanki 😉 No i po tacie o wzroście ponad 2 metry i mamie 178cm, więc będzie chłop jak dąb 😉
Mój mężu jest najkochańszy na świecie. I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy wywód, a jutro wytłumaczę o co chodzi 😉 Teraz czas spaaaaaaaać. Dobranocka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):

Mój mężu jest najkochańszy na świecie. I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy wywód, a jutro wytłumaczę o co chodzi 😉 Teraz czas spaaaaaaaać. Dobranocka 😘


Jaaaaaaaasne 😜

Dzięks za miłe słowa 🙂
A Hubertos wymiata, ten młody człowiek mnie na każdym kroku zadziwia 🙂

Tak se właśnie pomyślałam, że tak sobie tu gadamy a może jak dzidki podrosną to jakieś spotkanko sobie strzelimy? Ciężko będzie wypośrodkować, ale z tego co pamiętam to Sztunia ma już jedno kwietniówkowe za sobą 😁 Hmm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):

Mój mężu jest najkochańszy na świecie. I tym optymistycznym akcentem kończę dzisiejszy wywód, a jutro wytłumaczę o co chodzi 😉 Teraz czas spaaaaaaaać. Dobranocka 😘


Jaaaaaaaasne 😜

Dzięks za miłe słowa 🙂
A Hubertos wymiata, ten młody człowiek mnie na każdym kroku zadziwia 🙂

Tak se właśnie pomyślałam, że tak sobie tu gadamy a może jak dzidki podrosną to jakieś spotkanko sobie strzelimy? Ciężko będzie wypośrodkować, ale z tego co pamiętam to Sztunia ma już jedno kwietniówkowe za sobą 😁 Hmm?

Fiku ja też o tym myślałam 🙂 fajnie by było się spotkać na żywca i pogadać o kupach 🙂)
Tylko gdzie by się tu spyknąć jak każda skąd indziej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
http://www.groupon.pl/oferty/bialystok/Westfold-Trading-Ltd/9454504 moze słyszałyscie jakies opinie o tym sprzęcie?? ktos uzywał albo ktos znajomy??


O, nie wiedziałam, że takie cos istnieje 🙂 Ciekawa też jestem jak to się sprawdza, ale podejrzewam, że nie można go porównać z laserami używanymi w medycynie estetycznej. Tamte są większej mocy, można nimi poparzyć (był taki przypadek kiedyś w telewizji nagłaśniany). Ale jakby te do użytku domowego zdały egzamin, to ja też jestem chętna, żeby zakupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to cześć wszystkim 🙂

Foty macie przecudne 😁 Mój mąż się napalił na lustrzankę, ale to chyba dopiero prezent pod choinkę sobie zrobimy. A póki co kotleciak jest ok 😉 Sztunia, jaki Ty masz aparat? Bo zdjęcia Ci wychodzą rewelacyjnej jakości 🙂

Młoda drzemie, trzeba się w tym czasie ogarnąć, coś posprzątać i potem na spacerek skoczyć.

Idę dziś do gina po to zaświadczenie o karmieniu, bo w zeszłym tygodniu odwolał wizytę. Mam nadzieję, że uda mi się wymigać od rozkraczania się na fotelu 😉

Śniło mi się w nocy, że jestem w ciąży 🤪 Proroczy? Oby nie, jeszcze nie teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo.
U nas maruder od rana i brak kupy od wczoraj no i do tego te ząbki, pomimo, że obydwa się przebiły to mała pcha całą piąstkę do buziuni, wkurza mnie to karmienie w kapturkach, no ale inaczej się chyba nie da bo mi znowu pogryzie cycki 😞 moja malutka kochana, a ja tak uwielbiam jak ciągnie cycusia nie przez kapturki, kocham ją karmić cycuniem 🙂 to cudowne uczucie 🙂
W czwartek szczepienie, będzie płacz jak zwykle i szybko cycuś na ratunek 🙂)
Lady smaczny ten serniczek? Gdzie miżna ten ser kupić? Ponoć w Lidlu są identyczne ciasteczka i ponoć dużo tańsze, no i jest ich więcej. Ja ich nie lubię kurde za bardzo, ale spróbuję zrobić,a jak nie będzie mi smakowało to zrobię z jakimiś innymi ciasteczkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Byłoby ciekawie 🙂 Może kiedyś.. Obstawiam Polskę centralną, chyba najbardziej optymalnie :P

Idę spać Mamuśki. Dobranoc 🙂

My z Lady się nie obrazimy za Polskę centralną 🙃

kasia_sztuk napisał(a):

Astra nie widzę Twoich zdjęć. Przygarnij kropka 🙂 wysłałam Ci zaproszenie.

Przygarnęłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
fikumiku napisał(a):
Byłoby ciekawie 🙂 Może kiedyś.. Obstawiam Polskę centralną, chyba najbardziej optymalnie :P

Idę spać Mamuśki. Dobranoc 🙂

My z Lady się nie obrazimy za Polskę centralną 🙃

kasia_sztuk napisał(a):

Astra nie widzę Twoich zdjęć. Przygarnij kropka 🙂 wysłałam Ci zaproszenie.

Przygarnęłam 😁

Dziękować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 Hubcio wymiata, mojej ząbka jeszcze za bardzo nie widac, tyle,ze się przebił i drugi zaraz się przebije, a ten to ma dorosłe zęby jak się paczy 🙂

WSZYSTKIEGO NAJSŁODSZEGO DLA NASZEJ PÓŁROCZNEJ ULEŃKI 🤪

Nie wyspałam się,bo burzysko było w nocy i nogami z bólu po ścianach rzucałam 🙃 mam tak spuchnięte, że nie mogę łazić, a mam trochę roboty dzisiaj.
Wikusia śpi, wypiła 180ml mleka z 2 łyżeczkami kleiku, 20ml herbatki i spi 😮 to się nazywa apetycik :P
Bartuś bajki ogląda.

Kurde tak sobie myślę,że już najwyższy czas gości pozapraszać na te chrzciny, tylko teraz trzeba by wyżulić jakiś dzień,żeby ten mój mial wolne. Jak ja nie cierpię takich rzeczy.

Wczoraj z okazji przeprosin przyjechał z kwiatkiem i winem i myślał,ze coś będzie, ale nie było - kara musi być 😉

Muszki owocówki się wyniosły, sporo się utopiło w occie, ale...
...kuźwa, mysz mam i chrobotała mi za szafą...aAAAaaaAAAaaa!!!!! 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...