Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
spadam do lozka

moja kaleka wrocila z pola i siedzi na kompie
moge isc spac,bo i tak nic w sypialni z niego nie bedzie 🤪

trzeba sie wyspac
jutro do Opola z cala gromadka
Alan cwiczenia,a Niko loopede ma

zapowiadaja sie wieksze zakupy
bo jak u nas mleka i wody brak to prawie jak kryzys 🙂

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Umieram. Nie mogę się podnieść z łóżka, Michał chce po pogotowie dzwonić, ale ja nie chcę. Muszę iść z dzieckiem na usg bioderek bo przełożyłam z piątku zeszłego na dzisiejszy dzień.
Wezmę czopek i może troszkę przejdzie, bo jutro jeszcze szczepienie.
Ale ból przerażający, nie życzę nawet największemu wrogowi 😞 a do 5 września do wizyty jeszcze tyle czasu, a jeszcze później ze dwa tygodnie czekania na ten rezonans. Ja pierdziele, niemoc totalna, mam nadzieję, że malutka będzie grzeczna bo inaczej nie dam rady :/
Się porobiło no 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale sie strachu najedlismy 🥴

weterynarz podal Rexowi szczepionki jedna na wscieklizne druga na choroby zakazne i pies sie po czasie przewrocil 😮zero reakcji bylo
weterynarz go dotykal,a on nic
polecial po sluchawki,zeby go osluchac..............bylo ok
po czasie pies wrocil do siebie
prawdopodobnie jest na cos uczulony
tylko jest problem w ktorej szczepionce
na nastepny raz musimy o tym powiedziec

a i jeszcze ma jakiegos guza za uchem
mamy obserwowac,bo teraz dobrze wyglada

potwierdzil,ze to ten wyzel jest
typowy pies mysliwski
brak czipa
a tak to z mila checia by zajechal do wlasciciela 😠

spadamy na cwiczenia

Milego dnia kochane

Kasiu racaj do zdrowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bon jour 😜

wyspani, kokosi ząbek coraz bardziej na wierzchu, ale tak się wyżywa na grzechotce, że aż zgrzyta tym ząbkiem aaAAaa!!! 😁

kaśka, choleres, może lepiej by było to pogotowie wezwac, wtedy byś pewnie nie czekała na rezonans, bo zrobiliby od razu, jak mojej teściówce kiedyś.Ona też cierpi na kręgosłup, tylko,ze na zwapnienie kręgów szyjnych i tez jej kazali czekać, a jak dostała taki atak,że sie z bolu przewróciła, to badania zrobili od razu. Welcome in the jungle - oto Polska wlasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo mamuśki, zuzia poszła z babcia na spacer, igunia spi, matka przy kompie.
moja niunia obudziła sie w nocy na karmienie jakas rozpalona, była przykryta cieplejszym kocykiem wiec myslałam ze od tego, a rano zmierzyłam temp i ma goraczke, tzn mierzyłam w pupci i było 37,9, wiec ma 37,4. czekam, nie podaje nic przeciwgoraczkowego narazie, bo ponoc do 38 organizm sam ma walczyc. poszła niedawno spac wiec zobaczymy co bedzie. zagladałam do niej to dalej ciepła... kurde czy jakies choróbsko czy zęby?? w sumie nic jej nie dolega specjalnego. rano tez kupe nawaliła, ale normalna zołta nawet bardziej zołta niz zzawsze, jasniejsza. i mam pytanie, dziewczyny sluz w kupie to takie sluz pzrezroczysty ciagnacy czy on przybiera kolor kupy?? bo w sumie nic tam sie specjalnie nie ciagnie w niej, i kolor jest jednolity bez pasm jakis pzrezroczystych, ale juz sama nie wiem, wsyztskiego sie dopatruje, byle nieczego nie pzreoczyc. poczekam jeszcze troche i zobacze, zmierze temp jak wstanie, poobserwuje kupki, jak bedzie maruda dam pedicetamol. czy leciec do lekarza od razu?? ja przy Zuzi juz bym panikowała, ale tearz przy drugim bąblu to jakos tak daje na pzreczekanie, i w ciazy nie latałam ze wszytskim do gina i teraz. co myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, ja bym obstawiała zęby. Ona ma zaraz 5 i pół miesiąca, u nas ząbkowanie zaczynało się tak samo. Śluz w kupie był dopiero po podaniu pedicetamolu, tak to kupa luźniejsza, ale żółta, a i ten śluz miał kolor kupy. Jeśliby jej coś zaszkodziło z tego co zjadła, to śluz podejrzewam,ze byłby zielony. Spokojnie, jeśli nie ma innych objawów to chyba nie ma co panikować Ewcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka z grzechotką:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/img1115we.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/2747/img1115we.jpg[/IMG][/URL]

Tak wygląda ząbkujące dziecko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,że musze jej grzywkę do góry zapinać, bo po musteli ma takie miękkie włosiątka,ze wchodzi jej w oczy? 😁 hehehe
A ten kiełek lewy dolny ma taki ostry,że mnie dzisiaj w palucha uchlała 😁
jak będzie bardziej widoczny to Wam pokażę 🙂 wtedy pewnie i drugiego będzie bardziej wodać.

Ewcia, te majty sa na 2 latka, ale na pampersa się nadają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja ma taką samą grzechotkę 🙂 Super Wiki.
A ja mam wkurwa od samego rana. Dzwonię do teściowej i pytam czy może urlop na Werkę wykorzystać w przyszły roku, bo w tym będzie mamy przyjaciółka przyjeżdżać, a ona mi coś zaczyna pierdolić, że jeszcze musi urlop sobie zostawić na remont w chałupie, bo musi szpeniów przypilnować, bo przecież z jednym się sądzi. Kurwa już brak mi słów. Chodziło tylko o 2 tygodnie, a ona chyba sobie myślała, że jakieś 2-3 dni. Egoistka cholerna przez całe życie. Tylko ona najważniejsza. Już się nie dziwię, że Łukasz trzyma się tak z dala, jak ona w życiu mu w niczym nie pomogła. Jak powiem mamie to wpadnie w szał 😠 A tak gadała, że sobie poradzimy jakoś, nie trzeba będzie niuni dawać do żłobka. Tak kurwa, bo wiadomo, że Marta zawsze stanie na głowie i coś wymyśli albo rzygnie pieniędzmi, bo przecież ona uważa, że ja nie wiadomo ile zarabiam na swoim stanowisku, choć Łukasz jej mówił jak to wygląda. I wiadomo też ile nas czeka wydatków z racji niani i przecież mieliśmy mieszkanie zamienić na większe. AAAAAARRRRRGGGGHHHHH!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Wiecie,że musze jej grzywkę do góry zapinać, bo po musteli ma takie miękkie włosiątka,ze wchodzi jej w oczy? 😁 hehehe
A ten kiełek lewy dolny ma taki ostry,że mnie dzisiaj w palucha uchlała 😁
jak będzie bardziej widoczny to Wam pokażę 🙂 wtedy pewnie i drugiego będzie bardziej wodać.

Ewcia, te majty sa na 2 latka, ale na pampersa się nadają 😁

Moja też po musteli ma takie mięciutkie włosięta i też zapinam jej spineczkę 🙂
Moja ma już dwa zębiska na dole i tak kąsa, że aż boli.
Zrobiłam ten sernik wczoraj, ale nie z Oreo tylko z Neo 🙂 czy jakoś tak 🙂 w Lidlu są takie ciasteczka a'la Oreo. Pyszny jest 🙂 myślałam, że będzie gorzki ale zajefajnie smaczny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Wiecie,że musze jej grzywkę do góry zapinać, bo po musteli ma takie miękkie włosiątka,ze wchodzi jej w oczy? 😁 hehehe
A ten kiełek lewy dolny ma taki ostry,że mnie dzisiaj w palucha uchlała 😁
jak będzie bardziej widoczny to Wam pokażę 🙂 wtedy pewnie i drugiego będzie bardziej wodać.

Ewcia, te majty sa na 2 latka, ale na pampersa się nadają 😁


nio moja zuzia miałą jeszcze takie fioletowe z dziewczynka dostała od cioci jak była malusia, i teraz igusi je zakąłdam tez 🙂 fajne na pampka, te falbanki sa 🙂

Igunia nie pospała, moze niecała godzinke, ale temp mierzyłam to 37,3 ma. moze ja tym kocykiem uszczesliwiłam bo juz nie była taka goraca, jak teraz spała w samym body. ja jestem w spoednkach za tyłek i bluzce bez ramiaczek i sie gotuje w domku a ja na noc przykryłam. okno było otwarte wiec tak mis ie wydawało zeby jej nie zaciagneło, bo ona zaraz przy drzwiach spi z główka. niby okno w kuchni i w salonie, ale do nas wpada akurat koło łózeczka. widocznie za ciepły ten kocyk, ni to jakis polarowy ni gruby ale widocznie za ciepły.a moze temp taki włąsnie jak na zabki. tylko dziasełka bez zmian, ani zaczerwienione ani nic, ale juz jest pogodniejsza i sie usmiecha, wiec chyba dobrze bedzie 🙂 narazie nci nie podaje pzreciwgoraczkowego bo zadna to goraczka, mnie za to wystraszyła ta rozpalona głowka, i nózki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
astraaa napisał(a):
Wiecie,że musze jej grzywkę do góry zapinać, bo po musteli ma takie miękkie włosiątka,ze wchodzi jej w oczy? 😁 hehehe
A ten kiełek lewy dolny ma taki ostry,że mnie dzisiaj w palucha uchlała 😁
jak będzie bardziej widoczny to Wam pokażę 🙂 wtedy pewnie i drugiego będzie bardziej wodać.

Ewcia, te majty sa na 2 latka, ale na pampersa się nadają 😁

Moja też po musteli ma takie mięciutkie włosięta i też zapinam jej spineczkę 🙂
Moja ma już dwa zębiska na dole i tak kąsa, że aż boli.
Zrobiłam ten sernik wczoraj, ale nie z Oreo tylko z Neo 🙂 czy jakoś tak 🙂 w Lidlu są takie ciasteczka a'la Oreo. Pyszny jest 🙂 myślałam, że będzie gorzki ale zajefajnie smaczny 🙂


Kasia Mania Ciebie tak kąsa tymi ząbkami?? moze tez ją bolą i tak se chce ulżyc, bo ja karmiłam zuzie 1,5 roku to ona miała cała szczeke ząbków i nie gryzła mnie nigdy. jak se wspominam to se wyobrazic nie moge jak ja 1,5 roczegod zieciaka do cycka brałam, pzreciez to taki chodzacy duzy człowiek, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Wikusia słodziak jak zawsze 🙂
Ewcia czekaj, taka temperatura u niemowlęcia to nie gorączka. A śluz u nas w kupie nie raz był. 😉
Fak mam tak cholerną czkawkę, że nic nie pomaga, już pół butli wody wypiłam i nic.


spróbuj łyzeczke cukru wziac, u nas to był tez sposób na czkawke.
nio nic nie daje małej narazie, nawet maruda teraz nie jest, pewne ja jej za dobzre chciałam zrobic i mam.
a ten sluz to ja juz nei wiem jak on wyglada, bo u nas rano było cos takiegod ziwnego, ale sie nie ciagneło, ani pzrezroczyste nie było. to nie wiem czy to ten sluz. z zuzia nigdy nie było sluzu.,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Lady z tymi pomocami to tak zwykle jest.
u mnie mama daleko, i niby jak cos tzreba to przyjezdzaja pomagaja, pilnuja ale na dłuzej tez nie ma szans, bo mama pewnie nie da rady z tym kregosłupem, a pozatym ojciec jej nie pusci na dłuzej. była po porodzie u mnie 2 tyg, a tak to dłuzej nie. tesciowa w sumie mówi ze sie źle czuje ale mzoe pomoze, narazie daleko wiec nie zaczepiam tematu. mój maz dopiero wykorzystał urlopz tamtego roku, w sumie jeszcez cos mu zostało jeszcze chyba, wiec ma z tamtego roku,z tego 26 dni i 2 tyg tacierzynskiego, wiec moze jkaos do konca roku dobrniemy a potem bedziemy myslec na wiosne, jak wykorzystamy tez czesc z nowego roku. i zobaczymy ajk bedzie z tesciowa. jak bedzie oki i sie w miare bedzie czułą to moze ja na rozum obalimy, choc troche, nie do trzech lat ale z pół roczku zeby polinowała czy cos, zeby takiego malucha nie oddawac nigdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Ewcia ale skoro mówiła wcześniej, że nie będzie problemu to przecież ja już sobie jakoś planuje wszystko i niech nie robi z gęby dupy za przeproszeniem. Choć tak prawdę mówiąc to pewno mniej bym się obawiała zostawić Werkę na cały dzień z nianią niż z nią.
Idzie burza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
No tak Ewcia ale skoro mówiła wcześniej, że nie będzie problemu to przecież ja już sobie jakoś planuje wszystko i niech nie robi z gęby dupy za przeproszeniem. Choć tak prawdę mówiąc to pewno mniej bym się obawiała zostawić Werkę na cały dzień z nianią niż z nią.
Idzie burza.

Lady o co chodzi? Nie wiem czy nie doczytałam czy co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...