Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
zakupy zajebiste
dla ALana body,pizamki i zabawka na mikolaja jeszcze dostal
2 paki pampersow-ahahaha

Niko 2 pary spodni i sweterek

matka nic 😠

na mikolaja w kosciele idziemy saniami 🤪 🤪
ale si ekurwa ciesze jak dziecko,ze sniegu tyle jest

mamy kolejny postep
ALan z pomoca Pani raczkowal
z placzem,ale sma łapki przekladam

moje dziecie jest uzaleznione od mamusi 🙃 🙃
byl sam z Pania to glowa o ziemie uderzal 😮
musialam byc z nim

Hahhahaha Izu skąd ja to znam. Mańka też uzależniona jest ode mnie 🙂 wczoraj byłam u rodzinki, chcieli ją na ręce brać i się z nią bawić, a ona od razu w ryk i raczkuj le w moją stronę, trochę mnie to dołuje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejo 😁

Ewcia Jasiek nie ma problemów z jęzorem po nubbudzie, nie płukałam mu ani nic. Aktualnie jest zdrów. Wyniki wymazów tez spoko wyszły więc wracamy do punktu wyjścia czyli zostaje tylko oko :P
Dziś był Mikołaj w żłobku, ciotka mówiła że Jasiek w ogóle się nie bał 😁 Spojrzał tylko, zajebał prezent i usiadł :P A dostali paczuszki z farbkami do malowania rękami, kolorowanką, skarpetkami ciepłymi, czekoladowym mikołajkiem i orzechami. Fajnie że nie jebli samymi słodyczami jak to zwykle bywa w takich placówkach 🙂
Na weekend mają być zdjęcia z tego wydarzenia i już się nie mogę doczekać!!! 🙂))
Alanek sweet 😁 Jeszcze w strój sie zmieścił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Astra co mezu na kolorek powiedzial?

Ło ho ho 😁 powiedział,że mi pasuje do oczu 😁 sama się zdziwiłam 🙂
inny mam kolor niz na zdjęciu wyszedł, bardziej taki orzechowy, bardzo mi się podoba, miałam już wiele rudości, ale ta jest super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula witamy 😘
Kończę robić dzisiejszy obiad. Uroki życia kobiety pracującej. Mężu będzie za 15 minut, Weryfikus śpi. Teściowa była. Prezenty były. Histerii nawet nie było. Juto idę po wyniki badań. Oby wszystko było ok.
Niania jest SUPER. Wyobraźcie sobie przemyciła Trąbie kaszkę rano taką gęstszą do podawania łyżeczką. Wprawdzie połowę porcji ale zawsze coś. Jak ja jej dawałam to przy trzeciej łyżeczce był odruch wymiotny. No ale nowy smak dostała. Nestle morelową. Chyba ta jej pasi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezus żeby ta moja kierda miała odruch wymiotny
nikt nic nie może zjeść, bo stoi przy stole i robi "om niom niom niom" i mlaska żeby jej dać 🙃 takim sposobem żarła dwa razy obiad, bo tatusiowi nie dala się najeść, więc wziął ją na kolana i ładował jej te pyry w sosie pomidorowym do lampy, a jej w to graj 🙃
I to jeszcze jak ponagla żeby jej dać... 🙃
popiła 150ml mleka i spi 🙃
nie miała już fałdek, a teraz ma wręcz rękawy 😁 to zgięcie przy nadgarstku to już rów mariański jest... 🙃
Bartek czeka na Kevina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też już mnóstwo śniegu, Niunia dostała sanki od M rodziców i jutro idziemy je testować jak tatuś wróci z pracy 🙂
Moja jest taki niejadek, że szok. A tak ślucznie jadła zanim ząbki zaczęły wyłazić. Dalej paluchy w dziobie i wszystko co popadnie, więc albo coś nowego idzie albo to wina tych dolnych dwójek które są przebite po połowie. Ja dostsłam na mikołaja ptasie mleczko z Milki, które sobie sama włożyłam do koszyka na zakupach z których niedawno wróciliśmy. Niunia siedziała grzecznie godzinę w koszyku i rozglądała się zaciekawiona wszystkim dookoła 🙂
A teraz stoi w łóżeczku i cieszy się do mnie zamiast spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Szybka fota przed wyjsciem do Kosciola


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/dscn9257j.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/713/dscn9257j.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


byli tescie z prezentami
Alan dostal tel.i zestaw zabawek do kapieli
takie same jak NIkos mial jak byl maly 🙂
Niko maszyny do traktorka i buziaczek byl szczesliwy
a i mamusia byla grzeczna i tez dostala prezent 😜

Niko wcina kolacje
katar ma i czuje sie slabo
wiec jutro przedszkole odpuszcze,bo jeszcze cos zlapie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i po Mikołaju. Goście byli, prezenty były, Ula bardziej się zajęła kartonikami niż ich zawartością, ale radość dziecko miało 😉

A ja chyba zaraz pójdę spać, bo jak rano o 6 wstałam, tak dopiero teraz usiadłam. Jeszcze tylko jutro i wolne, może wreszcie trochę odpocznę.

Weszłam ostatnio na wagę - 4kg mniej niż przed ciążą. Wybiegam wszystko przy maluchu. Nie ma czasu, żeby normalnie zjeść, dopiero jak pójdzie spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo, i ja jestem na chwilke, bo zaraz ide sie myc, pierdzielona tłusta głowa 😞 kupiłam szampon bez spłukiwania i wypróbuje w weekend, bo teraz nie ryzykuje, jak pójde do parcy jak bedzie cos nie teges.
ja o 14 wyleciałam z pracy. z niania pogadałam w wejsciu jeszcze, juz wychodziła, i zagadałysmy sie, fajnie 🙂
a moja tesciowa spotakała ta nianie meza siostry, naszej niani kolezanke, i mówiła ze Ala taka zachwycona, ze mówi ze fajna z nas rodzinka, ze dziecko fajne radosne, ze Pan Marek przystojny(nie wiem czy tak było, czy maz se zartował). i okazało się ze jej mąż pochodzi ze wsi obok, co moja tesciowa i mój maz, i moja tesciowa go zna. maz niani uciekł spod łopaty grabarza. zyje, a nie dawali mu lekarze zadnych szans, pzreszedł smierc kliniczna, był w 4 szpitalach. ale niewazne.
na szczepieniu było super, Iguska gaworzyła non stop, smiała sie i w ogole.
wazymy 9030g i mierzymy 70cm. a pielegniarz piotrek sie zapedził i wpisał do ksiazeczki 9300g, hehe i 75-90 centyl. az taka to ona nie jest. w ogole nic nie płakała, pisneła przy wstrzykiwaniu zawartosci strzykawki, anwet nie przy ukłuciu.
a Zuzia ma jakas grzybice czy drożdzyce, dostalismy syrop z fluconazolem (na szczescie truskawkowy) - chetnie piła. jakas osłone jeszcze która ma podreperowac, jakas nieznana nazwa, lekarka zamiast w wodzie kazała ten proszek na ten jezyk wsypywac zeby ja osłonił. i tez smakowało. na jutro mamy odebrac jakis płyn robiony do pędzlowania jezyka. i zobaczymy co z tego bedzie.
najgorsze jest to ze juz trzecia noc z rzedu płacze, spała chyba z 30min i znów ryk. juz trzecia godzina sie zaczyna. masakra jakas, co jej jest. juz sie zaczynam schizowac ze to nie mzoe byc od jezyka, ze moze jak wróciła do pzredszkola, ze to na tle psychicznym jest. juz sama nie wiem, banie mam 😞 buuuuuu
Ide sie myc, do juytra

PS> najgorsze ze zaczyna mnie drapac w gardle - o nie 😞

Nikos i Alanuś super chłopcy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaaale super fota 😁 Bracia jak sie paczy 😁
Ewcia tak sobie mysle i moze ten jezyczek piecze od syropkow? Bo one sa geste i slodkie, moze podraznily? No nie wiem. Cos mi swita ze np prawoslaz tak moze dzialac i nie pamietam czy tu ktoras z was to pisala czy gdzie indziej to wyczytalam :P
A na gardlo dla doroslych raz jeszcze polecam jodyne - kilka dni i po sprawie. Ja tym wyleczylam swoje bo tez mialam co chwile czerwone i bolace.
Niedlugo spadam, Jasiol dopiero niedawno usnal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry 🙂

Fiku, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 😘 😘 😘 😘
U nas biało, trzeba sanki wyciągnąć, ja mam takie do ciągania za sznurek hehehe największa radocha 😁
Izunia, fajowe chlopaki 🙂

Trzeba by iść z dziadami na śnieg
a mam tak bolesną ciotę, że wstałam o 4 rano i połknęłam dwie no-spy
wierzycie,ze nie pomogło? 😮
Zaraz się zabiję

A teraz Wam opowiem wrażenia dzisiejszej nocy
obudził mnie pisk psa, ale normalnie skowyt, koło pierwszej w nocy
podniosłam się i nasłuchuję czego ten debil wyje
ale tak sobie myślę,ze to jest zbyt bolesne wycie
nagle słysze gadanie
Złapałam wkurwa, szlafrok na siebie i budzę chłopa
wyszliśmy do ganku, pies wyje, kogoś widać na płocie, drugi pies szarpie za nogę i warczy
biegiem, na boso, w tym śniegu polecieliśmy, bo ostatnio u nas tyle gadali o złodziejach i w ogóle, się napaliliśmy ze złapiemy gnoja
😠
szczury dwa od sąsiadów szły w nocy z jakiejś meliny i jeden drugiemu telefon przerzucił przez naszą bramę dla jaj 🙃
pytam się czego pies wyje, a ten mówi,że chciał je sploszyć i wskoczyć szybko po telefon, więc wrzucił przez płot petardę - nie wybuchła, pies wziął w gębę i musiało go poparzyć 🙃 suka to myślałam,że go zażre, tak sie rzucała 😁 a ten jak zawisł na płocie, tak wisiał, urwała mu nogawkę i pogryzła nogę.
W związku z tym,ze pomysł mieli kretyński, był środek nocy, a szczury te mają 14 i 15 lat
postanowiliśmy skonfiskować telefon
mąż wróci z pracy to pójdzie na rozmowę do sąsiadów i odda 😉
słuchajcie, stopy to myślałam,że odmroziłam 😁
adrenalina 😁 człowiek zapomina,że jest na boso 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
hej,
sto lat Fikuś 🙂 i zaległe dla Gulcia i męza z okazji pierwszej rocznicy slubu 🙂

ja w pracy. noc nie nasza, znów zuzia płakała, budziła mała, a mnie te gardło nawala. ledwo zyje 😞
miłego dnia

Ewcia, wrzuć do szklanki letniej wody łyzkę stołową soli i wypłucz gardło 😉 dwa-trzy razy i po bólu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...