Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Na początku do tej przegródki na płyn do płukania. Ale już kiedyś pisałam, że mi się strasznie zajebała ta przegródka i jest taka zapchana i nic nie mogę z tym zrobić, bo nie da się do środka ręki włożyć by wyczyścić. Już moczyłam ten wkład od szufladki, wrzątkiem zalewałam. W ogóle ta pralka dogorywa mi ostatnio 😞 A co mówisz by płukanie robić osobno i wtedy wlewać płyn? Bo mogę ustawić osobno płukanie, a nie cały program.
Ej Pinda mi ciągle wyłazi do przedpokoju, bo wie, że nie wolno. Raczkując oczywiście. Już teraz nie mogę wyjść na chwilę z pokoju, bo za mną pójdzie 😉 Teraz napitala w podłogę do sąsiadki klockami. A co tam, u niej ciągle pies szczeka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam whirlpoola tego co się z góry wkłada pranie też tak mi sie zajebała ta kieszonka, masakra była, zalałam wrzątkiem i zostawiłam na noc, a to nic nie dało więc rano waliłam tym o brodzik i większość się wykruszyla ze środka 😉 walczyłam z tym do południa wtedy, ale się udało. I np moja pralka dwa razy płucze, jak ustawię na super płukanie, to wtedy 4 razy. Zawsze stopuję ją w połowie płukania i wtedy wlewam płyn.
A jak przegapię, to potem osobno ustawiam płukanie + wirowanie i wtedy wlewam.
Pojebane są te pralki.
Czego ja tam nie wkładałam, w ta kieszonkę 🤢 druciki, nawet szczotkę taką do czyszczenia butelki 🙃 i nic. A teraz myję na bieżąco, co kilka prań hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejko 🙂
Ja używam na zmiane Lenora/SIlana/E ale Silana już nie będę bo jest dziadowy.
Ręczniki też są twarde.
Przy starej pralce robiłam tak jak Carmen pisze ale szczerze nie widziałam różnicy :P Coś mi się wydaje że to też kwestia materiału i jego "zużycia". Aaaa nie wiem :P

Najlepszego Jaszminko! Obyś zdrowo rosła i dobrze się chowała 🙂 😜

Niedobrze mi dziś i mam srake, nie mogę nawet myśleć o jedzeniu. Super sylwek 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mnie się to robi wszędzie, a to dlatego,że dla proszku i płynu do prania jest ta sama kieszonka. A ja czarne ciuchy piorę osobno, w perwollu. i są efekty, jak się raz tam leje płyn, a raz sypie proszek 🙃
U mnie super doprane, pachnące i mięciutkie ręczniki są jak ustawiam program na bawełniane, na 60st i wlewam płyn do ostatniego płukania. A nie wszystkie są nówki nieśmigane.
Ale naprawdę ile się nawściekałam i nakombinowałam z tą pralką to wiem tylko ja 😠
i ona się zemściła, bo pierścionek zaręczynowy mi wpadł pod bęben. i ja mówię do męża zastopuję ją i jakoś wyjmiemy, no ratuj. A on mówi - wtedy ci kolczyki takie duże wpadły i wyszły filtrem, a pierscionek taki maly to tym bardziej... Boże.. No wyjęłam tym filtrem póżniej...ale nie ma brylantu 🙃 i jest skręcony na bezczela. I lezy bo nigdy nie ma kiedy go podrzucić ciotce- jubilerce 😁 pewnie jeśli bym tam wstawiala oczko to już cyrkonię, bo kasy by mi było szkoda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
Fikumiku dziekuje 🙂
Maly juz jest zdrowy i od rana rozrabia... Ogolnie mam dzis zryty humor Adam dalej lezy wyjdzie dopiero po nowym roku wiec dzis jak maly zasnie to i ja sie klade nie chce mi sie samej siedziec do polnocy wiec tak oto beda wygladac moje urodziny i sylwester w tym roku buu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dla dziecka pokupowałam takie mięciutkie ręczniczki i stare nie są, a też są już twarde :/
W ogóle przypomniało mi się teraz jak składałam pranie o tej pralce i napisałam do kilku sprzedających hurtowni na allegro, które mają tę samą pralkę czy można osobno dokupić ten zasobnik na proszek. Może ktoś coś mi podpowie. Ostatnie sprawy w starym roku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas tez z recznikami jest problem
duzo zalezy od kakosci materialu

ja uzywam Lenor niebieski dla nas
Alan ma Kusche...cos tam niemiecki
i ma fajnie mieciutkie pranie

rosol na jutro sie gotuje

a jednak bedzie impreza 😜
kuzynki meza chca do nas przyjsc
wujek chce je do nas wywali,bo robia sobie impre w chalupie
i chca miec chyba swiety spokoj
mi to na reke
Niko jest szczesliwy i juz mysli co jak ma byc 🙂


Fiku biedaku Ty....jelitówka Cie dorwałą?

Odstawiam Alana od piersi
na noc kaszke i cyc i na sniadanko cyc i w dzien jeszcze raz
butla jest beee wiec i w dzien tylko raz dostanie na poprawe humoru 🤪
tylko teraz musze go nauczyc pic cos
zamowilam kolejny kubek 🙃
mam nadzieje,ze bedzie z niego pic 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też lubię niebieskiego lenora
ale ostatnio uzywam też niemieckich bo tata mi przywiózł i mam jeszcze E

Po prostu trzeba by było ręczniki płukać ręcznie, a najlepiej to zamoczyć w gorącej wodzie z płynem do płukania i potem nie wirować, tylko tak wywiesić. Latem to zdaje egzamin, ale zimą lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A, słuchajcie, moja suknia slubna miała rozmiar 34, a byłam w 5 miesiącu ciąży. 46 kilo ważyłam Wisi u mamy w szafie, wątpię czy trafi się gdzieś taka chuda panna młoda

Normalna waga mojej szwagierki - szukała używanej sukni ślubnej, to nigdzie nie umiała znaleźć 😁

A nio i zawsze sie tak ukrywasz, ale piękna z Ciebie dziewczyna. sweet

Jakoś tak nie mam w zwyczaju chwalić się swoją facjatą w sieci 😉

Moje dziecko postanowiło wstać dziś o 6 rano, bedę mega wyspana na Sylwestrze 😉
Z mężem zaraz robimy losowanie, kto wstaje w nocy do małej 🙃
Idę pazury malować i kieckę szykować, póki młoda śpi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ile wzrostu ma szwagierka? Bo przy moim 168 normalnie,a przy wyższych butach, 46 kilo to naprawdę śmierć na chorągwi, 5 miesiąc ciąży - wyglądałam jak nadmuchany pająk 😁
Ja znalazłam kieckę bez problemu. Jakbym nie miała brzucha, byłoby pewnie trudniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie w pralce to całe badziewie sięwyjmuje, a potem jeszcze troche rozkłda na części pierwsze i idzie to w miare domyć
a ręczniki mam takie se, nie narzekam
ja lubie lenora czarnego 🙂 albo złotego
chata wysprzatana tylko odkurzyc musze

oj astra ból zgubic brylanta
ja sie spinam cały czas bo sobie tak zaprojektowałam pierscionek ze jest prawie w powietrzu
a moja mama jak w portugalii była to zgubiła w oceanie kolczyka, załamana była bo tam to był niezły brylanciur, śmiali się potem że tak jakby komuś zapłacili za wakacje ale z nimi nie pojechał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cudne 🙂 Niestety wyobrażałam sobie Dany troszkę inaczej i jak zobaczyłam fotki na filmwebie to już tylko widzę ją tak jak w filmie. (Ale tylko ją podejrzałam, innych nie). Tak więc Cersei to dla mnie Charlize Theron, Jaime to w mojej wyobraźni taki aktor z Seksu w Wielkim Mieście co grał młodego faceta Samanthy, Sansa to Olsenka w wersji z kasztanowymi włosami (one czasem takie miały, szczególnie Mary Kate 😉), a resztę już sobie wyobraziłam sama bez podobieństw do aktorów. Widzę szczegółowo Tyriona i Tywina też. No i jestem pewna, że jak zobaczę ich wszystkich w serialu to będę zawiedziona 🙃 Dlatego póki co nie oglądam. Może uda mi się dotrwać aż pisarz napisze wszystkie części i wtedy dopiero obejrzeć. Niestety wątpię czy tyle wytrzymam. A Łukasz widzi mnie w roli Melisandre, którą lada moment poznasz, bo chyba w drugim tomie już jest 🙃
A ty sobie nie spoileruj zdjęciami, bo naprawdę mogą wiele zdradzić! Już się ostatnio w język ugryzłam by Ci jednej rzeczy nie zdradzić jak pisałaś o Nedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
szukałam Tyriona, bo mnie się zawsze karły kojarzą z tym takim małym, co w Kiepskich się pojawia 🙃 powiem Ci,ze z fot, które przejrzałam to właściwie dużo się od moich wyobrażeń nie różnią 🙂

Drugi tom zacznę dziś 🙂
serialu nie obejrzę, póki nie skończe całości. Tzn taki mam zamiar haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Serial ma dopiero 2 sezony, więc skończysz 2 tom i będziesz na bieżąco. Oczywiście serial nie wyprzedzi pisarza, a ja bym chciała dotrwać i nie oglądać nawet początku póki do końca samego nie przeczytam. Ale to się chyba nie uda. Zależy ile Martinowi zejdzie na pisaniu. Ale sądzę, że ze 2 lata i to kicha, bo nie wytrzymam jak skończę czytać to co już jest wydane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurde, no miałaś rację, jak to cholernie wciąga. Na poczatku nie mogłam się skupić, ciągle gubiłam wątek, mówię masakra, co za syf. A teraz jak usiądę do książki to nie mogę się oderwać i walczymy z chłopem o nią 😜 poddał się i ma na telefonie 😁
włosy mi wyschły
dzidzia się bawi
Bartek został zwerbowany przez babkę i czeka z nimi na księdza 🙃
idę grzać niuni obiadek i pomyślę, co dobrego zrobić na wieczór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie każdemu się podoba. Moja kumpela z pracy po pierwszym tomie się nie wciągnęła, ale jeszcze walczy z drugim. Za to ona kocha Władcę Pierścieni, a ja nie dzierżę. Można pierdzielnąć przy tych opisach przyrody, albo jak śpiewają 🙃 Nie przetrwałam, dla mnie nuda. Choć Hobbit mi się podobał książka oczywiście. Ale jest krótka i taka bardziej dla dzieci 😉 Filmu nie zamierzam oglądać, bo już wiem, że będzie naciąganą kichą. Nie da się tak krótkiej książki zekranizować by nie była nudna.
Małe śpi, a ja się zbieram by tą pizzę zacząć robić. I mi tyłek do fotela przyrósł 😉 Znowu nakupowałam dla Nuny trochę rzeczy. I mi już wysłali ten zasobnik, bo dostałam maila. Nieźle szybko działają w Sylwestra 😉 No to w środę zrobię po pracy piękne pranie 😉 Chyba wszystkie ręczniki wyciągnę i upiorę jeszcze raz, bo już mnie wkurza robienie peelingu ciała ręcznikiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa no niedobrze mi 😞 I łeb do tego cmic zaczyna ;/

Leliva innym nie musisz ale nam mozesz pokazac hehe 😜 Nawet ja tu swoj ryj pokazalam a dopiero dzikus jestem 🙂

Obecnie mam Lenora tropic i autentycznie mi sie mega podoba. Czarny tez jest fajny, tez go uzywalam ale sie znudzil 🙂

Jasiek mnie masakruje, uzaleznił się od cycka na maksaaaaaa. Jak jestem w domu z nim to co chwile podłazi i jęczy, jak spac to tylko przy cycu, w nocy smokiem go nie oszukam. A w złobku i jak jest z Karolem to ponoć normalnie.. Eh :P

Mam wnerwa na maksa od chwili, napracowałam się nad jedną fotą i nie zapisałam jej w dużej rozdzielczości tylko do sieci, szlak no :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...