Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
fiku polecam rzep z castoramy
my mamy w salonie szafki bez uchwytów, Michał poprzyklejał od wewnętrznej strony rzepy, ale nie jakieś specjalne dla dzieci tylko jakieś "techniczne" kurwa tak trzymaja ze szescilatka nie otworzy 🙂
a do szafek cześciej uzywanych ja polecam klipsy
ale w sumie my mamy tylko w szafce w łazience gdzie chemia, i w salonach gdzie szkło i wódka
poza tym u nas Majka nie grzebała wiec moze i pola tez nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
O o o taki rzep by się nadał, dobry pomysł bo my tez nie mamy uchwytów ale Jasiek już rozpracował jak je otwierać. Niestety jest z tych grzebiących ;] A na co to przyklejaliście, na tasme dwustronną? Nie chciałabym tez mebli zrypać wiadomo :P
Do tego wkładki do kontaktów i bedzie czad.;
Za dwa miechy+ nasze dzieci skończą rok, ja pierdolę:blink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bylam z banda w Kosciele
maz umiera..............
musialam tabl.od tesciowej przyniesc,bo nawet dzwonil za nimi 😜
Alan lezy w lozeczku i sie bawi
mial spac

ja kupilam w lidl-u takie klipsy na szafki
u nas NIko tez byl grzeczny w tych rzeczach
a Alan to istny szogun wiec wszedzie bedzie sie pchac

piekna pogoda
chce isc z rodzina na spacer,ale zamiast meza zabiore psy 😜

u Was tez tak wieje 😮
wozek mi sciagalo jak spacerowalismy szybkim korkiem (10.45 w Kosciele,a my wychodzilismy 10.40:blink 🙂do Kosciola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Hej 🙂
U nas jakos poszlo. Teraz Karol zdycha na leb, Dzon usypia na cycu a ja szukam zabezpieczen na szuflady, szafki tp. Macie jakies typy? Zastanawiam sie nad czyms takim http://allegro.pl/zabezpieczenie-szuflad-szafek-rzep-6-kol-manufa-i2872141867.html ale sama nie wiem 🤨


fiku a to sie bedzie trzymac??
ja to w sumie nie mam szafek otwieranych, szuflady ciezko chodza, wiec bez obaw, a kanty mam poobklejane izolacja do rur, taka szara, super jest.

nio a z szafkami i jakims otwieraniem to zuzia nie miała parcia, nie ciagała, ale iga tez jest szogun, jzu teraz widze ze moze byc problem. ale poki co nie zaglada wszedzie, tzn do szuflad, bo nie ma tyle siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Taki mam język.Zamazane,ale Alan jest szybszy niż aparat 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/233/dscn9396u.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/28/dscn9396u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Z Alankiem....drugi dzień świąt
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/dscn9381.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2486/dscn9381.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


chcialam jeszcze dodac z NIkosiem,ale ku....ciagle mi sie wgrywa do gory nogami 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super foty.
a to nie zamazane, zdjecie , zebys zobaczyła jak mój aparat idze robi foty. wszytskie sa zamazane prawie. kurde musze grac, miałam i ige pokazac i choinke. a tu dupa... juz mysle o jutrzejszej pracy i szykowaniu zuzi do pzredszkola. worek z posciela tzreba tachac rano.
jak te wolne dni szybko mijaja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa Alan! Jaki On już dorosły 🙂 I z każdym dniem przystojniejszy 🙂

No jednak nie kupie tych rzepów z linku tylko tak jak Sztunia doradziła 🙂
Mamy zajebiaszczą zabawe z Dżonem. Ja kucam przy kompie, Jasiek chwyta sie moich pleców i czeka az go wystrasze a potem tak rozkosznie ucieka potykając się o swoje raciczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdrówka i ulgi w ząbkowaniu dla WiKudełka 😉
Myśmy fotek nie robili zalegając przed tv. Chciałam najpierw Nunę wystroić w jej spódnicę tiulową i porobić jej sylwestrowe zdjęcia w dzień, ale w końcu zapomniałam 🙃
Po tych 12 dniach wolnego znów mam problemy z nogą 😞 Muszę w końcu iść do ortopedy, bo to coś nie halo jest. Drętwieje mi co jakiś czas cała.
Cieszę się na jutrzejsze pójście do pracy 😁 Znów będę wyglądać jak człowiek 😉
Gulek sesja już się zaczęła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeju Lady podziel się tym entuzjazmem bo ja bym chętnie została w domu :P Tak mi się nie chce tam iść że szok a jeszcze zamknięcie roku aaaaaaaaa 😜
Najcudowniejszego dla Wiki :*

Głupi dzień, K mnie wnerwia bo ma kaczora jebaka jeden 😠
Niecierpie takich poimprezowych spokojnych, cichych i mdłych dni :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie też będzie dużo roboty, bo inwentaryzacja. Ale mam ochotę z Agą pogadać, z Kaśką jutro kupujemy bransoletki, mam ochotę włożyć moją nową tunikę i do tego wziąć moją nową torbę 🙃 Próżne, przyziemne zachcianki takie po prostu moje. W domu to mnie zawsze leń ogarnia i chodzę w piżamie do 12. A gdy chodzę do pracy to i w domu więcej zrobię 🙃 Jutro będę z pralką wojować jak mi to to na proszek dojdzie 😉
Też nie lubię takich dni po imprezach. Dziś akurat u mnie dzień jak każdy wolny, bo ani długo nie siedzieliśmy, ani dużo nie wypiliśmy. Dużo tylko zjedliśmy 🙃
Ciekawe jak Werka jutro na nianię zareaguje po takiej przerwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fiku bierz fure i dawaj do Ligoty
siedze sama z Alankiem,bo maz pojechal do Kosciola w Ozimku
Niko z nim ,bo jechaly kuzynki
i bedzie to jego druga msza dzisiaj 🙃 🙃
''kochanie zrob mi meliske''
''a co ja Ci ku...lałam do buzi'' 🙃 🙃
''tatusiu co Ci jest''?-Niko
''wiesz,........za duzo piwka wypilam'' 😁
a wszystkiemu jest winny nasz sasiad
zaciagnal D o 24 na kielicha i pili ze szklanki wishky i mowi,ze to mu dalo popali
maz wrocil do zywych
i mamy zlew z niego 😜
ale lepiej nic nie pisze 😁

jest w planie kolacja w restauracji
wszystko zalezy od tego czy Alan bedzie dlugo spac-musi sie wyspac
i o ktorej oni wroca z Ozimka

tylko co ja bede jesc 😠
skusilam sie ostatnio na wiecej niz moge i juz sa efekty 😠
takie pyszke paluszki z mozarella upieklam wczoraj
fakt gotowiec,ale nieb w gebie
maz przywiozl ciasteczka kruche z dodatkiem czekolady milki..........mmmm
i mam za swoje
ale chlera,zeby tego tone wpierdolila
coz koniec swiat koniec jedzenia

a chcialam sie pochawlic,ze Alanek juz jest 3 dzien bez lekow na kupke
i ladnie robi sam
to chyba zasluga tej kaszki

wlacze sobie Wii i popykam 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiki spoznione sto lat 🙂

mi sie jak cholera nie chce do pracy, mimo ze wczoraj byłam wiec jakiejs mega pzrewrwy nie miałam, ale wiem ze robota mnie czeka, a czuje sie lipnie wiec łatwo nie bedzie. ale powypycham w tym tygodniu i mzoe bedzie spokojniej, chyba ze cos nowego przyjdzie. ale mam nadzieje ze tak jak czasami sie opamietaja z poczatku roku, czesto było tak ze prawie do marca w niosków nie było, zima w koncu wiec kiepsko buduja.
ide julke nadrabiac, leze pod kołderka. ibuprom pzrestał dziłac i znów do dupy sie czuje 😞 ale musze cierpiec dla małej 🙂

carmen jaki prezencior 🙂 szok
tak mi sie kojarzyłoz e bartek z 6 czy 8 stycznia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hallo.
U mnie wczoraj było pogotowie :/ jak karmiłam małą to nagle zakłuło mnie pod żebrami z prawej strony, myślałam że to już koniec.Nie mogłam oddychać 😞 Ciśnienie 200/200 puls 140. Masakra, co chwilę odlatywałam. Masakra. Dostałam jakiś lek rozluźniający w pośladek hydro coś tam. Mała poszła spać wczoraj o 23.30 🙂 a ja po tym leku jak dziecko spałam 🙂
Lekarz stwierdził, że to na tle nerwowym 🙂
A tak poza tym moje dziecko nareszcie nauczyła się robić "papa" i przy tym krzyczy "papapapapa" 🙂 Michała tata nauczył ją robić "hi hitler" i podnosić jedną rękę do góry tak jak hitler 🙂
Ogółem pokłuciłam się z M w sylwestra, jak przyjechało pogotowie to Michała nie było bo pojechał odwieźć siostrę, w szoku był, zrobili mi ekg, popatrzyli sobie na cycki 🙂 i byłam taka rozdrażniona, że jak usypiałam małą to kazalam mu wyjść, powiedział, że ma dosyć tego , że ja cały czas narzekam i miauczę, ale mała czasami daje tak popalić, że muszę sobie pogadać i ponarzekać, z tą pracą też niewiadomo co będzie bo jakieś zmiany zaszły, pani wójt sobie wymyśliła, że da ogłoszenie na stronę Szczecina, i zgłosiły się jeszcze w sumie 3 kobiety i będą nas wzywać żeby każda przeprowadziła lekcję i ta która zrobi to najlepiej to dostanie tą pracę, ale ta babeczka co załatwiała tą pracę to powiedziała, że casting będzie ale i tak mnie wybiorą, zobaczymy... 😉
Ale mała i tak do żłoba będzie chodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...