Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mulant napisał(a):
moja siostra jest w ciąży i jej 3letnia córka mói do mojej mamy że mama jej urodzi siostrzyczkę że będzie ją kochać i się opiekować a moja mam mówi jej że co zrobi jak to będzie braciszek a ona jej dowaliła że jak nie siostra to ten dziecior będzie spał z Filipem (starszy brat 7lat) a ona z mamusią 🙂
i moja sostra ma cykora bo to jest nizła agentka ona nie potrafiła powiedzieć dzień dobry a mówiła już kurwa 🙂


hehe, niezła 🙂 nio ciekawe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/dsc0010fd.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9742/dsc0010fd.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

taka


następna laska, tylko te foty swoje pokazują, chyba zeby mi na nerwach grac, hehe

swietna kiecka, fajnie w niej wygladasz 🙂 kupuj 🙂 i takie kolorki, ja zawsze wolałam stonowane a ostatnio tez patrze na takie wyraczaste pomarancze 🙂 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, Sztunia, a ta sukienka nie ma dopinanych ramiączek? Bo ja ogladałam podobne sukienki w newyorkerze, tylko żółto-zielone odcienie były i miały w torebeczkach przypięte cieniutkie ramiączka. Ale nie pamiętam, czy miały silikon. W każdym razie jesli ta Twoja sukienka go miała, to kupuj, bo nie zjedzie. Ja mam małe cyce, a ten silikon zajebista sprawa, mam kilka topów z nim i nie zjeżdżają 😉 zajebista sztuka z Ciebie i jaka opalona.

Dzień dobry tak w ogole. Torba na wypad spakowana wczoraj wieczorem, a tu pogoda się zdupiła i coś czuję że chuj wielki z tego nam wyjdzie 😠 a Bartek się napalił.
Póki co pojechal z tatą do kościoła, bo jest jakaś msza za dziadków czy coś.
I pada 🙃 🙃 🙃 😠

Robal leży na łóżku i wali kupsko... dobry początek dnia 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
izu jaksię jest mocnonajebanym to sie idzie
a poza tym jakto mocno w wypadku ucierpiał
nigthmare oswiec nas

niewiem jak kto ucierpial ae on mial za to godziny do odpracowania i nie odpracowal i dlatego go zamkneli na dwa lata ale teraz chyba znow cos wywinol skorogo przewiezli gdzie indziej.mi to tylko szkoda malego bo trzeba go meczyc tymi dojazdami do gdanska a to jednak troche km jest no i dosyc ze nie mam pieniedzy to jeszcze na dojazd tam musze miec 150 zl w jedna i druga strone a tak to bym malemu cos za to kupila 😞a tak wydalam niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Sztunia ☺️ Nie dziwie się Michałowi, sama bym Cię brała na Jego miejscu 😜

Night, to co Ty w nim widzisz? Przepraszam, ale to chyba jakiś łobuz jest. Może łatwo gadać ale trzymałabym z daleka syna od Niego bo jak widać resocjalizacja w Jego przypadku nie działa.

Dziś szczepienie. Będziemy dzielni i twardzi :P 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
strzałka
Polka zasrała mi całełózko, akupy w pieluszce nie było 🙂

ja dzisiaj lece dofryzjera
iMajke znowu oddaje domojej mamy na cały dzień
i jużdzisiaj rano widze poprawe w jej zachowniu
to przedszkole musze załatwić zebysmy ze soba nie sfiksowały
spotkałam kolzanke co jej synk tam chodził,zadowolona i na prawie cały dzień 700zł wychodziło,aja już nie wiem czy jąnie dać na kilka godzin bo taniej bedzie 🙂

nightmare prosze cięzostaw tego człowieka,jedynie wyciagnij od niego kase
skoro jest na tyległui żemiał coś odpracować a nie zrobił tego i poszedł siedziec to widocznie w zyciu mu na niczymnie zalezy,i nie chciałabymwyrokować ale onjeszcze pojdze siedziec za niepłacenie alimentów
ta spacjamnie wykonczy 😠

notoskorowamsiepodoba to kupuje
nie nie było ramiacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):

Kochane co myślicie o opalaniu się w solarium?


Jeśli chcesz szybko się zestarzeć to się opalaj w solarium. Jak dla mnie solarium jest potrzebne by pójść ze 2-3 razy przed jakąś większą imprezą zimą ewentualnie (choć teraz biała skóra jest bardziej modna, ale powiedzmy, że nie każdy dobrze wygląda i czasem trzeba się trochę "podkolorować"). A takie ciągłe opalanie w solarium, czy to zima czy to lato jak dla mnie tandeta - ale co kto lubi 😜

Nightmare serio Twoja historia to jak z jakiegoś dramatu. Daj se spokój, ale o kasę od gościa walcz.

Dzień doberek. Dziś czeka nas nuda w domu. Łukasz nie może się pożegnać z Nunką i się zaraz do pracy spóźni 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady ale przecież ja nie chodzę i zamiaru chodzić nie mam cały czas. Poprostu chciałabym troszkę zbrązowić ciało bo ostatnio nad morzem udało mi się 10 minut poleżeć na plaży bo mała się darła cały czas i musieliśmy uciekać 😞 a nie mam możliwości iść na działkę tak jak Ty niestety bo nikogo w Szczecinie nie mam bo ja pochodzę ze Stargardu, a na balkonie nie ma wiatru i można się udusić, a ja uwielbiam słońce ale w tym roku nie jest mi dane się nim nacieszyć. Mogłabym jechać nad jezioro, ale nie będę sama targać wózka i fotelika. W przyszłym roku nadrobię, choć tak troszeczkę 🙂
A tymczasem jemy śniadanko, ja bułkę a młoda cyca i lecimy na spacerek 🙂
A Lady nie dopisałam albo i źle ułożyłam pytanie bo chodziło mi o to czy karmiąca może chodzić na solarium? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra napisał(a):
Hejo, Sztunia, a ta sukienka nie ma dopinanych ramiączek? Bo ja ogladałam podobne sukienki w newyorkerze, tylko żółto-zielone odcienie były i miały w torebeczkach przypięte cieniutkie ramiączka. Ale nie pamiętam, czy miały silikon. W każdym razie jesli ta Twoja sukienka go miała, to kupuj, bo nie zjedzie. Ja mam małe cyce, a ten silikon zajebista sprawa, mam kilka topów z nim i nie zjeżdżają 😉 zajebista sztuka z Ciebie i jaka opalona.

Dzień dobry tak w ogole. Torba na wypad spakowana wczoraj wieczorem, a tu pogoda się zdupiła i coś czuję że chuj wielki z tego nam wyjdzie 😠 a Bartek się napalił.
Póki co pojechal z tatą do kościoła, bo jest jakaś msza za dziadków czy coś.
I pada 🙃 🙃 🙃 😠

Robal leży na łóżku i wali kupsko... dobry początek dnia 😎


Kurde u nas ładne słońce ale chmury widać. Ale ty Astra jesteś dla mnie lepsza jak prognoza pogody. Jeśli u Ciebie pada to wiem, że za parę godzin do mnie doleci 🙃

Kasia co do karmiących w solarium to był kiedyś ten temat. Raczej powinno się odpuścić. A na pewno nie chodzić dużo. Ja się nie opalam na działce, bawimy się z Nunkiem w cieniu, albo leżę w cieniu z książką, ale to wiadomo, że zawsze coś słońce złapie od samego przemieszczania się i już się sporo opaliłam. Mi wystarczy, bo przy rudych włosach jak się za bardzo opalę to będę wyglądać jak Jola z 13 posterunku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kiedys mialam taki system, ze kwiecien - maj chodzilam kilka razy na solarium na opalanie doglebne czyli pobudzanie melaninki 🙂 Potem tylko slonce i bylo ekstra. Teraz ni ma czasu na to, ale na pewno jeszcze skocze kiedys 🙂
A czy karmiąca moze? Kiedys czytalam ze nie ma przeciwwskazan, nawet w ciąży. Tylko cycunie a sutki w szczególnosci najlepiej osłonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia mozesz ja przy majce pare razy bylam tylko cycki przykrywalam

ja wiem ze to niie zdrowe, ale ja uwielbiam byc opalona
owszem w zime buc czekolada tolipa
ale jakmam dola to id na solar sie wygrzac 🙂
ja najbardziej lubie opalone stopy i dlonie

kasia jak nie masz sie jakopalac to polecam pianke lirene jest zarabista
ja sobie nia nogi robie bo reszty sie boje

majke zabral moj tata
polka na cycu usypia no to ide siejarac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia mozesz ja przy majce pare razy bylam tylko cycki przykrywalam

ja wiem ze to niie zdrowe, ale ja uwielbiam byc opalona
owszem w zime buc czekolada tolipa
ale jakmam dola to id na solar sie wygrzac 🙂
ja najbardziej lubie opalone stopy i dlonie

kasia jak nie masz sie jakopalac to polecam pianke lirene jest zarabista
ja sobie nia nogi robie bo reszty sie boje

majke zabral moj tata
polka na cycu usypia no to ide siejarac 🙂


Tez mam ta pianke i poleeecaaaam nawet na reszte ciała 🙂
Jest super, najlepsza z tych wszystkich balsamów koloryzujących 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałam, że nie może tak samo jak nie powinno się chodzić do solarium stosując hormony, bo można mieć blizny i odbarwienia na starość 😮 Przy karmieniu z hormonami u kobiety chyba jest podobnie jak przy antykoncepcji??
Ja bym nie wysiedziała w solarium w ten upał 🙃
Też chodziłam kiedyś, jako małolata przed latem i przed wyjazdami za granicę idę parę razy, żeby potem się nie poparzyć. Ale teraz już się cykam tego, tym bardziej, że mam mnóstwo pieprzyków :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
http://parenting.pl/portal/karmienie-piersia-a-solarium

U nas słonko, ale chmury tez pewnie przyjda po Szczecinie i Łodzi 😉

Dzięki za artykuł Fiku 🙂 może dzisiaj sobie pójdę 🙂 w weekend chciałam jechać z rodzicami nad morze bo Michał jedzie do Dresden na nurkowanie ale ma być brzydka pogoda więc chyba nici z wyjazdu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
A ja słyszałam, że nie może tak samo jak nie powinno się chodzić do solarium stosując hormony, bo można mieć blizny na starość 😮 Przy karmieniu z hormonami u kobiety chyba jest podobnie jak przy antykoncepcji??
Ja bym nie wysiedziała w solarium w ten upał 🙃
Też chodziłam kiedyś, jako małolata przed latem i przed wyjazdami za granicę idę parę razy, żeby potem się nie poparzyć. Ale teraz już się cykam tego, tym bardziej, że mam mnóstwo pieprzyków :/


Hmmm nie wiem, ale na pewno nie jest identycznie i inaczej u kazdej kobiety, chodzi chyba o poziom tych hormonów. Jak zaszlam w ciaze i gadalam z lekarzem to powiedzial ze opalanie ogolnie niewskazane bo moga sie pojawiac zmiany na skorze/plamy ktore nie zejda. Ale nie zawsze i raczej przy intensywnym opalaniu 🙂 Ja slonca nie unikalam ale tez dlugo plackiem nie lezalam i nic sie nie dzialo 🙂 Ale ryzyko zawsze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba coś takiego:
http://szafa.pl/c9451524-snow-white.html
Królewna Śnieżka 😉 Ale takiej skóry nigdy nie będę miała, bo nie mam tak białej karnacji. Jej trochę lepiej było w blondzie:
http://szafa.pl/c8328395-klasyczna-mala-czarnaw.html
Tu MEGA:
http://szafa.pl/c2986691-diy-okulary.html
Taka skóra musi być nieskazitelna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ona nie jest zbyt szczupła a wygląda super. Taka trochę jak z dawnych czasów kiedy to figury inne były doceniane 😉
A z bielą skóry wymiata jeszcze ta, ale to już modelka jest:
http://szafa.pl/c7462758-konkurs-greta-vintage-store.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...