Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hejko 🙂

Kurde przegapiłam wczoraj Alana, dorodny chłopak z Niego 🙂

Mój dziecior tez dzis spał do 5 rano ale ja sie pytam dlaczego On tak w dzien nie spiiiii a jedynie drzemki 15 minutowe na mamie zeby czasem sie nie odwazyła np posprzatac 😠

Wymiękam z maminsynkiem 🙃 Jeszcze troche 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Już się na szczęście nauczył, tylko on jest za szybki i tak zapierdziela na tym rowerze,że ja to oczy zamykam 😁 U nas póki co bez szyć i złamań, ale podejrzewam,ze przy takim intensywnym trybie życia, jaki moje dziecko prowadzi - wszystko pewnie przed nami 😁

Widzę,ze Zuzka tak samo jak moja mała z tym spaniem 😁 identycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Już się na szczęście nauczył, tylko on jest za szybki i tak zapierdziela na tym rowerze,że ja to oczy zamykam 😁 U nas póki co bez szyć i złamań, ale podejrzewam,ze przy takim intensywnym trybie życia, jaki moje dziecko prowadzi - wszystko pewnie przed nami 😁

Widzę,ze Zuzka tak samo jak moja mała z tym spaniem 😁 identycznie 🙂


Asterka, mój Fifek tez tak zapierdzielał na wszystkim.Jak miał półtora roku to dostał takie jeździdełko co dziecko się odpycha nogami. Jak na to wsiadał to całe osiedle miało z niego ubaw. Moja mama to nie wyrabiał zeby za nim nadążyć, ja zresztą też 🤪
Na przeciwko mieszka taki Michał, 3 miechy różnicy między nimi. To jak patrzę na niego a na Fifka, to normalnie mój Filip przy nim to wygląda jakby miał ADHD 🤪 A z tamtym rodzice to jak z jajkiem normalnie. Kurde, dziecko musi się trochę poobijać, ja tez wiecznie posiniaczona chodziłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miał półtora roku to dostał takie jeździdełko co dziecko się odpycha nogami. Jak na to wsiadał to całe osiedle miało z niego ubaw. Moja mama to nie wyrabiał zeby za nim nadążyć, ja zresztą też

O właśnie, i tu przestroga do mam: NIE KUPUJCIE TEGO DZIECIOM.
Mój mały od jeździka właśnie ma koślawe stopy, bo tak go ujeżdżał namiętnie, całymi dniami po podwórku. Jak go chowałam to ryk urządzał, bo szukał całe dnie i zawsze ktoś to gówno znalazł i mu wyciągnął 😠 a on miał 3 latka i nadal jeździł, i jeździł, mnie wtedy ten hałas dobijał i dlatego chowałam, jakbym zauważyła,ze coś nie tak ze stopami to od razu bym ognisko rozpaliła. Dopiero na bilansie 4-latka wysżło,ze stopy ma płasko-koślawe i kolana do srodka 😠 i najprawdopodobniej od jeździka. Teraz ma za swoje - buty ortopedyczne z usztywnioną piętą i ćwiczenia na stopy codziennie, a co się nastęka przy tym to nie wnikam - nie chce mu się ćwiczyć, a tu trzeba systematyczności.
Tak że zabawka fajna, ale nie polecam, bo może to przynieść niezbyt miła skutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadziłam moim chłopaką terror oni mnie to ja ich tez syn zrobił sobie z nocy dzień ale się nie poddałam i o 4 rano gdy obudził się kolejny rzy ucałowałam go nie tuliłam tylko zgasiłam światło sekał co mocniej zapłakał to zapaliłam i ucałowałam i gasiłam no i walczyliśmy tak do 7 o 7 wziełam go do łożka położyłam i zaczełam szykowac śniadanie no i o 9 flaszka i bez bujania co już łapska mnie bolą poszedł spac co do chłopa to naprawia klame w wc tak go z terroryzowałam :P
marudze od rana:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej WAM, u nas nocka nawet spokojna, jak położyłam o 20, to cyc był o 24 , 3 , 6 i 8.30 🙂 🙂 może tak być, bo nieraz co godzine lubi się budzić. Wczoraj byliśmy o księdza, chrzest na 6maja. Dzisiaj jedziemy do Dziadka(mojego ojca) od czerwca tamtego roku się nie odzywałam do niego po tym jak nie przyszedł na mój ślub kościelny 😞 ale przeszło mi już i wiem że robię to(zapraszam go na chrzest) tylko ze względu na małego, musi mieć dziadka 🙂 i jestem zdania że się rodziców nie wybiera i jaki ojciec jest to trudno ale to zawsze ojciec 🙂 pozdrawiam 🙂 uciekam na cyca 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulant, jak moja mała czasami się budzi na butelkę i jest ciemno, to ja nie zapalam światła,
tylko małą lampeczkę taką do kontaktu, żeby był półmrok.
Nie odzywam się do niej, tylko delikatnie pomału ją biorę, nakarmię, odkładam i śpi dalej.
Staram się jej nie wybudzać, bo potem jak będzie starsza to może np nabrać chęci do zabawy w nocy zamiast spać, dlatego od maleńkiego ją przyzwyczajam,ze noc jest od spania, a że dla mnie 4 rano to nadal środek nocy to już inna kwestia hehe 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
jak miał półtora roku to dostał takie jeździdełko co dziecko się odpycha nogami. Jak na to wsiadał to całe osiedle miało z niego ubaw. Moja mama to nie wyrabiał zeby za nim nadążyć, ja zresztą też

O właśnie, i tu przestroga do mam: NIE KUPUJCIE TEGO DZIECIOM.
Mój mały od jeździka właśnie ma koślawe stopy, bo tak go ujeżdżał namiętnie, całymi dniami po podwórku. Jak go chowałam to ryk urządzał, bo szukał całe dnie i zawsze ktoś to gówno znalazł i mu wyciągnął 😠 a on miał 3 latka i nadal jeździł, i jeździł, mnie wtedy ten hałas dobijał i dlatego chowałam, jakbym zauważyła,ze coś nie tak ze stopami to od razu bym ognisko rozpaliła. Dopiero na bilansie 4-latka wysżło,ze stopy ma płasko-koślawe i kolana do srodka 😠 i najprawdopodobniej od jeździka. Teraz ma za swoje - buty ortopedyczne z usztywnioną piętą i ćwiczenia na stopy codziennie, a co się nastęka przy tym to nie wnikam - nie chce mu się ćwiczyć, a tu trzeba systematyczności.
Tak że zabawka fajna, ale nie polecam, bo może to przynieść niezbyt miła skutki.


Nie słyszałam nigdy, żeby dzieci miałe krzywe nóżki od jeździdełek. Mój ma w porządku, ale może rzeczywiście. Życzę wytrwałości w ćwiczeniach. My za to codziennie gadanie cwiczymy, bo Filip jeszcze r nie mowi. Ma krzywy zgryz, niedługo aparat będziemy robić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti, bo normalne dzieci, które mają taki sprzęt nie jeżdżą na nim od świtu do nocy przez prawie 2 lata, prawda? 😁 a u mojego Bartka na dworze to była zabawka numer 1 i nic innego długi czas go nie interesowało - on musi stale być w ruchu, a to był najlepszy na to sposób. Jak już wyrósł z tego jeżdzika,a nadal si na nim wyżywał to tak charakterystycznie stopy układał,ze odpychał się wewnętrzną ich częścią jedynie i sobie powykrzywiał je. Horror jeździkowy się skończył, gdy mamunia wróciła późnym wieczorem z zakupów i najechała niego - odpadły przednie kółka i dzięki Bogu nic się z tym nie dało zrobić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
meti, bo normalne dzieci, które mają taki sprzęt nie jeżdżą na nim od świtu do nocy przez prawie 2 lata, prawda? 😁 a u mojego Bartka na dworze to była zabawka numer 1 i nic innego długi czas go nie interesowało - on musi stale być w ruchu, a to był najlepszy na to sposób. Jak już wyrósł z tego jeżdzika,a nadal si na nim wyżywał to tak charakterystycznie stopy układał,ze odpychał się wewnętrzną ich częścią jedynie i sobie powykrzywiał je. Horror jeździkowy się skończył, gdy mamunia wróciła późnym wieczorem z zakupów i najechała niego - odpadły przednie kółka i dzięki Bogu nic się z tym nie dało zrobić 🤪


Mój Filip zajechał dwa, i uwierz, że nie nalezy do tych normalnych dzieci... 😁 Na szczęście jego nóżki są ok. A jak cię ten jeździk tak wkurzał, to trzeba było wczesniej tak niechcąco na niego najechać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja to swoje dziecko wystawie chyba na allegro. Już nie wiem o co jej chodzi, zjada cycka, chwila spokoju, drze się w niebogłosy, znów cycek, znów spokój i ryk, za trzecim razem wypluwa cycka, poleży spokojnie i ryczy jak rykot. Brzuszek ma mięciutki, nie zauważyłam też żeby podkurczała nóżki. Kupkę robi normalnie. Biegam z nią od salonu do sypialni, wkładam do leżaczka, grzeje brzuszek suszarką, śpiewam, gadam i nic. A do 18 do przyjścia Michała jeszcze tyle czasu 😞 a ja głodna jak cholera. Też ma któraś z Was takie przeboje? Makabra poprostu, chyba nie chcę już drugiego dzidka 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No ładnie, wasze dzieci pięknie dziś spały ale nie mój Filip 😞 zawsze jest niegrzeczny w dzień a w nocy śpi ale wczoraj cały dzień prawie spał a w nocy od 12 w nocy walił kupę, płakał przez brzuszek, o 4 zrobił taką że wszystko wyleciało z pieluchy. Od 5 robił następną i dalej płakał i tak do 10 rano, ohhh 😁
teraz leży w łożeczku i gapi się w karuzelkę.

ja nie mam maty ed. ale zamierzam zakupić.

Ja pierdziele, Astra ta chrzesna to jakaś dziwna chyba? dziecku tak maemu takie coś robić:/

IZUNIA- szybciuchno przyjmij moje zapro do znajomych bo nie widzę Alanka 😁

dalej nie pamiętam. Zaczynam uczyć się, jak młody mi pozwoli rzecz jasna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
Ja to swoje dziecko wystawie chyba na allegro. Już nie wiem o co jej chodzi, zjada cycka, chwila spokoju, drze się w niebogłosy, znów cycek, znów spokój i ryk, za trzecim razem wypluwa cycka, poleży spokojnie i ryczy jak rykot. Brzuszek ma mięciutki, nie zauważyłam też żeby podkurczała nóżki. Kupkę robi normalnie. Biegam z nią od salonu do sypialni, wkładam do leżaczka, grzeje brzuszek suszarką, śpiewam, gadam i nic. A do 18 do przyjścia Michała jeszcze tyle czasu 😞 a ja głodna jak cholera. Też ma któraś z Was takie przeboje? Makabra poprostu, chyba nie chcę już drugiego dzidka 🙂 🙂

Może przy drugim będzie lepiej 🙂
Kasiula, ja wczoraj się śmiałam z tesciową,że na allegro dam dwa ogłoszenia:
1) "sprzedam rower dziecięcy + dziecko GRATIS!!!"
2) "sprzedam wózek + dziecko GRATIS!!!"
😁
Współczuję, bo moja mała darła się tylko wczoraj i miałam już serdecznie dosyć 🤢

obdarzona, ja Ci życzę żebyś miała więcej samozaparcia niż ja, bo ja jak zdawałam maturę to B miał 4 miesiące, zapisałam się na zaoczne studia, z których zrezygnowałam po pierwszych wykładach, bo ciągle mi coś wypadało, ciągle nie mogłam dojechać/nie miałam z kim zostawić małego albo był chory, a tak strzelali z pizdy nieźle i żadne tłumaczenia nie trafiały, co zresztą logiczne.
Stwierdziłam,ze rok przerwy i wrócę na studia - skończyło się tylko na złożeniu dokumentów i obecności na inauguracji roku haha. Niepotrzebnie tylko dwa razy traciłam kasę za wpisowe i czesne za pierwszy miesiąc jak widać 😁


A ta chrzestna mówiła,ze "przecież dzieci lubią słodkie..." 😮 to było 5 minut, ale ile razy ona tego smoka tam zatopiła i ile razy jej podała to ja nie wiem, wiem tylko,ze kupsko było zielone i płacz przez resztę dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkie zaakceptowane 🙂

Niko uklada Lego w swoim pokoju,Alan spi w kolysce przy tv i Vive slucha.Hihihi.....
Ja narazie na mojego bobaska nie moge narzekac.Czasami tez marudzi,ale jest ok.

Maz w piatek jedzie do pracy 😞 😞 😞Mial jechac w niedziele,ale koledze w pracy cos ciezkiego spadlo na noge i pojechal do domu.Jutro idziemy z mezem do ortopedy na kontrole nogi,a on ledwo lati bez gipsu.I takim to sposobem lazi dzisiaj w gipsie,bo nol go budzi w nocy.Nie wiem jak to bedzie w pracy.Zobaczymy co lekarz powie.

Ide cos robic.Dzisiaj chlopaki maja zupke jarzynowa na obiad,a ja chyba nic 😞Bo maz kupil warzywa z grochem,por jest tez,a wiem odpada.Jakos przezyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...