Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Nowy rekord. Właśnie zjadła 230ml mleka 😮 Zrobiłam 170 i musiałam dorobić 60. Goni Huberta 😜 😉
Gulek ty dajesz kaszkę w butelce? Jaki smoczek?

Daję ten kleik ryżowy na razie rzadko na III w trójprzepływowym 3m+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój bączek śpi już od ponad godziny. A ja leżę w wannie połamana, byłam dzisiaj u lekarza i kurde mam zapalenie gardła i na dodatek wypadł mi dysk 😞 ból nie z tej ziemii 😞 ale jako że karmię cycem to pozostają tylko czopki przeciwzapalne i przeciwbólowe i ćwiczenia tj. koci grzbiet i leżenie w pozycji embrionalnej. Dobrze, że moja mama jest bo w przeciwnym razie nie dałabym rady 😞 ledwo łażę, schylać się nie mogę w ogóle, nawet leżenie sprawia mi ból 😞
Wykąpię się i lecę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
A mój bączek śpi już od ponad godziny. A ja leżę w wannie połamana, byłam dzisiaj u lekarza i kurde mam zapalenie gardła i na dodatek wypadł mi dysk 😞 ból nie z tej ziemii 😞 ale jako że karmię cycem to pozostają tylko czopki przeciwzapalne i przeciwbólowe i ćwiczenia tj. koci grzbiet i leżenie w pozycji embrionalnej. Dobrze, że moja mama jest bo w przeciwnym razie nie dałabym rady 😞 ledwo łażę, schylać się nie mogę w ogóle, nawet leżenie sprawia mi ból 😞
Wykąpię się i lecę spać.



Cos tak poszalała?

Wracaj do zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Izunia kurde właśnie nie szalałam nigdzie 🤢 ostatnio tylko z małą tańcowałam ale to raczej nie od tego. Kiedyś też mi wypadł tyle, że w innym miejscu niż teraz. Poprzednie wypadnięcie skończyło się rehabilitacją 🥴 niewykluczone, że to też się tak skończy. Pechowiec jestem jakiś. Maniek ma dalej kolki i w ogóle jest tak strasznie marudna, że głowa mała. Masuję dziąsełka szczoteczką silikonową nasączoną maścią Dentinox N bodajże ale chyba to nic nie daje bo i tak marudzi, tylko rączki i rączki, ale każe mamie jej nie nosić cały czas bo później nie dam sobie z nią rady 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
Lo rany jakie akcje tu
ewcia zuzi przy zebach nic nie było, ale idze moze byc
moj poldek tez ssie piastki ale zebow to ja tu nie widze
jedynie wlosy na poduszce ktore garsciami wychodza 🙂
bede miec łyska


hejo jestem. ale mnie dzis wymordowała. potem tylko cyc i cyc, a w tym ataku to nawet cyca nie chciała. nie wiem dalej pcha te pazurki i starszna maruda jest. kupe zrobiła potem kolejna po marchewce, ładna, tylko tyle ze gestsza. nio zobaczymy. jeszcze jutro marchewka... dzis juz nawet ładnie ja jadła... jak po jutrzejszej marchewce bedzie jakas akcja to zwale na marchewke bo u nas dziasełka ani czerwone wiec nie wiem, ale łapki pcha ostro. a chyba jakby brzus bolał to by pomagało suszenie, cz masowanie a ona sie nie uspokajała. nio zobaczymy

Sztunia, to Polci wychodza włoski?? naszej sie wytarły troche ale nigdzie ich nie widziałam, takie króciutkie ma przeciez....
PS> ja molem ksiazkowym tez nie jestem i mało teraz czytam. zaczełam troche "język niemowlat" ale tez nie mam kiedy... czytałam wiecej w ciazy, jak np zuzia spała...
jak moje lejdusie spia to ja albo do was zagladam, cos odpisze, albo cos w domku zrobie, bo tak z nimi dwiema to nie ma jak. jak Igusia zasnie to ja wtedy tez chce zuzi troche wynagrodzic czas karmienia czy ten co jestem dla Igusi tylko. dzis np słuchałysmy serduszek jak biją i rozmawiałysmy sobie, wyprzytulałysmy sie, grałysmy w gry, fajnie było, ale nie zawsze sie da, bo zawsze cos w domku do zrobienia jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
boze dziewczyny ratujcie, moja niunia tak placze ze szok i nawet na chwile nie przestaje 😞 reka cała w buzi, ale dziasła nie czerwone, czy to te cholrne zeby?? 😞 dałam pedicetamol ale narazie jeszcze nie działa, nosze na rekach a ona tak płacze ze skonam zaraz przy niej z bezradnosci 😞

Do cyca ją.


cyc w sumie ja uratował, ale to juz było koniec akcji bo w tym najwiekszym płaczu to cycka odpychała, zaczynała ssac a potem płacz i wywalała go.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
sztunia napisał(a):
Lo rany jakie akcje tu
ewcia zuzi przy zebach nic nie było, ale idze moze byc
moj poldek tez ssie piastki ale zebow to ja tu nie widze
jedynie wlosy na poduszce ktore garsciami wychodza 🙂
bede miec łyska


hejo jestem. ale mnie dzis wymordowała. potem tylko cyc i cyc, a w tym ataku to nawet cyca nie chciała. nie wiem dalej pcha te pazurki i starszna maruda jest. kupe zrobiła potem kolejna po marchewce, ładna, tylko tyle ze gestsza. nio zobaczymy. jeszcze jutro marchewka... dzis juz nawet ładnie ja jadła... jak po jutrzejszej marchewce bedzie jakas akcja to zwale na marchewke bo u nas dziasełka ani czerwone wiec nie wiem, ale łapki pcha ostro. a chyba jakby brzus bolał to by pomagało suszenie, cz masowanie a ona sie nie uspokajała. nio zobaczymy

Sztunia, to Polci wychodza włoski?? naszej sie wytarły troche ale nigdzie ich nie widziałam, takie króciutkie ma przeciez....
PS> ja molem ksiazkowym tez nie jestem i mało teraz czytam. zaczełam troche "język niemowlat" ale tez nie mam kiedy... czytałam wiecej w ciazy, jak np zuzia spała...
jak moje lejdusie spia to ja albo do was zagladam, cos odpisze, albo cos w domku zrobie, bo tak z nimi dwiema to nie ma jak. jak Igusia zasnie to ja wtedy tez chce zuzi troche wynagrodzic czas karmienia czy ten co jestem dla Igusi tylko. dzis np słuchałysmy serduszek jak biją i rozmawiałysmy sobie, wyprzytulałysmy sie, grałysmy w gry, fajnie było, ale nie zawsze sie da, bo zawsze cos w domku do zrobienia jest...


no wychodzą żejakwstajepo spaniu to poduszka jest cała we włoskach
czy np.dzisiaj po spacerze widziałam w foteliku,bo my jasnymamy
moze przez to żajej prawie wcale nie czesze,i nie wyczesywałam tych włsków
tylko terazone zaczeły popraostu wypadać
widze żenowe jej rosna, podejrzewamze bedzie jasniejsza odMjaki 🙂
noi z tyłu co jej sie wytarło toczuje juz delikatnie szorstkie wiec idą włosięta na potęgę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
najwidoczniej lady cos w kapaniu jej nie lezy, a spróbuj ją kapac na brzuchu 🙂
aleto fakt dzidki staja sie coraz bardziej rozumne i maja swoje fochy iprzeciez moga czegosnielubiec
ja szczescie akcji płaczliwych nie mam,i z czystym sumieniem ze beksa w tym domu jest majka
ona zdecydowanie wiecej płacze od Poli
Pola ostatnio stała sie mega zacieszaczem 🙂 i ma rogala od rana
a tamtem drań z rana już budzi się z rykiemm

no i ja czesto gesto kapie i usypiam dzieci sama, nie weim jakby to było gdybbym miała takie arie wieczorne


moja własnie uwielbia na brzuszku, nie wyobraza sobie inaczej chyba kąpieli. jak sie ja tylko wsadzi do wanienki to ta juz nózke zadziera i na bok sie wywija, zeby ja na brzuszek dac... a wiecie moja nawet w lezaczku juz na brzuch sie sama pzrekreca, zaczełam juz przypinac, tak jej sie podoba na tym brzuszku, boje sie kurde ze wyleci nam, i zosatwiac juz raczej nie zostawiam w lezaczku...
u nas dzis jak była akcja to zuzia sie miała usypiac i miała mnóstwo pytan do mnie, a ja normalnie jej nie slysząłam i z mala na rekach stałam, a zuzia sie darła do mnie i tez ryczała jak sie ze mna dogadac pzrez mała nie mogła. tez mi sie zuzia troche taka płaczliwa zrobiła, jak cos jej tam nie wychodzi to zaraz sie wscieka i ryczy.. wczesniej taka nie była... i sprzatac sie nie chce i zaraz ryk... ale jak na noc np pieluszki Igi wynosimy do smietnika t mówimy ze zaraz i zabawki wyniesiemy i jakos z bolem sprzata. sama w sumie jakos duzo nie nabałagani, ale ostatnie dwa dni mielismy gosci, i istny sajgon 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to codo spratania Majka jest pierwsza
jak jaodkurzamtoona odkura swoim mini-odkurzaczem
i pokoj swój sprzata te codziennie wieczorem
zazwyczaj jej zadanie jest posprzatać lego, które rozwaliw całym pokoju wiec jak nazbiera taka dupnąsrzynie to ma dośc,aja w tym czasie zdaze posprzatac jej ubrania ipoznosić jej rzeczy z całego domu
ale wczoraj Michał jej nie pomagał, no i był taki dumny że córcia sama posprzatała
aona wsyztskie szmaty upchała w szafie z wieszakami, nawrzucała tam jeszcze miskówi i innych pierdół,a rano usilnie mi łumaczyła "że burdel był i musiała tak zrobić"
ja ogólniemusze skończyć z tymi tektami,bojuż unikam klniecia
ale niektóre teksty i takMajka podłapała
i dzisija jak niemogła,oooo widzicie sprzatała u Polki w pokoju jak ja ją kapała
noipieluch etrowych złożyć nie mogła i takawkurzonamówi rzucając pieluche
"no idupa, dupa blada"
nie ma sie czymchwalić ale doskonale wie kiedy takawiązankę wcisnać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...