Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Iza 🙂

Werka popłakuje z zamkniętymi oczami, a ja kombinuję jak ją uciszyć by Łukasza nie zbudzić. Na razie bujam w nosidełku i jest cisza 😉 Z mamą się na 12 umówiłam to póki nie wyjdę chcę by Łukasz pospał, ale maruda się z tym widać nie zgadza 😉

fiku jak się dzidek czuł po tej szczepionce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Cóż za zdzierstwo no! Ja za Infanrix w przychodni zapłaciłam 144 zł, ale jazda. Ciekawe czy następnym razem będę mogła przynieść swoje ;]

Tak w ogóle to dzień dobry 🙂
Dzidz na cycu po 40 min drzemki ;] Ale w łóżeczku przynajmniej 😜
Znowu pięknie jest, planujemy dłuuugi spacer z karmieniem może 🙃



Ja za 5w1 placic bede 100zl.Gdybym chciala 6w1 to 200zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Żyję, ale kręgosłup to mi w dupę włazi. Już dawno się tak nie nałaziłam. Ale ogólnie impreza się udała 😆

Ale dzisiaj w nocy zrobiłam Zuzke w bambuko 😜 Zjadła trochę o północy i poszłyśmy spać. Obudziła sie o 4, a ja zajechana jak ruski czołg, wstałam, dałam jej smoczka i spałyśmy do 6, bez karmienia. Ale za to jak wstała to 110 ml wyduldała 🤪 Teraz sobie śpi na tarasie, bo pozniej już ie wyjdziemy, chyba ze pod wieczor, bo słonce znow naparzac bedzie. Wczoraj ja troche przegrzalam, na sloneczku spała 😞 Mam nadzieje, że nic jej nie bedzie.

MIŁEGO DZIONKA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja żyje i mam się dobrze syn nauczył się sam zasypiać nie odzywam się do chłopa bo POJECHAŁ 2 DNI TEMU DO KOLEGI i wrócił najebany w 4 dupy pierwszy raz sie coś takiego stało nie obchodziło go że mały śpi że mi go obudził wkurwił mnie i tyle no ma kare co do synusia to fikumiku mam sposób na mojego i przy twoim teżpowinno się sprawdzić ale musisz być stanowcza i dyscyplinę trzymać
2 dni się męczyłam i mały zasypia sam bez bujania rączek i dupów srupów jedynie misio ma i dydka
kładę go na łóżko ja widzę po oczkach że śpiący i mówię do niego co robię jak śpiący to zaśnie sam jak nie to się misiem zajmnie jak płacze to podchodzę daje buziaka pokazuje się i dalej ide robić swoje he he mi się udało dziś w nocy obudził się 1 dostał flaszkę i spaliśmy do 6 potem godzinkę się z misiem bawił i poszedł lulać wstał o 10 dostał jeśc pobawił się z babcią i poszeł spać i nadal śpi. jk zrobi się chłodniej to pójdziemy na spacerek posadziłam z 40 sadzonek truskawek będą dla hubusia na przyszły rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrazek z neta to nas czeka :P
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/407/39744536845692983649718.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2866/39744536845692983649718.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe, mulant widziałam to ale przy Zuzi udało nam sie uniknac, nigdy nie spała z nami w łozku i nie była bariera miedzy nami. nie chcielismy tego i udało sie. ciekawe jak bedzie z Iga?? teraz tez ja staram sie odkładac po karmieniu, nastawiam budzik, i jest ok, bo bez budzika to zasne i nici z odkąłdania.

moje obie królewny spia dzieki Bogu, mozna cos zrobic. Zuzia mi sie z 3 dni zbuntowąła, myslałam ze juz koniec spania w dzien, ale dzis przyszła przed 7 wiec zmeczona padła. teraz robie babke ziemniaczana a potem jak panny wstana wybieramy sie do parku na kolorowe fontanny.

co do tych szczepionek to u nas np w przychodni Pentaxim jest tani, i nigdzie w aptece sama takiej nie znajde. a infanrix był zawsze tanszy, ale jak u Lady za 99zł to chyba nie widziałam nigdzie. moze to zalezy od przychodni, czy duza czy mała, ile zamawiaja, to mozna cene wyegzekwowac. u nas powinno byc oki, bo młode osiedle, mnóstwo małych dzieci, takze szczepionki ida jak swieże bułeczki.

wy sie laski gdzies wybieracie na weekend?? my zostajemy w domku, maz ma wolne az do 7 maja, jutro moze na wies skoczymy na jeden dzien, a potemw czwartek przyjada moi rodzice, a my na zakupy. 13 maja mamy komunie a ja nie wiem w co sie ubrac, nic nie mam za bardzo a i czas cos nowego po ciazy kupic, widze ze Lady jets tego samego zdania. tylko u nas ciezko obie królewny komus wcisnac do pilnowania, ale jak bedzie dziadek i babcia to moze dadza rade. nio i 3 czerwca chrzcić bedziemy Igusie, maz pójdzie jutro do ksiedza zaklepac termin. chrzestni juz wiedza, wiec sie szykuja. a powiedzcie jakie sa u was zwyczaje dla chrzestnych?? kupuja szatke i swiece czy np płaca za koscioł (chrzestny) a chrzestna ubiera całkowicie dzidziusia?? u nas własnie jeszcze sa te dodatkowe, ale ja nie wiem czy to nie naciaganie chrzesnych. u nas chrzest kosztuje 50zł, to nie wydatek, ale juz ubrac dzidzie, takie drogie te ubranka. dla zuzi mielismy własnie od chrzestnej Igusi pozyczona sukienke (od chzrestnej koleznaki z pracy czy jak, sama zaproponowała) a teraz wiec od tesciowej ze sie zbiera cos kupowac. jak to u was jest??

wczoraj gin dał mi lactovaginal na odbudowanie flory bakteryjnej i dzis sie leje, na noc raz załzoyłam, rano drugi. ale moze sie wyprostuje bo tak sucho ze szok. jaks e troche odbuduje moze sie skusimy na unga bunga. a Ty mulant poradziłas sobie z ta suchoscia??

Lady czytałam o tych kapturkach i nie wiem. nie miałąm z tym doczynienia, i nie wiem co i jak. to jest cos a'la prezerwatywa dla kobiet, tylko sie wkłada do wewnatrz ale na sam stosunek, tzn an maks 24h, i sie wyjmuje, czyli jest bariera tylko jak potrzeba. ale pisza ze wada jest zakłądanie, trzeba sie obeznac, umiec, wiec nawet jesli to i tak pewnie pzrez jakis czas bedzie dodatkowo gumka. nio ale przy tych kapturkach to sa rozmiary i gin dobiera. jakos dla mnie czarna magia.a wy słyszałyscie jakies opinie na ich temat?? sktecznosc tez nie jakas bombowa wiec same kapturki to chyba nie wchodza w gre. nie ma co ryzykowac, ja juz póki co dzieci nie planuja. jak ktos ma jedno to mzoe moze sobie pozwolic, najwyzej bedzie drugie, dwójka to nie tragedia pzreciez, ale trójka to juz duzy rarytas 😉
dobra lece do mojej babki i zajrze do was potem. pozdrowionka i miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradziłam używam oliwki kremu bambino i prysznic ale bez mycia tylko polewam samą wodą no i sobie myślę o męskim torsie takim hmm żeby mi mokro się zrobiło tylko jakoś nie chce ha ha ha 🤪 🤪 🤪
kupuje na allegro już jedną rzecz kupiłam przeceny mają 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A moje dziecko mile mnie zaskoczyło, wzięliśmy ją na śpiocha do fotelika bo jechaliśmy na spacer, oczywiście obudziła się i był ryk 🙂 jak nigdy zasnęła jak tylko Michał ruszył, smokal w gębę i cisza 🙂 później ją wyjęłam z fotelika i przełożyłam do wózka, chwilę się podarła, więc Michał wjechał na wertepy i cisza i spokój 😉 cały spacer spała i była grzeczna. Jak wracaliśmy to w foteliku też całą drogę spała 🙂 chyba dobrze jej robi świeże powietrze 🙂
A w nocy dała troszkę czadu. O 21 zasnęła, o 2 się obudziła i do 4 walka 🙂 godzinę ja i godzinę Michaś, i oczywiście u mnie nie chciała zasnąć, a u tatusia zasnęła jak susełek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
A moje dziecko mile mnie zaskoczyło, wzięliśmy ją na śpiocha do fotelika bo jechaliśmy na spacer, oczywiście obudziła się i był ryk 🙂 jak nigdy zasnęła jak tylko Michał ruszył, smokal w gębę i cisza 🙂 później ją wyjęłam z fotelika i przełożyłam do wózka, chwilę się podarła, więc Michał wjechał na wertepy i cisza i spokój 😉 cały spacer spała i była grzeczna. Jak wracaliśmy to w foteliku też całą drogę spała 🙂 chyba dobrze jej robi świeże powietrze 🙂
A w nocy dała troszkę czadu. O 21 zasnęła, o 2 się obudziła i do 4 walka 🙂 godzinę ja i godzinę Michaś, i oczywiście u mnie nie chciała zasnąć, a u tatusia zasnęła jak susełek 🙂

a mój kocha bardziej misia swojego niż mnie 😠 😠
po co ja mu terror wprowadzałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż nareszcie w domu cały dzień! Wykorzystuję go na maxa, niech wie, że ma córkę 😉 Wczoraj też zabalował z kumplami, ale on na szczęście wraca do domu najpóźniej nad ranem. Spróbowałby nie! Wprowadzam nową zasadę do naszego domu: jeśli on wychodzi z kolegami - to następnym razem zostaje z Ulą, a ja idę w świat!

Zaraz mamy grilla rodzinnego, a ja się będę musiała obejść smakiem 😞 Ale odkryłam kawę bezkofeinową!!! 🤪 Smakuje zupełnie jak normalna, nareszcie przynajmniej z tym nie będę się musiała ograniczać 🙂

W weekend majowy mamy praktycznie codziennie gości, bo kumpela z Anglii przylatuje, D. chciał znajomych z pracy zaprosić, ja spotkałam ostatnio kumpelę z dzieciństwa i też się umówiłyśmy. A jak jeszcze zostanie troszkę czasu, to jakiś piknik na łonie natury mi się marzy 🙂 Może do Pszczyny, do parku wyskoczymy.

Dzieciak głodny, idę karmić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czy te slonce tak dziala na Alana,ale caly dzien jest marudny 😠Moze to przez wyjazd meza i do tego jestem znowu zasmarkana i gardlo mnie boli.
Teraz lezy w wozku i patrzy na swoje wiszace misie.Bylam z nim na spacerku myslalam,ze zasnie,ale sie pomylilam 🤪Ogladal sobie niebo 😉
Ja juz w piecu rozpalilam,zeby ten szczurek mial ciepla wode i cieplo w lazience jak go bede kapac.

Niko juz lepiej,juz prawie nie wychodza te swinstwa.Tylko na jezyku,podniebieniu i wardze sie zrobilo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam jakąś godzinę temu 🤢 Nogi mi w dupę wchodzą. A właściwie byłam tylko w H&M, New Looku, Orsayu, Triumphie i 5-10-15. Z tymże jak zawsze dobór stanika na jajka sadzone zajął mi najwięcej czasu. Chciałam coś z H&M, bo tam takie fajne wzory, ale musiałam w końcu kupić w Triumphie, bo na moje cycki nic nie pasowało 😞 Zakupy owocne. Wróciłam z białymi rurkami jeansowymi, legginsami w kwiatki i w jakieś dziwne wzorki, bluzką zwiewną, stanikiem i drugi jeszcze zamówiłam, bo był zniszczony ten co na mnie pasował. Dla niuńki kupiłam śliczną sukienuchę w plasterki cytryny, bluzę polarkową kolorową w kwiatki, bluzeczkę i body czerwone, bo nic nie ma w tym kolorze. Łukaszowi też kupiłam koszulki jak planowałam.
A Wera dała tacie popalić gdy mnie nie było. Mało co spała i walnęła taką kupę, że jej górą wyciekła z Pampersa 😁 No i strasznie jej gorąco było, spociła się, więc tatuś rozebrał ją do samej pieluszki i tak dopiero jej było dobrze i przestała płakać. Masakryczny upał dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Nie wiem 😞Jest to mozliwe,ze od wczorajszych szparagow?
Spi mi na klatce ze smokiem.
Musze Niko nasmarowac,ale to Alana jakos odlozyc trzeba.

Jezeli by mial kolke to nie ma szans,zeby zasnal.Prawda?

Izunia to zależy, moja w dzień miała kolkę, a w nocy ładnie spała.
Życzę Ci duuuużego klocka 🙂
Może to i faktycznie po szparagach. Być może są wzdymające 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Wiesz co jak sobie odbil to i zaraz cyca wypil.A wiec to byla chyba przyczyna tego placzu.
Teraz spi juz w sypialni.Ja tez zaraz spadam,bo w nocy jestem od walki sama 😉

Dobranoc....

No to super, może przeszkadzały mu gdzieś te gazy i zatrzymały się i biedaczek nie mógł ich wypuścić bo leżał. Moja też tak czasami miała, że jak zjadła i zasypiała, a bardzo długo nie odbijała to ją odkładałam. I to był błąd, bo budziła się i krzyczała, brałam ją na rączki odbiła i zasypiała, czyli gdzieś ją męczyło 😞 teraz nawet jak zasypia na mnie a już nie mam siły to trzymam i klepię ją do odbicia 🙂
Teraz byłam u niej zobaczyć i sadzi taaakie pierdy, że aż miłooo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Noc spokojna.ALanek grzecznie spal.Jak go polozylam do lozeczka po piciu to bylam pewna,ze zasnie.A on sobie grzecznie lezal i gaworzyl.Dalam mu troche napic o 22 i spal do 2,pozniej o 4.30.....Niko juz ma tylko stare wypryski 🙂

Alan spi w naszym lozku.A my z Niko jemy platki na mleku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki!!
Moja Zuza dała dziś mamie pospać, ale mama głupia nie chciała 😜 Jak zasnęła wczoraj po 22 to wstała dopiero o 7.30. A ja od 5 tylko drzemałam i słuchałam czy oddycha, albo stałam nad łóżeczkiem... 🙃 Na szczescie nic jej nie jest, wyduldała ponad setkę i lezy na tarasie, korzysta poki słońca nie ma.
Kurcze, musze sie porozgladac za jakimiś herbatkami, bo ta mała franca nie chce pić samej wody, a tej z kopru nie chce za duzo jej dawac i przez to twarde kupki robi i się męczy czasem, zeby w ogóle cos wydusic. A jeszcze teraz tak gorąco...

Zuzka zostaje z babcia, a my na zakupy do zielonej góry jadymy, bo kurde tu wszystko dzis pozamykane, a wtyg nie ma kiedy. I znów pół dnia z bani 🤢

Miłego dzionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meti84 napisał(a):
Hej dziewuszki!!
Moja Zuza dała dziś mamie pospać, ale mama głupia nie chciała 😜 Jak zasnęła wczoraj po 22 to wstała dopiero o 7.30. A ja od 5 tylko drzemałam i słuchałam czy oddycha, albo stałam nad łóżeczkiem... 🙃 Na szczescie nic jej nie jest, wyduldała ponad setkę i lezy na tarasie, korzysta poki słońca nie ma.
Kurcze, musze sie porozgladac za jakimiś herbatkami, bo ta mała franca nie chce pić samej wody, a tej z kopru nie chce za duzo jej dawac i przez to twarde kupki robi i się męczy czasem, zeby w ogóle cos wydusic. A jeszcze teraz tak gorąco...

Zuzka zostaje z babcia, a my na zakupy do zielonej góry jadymy, bo kurde tu wszystko dzis pozamykane, a wtyg nie ma kiedy. I znów pół dnia z bani 🤢

Miłego dzionka!!!


I kolejna na sklepowe szalenstwo sie wybiera.Milych 😉

Ide po ksiecia,bo w niani juz sie odzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...